FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Guild Wars
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-09-2007, 22:20   Guild Wars

Jako, że Tanuki zaczęły również w świecie Guild Wars budować swoją potęgę, postanowiłem napisać coś o grze osobom, które wcześniej się tym nie zainteresowały/potrzebowały motywacji, by zacząć grać. Jak wiadomo, w kupie siła, a granie w gry online ze znajomymi to podstawa ;)

Brak jest w GW abonamentu, który odstrasza zwykle uczącą się młodzież. Bez własnych przychodów często ciężko jest uciułać to 50 zł miesięcznie, nie mówiąc już o dostępie do karty kredytowej. Tutaj wystarczy kupić grę, założyć konto korzystając z klucza i już można cieszyć się grą, bez martwienia się o kolejne opłaty.

Grafika i muzyka stoją na bardzo wysokim poziomie. Mimo, że gra ma parę lat, w dalszym ciągu zachwyca, a dodatkowo wymagania sprzętowe są bardzo niskie. Jest to na pewno plus dla posiadaczy słabszych komputerów.

Wybór klas jest szeroki, każdy znajdzie tu coś miłego ;)

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie informacje, opisane o wiele lepiej, niż byłyby tutaj można znaleźć na następujących stronach:
Guild Wars Wiki
GuildWars@Gram.pl
GuildWars.pl
GuildWars

Polecam szczególnie lekturę Guild Wars wiki, gdyż zawiera wszystkie możliwe informacje o grze.

Jeśli chodzi o recenzje, to możecie je poczytać/pooglądać w następujących miejscach:
GameSpot
GameTrailers

Teraz kilka słów o naszej gildii. Zwie się Ponure Zamczysko, a przyłączyć się do niej można wysyłając wiadomości w grze do następujących osób:
Algirdas Dragonrage
Avaia Icereaver
Elanie Atha Laireth
Raven Arella Roth
Arana Shae

Lub też pisząc w tym temacie/wysyłając pm do Yuby'ego, Bezimiennego, Daeriana albo mnie.

Liczę na to, że do nas dołączycie - naprawdę warto ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-09-2007, 20:17   

Próbuję uruchomić grę pod Linuksem... Pogooglałem i podobno działa, ale mam głupiego glitcha z tekstem w okienkach. Jeśli uda mi się coś z tym zrobić, to prawdopodobnie dołączę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-09-2007, 20:21   

Dla zainteresowanych - mam jeden kod trialowy bodaj do Nightfalla, mogę użyczyć ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group