FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Legacy of Kain
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-08-2006, 15:51   

Methos: o ile się orientuję, zależy to od twojego szczęścia >.< w kilku przypadkach jakaś starsza gra nie chciała się uruchomić mi, a u kolegi szła bezproblemowo, w kilku odwrotnie. Mimo właśnie zrobienia wszystkiego krok po kroku jak opisano.

grzeslaw: Dark Spell,o ile pamiętam, to było podejście do świecącej kulki i potraktowanie jej Dark Reaverem XD Ew. mogło to być strzelenie z owego.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grzeslaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2006, 16:18   ??

GoNik:

Strzelenie ?? jak strzelenie??
Widzisz sytuacja jest na tyle skomplikowana ze nie czaje tych solucji oczywiscie nie mam najmniejszego problemu z angielskim:P tyle ze te opisywane solucje zupelnie mijaja sie z celem jezeli chodzi o gre:/ nic mi nie mowia i tu pies pogrzebany hehe:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-08-2006, 16:27   

Strzelenie.... no, strzelenie..... *drapie się z konsternacją po nosie* A może to tylko w SR2 było? Argh.... trzeba pograć jeszcze raz...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grzeslaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2006, 16:32   :)

hehe mowimy caly czas o LoK Defiance;)

trzeba pograc:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
J.K.Tank Płeć:Mężczyzna
kloszard

Dołączył: 14 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2006, 16:59   

Oczywiście, że w Defiance można strzelać. Zarówno Kain jak i raziel mogą strzelać o ile się nie mylę to domyslnie klawiszem ,,L" (tylko Kainem trzeba puknąć, bo jak przytrzymasz to zacznie używac telekinezy). Strzelać z celowaniem da się oboma bodaj ,,O". Teraz przechodzimy do sedna. Jak wiadomo z pierwszej kóźni gdzie były wyjaśnienia napisane na dole Dark Reaver Spell to po prostu czar, którego się używa przy pomocy Reavera po naładowaniu do końca. Dark Reaver Spell to niewidzialność. Pozawala między innymi przejśc między gargulcami. Charge Stone, tkóry się pojawia to komień po uderzaniu, którego ładuje się Rever. Przeczytaj solucję trochę wcześniej, bo z tego co się orientuje to nie ejsteś jeszcze w sali gdzie można zdobyć ostatnią włócznię, a solucja odnosi się właśnie do tego. Jak jesteś w tej sali to po prostu trzeba użyć Dark Reavera, na świecących kulach poukrywanych tu i tam.

_________________
Zgadnij kto!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2006, 22:51   

Lekko chaotycznie, ale co ważniejsze chyba jest ~>

Keii napisał/a:
a) Spatchuj SR
b) Ustaw zgodność z jakimś starszym windowsem
Takie luźne propozycje, nie wiem, czy pomogą ;)


Keii to nie RO, że tak złośliwie powiem ^^
A na pytanie niestety nie odpowiem i nie pomogę, bo mi o dziwo SR chodzi pod XPkiem bez problemu.
Tak jak przedmówca proponuje ustawienie zgodności z innym windowsem, jednak to może nie działać ^^
A z doświadczenia powiem tylko, że XP w ogóle jest jakiś dziwny... od chwili gdy zmieniłem nań system SR 2 włącza mi się, ale jedyne co widzę poza filmami to niebieski ekran ^-^V

@J.K.Tank - w ten sposób można wyjaśnić połowę "ciekawostek" w większości gier i nie wiem, może jestem naiwny, albo coś wyleciało mi z głowy, ale jakoś nie kupuje by i jego przeniesiono :/

Ad. tego co ktoś tu rzucał panienkami ~> Dark Spell to najprawdopodobniej (głowy nie dam, bo każdy to-to nazywa jak chce) specjalna zdolność Dark Reavera, która pozwala stawać się niewidzialnym.

