FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-01-2012, 21:49   

No, to bardzo zdecydowanie dobra gra jest. I warto zaznaczyć, że klucz z pudełkowego Diablo 2 uprawnia nas do wtłuczenia go na battle.necie, co pozwala na ściąganie wersji elektronicznej kiedy się tylko żywnie podoba, działa bez płyty i ogólnie jest grą, która zestarzała się bardzo łagodnie. Przyznam, że nie mam bladego pojęcia jak zareagowałby na D2 ktoś, kto teraz odkrywa grę po raz pierwszy, ale ja jako wieloletni weteran dalej do niej wracam chyba najczęściej ze wszystkich gier w jakie kiedykolwiek grałem.

I jedna warta odnotowani uwaga: 'n' czyści czat. To ważne, jedną z wad Diablo jest niewyobrażalna ilość spambotów na battle.necie. Na szczęście wystarczy założenie gry z ograniczeniem levelu postaci od 2 w górę i boty w magiczny sposób znikają - zostaje ich może jakoś 2%, a to naprawdę da się już przeżyć.

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Riktiktik Płeć:Mężczyzna
Dobry spaczeń tak tak


Dołączył: 27 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2012, 22:55   

Z ciekawostek powiem tak ze dostepny za 50 zł Cryzis 2 jest bardzo ciekawa pozycją. Całkiem fajne rozwiązanie fabularne i strzelanie jakoś dla mnie realistyczniejsze niż w BF i CODach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-01-2012, 07:30   

GoNik napisał/a:
D2 jak najbardziej daje się znaleźć - z tym, że cena od lat utrzymuje się na poziomie 50-60zł i tego nie przeskoczysz. Chyba, że trafisz na promocję np. w serwisie z kluczami do wersji elektronicznych. Pudełkowe raczej nie spadają poniżej 50zł

Do niedawna ceny D2 i dodatku we wszystkich sklepach z kluczami oscylowały z tego co pamiętam w okolicach 15 zł, dopiero niedawno nagle się to zmieniło i ceny z jakiegoś powodu dziko skoczyły.
Vodh napisał/a:
Przyznam, że nie mam bladego pojęcia jak zareagowałby na D2 ktoś, kto teraz odkrywa grę po raz pierwszy

Co prawda grałem w D2 już wcześniej, ale na tyle krótko, że mogę chyba powiedzieć, iż niedawne dwa (trzy?) podejścia to próba odkrycia gry po raz pierwszy. Wrażenia? Wolę poczekać na 3. ;d
Riktiktik napisał/a:
strzelanie jakoś dla mnie realistyczniejsze niż w BF i CODach.

Rozumiem, że to tylko opinia i w ogóle, ale że co proszę?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Riktiktik Płeć:Mężczyzna
Dobry spaczeń tak tak


Dołączył: 27 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2012, 17:54   

powiem tak ilosc branych strzałow na klatę w Cryzisie 2 jest nawet mniejsza niż w COD i BF jesli chodiz o singla Podobnie jak zchowanie sie za przeszkoda w celu zdrowienia. Problem jest jednak taki że w crizisie masz jakiś super hiper nanokombinezon a w codach grasz zwykłym człowiekiem. Podobnie z bronia w codzie czy BF skupienie strzałów na celu jest wrecz magiczne. W crizisie jakos to mocniej rozrzuca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2012, 17:26   

Final Fantasy IV Complete Collection - na razie jestem na podstawce i zasadniczych różnic w stosunku do oryginału na SNESa nie widzę. Ciut poprawiona jakość animacji czarów i jedna tak na razie bonusowa animacja (pojawienie się Leviathana) to ciut za mało, liczyłem na odrobinę więcej. Pozostaje nadzieja, że Interude i The Years After okażą się udane.

Valkyria Chronicles 2 - mechanika przeniesiona z jedynki, co cieszy. Podobnie i fabuła, będąca bezpośrednią kontynuacją. Tylko cholera, to jeden z nielicznych fabularnych przypadków, gdy chciałoby się walczyć po stronie buntowników a nie pacyfikujących rebelię sił rządowych. Generalnie jednak, jak na razie daje tyle samo frajdy coś część pierwsza.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-02-2012, 05:48   

Final Fantasy V wersja z PSone, grane na PSP. I jestem zaskoczony, gra się zestarzała naprawdę dobrze. Chociaż prawda jest taka, że i tak nie mogę się doczekać kiedy skończę piątkę i znowu zanurzę zęby w siódemce, dla mnie VII zawsze będzie najlepszym Finalem.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-02-2012, 13:47   

Battletoads w emulatorze nintendo entertaiment system (nes=pegazus) padem od snesa przerobionym na usb. Żeby było śmieszniej, w życiu nie doszedłem dalej niż do czwartego etapu. Skuterki da się przejść tylko po zmniejszeniu prędkości gry o 1/6 :P. Generalnie gra jest tak koślawa i brzydka a za razem tak grywalna, że w głowie się nie mieści, że to ma 21 lat.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 19:27   

Tower of Druaga - czy to da się przejść??? Kto by pomyślał, że taki staroć będzie tak przyjemnie hardcorową grą.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-02-2012, 19:30   

Urawa napisał/a:
Kto by pomyślał, że taki staroć będzie tak przyjemnie hardcorową grą.


