FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
gebels16 Płeć:Mężczyzna
Tard i Hejter Naruto

Dołączył: 09 Maj 2013
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2013, 08:53   

Witam wszystkich na forum, mam na imię Paweł i mam 21 lat ( idzie 22 :)). Jestem wielkim fanem mangi Naruto, dobrym anime też nie pogardzę. Mam nadzieję spędzić miło czas na tym forum :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Quayle Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Cze 2013
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2013, 19:49   

Witam wszystich. Na forum zaglądałem od jakiegoś czasu, a nawet zadawałem pytania w temacie do polecania anime, ale dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować. W tym roku skończyłem liceum. Interesuje się anime i mangą od niespełna dwóch lat, choć wykorzystałem ten czas dość intensywnie. Lubię wiele różnych rodzajów anime, więc nie będę próbował wymieniać. Dodam jeszcze, że moje zainteresowanie Japonia nie ogranicza się do anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mneme Płeć:Kobieta
Leniwiec Pospolity


Dołączyła: 24 Cze 2013
Skąd: okolica W-wy
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2013, 15:27   

Kłaniam się nisko, każdemu z osobna i witam serdecznie ;) Na imię mam Zuzka i mieszkam w małym mieście, godzinę na zachód od Warszawy ;) M&a zainteresowana jestem od 8 lat. Niestety na 2/3 lata nastąpiło zmęczenie materiału i teraz po powrocie jestem kompletnie nie zorientowana w temacie ;)
Do tego co już wiadomo dorzucić mogę czytanie, spacery z moimi czworonożnymi dziewczynami ;) jazdę na rowerze i grzebanie w ogródku ;) Uwielbiam filmy z Batmanem i Bondem (nie, nie jestem jedną z nowszych fanek ;))Nie czytam i nie oglądam romansów. Przyznaję się do bycia kociarą, słuchania j/k-music i oglądania dram, raz na jakiś czas. Na koniec dodam, że kocham ciszę i moment, w którym cała moja rodzina wyjeżdża na wakacje ^^"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DarkNighty Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Cze 2013
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2013, 11:58   

No dobrze, to może ja też się przedstawię (łatwiej będzie nawiązać z kimś kontakt xD).
Z takich podstawowych informacji to mam na imię Ola, w tym roku kończę dziewiętnaście lat i wybieram się na studia [nareszcie! Nie polecam takiego roku (czyt. roku z maturą) xD]. Jak pewnie każdy tutaj, interesuję się krajami wschodu, głównie Japonią. Jestem ogromną miłośniczką anime/mang, a po jakimś czasie zakochałam się również w dramach.
Jeśli chodzi o zainteresowania niezwiązane z Japonią, to od jakiegoś czasu zajmuję się grafiką komputerową, kocham czytać książki i pisać opowiadania.

Jeśli macie jakieś pytania, to nie krępujcie się, pytajcie :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8698085
Rainad Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Lip 2013
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2013, 08:37   

Witam wszystkich. Mam na imię Adrian i mam 19 lat, jestem z okolic Opola. Interesuje się anime, grami, muzyką i książkami.
Ps. Łał pierwszy raz mogę czuć się młody bo są to ludzie od 2002 roku ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Normka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lip 2013
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2013, 21:59   

Hej hej!

Zwę się Paulina, lat stuknie mi 19 już w grudniu. Przyszła studentka, obecna maniaczka psychologicznych anime i mang.
Właściwie odkąd mam wolne od matury, zaczęłam się interesować pop-kulturą japońską. Tak przeważała u mnie do tej pory wiedza o właściwej kulturze Japonii (architekturze, sztuce, kaligrafii, historii). Właściwie to nie ograniczam się tylko do Kraju Kwitnącej Wiśni. Lubię też kultury Chin, Korei, Wietnamu, Indii, Tajlandii. Nie oznacza to, że odrzucam kulturę Polską, czy ogólnie, europejską - nie nie. Podobają mi się Niemcy, Grecja, częściowo Francja i Wielka Brytania.

Ogólnie to fascynuję się muzyką (wszelaką - od metalu po muzykę klasyczną), książkami, językami obcymi. Uwielbiam poznawać nowe osoby, a zapisałam się na to forum..hm, tak z czystej ciekawości :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2928743
Hotaru Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Lip 2013
Skąd: Gidle
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2013, 22:07   Ohayo!

Hej wszystkim! :D Jestem tu nowa i w pierwszym poście chciałabym się Wam przedstawić. Jestem Beata, mam 15 lat i mieszkam w małej wsi koło Częstochowy. Lubię grać w piłkę nożną, słuchać muzyki rockowej i grać na instrumencie (flet poprzeczny). No i oczywiście uwielbiam animę i mangę. ;) Na razie trochę nie ogarniam, bo to w zasadzie pierwsze forum, na którym jestem zarejestrowana, ale próbuję się orientować o co chodzi. ;d Właściwie to tyle, mam nadzieję, że się wam spodobam i nie obrzucicie mnie jajkami czy coś. ;_;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-07-2013, 22:24   

Scalono do właściwego tematu.


