FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
  Kim chcecie zostać w przyszłości?
Wersja do druku
Blake. Płeć:Mężczyzna
J'm boy.


Dołączył: 03 Mar 2010
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2010, 14:59   

Zbytnio się nad tym się nie zastanawiałem lecz myślę że w przyszłości zostanę emerytem lub ręciażem.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kosi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 00:15   

Księgowym :))
ahhh ... wypełnianie pitów ... <sam sex>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
reiji777 Płeć:Mężczyzna
Trollface


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Biłgoraj
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 00:29   

Definitywnie betatester gier. Najlepiej w SquareEnix albo Konami. Niestety na marzeniach się pewnie skończy. Najprawdopodobnie będę mechatronikiem bo kwit z zawodówki mam. Nawet nieźle płacą za tę robotę, a i miejsc pracy nie brakuje. Abym teraz tylko skończył technikum i zdał maturę. Kiedyś też myślałem żeby zostać nauczycielem. W sumie dalej o tym myślę, zwłaszcza po kontakcie z Onizuką :). Fajnie byłoby zostać takim sensei, ale szybko bym wyleciał.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4171270
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 20:23   

Będąc dzieckiem, ciągnęło mnie w kierunku lekarki i wszystkim oznajmiałam, że nią zostanę. W gimnazjum stwierdziłam, że to jednak nie dla mnie i zaczęłam zastanawiać się nad innym zawodem, który naprawdę by mnie pasjonował. Teraz jestem w liceum i nie mam żadnych konkretnych planów. Wiem tylko, że lubię angielski i uczenie się go sprawia mi przyjemność, ale kiedy czytam wypowiedzi studentów filologii angielskiej, to zaczynam się bać, że ta przyjemność to jednak trochę za mało. W każdym razie - ich opinie o kierunku bardzo "zachęcają". ;)

_________________
If you're a witch, then I'll become the warlock.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 11:33   

Hmm będąc jeszcze nieświadom życia marzyło mi się skończenie japonistyki i zacieśnianie stosunków polsko-japońskich ale po zderzeniu z rzeczywistością to pewno zostanę starszym panem z ławeczki w parku z lekko szurniętym nastawieniem do otoczenia.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
racjona Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 11:38   

a ja będę jasnowidzem (albo raczej jasnowidzką XD)
bo księgowo-analitykiem już jestem ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Visenna Płeć:Kobieta
Dziecko Bhaala


Dołączyła: 03 Kwi 2010
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 18:32   

Zamierzam studiować na Akademii Muzycznej grę na skrzypcach oraz wyjechać do Warszawy na japonistykę. Tyle, że to nie jest jakieś-tam marzenie, tylko ja sobie inaczej życia nie wyobrażam :P Jestem cholernie związana z muzyką i Japonią.

Prawdopodobnie zostanę tłumaczem z japońskiego na angielski/polski. No i rzecz jasna, skrzypaczką. Chciałabym też nauczyć się grać na bassie i wbić do jakiejś kapeli rockowej - ale to już czysta fantazja :)

_________________
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10305365
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-04-2010, 19:01   

Wciąż moim marzeniem jest dziennikarstwo, ale powoli ulegam namowom reszty rodziny (jestem bardzo podatny na sugestie...), i chyba jednak zdecyduję się na prawo, konkretnie na prokuraturę. Wydaje mi się ciekawsza od takiego np. notariatu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-04-2010, 19:16   

Asthariel napisał/a:
Wciąż moim marzeniem jest dziennikarstwo

Pisać bez problemu możesz bez studiów. Sam chciałem iść na dziennikarstwo, ale teraz nie żałuję ani trochę tego, że wybrałem japonistykę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BoginiMarzeń Płeć:Kobieta
Marzycielka

Dołączyła: 23 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 17:59   

Chciałabym zostać nauczycielka i żona oczywiscie ;)

_________________
www.nasze-marzenia.eu Forum marzycieli
Wejdź i się zarejestruj ;) Warto ;) To jedyne takie forum w sieci :) Na forum wystartował nabór na moderatora, więc zapraszam bardziej gorąco :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4087488
szwagier Płeć:Mężczyzna
Kitsune


Dołączył: 21 Maj 2012
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 23:51   

Zacytuje John'a Lennon'a aby oddać moje nastawienie w tej kwestii.
“When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down ‘happy’. They told me I didn’t understand the assignment, and I told them they didn’t understand life.”

Kiedyś chciałem zostać nauczycielem przez wzgląd na to, że wiele miałem do zarzucenia moim własnym, nie podobało mi się ich postawa, ale porzuciłem to, ten zawód nie ma przyszłości.

Zdecydowanie chcę pracować gdzie będę miał kontakt z innymi ludźmi, obsługa klienta itp. Najfajniej dla mnie by było pracować w hotelu xP

_________________
People die if they are killed.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8141690
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2012, 11:17   

Od dzieciaka chciałam zostać weterynarzem, niestety los spłatał mi niemiłego figla i mam umysł typowo humanistyczny, a z przedmiotów ścisłych jestem pospolitym tumanem. Aktualnie prawie skończyłam filologię polską, ale szczerze mówiąc, nie wiążę z tym żadnej przyszłości. Rozważam, czy nie robić magisterki z bibliotekoznawstwa i informacji naukowej i zostać Panią Bibliotekarką, bo lubię się babrać z książkami (nie mylić z czytaniem kanonu lit. polskiej).

Aczkolwiek marzenia o pracy ze zwierzętami nie zanikły i mają się dobrze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Maru Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Wrz 2013
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2013, 20:10   

Myślałam o byciu nauczycielką,choć patrząc na niż demograficzny,coraz bardziej się waham. Teraz mam w planach rolnictwo,tzw bycie doradcą rolniczym. Dobra pensja,kontakt z ludźmi,nie jest źle ;p

_________________
snowflakes that stay on my nose and eye lashes, silver white winters that melt into spring ,these are a few of my favorite things!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group