FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Lista Anime - Wiosna 2013 (mój film)
Wersja do druku
Lawliet Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2013, 11:25   Lista Anime - Wiosna 2013 (mój film)

Lista Anime - Wiosna 2013 w odsłonie audiowizualnej

Zakładając swój własny kanał na youtube zdecydowałem się podejść do sprawy trochę poważniej i stworzyłem film. Do jego zrobienia użyłem cięższych narzędzi, a w nich jestem początkujący. Piszę ten temat, aby podzielić się z wami newsami i zobaczyć jak ludzie zareagują, jak ocenią mój 16 minutowy, 1,7gb'owy, debiutowy film na moim kanale. Za wszelkie błędy w wymowie przepraszam i niech wraz z tymi przeprosinami popłynie do was również zaproszenie do subskrypcji mojego kanału. Co na nim znajdziecie? Wszystko jest napisane w opisie filmu.

Link do materiału wideo:

http://www.youtube.com/watch?v=1nfEHwfByr0&feature=youtu.be


Link do mojego kanału:

http://www.youtube.com/user/LawlietDB
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-03-2013, 20:16   

Na twoim miejscu popracowałabym nad dykcją - momentami mówisz nieco zbyt niewyraźnie i monotonnie (acz ogólnie nie jest źle). W sumie możliwe, że to częściowo wina mikrofonu przytłumiającego dźwięk czy czegoś w tym guście. Nie znam się niestety na tym na tyle, by powiedzieć dokładnie.

Oprócz tego rzuciło mi się w uszy zdanie: "Tymczasem w pogoni za Sadanem przybywa z alternatywnego świata bohaterka do Tokio - Emilia." które brzmi strasznie nienaturalnie. Powinno być raczej: "Tymczasem w pogoni za Sadanem przybywa do Tokio bohaterka z alternatywnego świata - Emilia."

"Jednak one nie tylko służą do zabijania." -> "Jednak służą one nie tylko do zabijania."

Poza tym brakowało w większości przypadków informacji o tym które serie są sequelami. Co za tym idzie - Railgun nie jest oryginalną serią, a opartą na mandze o tym samym tytule i warto byłoby przy tej okazji wspomnieć, że w Railgunie S ekranizowany będzie wątek Sióstr z perspektywy Mikoto.

Ore no Imoutu jest na podstawie light novel. Valvrave na ile mi wiadomo jest oryginalne.

A napis po angielsku na końcu powinien brzmieć "If you want to watch my new films about anime news and other things such as gameplays and films, which I will create in the future, please subscribe to my channel." (choć osobiście zmieniłabym kawałek o przyszłych planach na "which I'm going to create in the future", bo to oznacza, że autentycznie masz zamiar je tworzyć, a nie tylko luźno rozważasz czy to zrobisz ;p)
Jeśli nie znasz angielskiego zbyt dobrze to najlepiej skoncentruj się na polskiej publiczności, zamiast przepraszać za akcent.

Cóż, osobiście preferuję pisemne rozpiski, więc trudno mi powiedzieć coś więcej o całości, poza tym, że w paru miejscach informacje są zbyt ogólne, a w innych błędne (wymienione źródła). Generalnie nie ma jakiś rażących błędów, ale jest dużo drobnych rzeczy wymagających poprawek, przez co całość robi cokolwiek przeciętne wrażenie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group