FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  Następny
  Stare Seriale. Nowe Seriale. Dobre Seriale!
Wersja do druku
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2007, 22:25   

Alira14 napisał/a:
I naprawdę uważam, że Betty nie jest brzydka. Ubrałaby się w coś bardziej pasującego kolorystycznie, może jeszcze poprawiła brwi i tyle.
Bo to marna amerykańska przeróbka i za słabo ją popsuli. Dla standardowego amerykanina/amerykanki zapatrzonych w holywoodzki kanon piękna już te kilka kilo więcej i okulary wystarczą, ale w oryginalnej wenezuelskiej (czy jakiejś tam innej) wersji, która leciała swego czasu na TVN Betty dopiero skutecznie oszpecili.

_________________
Evil Manga
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2007, 19:45   

Dembol napisał/a:
w oryginalnej wenezuelskiej (czy jakiejś tam innej) wersji, która leciała swego czasu na TVN Betty dopiero skutecznie oszpecili.

Najciekawsze jest to, że podobno aktorka, która grała właśnie w tej oryginalnej telenoweli jest zaliczana do tych "najpiękniejszych" w rankingach magazynów różnej maści. I to chyba nawet nie tylko południowo-amerykańskich. Musieli mieć dobrych specjalistów od stylizacji na planie. ^^'

A ja jakiś czas temu z siostrą oglądałyśmy serial "One Tree Hill" w polskim tłumaczeniu (oczywiście jak najbardziej zgodnemu z oryginałem) "Pogoda na miłość". Po prawdzie ja to oglądałam średnio cztery odcinki na sezon, ale siostra zawsze mi streszczała całą linię fabularną, więc nie miałam problemu ze zrozumieniem. ;P
Porządnie zrobiony serial, klimatem przypominający "The O.C.", choć dla mnie dużym minusem było to, że (moim zdaniem) problemy dręczące głównych bohaterów są zbyt wydumane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-09-2007, 19:55   

Cytat:
Najciekawsze jest to, że podobno aktorka, która grała właśnie w tej oryginalnej telenoweli jest zaliczana do tych "najpiękniejszych" w rankingach magazynów różnej maści.


Nee, to akurat jest na porządku dziennym - rankingi piękności zawsze typują najpopularniejsze aktualnie towarzystwo, bez związku z ich faktycznym wyglądem. Udało mi się akurat trafić na jedną scenkę "Brzyduli" gdy już była "odbrzydzona" i cóż - o ile przez większość serialu udawała brzydszą niż była, tak wtedy udawała ładniejszą. Hamerykanie wybrali aktorkę chyba z myślą o tym samym...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2007, 17:46   

Obejrzałam sobie ponownie całą "Cienką Niebieską Linię". Piękny dowód na to, że a) brytyjskie sitcomy są śmieszne b) Rowan Atkinson jest dobrym aktorem i szkoda, że zamiast czegoś w tym typie babrze się nadal w Jasiu Fasoli c) polskie tłumaczenia są do d. Trzy czwarte żartów wylatuje w nich lotem koszącym.

Hmm... chyba gdzieś miałam pierwszą serię Blackaddera, idę poszukać. (Chociaż i tak najbardziej lubię trzecią, za Księcia Jerzego ^_^)

A teraz z innej beczki: potrzebuję waszego wsparcia i potwierdzenia, że nie zamieniam się w Nawiedzoną Yaoistkę (TM) Czy tylko mi się wydaje, że nowa seria Prison Breaka jest niesamowicie... slashogenna? Do tego stopnia, że zastanawiam się, czy im tak wyszło czy to jest świadomie stosowany fanservice.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2007, 18:53   

