FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
  Pozostałe znaki zodiaku :P
Wersja do druku
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2003, 22:11   

Ruroke,dzie masz Egipski?

Majów Ametys (Xellusiowy kamyk XD)

zobaczmy co sie zgadza..

rozsądne, ambitne - guzik..leń żem jest że cholera bierze,a rozsądek to gatunek wymarły :P

wiedzą czego oczekują od życia, mają jasne i niezmienne poglądy-no tu się zgodzę

Nie poddają się nastrojowi chwili, dokładnie analizują każdą sytuację, tworząc rachunek zysków i strat, a następnie przygotowują precyzyjny plan działania - to zalezy ,to naprawde zalezy od okoliczności w jakich siedze

nie ma miejsca na improwizację -dzie tam,nie zgadza sie


mądrość,- ?

odwaga- O_o ich chyba naprawdę wali O_o...no czasem,ale w bardzo wyjątkowych okolicznościach i kiedy adrenalina uderzy mi do głowy

Chętnie pomagają innym, jednak sami liczą tylko na własne siły, nade wszystko ceniąc sobie niezależność.- nyo,nareszcie cus prawdziwego....tylko z tą pomoca innym jest różnie :P

Wobec innych ludzi są nieufni, podejrzliwi i zwykle zachowują spory dystans w rozmowie.- jeśli dany człowiek mi sie nie spodoba,to żeczywiście tak jest

Jednak nie ma bardziej oddanych przyjaciół niż Ametysty- hmm..

Ametysty bywaj czasami despotyczne i żądne pochwal - ^^ *nod,nod*

Podopieczni tego pięknego kamienia to nieocenieni pracownicy – obowiązkowi, oddani, sumienni, uczciwi i dokładni.
- bwahahah


Przeczytałam ten chińskie horoskop...mimo że wg. tego jestem wężem..to najbardziej pasuje do mnie opis smoka ^^'

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Hitomisia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: "Tymczasem przenoś moją duszę utęsknioną, do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych"
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2003, 14:36   

a no właśnie tez sie chciałam zapytac o ten egipski^^

_________________
"Twe oczy jak piękne świece,
a w sercu źródło promienia.
...więc ja chciałbym Twoje serce ocalić od zapomnienia..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1441392
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2003, 17:22   

Według horoskopu Majów jestem Szafirem, a Celtów - Orzechem...

Jupi! Shakespeare był Orzechem ^_^

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2003, 21:09   

Dam sobie rękę uciiąć że nie ma tutaj żadnaj Rybki ;) damn wie, czemu znam tak mało osób spod tego znaku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2003, 21:35   

Egipski mam z gazetki,a że mi się spodobało to też wpisałam ^^

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2003, 23:09   

A z jakiej gazetki, jeśli można spytać?

Mój znak egipski to Sebek. "Prabóg, stwórca świata" o_O Whoa...

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 18-11-2003, 18:58   

ChińskiLubiany - nawet, nawet...
elegancki - eee...
prawdomówny, wzniosły.- ani jedno, ani drugie ^^"
Lubi bogactwa. - hhhhmmmm.... ^^
Towarzyski, rozmowny. - tak...
Z łatwością przystosowuje się do każdej sytuacji. - mówią na mnie "Kameleon" ^^
Kobieta
Towarzyska, lubi podróżować. Posiada dużą intuicję. Nie da się zaskoczyć swoim wrogom. Lubi bogactwo, ale zdobywa je z trudem dzięki wytrwałości i pilności. Człowieka stojącego na drodze do osiągnięcia celu usuwa często z intrygami. Posiada skłonność do wywyższania się. Nie znosi krytyki. W miłości gorąca. Ubiega się o wyższe stanowiska.


raczej się zgadza ^^

Majów:
Akwamaryn
Osoby urodzone pod znakiem Akwamarynu posiadają skomplikowana osobowość, ciężko je jednoznacznie scharakteryzować. Często zaskakują swoim zmiennym usposobieniem i nieprzewidywalnymi reakcjami. Nie mniej to bardzo oddani, wierni i lojalni przyjaciele na dobre i złe chwile. Akwamaryny są ufne i oddane, ale gdy tylko raz się zawiodą zrażają się do osoby, która nadwerężyła ich zaufanie. Są życzliwi dla innych, pomocni, bezinteresownie służą pomocą i rada, nie tolerują cwaniactwa, brutalności i wyrachowania.