Bo jak wszyscy wiemy stare gry to przeważnie bułka z masłem, w przeciwieństwie do nowych produkcji które są prawdziwą próbą charakteru...?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 19:39   

Vodh napisał/a:
Urawa napisał/a:
Kto by pomyślał, że taki staroć będzie tak przyjemnie hardcorową grą.


Bo jak wszyscy wiemy stare gry to przeważnie bułka z masłem, w przeciwieństwie do nowych produkcji które są prawdziwą próbą charakteru...?

W zasadzie nie gram w nowe gry, bo i nie mam na czym. A te, po które sięgam (vide Etrian Odyssey czy Shin Megami Tensei: Strange Journey) do takich znowu banalnych nie należą.
Ale nawet na tle wielu starych, Druaga jest hardkorem. O ile jednak są takie gry, w których trudność po prostu męczy i skłania do wyłączenia (miałem tak jakiś czas temu z "Dirty Pair" na NES), tak tu wysoki poziom trudności podkopuje ambicje.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 19:46   

Cytat:
Battletoads w emulatorze nintendo entertaiment system (nes=pegazus) padem od snesa przerobionym na usb. Żeby było śmieszniej, w życiu nie doszedłem dalej niż do czwartego etapu. Skuterki da się przejść tylko po zmniejszeniu prędkości gry o 1/6 :P. Generalnie gra jest tak koślawa i brzydka a za razem tak grywalna, że w głowie się nie mieści, że to ma 21 lat.

Brzydka i koślawa? Y tam, to chyba jedna z najładniejszych gier na NESa;)

A co do poziomu trudności, prawda jest taka, że nie jest tak źle, gdy się ją... Wymasteruje. xD

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-02-2012, 16:52   

Co do opisu wyglądu to był sarkazm. W porównaniu do innych gier na nesa, rzeczywiście tylko kilka gier może się popisać czymś spektakularnym. Przy tak małej palecie kolorów graficy mieli nie lada zabawę. W dawnych czasach próbowaliśmy to przejść na żywym pegazusie z bratem i najdalej dochodziło się we dwa plajery :P Ale nie w trybie b :]
Na dzisiejsze czasy kreska jest i tak paskudna :P wersja na sege była znacznie ładniejsza i prostsza. dlatego właśnie lubię testować świeżo przekonwertowane pady na tej grze. Pod kompem leży juz z 8 :P A zamierzam mieć ich więcej :] (pytanie po co?)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-02-2012, 17:41   

Urawa napisał/a:
Tower of Druaga - czy to da się przejść??? Kto by pomyślał, że taki staroć będzie tak przyjemnie hardcorową grą.

Jeśli faktyczna gra na dalszym etapie wygląda tak, jak było to przedstawione w anime (grałem tylko chwilę, więc nie wiem), to trzeba tam odstawiać jakieś czary z przedmiotami, żeby przejść dalej.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-02-2012, 21:19   

kokodin napisał/a:

Co do opisu wyglądu to był sarkazm. W porównaniu do innych gier na nesa, rzeczywiście tylko kilka gier może się popisać czymś spektakularnym. Przy tak małej palecie kolorów graficy mieli nie lada zabawę. W dawnych czasach próbowaliśmy to przejść na żywym pegazusie z bratem i najdalej dochodziło się we dwa plajery :P Ale nie w trybie b :]

Ha, ale na dwóch graczy gry się nie da skończyć przez bug na którymś poziomie!


Urawa napisał/a:

Tower of Druaga - czy to da się przejść??? Kto by pomyślał, że taki staroć będzie tak przyjemnie hardcorową grą.

Keii napisał/a:

Jeśli faktyczna gra na dalszym etapie wygląda tak, jak było to przedstawione w anime (grałem tylko chwilę, więc nie wiem), to trzeba tam odstawiać jakieś czary z przedmiotami, żeby przejść dalej.

Z tego co kojarzę - gra jest pełna numerów typu "jeśli nie wziąłeś quest itemu przedmiotu na poziomie 4, to na 30 gra staje się niemożliwa do ukończenia" oraz co gorsza: "jeśli wziąłeś ten przedmiot na poziomie 8, to na 42 masz gameover".
Czyli bez solucji lepiej nie ruszać...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-02-2012, 06:47   

Wrażenia z 2 miesięcy zabawy Vitą.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 129 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group