Niedawno wyszedł 2-gi odcinek bardzo ciekawego, nowego serialu Pushing Daisies, czyli anty "Death Note". Opowiada on o człowieku, który posiada zdolność wskrzeszania organizmów, czy to roślin (nawet zgniłym truskawkom potrafi przywrócić dawną soczystość ;)), zwierząt czy ludzi. Jego umiejętność ma jednak ograniczenia, wskrzeszona osoba może żyć na świecie jedynie wtedy, gdy zostanie poświęcone życie innej, co więcej jeśli dotknie ją jeszcze raz, ta osoba umrze, a on nie będzie w stanie jej już przywrócić do życia. Po dotknięciu pierwszy raz ma 60 s na podjęcie decyzji czy zostawiać zombie przy życiu, czy cofnąć decyzję i uchronić kogoś innego przed śmiercią. Całość zalatuje trochę baśnią (szczególnie początkowe kilka minut jest dziwne) jednak warto obadać pierwszy odcinek. Szczególnie wielbiciele Death Note powinni się tym tytułem zainteresować moim zdaniem, Ned - główna postać to taki anty Yagami Light :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-10-2007, 20:31   

Kim Possible - O. M. G. To najbardziej ZUY serial jaki oglądałem od czasów Code Geass. Parodiuje wszystko jak leci, postacie są przerysowane do granic absurdu (kreska TEŻ, ale o tym za chwilę), co jak się okazuje wcale nie przeszkadza w poprowadzeniu sensownej fabuły i wartkiej akcji. Bohaterowie są uroczą bandą wariatów, która w uroczy sposób trzyma się sztampy i jest tego uroczo świadoma (bądź nieświadoma, też uroczo).

Osobna kwestia to grafika - ewidentnie wzorowana na Nowej Fali, jak Dexter czy Samurai Jack, ale disneyowsko "uszlachetniona", jest jednocześnie karykaturalna i ładna. Do tego bardzo dobra animacja i od czasu do czasu efekty komputerowe, które świetnie pasują do uproszczonej kreski.

Random marzenie - chciałbym zobaczyć film Warhammer 40k w tej grafice...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bajachikoma Płeć:Mężczyzna
Indywiduaristo


Dołączył: 18 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2007, 23:29   

E tam :) Ekipa to jest siła. Mi sie ten serial bardzo podoba. Wciąga. Na począku każdy odciek jest nudny a potem sie rozkręca.

Ja sobie ostanio kupiłem box dvd serialu "Glina" ale mi nie idze na Ps2 ;/ Kurcze musze dvd naprawić. A powiem ze ten serial to najlepszy o policjantach jaki widziałem. Naprawde polecam,

_________________
!! !! !! Fruźki wolą optymistów !! !! !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4220472
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2007, 17:53   

Ysengrinn napisał/a:
Kim Possible - O. M. G.

hehe... lubię sobie obejrzeć tę bajkę po ciężkim dniu. Ma w sobie dużo pozytywnej energii i faktycznie, bardzo dobrze parodiuje różne wątki z innym "dzieł" popkultury. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
das
Gość
PostWysłany: 28-11-2007, 11:55   

a pamietacie taki serial o dziewczynie z przyszłości, która jakoś się znalazła w naszych czasach i miała taką fioletową branzoletkę, która służyła jej za komputer. naziemi zaprzyjaźniła się z jakąś dziewczyną, potem razem były w przyszłości. przemieszczały się takim sześciennym białym a la statkiem kosmicznym. pamiętam jeszcze, że ta z przyszłości była bardzo mądra w porównaniu do ziemiaanki i że ubranie raz wypraławmikrofalówce bo myslała ze to pralka.
jak ktos pamieta niech napisze tytuł.
PROSZĘ
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2007, 12:41   

To chyba była "Dziewczyna z przyszłości" - jeden z moich ulubionych seriali sprzed wielu lat :)
Z tego, co pamiętam, to chciała się cofnąć z roku 3000 do 2500, by zapobiec jakieś światowej katastrofie, ale przez przypadek trafiła do lat 90-tych XX wieku...
A tymczasem zły gość z 2500 podbiera z lat 90-tych XX wieku głowice jądrowe, by je zdetonować w roku 2500, doprowadzając niemal do całkowitej zagłady świata...