Akwamaryny to typowi intelektualiści, ciekawi świata i nowinek technicznych, maja szerokie i oryginalne zainteresowania: od tajników budowy aparatów optycznych po rękodzieło artystyczne w krajach Afryki Wschodniej.

Idealne zawody dla Akwamarynów to zawody w branżach wymagających twórczej inwencji – dziennikarstwo, sztuka, reklama. Systematyczna, żmudna i monotonna praca, szybko je nuży i zniechęca.

Osoby, którym patronuje ten kamień rzadko angażują się w trwałe związki uczuciowe, być może dlatego, że bardzo dużo wymagają od partnera, same zaś są często nadopiekuńcze i bardzo zazdrosne.


zgadza się, oprócz ostatniego akapitu ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2003, 21:46   

Gato- mam wrażenie, że z tej samej co ty ^^' (Witch?)

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2003, 18:31   

Tak, Witch ^_^

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Hitomisia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: "Tymczasem przenoś moją duszę utęsknioną, do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych"
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2003, 19:13   

nio powiedzcie wreszcie

_________________
"Twe oczy jak piękne świece,
a w sercu źródło promienia.
...więc ja chciałbym Twoje serce ocalić od zapomnienia..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1441392
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 06 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2003, 20:47   

Mój chiński znak zodiaku to... świnia ;).


Świnia - Ostatni znak zodiaku uważany jest za spadkobiercę swych poprzedników; niesie radość i obfitość, ale też wszelkie klęski jedenastu lat. - Hmmm tu się chyba zgodzę, mam okresy druzgocących klęsk i znakomitych zwycięstw :D.

Świnia jest uczciwa, lojalna, dobra i tolerancyjna, świecie wierzy w jasne strony człowieczeństwa. - W jasne strony to wierzę, ale jestem świadom i ciemnych. Reszta się zgadza z jednym zastrzeżeniem - jeśli ktoś popełnia uczynki sprzeczne z moim kodeksem moralnym, odwracam się od niego, więc nie jest to ślepa lojalność.

Zakłada z góry, że ludzie są prawi i godni szacunku. Pobłażliwie patrzy na drobne odstępstwa od tego świetlanego wizerunku, a gdy spotka się z rażącymi negatywnymi, długo nie wierzy w źle intencje. Wokół Świnki kręcą się kombinatorzy i bezwzględnicy, którzy manipulują nią bez przeszkód. Naiwna świnia zdaje się tego nie dostrzegać i wiele przełknie cierpiąc w milczeniu - mwahahaha, kompletna odwrotność :P.

ale nie daruje, gdy ktoś zakwestionuje jej uczuciowość. Poczucie honoru i zadraśnięta miłość własna sprawiają, że zmienia się w rozwścieczonego dzika. Jest groźnym i bezwzględnym przeciwnikiem, chociaż dopiero wówczas, gdy ktoś po raz dziesiąty nastąpi jej na odcisk. - tu zaś się zgadza, jestem dość cierpliwy, ale jak ktoś bezczelnie depcze mi po odciskach, to nie odpowiadam za siebie ;P.

