FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Lineage2
Wersja do druku
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2004, 21:09   



Ocenzurowano i wywalono offtop =Zeg

[ Dodano: Wto 09 Lis, 2004 21:34 ]

_________________
Multiworld Project
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lich
Gość
PostWysłany: 10-11-2004, 14:53   

No i znowu gramu - tym razem na serwie który mieści 1000 osób i ma działające questy

Więcej szczegółów:
http://multiworld.czad.org/viewtopic.php?p=10427#10427

Po dniu grania mogę stwierdzić że serwer jest bardzo dobry:
+Nie laguje
+Nie ma bugów
+Wszystko działa (Questy, Potiony, Zestawy i wiele innych)
+Jest pełno ludzi
+Po zwisie L2 nie ma problemu z ponownym połączeniem
Powrót do góry
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2004, 00:26   

Galeria klanowych screenów: offline

_________________
Multiworld Project


Ostatnio zmieniony przez g_v_s dnia 21-05-2005, 09:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kamyś
Gość
PostWysłany: 10-03-2005, 11:51   

Mam take pytanie, jaki trzeba mieć internet żeby gry typu Lineage2 lub World of Warcraft płynnie działały?
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-03-2005, 15:25   

Nie, trzeba mieć internet, żeby móc w nie grać. Do płynnego działania wystarczy dobry komputer.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-03-2005, 20:46   

Keii napisał/a:
Hm, mi ta gra wydawała się bardziej monotonna od RO - o wiele więcej biegania, a w Ragnaroku wszystko było po prostu bliżej. A idea pozostaje taka sama, biegnij od potworka do potworka -> zatłucz -> pozbieraj looty -> kup lepszy equip -> idź na silniejsze potworki :P L2 ma co prawda trochę fajnych patentów, na przykład obleganie zamku roziwązane imho lepiej niż w RO, ale to nie ratuje tej gry przed monotonią =]

Bo to była beta Keii beta . Niec nie zastapi wojen klanowych i rasowych a na chronicle II na orginalnych serwerach dopiero zaczyna się niźle przezentować.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-03-2005, 22:54   

Ano beta beta, post pisany rok temu. Od tego czasu wiele się zmieniło - ba, niedługo na koreańskie serwery wchodzi 3cia Kronika.
Co prawda czytałem, że obleganie zamku tak laguje, że nic się nie da zrobić, ale to w sumie też dawno było. Nie wiem jak sprawa wygląda obecnie, do L2 szczerze mówiąc nie chce mi się wracać, szczególnie, że levelowanie w dalszym ciągu wygląda tak samo monotonnie ]:>
Ale na pewno jest dużo lepiej niż kiedyś.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-03-2005, 23:21   

Hej jak to jest z tymi kodami trzeba zakałdac nowe konta ?? czy pasuja do starych ?
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-04-2005, 15:48   

Chyba pasują, bo po wybraniu "Reactivate" pokazał mi się ekran z wyborem sposobu płatności. Ale nie wiem, czy po reaktywacji zostaje darmowy miesiąc.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-04-2005, 21:52   

nie juz wiem oo co tu chodzi. Tutaj za pomoca tego "darmowego kodu" twozysz tak jakby podkonto w swoim Account dla kumpla i znajomego któremu chcesz te gre polecic ( tak jak wciaganie w intertes albo do sekty ale onao działa tylko wtedy jak masz swoje główne konto aktywne a akurat nasze ( czyli mnie i barata) skończyło sie w połowie marca :P i do połowy maja raczej wątpie bo brak kasy no chyba ż e bracik przywiezie play carty z szkoplandu jak wórci z zawodów
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-04-2005, 21:57   

RV napisał/a:
Tutaj za pomoca tego "darmowego kodu" twozysz tak jakby podkonto w swoim Account dla kumpla i znajomego któremu chcesz te gre polecic

Nie, kumpel tworzy pełnoprawne konto, czyli mówiąc prościej zaoszczędza 19.90$, które musiałby wydać na retaila.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-04-2005, 23:52   

no tak ale z tego konta od kumpla i tak nie da się grac jesli konto tego co dostał kod jest Expired
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-04-2005, 22:38   

RV napisał/a:
no tak ale z tego konta od kumpla i tak nie da się grac jesli konto tego co dostał kod jest Expired

Moje konto było expired - ba, grałem tylko w betę rok temu, a mimo to przyszedł mi key w newsletterze. Próba reaktywacji konta z bety może i powiodłaby się sukcesem, ale wkurzyłem się, że muszę wybierać sposób płacenia, skoro miał być darmowy miesiąc i stworzyłem nowe konto [w którym i tak musiałem podać te rzeczy, ale nvm XD]

Edit:
A tu parę screenów z mojej przygody:
http://keii.neostrada.pl/Lineage2.zip

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-04-2005, 23:52   

No i kapa , zwazywszy że przedtem gralismy dzięki pay cartom kupowanym w szkoplandzie o upgrade codu mi nie przyjmuje jak chce podac sposób płaczenia a kartę płatniczą tez mi odzuca powiada że cos się nie zgadza
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-08-2005, 11:49   

Usunięto spam.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group