Podobała mi się jeszcze "Dziewczyna z Oceanu" (Marzena Godecka w roli tytułowej :) ) - główna bohaterka o imieniu Neri jest kosmitką pochodzącą z planety Oceanów. Zaprzyjaźnia się z chłopcami mieszkającymi w podwodnej stacji badawczej Orka i razem walczą przeciwko złym korporacjom, którym bardziej zależy na zysku, niż na dobru przyrody (tak, to było Kapitan-Planetowe ;) ).

Przepraszam, jeśli o którymś piszę drugi raz ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
das
Gość
PostWysłany: 28-11-2007, 13:20   

dzieki wielki. prosty tytuł:)
wlasnie na youtube 2 odcinki obejrzalam- super. a dziewczyne z oceanu tez ogladalam i tez świetne.
jeszcze raz dzieki
pozdrawiam
Powrót do góry
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2007, 19:15   

Mialem zly humor (problemy z karkiem) i spojrzalem sobie na "Keeping Up Appearances", polski tytul to chyba "Co ludzie powiedza". Tak, i mi sie juz humor poprawil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bajachikoma Płeć:Mężczyzna
Indywiduaristo


Dołączył: 18 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2007, 21:20   

ronin napisał/a:
Mialem zly humor (problemy z karkiem) i spojrzalem sobie na "Keeping Up Appearances", polski tytul to chyba "Co ludzie powiedza". Tak, i mi sie juz humor poprawil


tkzw Żakietowa :P babcia to ogladała swego czasu jak szło na 3 czyli TVP3 i powiem ze bardzo fajny serial. Serial jest kozacki i daje rade. Ja najbardziej lubiałem Powolniaka (po ang chyba byl Onslow) i Stokrote. I zawsze mi było szkoda Ryszarda, ten to miał lipe. Wogóle postacie w tym serialu dawały rade.

_________________
!! !! !! Fruźki wolą optymistów !! !! !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4220472
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-11-2007, 22:09   

Dziewczyna z przeszlosci byla super. O pamietam ze ogladalm jeszcze "Skok do przeszlosci" czy jakos tak. O facecie co nalezal do jakiejs tam tajnej organizacji i jak cos poszlo nie tak to cofal sie 7dni do tylu, by temu zapobiec.
Aha i byl jeszcze "Cien Aniola" matko nalogowo to ogladalam. Tak czekalam na rozwiniecie sie watku Logana i Max. Kocham tego typu facetow nie tylo co wyglad(niczego sobie zreszta;D), ale i zachowanie i charakter. Nowej seri jakos juz nie ogladam. Nie wiem, jakos mi nie podchodzi.
Kochane Klopoty, McGaver(facet byl niesamowity;D),Pomoc domowa, Swiat wedlug Bundych wiecej nie pamietam.
No i musze sie do tego w koncu przyznac. Ogladam M jak milosc. Nawet nie wiem czemu. Nie ma tam ani jednej postaci, ktora bym lubila, wszytsko mnie tam wkurza, denerwuje i czasami wrecz nudzi. Ale w poniedzialki i wtorki zawsze o 20 siedze i ogladam z mama. Matrix? Kosmici? A moze po prostu przyzwyczajenie...
O a pamieta ktos taki serial co lecial kiedys na TVNsiedem? Bylo o dziewczynie, ktora przebrala sie za faceta i chodzila do szkoly dla facetow z internatem.(skad my to znamy?;D) W koncu jej wspolokator sie w niej zakochal i dopiero w polowie serialu sie dowiedzial, ze to dziewczyna. Glowna bohaterka miala krotkie, czarne wlosy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2007, 23:33   

Iza napisał/a:
"Skok do przeszlosci"

To była "Misja w czasie"(oryginalnego tytułu nie znam) też to oglądałem^^ A pamiętacie może taki serial o facecie który błąkał w czasie i nie mógł wrócić do swojego? Nie pamiętam za bardzo ale to chyba polegało na tym, że wcielał się w postać jakiejś innej osoby i musiał coś zrobić czy zmienić bieg historii żeby "skoczyć" dalej. I miał takiego kumpla który jako hologram się też pojawiał :P Jak to szło? "Zagubiony w czasie"?
EDIT. W głównej roli grał Scott Bacula może to coś wam pomoże^^

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group