Przez cale życie broni się przed manipulacjami i wyzyskiem, doznaje wielu rozczarowań, ale z własnej winy. Świnka uczy się na błędach, mimo zawodów daje się nabijać w butelkę kolejny raz. Przed depresja i całkowitym załamaniem ratuje ja wielka siła wewnętrzna i poczucie humoru. Ma szerokie zainteresowania, lubi wernisaże, premiery teatralne i czyta modne książki. Jest dociekliwa i żądna wiedzy, ale dotyczy to tylko tych dziedzin, które ją interesują. Jest również pracowita i skrupulatna, lecz rzadko robi karierę. Większość Świnek przechodzi przez życie nie zauważona; pracują na podrzędnych stanowiskach, obca im jest bowiem autoreklama i przepychanie się łokciami. Znak ten ma szczęście w kwestiach finansowych, nawet przeciętnie zarabiająca Świnia ma zawsze więcej pieniędzy od pobierających te sama pensje kolegów ! Czasem jest przeraźliwym skąpcem, nastawionym wyłącznie na pomnażanie kapitału. To typowy hedonista, pragnie otaczać się luksusem, lubi wykwitnę jedzenie i szlachetne trunki. Często nabiera z wiekiem kształtów rubensowskich, gdyż nie umie odmówić sobie rozkoszy podniebienia. - brak umiejętności przepychania się łokciami i żądza wiedzy w zainteresowaniach sie zgadza. Reszta nie, zwłaszcza z pracowitością ;P. Zdolny leń :P.

Świnka traktuje bardzo poważnie miłość i rodzinę, nie uznaje burzliwych scen i zdrad. Dom musi być oazą harmonii i ciepła. - Czysty ja :D.

Powinna związać się Koniem lub Kozą. - Po moim trupie ;P. Nie będę latał za zabytkami starszymi ode mnie o 3-5 lat. Jestem studentem polonistyki, a nie archeologii ;P.

Hitomisia - z tego co wiem, to rybami są Yuby i tilk.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2003, 21:22   

Pozwole sobie wykorzystac trud Bambosha...w koncu swinia pozostanie swinia >D



Świnia - Ostatni znak zodiaku uważany jest za spadkobiercę swych poprzedników; niesie radość i obfitość, ale też wszelkie klęski jedenastu lat. - Rozmiar klesk jest o wiele wiekszy niz sukcesow

Świnia jest uczciwa, lojalna, dobra i tolerancyjna, świecie wierzy w jasne strony człowieczeństwa. Buhaha, jasne oczywiscie. Przypominam Purity test, 29% >D

Zakłada z góry, że ludzie są prawi i godni szacunku. Pobłażliwie patrzy na drobne odstępstwa od tego świetlanego wizerunku, a gdy spotka się z rażącymi negatywnymi, długo nie wierzy w źle intencje. Wokół Świnki kręcą się kombinatorzy i bezwzględnicy, którzy manipulują nią bez przeszkód. Naiwna świnia zdaje się tego nie dostrzegać i wiele przełknie cierpiąc w milczeniu - Taaa, moja naiwnosc wzgledem ludzi jest przerazajaca. Ale nie cierpie, gdy ktos mna manipuluje. Wbrew mojej woli.

ale nie daruje, gdy ktoś zakwestionuje jej uczuciowość. Poczucie honoru i zadraśnięta miłość własna sprawiają, że zmienia się w rozwścieczonego dzika. Jest groźnym i bezwzględnym przeciwnikiem, chociaż dopiero wówczas, gdy ktoś po raz dziesiąty nastąpi jej na odcisk. -rzeczywiscie, wiele wybaczam. Do czasu.

Przez cale życie broni się przed manipulacjami i wyzyskiem, doznaje wielu rozczarowań, ale z własnej winy. Świnka uczy się na błędach, mimo zawodów daje się nie (?) nabijać w butelkę kolejny raz. Przed depresja i całkowitym załamaniem ratuje ja wielka siła wewnętrzna i poczucie humoru. Ma szerokie zainteresowania, lubi wernisaże, premiery teatralne i czyta modne książki. Jest dociekliwa i żądna wiedzy, ale dotyczy to tylko tych dziedzin, które ją interesują. Jest również pracowita i skrupulatna, lecz rzadko robi karierę. Większość Świnek przechodzi przez życie nie zauważona; pracują na podrzędnych stanowiskach, obca im jest bowiem autoreklama i przepychanie się łokciami. Znak ten ma szczęście w kwestiach finansowych, nawet przeciętnie zarabiająca Świnia ma zawsze więcej pieniędzy od pobierających te sama pensje kolegów ! Czasem jest przeraźliwym skąpcem, nastawionym wyłącznie na pomnażanie kapitału. To typowy hedonista, pragnie otaczać się luksusem, lubi wykwitnę jedzenie i szlachetne trunki. Często nabiera z wiekiem kształtów rubensowskich, gdyż nie umie odmówić sobie rozkoszy podniebienia. - Bambosh, dokladnie >)

