FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Wyszukiwarki:
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-02-2005, 11:27   Wyszukiwarki:

Głównie Google.

Czy wyszukuje ono po słowach kluczowych? I po tytułach stron? Czy w związku z tym, jeśli walne sobie 300 (!!!) plików z tytułem ,,fascynująca gra rpg fantasy" to googlebot będzie częścieł witał w moje progi? (to jest uczciwe! To mój system autorski, który w tej chwili przerósł już objętością całą resztę mojej strony razem wziętom). I najważniejsze: czy ten fragment kodu:

<meta name="Keywords" content=" ">

Służy do czegoś, czy też satnowi próbę czarów nad .html w wykonaniu osoby, która zrobiła mi stronkę?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-02-2005, 13:43   

To, jak często Googlebot zagląda na stronę, zależy głównie od jej Pagerank, który z kolei zależy od stron zawierających do niej odnośniki. Z kolei pozycja strony w wyszukiwaniu zależy nie tylko od Pagerank, ale też od innych czynników (np. dziwnym trafem strony napisane ładniej pojawiają się wyżej). To, pod jakimi słowami kluczowymi zostanie znaleziona strona, zależy od jej zawartości, tytułu i treści wskazujących na nią odnośników. Nie wiem, czy meta keywords jest brane pod uwagę przez Google.

Pusty meta nie spełnia żadnej funkcji, ponieważ jest (zaskoczenie!) pusty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-02-2005, 13:24   

Naturalnie na stronie jest to wypełnione.

Nie mniej jednak - ten fragment kodu w ogóle coś znaczy, czy też tylko spełnia funkcję życzeniową?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-02-2005, 20:28   

Wyszukiwarki mogą, ale nie muszą go czytać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group