FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Dungeon Siege
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-07-2007, 17:50   Dungeon Siege

Przejżałem to podforum i nie znalazłem tematu o DS. Zakładam, bo chciałem się Was zapytać, czy warta grzechu. Można kupić wraz z dodatkiem za 25 zł, więc cena jest kusząca, a chętnie zagrałbym sobie w coś, co nie wymaga kontroli setek jednostek i przebijania się przez tysiące stron tekstu. Grałem kiedyś w demko, które mnie od DS odwiodło, bo grało mi się bardzo fajnie, w godzinkę przeszedłem całe i na ekranie ukazał się napis "właśnie przeszedłeś 10% gry". Prawda li to? Taka krótka ta gra? Ogółem mówiąc zapraszam do wypowiedzi.

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2007, 19:03   

Mnie właśnie demo zachęciło, na początku grało się bardzo fajnie, świetna muzyka, niczego sobie rozgrywka, oryginalne prowadzenie rozwoju postaci. Niestety po 15-20 godz. grania, zaczęło się robić monotonnie. Cała rozgrywka przypominała tą z Diablo, ale byłą zbyt nudna żeby chciało się ją przejść. W efekcie, całkowicie znużony doszedłem do ostatniej lokacji, ale nie chciało już mi się przez nią przedzierać i ostatecznie nie przeszedłem gry (sprawdziłem jak się skończy i włączyłem kody przed odinstalowaniem, wiem że to głupie/"niedorajdowate" z mojej strony, ale wiedziałem że już do niej nie wrócę, a nie chciało mi się specjalnie tracić klilkunastu godzin na dopakowywanie postaci tylko po to by pokonać głównego bossa ). Moim zdaniem nie warto wydawać kasy.
Kumpel pograł znacznie krócej, właśnie jakieś 15-20 godz., jeśli ten czas Cię satysfakcjonuje to możesz kupować.
CDA dało jej 10, musieli dostać grubą kopertę od Microsoftu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2007, 19:54   

<Ja to dzisiaj tylko tak na chwilkę wpadam>

Co Dungeon Siege to problem z tą grą polega na tym że właściwie twoja rola jako gracza ogranicza się tylko do biegu z drużyną ciągle do przodu i wybierania coraz potężniejszych itemów i w sumie nic więcej - słowem straszna monotonia przeradzająca się stopniowo w nudę - sytuację ratuje tylko grafika, muzyka i bardzo wydajny silnik graficzny. Sama rozgrywka staje się w pewnym momencie tak beznadziejna że pomimo grania z bratem ciotecznym na zmianę, gry nie ukończyliśmy - dobrnęliśmy gdzieś do jakiegoś zamku i dało się wyczuć że to prawie koniec ale absolutny brak motywacji zrobił swoje ;P.

Słowem nie polecam, granie w tą grę to jak nawiązanie poważniejszego związku z głupią dziewczyną - uwierz w obu przypadkach zdrowy rozsądek podpowiada "skończ na demie";).

Wszczebrzeszyn napisał/a:
CDA dało jej 10, musieli dostać grubą kopertę od Microsoftu.


Pamiętam tą euforyczną recenzję o ile pamiętam z 8-10 stron, znak jakości i zapewnienia że jest to gra która starczy na długie lata - totalna bzdura.

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-07-2007, 02:45   

W DS jeden grałem godzinę-dwie i powiem szczerze, znudziła mi się.
W DS2 jakieś 40 minut w trybie multiplayer z kolegą - to samo...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Takius-kun Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Sie 2007
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2007, 13:16   

Ja mam z dodatkami przeszłam całe na trudnym poziomie i jest bardzo łatwe. Bardzo mi sie podoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group