Świnka traktuje bardzo poważnie miłość i rodzinę, nie uznaje burzliwych scen i zdrad. Dom musi być oazą harmonii i ciepła. - Taa, mam wieczny quest, " W poszukiwaniu swietego spokoju"
Choc rzeczywiscie, brakuje mi takiego domu.

Powinna związać się Koniem lub Kozą. - @R@! Nie dam sie z nikim zwiazac. Natychmiast odlozyc te liny!
Powrót do góry
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 06 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2003, 00:53   

Teraz postanowiłem wziąć w obroty horoskop Majów i egipski :P.

Według Majów Szafiry to wybrańcy bogów, wróżono im długie i szczęśliwe życie. - zależy co uważają za długie i szczęśliwe życie :P. Nie licząc paru aspektów mojej egzystencji nie narzekam :P. A przyszłość... niezbadane są wyroki Losu :P.

Ten znak charakteryzuje się wyjątkowym rozsądkiem, ostrożnością i życiową mądrością, a przy tym wyraźnie sprzyja mu szczęście. - ROTFL :P. No, może poza szczęściem, które wyraźnie mi sprzyja :).

Idzie przez życie prostą drogą, nie uznaje krętactw, kłamstewek i wybiegów. - w sumie racja, nie licząc wyłudzania pieniędzy od rodziców i kombinacji na uczelni :P.

Szafir jest niezwykle uczciwy, solidny, pracowity i wytrwały. Gdy podejmuje działanie, rozpatruje wszystkie aspekty wierząc, że "diabeł siedzi w szczegółach". Jest precyzyjny, nigdy nie zapomina o terminach - woli nawet dość długo czekać, niż miałby się spóźnić o minutę. - taki leń jak ja? :P

Ma duże szanse, by zajść w życiu bardzo wysoko, ale nie uznaje wspinaczki po szczeblach kariery kosztem innych. Zawsze liczy się z ludźmi i uważnie obserwuje skutki swoich działań. Szafir potrafi nawet zrezygnować np. z przyjęcia wyższego stanowiska, jeśli czuje, że kogoś skrzywdzi albo że jest to dla tego kogoś ogromna i jedyna szansa. Jest optymistą, wierzy w swoją szczęśliwą gwiazdę, która i tak podsunie mu inną okazję. Możliwość okazania wielkoduszności bardzo poprawia mu samopoczucie. - rzeczywiście nie znoszę robienia kariery "po trupach" i zdarza mi się być wielkodusznym.

Szafir cieszy się dużym uznaniem i szacunkiem otoczenia. Ten prawie świetlany wizerunek mącą nieco dwie cechy: spory egoizm, który jednak nie zagraża otoczeniu, i ogromny krytycyzm. Szafir jest toleranccyjny tylko wobec dalszych znajomych. Od przyjaciół wymaga niezmiernie dużo: nieskazitelnej uczciwości, rzetelności, konsekwencji, prawego postępowania i określonego sposobu bycia. Bardzo trudno się zaprzyjaźnia, ale jeżeli już się do kogoś przekona, jest oddany i wierny. Mimo tego przyjaciele i rodzina czują się na cenzurowanym, muszą stale mieć się na baczności, gdyż zrażony Szafir odchodzi, nie oglądając się za siebie. Podobnie zachowuje się w miłości, dużo wymaga od partnera, musi go szanować, a zraniony nigdy nie wróci. Nie uznaje pustych drklaracji, jeżeli coś obieca to z "pełną świadomością" i konsekwentnie tego dotrzyma. W małżeństwie odpowiedzialny i wierny, poświęca i się dla najbliższych, ale wymaga uznania go za głowę rodziny. - ano racja poza tą głową rodziny :P. Nie nadaję się na władczego tyrana :P. Co do zrażenia i zranienia, to zależy jak głębokie. Ale jak już komuś się uda mnie tak zranić, to mam uraz do końca życia :P. Najbardziej nie lubię, jak ktoś mnie perfidnie okłamuje. I faktycznie ciężko się zaprzyjaźniam, w sumie tylko z równie nienormalnymi jak ja :P. Podobnie w miłości, na normalne patrzę z góry.

