FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2009, 16:42   

Gralam, gralam (z Dynasty Warriors tylko 6 )
Niestety nie mam na stale konsol, wiec na codzien musze lapac sie za to, co na PC wyszlo.
Ale te klasyki mam juz obcykane ;]

Cytat:
Przepraszam z całego serca :). Tak odruchowo jakoś mi się napisało.

No tak, bo baba to by do takiego tematu nie zagladała >.>

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2009, 17:23   

Cytat:
No tak, bo baba to by do takiego tematu nie zagladała


Heh, nie o to chodzi. Zresztą sam znam wiele graczek (w naszym małym 20 osobowym klubie jest 7 stałych graczek, w tym 3 MG D&D i Warhammer). Po prostu nie spojrzałem w profilu na płeć i napisałem domyślnie, bo jestem facetem :) :).

A propos slasherów to możę Titan Quest i Viking: Battle of asgrad? Chociaż szczerze to mnie raczej nie zachwyciły, takie przeciętniaki. A Too Human? Dla mnie niezła gra, choć przydaje się choć podstawowa znajomość mitologii nordyckiej. No i nowy Wolveryne może? Niezły slasher, choć klasykom do stóp nie dorasta :)

A tak jeszcze na temat, to dziś zaczynam grać w Lost Odyssey, bo po gniocie jakim był Last Remnant potrzebowałem przerwy na ten tytuł :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-06-2009, 18:12   

Civilization 4. Ta gra jest genialna, jedna z niewielu, które zasługuję na 10/10.
Własnie moi Niemcy pod wodzą Bismarcka szykują sie do wojny z Czyngis-Chanem. x-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2009, 19:22   

Mitsurugi,
Too Human (obowiazkowo!) i Titan Quest gralam.
Spokojnie, na razie i tak mam w co grac >.>
Thx

Aby grono modow nie warczalo na OT, dodam:
Odzyskałam płytke do BlackSite'a i jutro zamierzam ja odpalic >.>
Troche przyszlosciowe, ale zawsze cos xP

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2009, 20:12   

Asthariel napisał/a:
Civilization 4.

Gra dobra, ale kurcze, jak ona wciąga, ile czasu pożera. Nim człowiek się spostrzeże a tu 2-4 w nocy... a rano trzeba do pracki wstać :|

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-06-2009, 22:29   

W temacie o odjechanych grach trafiłam na wzmiankę o The Way - zaciekawiona zaczęłam ściągać rozdzialik po rozdzialiku i przez tydzień z hakiem byłam stracona dla świata. Wciągnęło. Bardzo wciągnęło. Wygląda jak jrpg, zachowuje się jak jrpg (choć mechanikę, o dziwo, pojęłam dość szybko) i fabułę ma godną jrpga. W skrócie: świat jest Drogą, a jego mieszkańcy wędrowcami, którzy powinni zawsze podróżować przed siebie, inaczej pochłoną ich mgły (choć zdarzają się wykolejeńcy, którzy budują miasta i tam zostają). Główny bohater za wszelką cenę próbuje odnaleźć najdroższą przyjaciółkę z dzieciństwa, natykając się przy tym na całkiem barwne postacie i niechcący wplątując się w ich losy (a jeśli jeszcze dana postać jest niewiastą, to...). Zaczyna się całkiem niewinnie, ale im dalej, tym bardziej wszystko okazuje się inne niż z początku wyglądało... A zakończenie (każde z trzech możliwych) pozostawia gracza z mętlikiem w głowie i szerokim polem do spekulacji. Może aż za szerokim XD

Teraz zaczynam dojrzewać do przejścia Tormentu po raz któryś tam. Ta gra nigdy mi się nie znudzi :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2009, 10:06   