Przy okazji witam wszystkie nowości na forum, mam nadzieję, że miło spędzicie z nami czas.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Otto Płeć:Mężczyzna
The Chosen One


Dołączył: 09 Lip 2013
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2013, 23:33   

Witam wszystkim! Mam na imię Daniel. Rzadko kiedy odzywam się na forach jednak gdy założyłem bloga potrzebowałem miejsca na rozreklamowanie go no i o to jestem :D Poza reklamą mam zamiar też trochę tutaj pobyć :D Pozdrawiam.

_________________
Odwiedź mój blog:http://wannabethegod.wordpress.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Marlow Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Lip 2013
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2013, 11:58   

Cześć wszystkim, miło mi Was poznać.
Mówcie mi Marlow, chociaż nie jest to nick, którego używam na co dzień. Dlaczego? Otóż anime i manga to moje zainteresowania, które ukrywam w tajemnicy. Może to trochę głupie, ale wydaje mi się, że tak jest lepiej. Zwłaszcza, że odkąd wyrosłem z takich serii jak Dragon Ball czy Slayers, gustuję w gatunkach komedii szkolnych, romansach, okruchach życia i tym podobnych.
Tak, 24 letni facet nie odbiegający niczym od ogólnie przyjętych w społeczeństwie norm, pracujący w typowo męskim zawodzie lubi wieczorem zamknąć się w pokoju i spędzić pół nocy na oglądaniu anime, które czasem doprowadzi go do wzruszenia. Kupiłem nawet w tym celu słuchawki, żeby zmniejszyć ryzyko dekonspiracji.
Zdarzało mi się już przeglądać wasze forum, a na stronie Tanuki bywam regularnie, czytając recenzje i artykuły.
W temacie anime i mangi uważam się za nowicjusza. Nie jestem na bieżąco z transmitowanymi seriami. Z powodu braku nadmiaru wolnego czasu skupiam się raczej na wyszukiwaniu i oglądaniu tych, które zbierają dobre oceny i komentarze, albo po prostu z jakiegoś powodu mnie zaciekawiły.
Właśnie jestem świeżo po zakończeniu serii Toradora! i chciałbym bardzo podziękować Daerian'owi za jego świetną recenzję,
Spoiler: pokaż / ukryj
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1342-toradora/rec/1395
która nakłoniła mnie do zapoznania się z tym anime. Dość powiedzieć, że od tej pory Toradora! jest moim punktem odniesienia i definicją tego co uważam za dobre anime. Ten zapas uczuć i emocji jakie ze sobą niosła wystarczy mi na długie tygodnie.
To tyle na razie. Do zobaczenia gdzieś na forum. ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shadersteve Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Lip 2013
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2013, 16:54   

Witam dopiero się zarejestrowałem i to mój pierwszy post więc jestem z poznania i kocham anime oraz https://www.facebook.com/pages/Anime-Manga-To-W-%C5%BByciu-Jest-Najwa%C5%BCniejsze/437095253071580
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dayashita23 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sie 2013
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2013, 08:50   Siemanko :)

Cześć :P Nie za bardzo wiem co tutaj napisać. Lepiej się przedstawie. Mieszkam w Warszawie i niestety nie znam tutaj za bardzo innych "otaku". Moi kumple nie przepradają za a&m, ale nie hejtują. Zmotywowało mnie abym zabrał się za inne produkcje . Zauroczyłem się grupą "otaku" od pierwszego wejrzenia, mimo fazy wyparcia. Najpierw słuchałem japońską muzykę ( w tym Hatsune Miku), aż potem Touhou, anime i mangi (podobają mi się eechi-haremówki) do dnia dzisiejszego :) Mam nadzieję że będe miał z kim pogadać na tym forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-08-2013, 20:57   

Scalono do właściwego tematu.


Witam i życzę dobrej zabawy. :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Rai Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Sie 2013
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2013, 09:31   

Cześć wszystkim. Wypadałoby coś powiedzieć o sobie prawda? No więc zaczynam. Interesuje się anime od dzieciństwa. Oprócz tego bardzo pasjonuje mnie muzyka, literatura, lubię bardzo pisać opowiadania i grać na gitarze. Mam szczerą nadzieje, że będziecie się że mną dobrze bawić i że poznam tu wielu wspaniałych ludzi. To tyle, bardziej poznacie mnie pewnie w przyszłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-08-2013, 19:04   

Witamy w naszych skromnych progach i życzymy miłej zabawy. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej pod naszym wesołym kocykiem. ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 180 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group