@ GoNIK strzelać można było i w Defiance i we wszystkich SR + w BO I... w II nie pamiętam XD

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
grzeslaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2006, 13:43   SR

Moi drodzy wystarczy ustawic we wlasciwosciach\ustawienia\zaawansowane\rozwiazywanie problemow i suwak ktory sie tam znajduje przesunac tak by byl w polowie i "voi la" Soul Reaver śmiga

Pozdrawiam

a tak na marginesie nie rozwiazalem jeszcze swojego problemu z tym nieszczesnym Defiancem:(( chyba jestem cienias:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
say
Gość
PostWysłany: 28-09-2006, 12:07   

Witam ja jestem totalnym maniakiem KAina i raziela przeszedłęm wszystko co mozna przejść nawet Blood Omen 1 !!!!! :D cudowna seria najlepsza wjaką grałem i mam problem bo chce sobie jeszcze raz przejść Soul Raver 1 i kufnia nie moge mam płyte z cd-action więc chyba orginał ;)
Ale tak instaluje i potem kapa nie moge odpalić czytałem na necie ze po XP niechodzi ale kufna zna kto s knifa żeby to dopalić ???????
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-09-2006, 12:16   

<matko boska, co za język... się stara czuję przy takich...>

Metoda która powinna zadziałać:

> kliknij na plik .exe <odpalający grę> w folderze z grą prawym przyciskiem
> właściwości
> zakładka 'zgodność'
> zaznacz opcję 'uruchom ten program w trybie zgodności z' i wybierz windows95 albo win98

powinno zadziałać, ale nie musi

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Smoczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2006, 20:55   

A to ja coś o grze napisze, tj. moją opnie xD.
IMO gra Soul Reaver 1 jak i 2 (bo tylko w te grałem ^^) były naprawdę dobre. Klimat był świetny, a w 2 to już naprawdę jest nieźle zeshizowana (w sumie jedynka też... już sam fakt gry czymś na wzór upiora-wampira robi swoje xD). Nie przeszedłem żadnej z części, ale niewątpliwie obie gry przypadły mi bardzo mocno do gustu. Prócz klimatu i ostro zakręconej fabuły, jest też przyjazne dla użytkownika sterowania, a nasza postać wciąż się rozwija. Jedynie grafika nie wybija się może ponad przeciętną... no ale obie gry mają już po kilka lat (trochę szkoda, że filmik stworzono na enginie gry).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3256390
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-10-2006, 11:38   

Smoczek napisał/a:
jest też przyjazne dla użytkownika sterowania

..... w którym miejscu? Sterowanie może i tak, ale za to praca kamery je dobija. Ile razy się powtarzało ten sam kawałek zręcznościowy tylko dlatego, że jednak powinno się nacisnąć [w przód] a nie [w lewo]....
Smoczek napisał/a:
Jedynie grafika nie wybija się może ponad przeciętną...

Tu też się nie zgodzę, zdarzało mi się stać w miejscu i rozglądać sie dookoła z otwartym pyskiem. A w 'Defiance' to już w ogóle...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Smoczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2006, 13:22   

Cytat:
Tu też się nie zgodzę, zdarzało mi się stać w miejscu i rozglądać sie dookoła z otwartym pyskiem. A w 'Defiance' to już w ogóle...


Nie wiem co to Defiance, pisałem jedynie o Soul Reaverze (1 i 2) w których grafika jakoś wybitnie mnie nie zaskoczyła.

A sterowanie i praca kamery, może miałem inną wersję gry, albo jeszcze coś innego... ale mi nie sprawiało najmniejszych trudności ^^'.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3256390
lisek
Gość
PostWysłany: 19-10-2006, 16:55   

forum tylko o legancy of kain www.legancyofkaintrylogia.fora.pl
Powrót do góry
SenSeiji Płeć:Mężczyzna
Wild Soul


Dołączył: 03 Gru 2006
Skąd: Rum-un-ia ^^
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2006, 00:49   

NIe wiem czemu ale niektórzy maja problemy z ta gierką, mam cała sage LoK-a i na kompa i na ps-y i na każdej platformie przelazlem każda część minmum po 3x bo za kazdym razem jak ja przełaziłem odkrywalem cuś nowego ^^

Rada dla tych co maja problemy z przejsciem jeśli szukasz apteczki w niej wystarczy spojżeć w strone przeciwnika on jest apteczka ^^ to ułatwia sprawe ^^

PS. sorrka jeśli post się wydał troche złośliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5487885
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-12-2006, 09:27   

SenSeiji napisał/a:
Rada dla tych co maja problemy z przejsciem jeśli szukasz apteczki w niej wystarczy spojżeć w strone przeciwnika on jest apteczka ^^ to ułatwia sprawe ^^
PS. sorrka jeśli post się wydał troche złośliwy

Zauważ, że ludzie mają problemy z przejściem bo:
a) nie wiedzą, co zrobić dalej
b) gra nie chce się włączyć
c) sterowanie w wersji PCtowej jest delikatnie mówiąc... średnie

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group