Gram w Black Sigil, czyli kanadyjski jRPG :>

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2009, 12:27   

Zacząłem macanki ze Steel Fury: Kharkov 1942. Miał być symulator czołgu no i jest... straaasznie nudny. Spodziewałem się dynamiki pokroju kilku misji z T-34 z Call of Duty, tymczasem chyba więcej się działo w Starcrafcie z produktami Arclite. Ale prawdziwe misjie dopiero będą, poczekamy, zobaczymy.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2009, 12:57   

Asthariel napisał/a:
Civilization 4. Ta gra jest genialna, jedna z niewielu, które zasługuję na 10/10.
Właśnie moi Niemcy pod wodzą Bismarcka szykują sie do wojny z Czyngis-Chanem. x-)

O, dobrze, że mi przypomniałeś :) . Czas nasłać Arabów na Inków XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2009, 20:02   

Jednak przechodzenie po raz n-ty nudnawego początku Arcanuma jest zbyt trudne na chwilę obecną. Ma może ktoś podesłać savy? Jeśli tak, piszcie na PW.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-06-2009, 20:55   

Final Fantasy VI........znowu.
Damn kocham tą grę i postacie w niej występujące(mój faworyt to spaghetti western ninja).

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2009, 21:07   

Mnie też naszło na klasyka.
Chrono Trigger. Po raz piąty. I znowóż zupełnie inaczej przechodzę. Kurde, ta gra ma w sobie to coś. Dla mnie to pozycja wybitna. Pierwszy raz w to grałem, jak miałem bodażje 10. Sięgnąłem po przeczytaniu informacji, iż przy jej tworzeniu brał udział Pan Toriama (wtedy swoje apogeum miała Dragon-mania). I jeszcze mnie znajomy wyzywał, w jakie to ja gry gram z tak tragiczną grafiką. :P Ech... SNES to moja ulubiona platforma do gier wideo (tuż obok GameCube'a i GBA).

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-06-2009, 22:43   

A ja dalej w pierwsze "Summon Nights" na GBA i cały czas rżę ze śmiechu. Nadanie bohaterce imienia "Utena" a jej summonowi (gdy będziecie w to grali, koniecznie wybierzcie Sugar jako waszą towarzyszkę) imienia "Anthy" było genialnym wyborem. Nie dość, że część gry obraca się wokół pojedynków (w rolach przeciwników - bliżniaki, chłopczyca - rywalka, dziecko - siostrzyczka), to jeszcze nieustanne zaloty summona do bohaterki, zwracanie się do niej per "master" i powtarzanie, że jest jej narzeczoną zmienia tę grę w radosną paradę absurdu. A dodawać nie muszę chyba, że lokalny Akio to też knuj... Ta gra ma spory potencjał humorystyczny sama w sobie, a z tym, co dodałem, okazała się najlepszą komedią wśród jrpg jaką widziałem.
Powrót do góry
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2009, 22:48   

Final Fantasy VII po raz który to już będzie... 20, może więcej? Poza tym przeszedłem niedawno XIII po raz 3 i wracam do Settlersów.
aha a od Civilization i tak wolę Shoguna Total War :D

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-06-2009, 11:43   

Dragon Quest III
Sięgnąłem po wersję na GBC, gdyż NESowy oryginał z 1988 odstrasza już niestety nader archaiczną grafiką, może gdybym wtedy w to grał, to w porównaniu z tym co widziałem na Timexie i Amstradzie, byłbym oczarowany, ale dziś nie jestem. Na szczęście wersja na GBC ma znacznie poprawioną grafikę. A gra?Zaczęło się wesoło. Na etapie werbowania drużyny wpadłem na pomysł, że stworzę sobie team jenoci. Problemem były imiona, w DQ 3 mogą mieć one maksymalnie cztery litery. Wybrałem zatem IKę, Mai i Miyę. Padłem z wrażenia, gdy komputer wygenerował postaci:
http://img197.imageshack.us/i/druyna.jpg/ (od góry, IKa, Miya, Mai, Bohater)
Dobór kolorów wręcz idealny, nieprawdaż? Kto by przewidział...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 68 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group