FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2009, 20:16   

Gram teraz na przemiennie w Jade Empire - RPG osadzony w klimatach Chińskich. Polecam obejrzeć ten filmik ;)
Jade Empire
w SWAT4 - antyterroryści którzy odwalają kawał dobrej roboty, ratując niewinnych i puszkując tych złych, następny filmik:
SWAT4
oraz w Settlersów - Dziedzictwo Królów. Gierka o ratowaniu królestwa. Budowanie, najmowanie wojska i bitwy. Brak filmiku.
Gierki stare ale jak to się mawia jare! Polecam!

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2009, 12:03   

Ostatnio katuję Baldurs Gate 2 (który to już raz?). Z ciekawości zagrałem dzikim magiem i powiem jedno, dobić ostatniego bossa spadającą krową to jest to :D.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2009, 20:17   

Dorwałam się do The Sims 3 i przez jakieś 4 dni (?) byłam skromnie mówiąc nieobecna ("don't touch, don't talk to, don't look at!") ;P Fajnie rozbudowali tą część względem poprzednich, jest wiele nowych i ciekawych opcji, przy czym "obsługa" jest prosta i przyjemna. Graficznie i dźwiękowo jest przyzwoicie i typowo Simowo (czyli tak samo, ale inaczej).
Po tych paru dniach grania doszłam do perfekcji (nawet nie wiedziałam, że jest to możliwe). Wszyscy członkowie rodziny byli szczęśliwi, spełnili swoje życiowe pragnienia, jedni umierali, a następni się rodzili, chodzili do szkoły, pracy, zarabiali pieniądze, wydawali, przeprowadzali się, budowali, malowali, itd. I na tym się skończyło, bo ileż można katować w kółko to samo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-06-2009, 20:32   

Company of Heroes, ale jakoś na razie bez entuzjazmu. 5 misja. Klimat to to ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2009, 01:07   

Battlefield Heroes. Zabawna gierka. Żaden tam counter strike, ot biegasz i tępisz kogo popadnie. Fajny klimat i niezły humor.
Tu macie linka do filmiku.
http://www.battlefieldheroes.com/frontpage/landingPage

Popełniłem błąd i zaisnatlowałem dosboxa z Master of Orion 1.
Masakra.
Gra jest niesamowita.
Chyba nikt nie stworzył gry która dorównuje MoO1.
Serio.
Swords of he Stars się stara, MoO2 jest grą bardzo dobrą ale inną w rozgrywce, reszty nie ma nawet co wspominać. No może Space Empires tylko że tam AI jest strasznie słabe.
MoO1 rulez forever.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-07-2009, 18:12   

Wychodząc do wszystkich zDSowanych, którzy nie wiedzą w co grać stworzyłem przewodnik po moim zdaniem dobrych grach na tą konsolę przenośną. Mam nadzieję, że ból nadgarstka nie pójdzie na marne i przynajmniej paru osobom się przyda.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-07-2009, 18:34   

Keii, dlaczego nie wymieniłeś Suikoden Tierkreis? To też gra warta uwagi. Ja ostatnio na niej trochę pogrywam.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-07-2009, 18:48   

Jestem już dość daleko w DQ3. Niby to wszystko oczywiste, bez większych zaskoczeń, ale grywalne, na tyle, abym dalej miał ochotę w to grać. Najlepsze pomysły to w sumie te dotyczące rozwoju postaci, łączenia klas i zdolności, coś, co w Final Fantasy pojawiło się kilka lat później. Szkoda, że tak niewiele włożono w psychologię postaci, ale to jednak rok 1988, więc trudno oczekiwać cudów. Chciałbym zobaczyć taki patent jak ten tu z książkami zmieniającymi osobowość w jakieś współczesnej grze.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-07-2009, 19:03   

@Altruista:
Keii napisał/a:
Zapewne nie uwzględniłem też wszystkich, które zawrzeć powinienem, dlatego też oprócz standardowej prośby o komentowanie, tym razem prosiłbym również osoby zDSowane o zabranie głosu, jeśli uznają, że czegoś na liście brakuje, najlepiej z krótkim opisem tytułu.

Nie wymieniłem, bo nie grałem - Suikodeny średnio mnie ciągną. A że nie grał też żaden z moich znajomych, nie miał kto mi wypunktować, że nie ma go na liście zanim zacząłem pisać.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-07-2009, 19:22   

Oh, przeoczyłem tą twoją uwagę. Faktycznie zaznaczyłeś, że nie uwzględniłeś wszystkiego. Mój błąd i moja głupota ;>

Suikodeny to klasyki, o których można tylko mówić w samych superlatywach(według mnie). Ja Suikoden Tierkreis polecam - gierka swój klimat ma, muzyka też jest tam dobra. Znowu 108 star do zgarnięcia. Nic tylko grać ;-)
Powrót do góry
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2009, 19:24   

Zabieram się za Still Life 2. Pierwsza część bardzo mi się spodobała i jestem zmartwiona faktem, że w Polsce gry nie wydano (albo coś mi umknęło). Tak czy inaczej będę katować słownik j. angielskiego, jeśli będzie taka konieczność.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-07-2009, 18:58   

Właśnie przeszedłem po raz pierwszy CoD4:Modern Warfare. Jezu Chryste, brak mi słów, jak ta gra kopie tyłek... gdybym miał konsolę, albo nowy komputer, to MW2 byłoby jedyną grą (poza Wiedźminem) kupioną przeze mnie od razu po premierze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2009, 14:16   

Przechodzę właśnie Gears of War. Klimat aż wylewa się z ekranu, do tego świtnie rozwiązana kwestia prowadzenia ognia, emocjonujące pojedynki z bossami... Ale Crysis lepszy :D.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2009, 14:44   

Aktualnie „ownuje” Battlefield Heroes ^^'. Strasznie pocieszna gierka. Nigdy specjalnie nie przepadałem za sieciowymi strzelałkami, ale ta wciągnęła mnie straszliwie. Zwłaszcza upodobałem sobie rozjeżdżanie innych graczy, głownie samolotem - uderzenie skrzydłem w ruchomy cel znajdujący się na ziemi daje kupę radości, tak jak zestrzelenie samolotu czołgiem :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2009, 11:18   

Dla przypomnienia Splinter Cell: Chaos Theory.
Dalej mecze Hawx'a, choc Lock on byl zdecydowanie lepszy.
No i z rana i na wieczor jakas rundka w UT3

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 69 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group