Panie Szafiry mają duży talent pedagogiczny, potrafią poradzić sobie nawet z najbardziej niesfornymi pociechami. Szafiry są urodziwe, cieszą się powodzeniem u płci przeciwnej nawet w starszym wieku. Znak ten lubi przyrodę, odpoczynek wśród zieleni i nad wodą, kocha zwierzęta, często z wyboru mieszka na wsi. Niechętnie podróżuje, jest zwolennikiem osiadłego życia i pełnej stabilizacji. To domator, który dąży do wygodnego i luksusowego życia. Szafiry nie są zbyt zdolne i bystre, ale nadrabiają pracowitością; dzięki niej przeważnie osiągają w życiu to, co zaplanowały. - kwestię pań przemilczę :P. Urodziwy to może i jestem, tylko z tym powodzeniem coś nietęgo :P. Przyrodę lubię, zwierzęta też (zwłaszcza koty =^^=), nie licząc komarów, pająków i psów :P. Osiadłość i stabilizacja się zgadza. Za to ostatnie zdanie nijak (jest odwrotnie, lenistwo nadrabiam bystrością :P).

A teraz egipski

Horus

Urodzeni pod opieką Horusa mają wszystkie cechy, które pozwalają im wspiąć się na szczyty. Wyróżniają się erudycją, wrażliwością, wyjątkową zdolnością intuicyjnego rozpoznawania spraw i zjawisk, co sprawia, że pojmują wszystko z łatwością i są wyjątkowo twórczy - No no, to to pozwala wspiąć się na szczyty? Nie wiedziałem :P. Tylko z tym pojmowaniem bywa różnie ;).

Są przy tym niecierpliwi, mają szybki refleks, zdolność do konwersacji i zwykle błyskotliwy dowcip. Aktywna wyobraźnia może pracować ciągle od nowa. Wielu ludzi urodzonych w znaku Horusa zajmuje się pisarstwem, dziennikarstwem, korespondencją. - z tą konwersacją to raczej cienko, dowcip jak mam fazę. Co do ostatniego zdania, to chyba tylko się do tego nadaję :P.

"Dziecko" Horusa jako szef jest omyłką, ma tendencje do zbytniej zmienności i mało realistycznego spojrzenia na sprawy. - fakt, jestem trochę chaotyczny i zawsze uważałem się za kiepskiego dowódcę :P.

Ogólnie mówiąc, jest wspaniałomyślne i wielkoduszne, sympatyczne, wrażliwe, niezwykle aktywne. Jest idealistą. Ciało "dzieci" Horusa odznacza się dużą ruchliwością, a przemiana materii jest bardzo szybka, w związku z tym najbardziej wrażliwym ich punktem staje się klatka piersiowa, oskrzela, płuca i cały układ oddechowy oraz nerwowy - co do słabego punktu to nie wiem, ruchliwość i aktywność na niskim poziomie :P. Reszta się zgadza :).[/b]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-12-2003, 10:47   

Cytat:

Dam sobie rękę uciiąć że nie ma tutaj żadnaj Rybki


<Bierze topór.>
Dawaj łapę, zaraz utniemy. Ja jestem spod Ryb.^^

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2003, 18:26   

Yuby... ja ci już powiedziałam na czacie, że utnę ci coś innego... więc mi ręki nie odrzynaj bo pożałujesz do końca życia ;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 21 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group