FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 27, 28, 29  Następny
  Stare Seriale. Nowe Seriale. Dobre Seriale!
Wersja do druku
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-11-2007, 00:03   

W Posce "Zagubiony w czasie", a na zgniłym Zachodzie "Quantum leap". To wcześniejsze ma oryginalny tytuł "7 days" (o ile mnie pamięć nie zawodzi).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ProgCooler Płeć:Mężczyzna
Master Exploder


Dołączył: 30 Gru 2007
Skąd: Sanok/Kraków
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2007, 20:23   

Dobry, nowy serial - "Dexter" . Wybija sie wśród amerykańskich nowości, pomysłowością, fabułą, inteligencją, postaciami...heh wszystkim. W skrócie, tytułowy Dexter jest specjalistą od krwi pracującym dla policji ale także, o czym rzecz jasna nikt nie wie, mordercą, które zabija ludzi wg pewnego kodeksu. Genialne, nie emanuje głupotą amerykańskiej produkcji, polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4437010
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2007, 11:59   

Zgadzam się z przedmówcą. Serial jest świetny. Warto dodać, że TVN wykupił prawa do wyemitowania tego serialu, więc i w Polsce będzie można się cieszyć tym serialem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ProgCooler Płeć:Mężczyzna
Master Exploder


Dołączył: 30 Gru 2007
Skąd: Sanok/Kraków
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2007, 13:03   

Oj ale to nie to samo co oryginalny podkład dźwiękowy, który będzie zapewne zagłuszany przez genialnego lektora (bo wątpie coby dali napisy) Ech, nie dość że nie słyszymy perfekcyjnego głosu głównego bohatera, to całe to dubbingowanie/"lektorowanie" wprowadza nasze społeczeństwo (jeśli już tego nie zrobiło) w analfabetyzm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4437010
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2008, 22:26   

A ja oglądam "Dr. House" - serial o wyjątkowo złośliwym, wrednym, cynicznym i szczerym do bólu lekarzu - uwielbiam go. ^^ Jak ktoś nie ma uczulenia na wyjątkowo długie i skomplikowane nazwy schorzeń, to polecam. Naprawdę wciąga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ania5589
Gość
PostWysłany: 04-01-2008, 12:38   

Mam pytanie: czy ktoś może pamięta serial francuski nadawany bardzo dawno temu bo na początku lat 80-tych pt. "Narzeczone cesarstwa". Wiem tylko że były tam dwie siostry, starsza miała na imie Klaryssa, a działo się to w czasie wojen napoleońskich.
Powrót do góry
..::Ceres::.. Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2008, 20:25   

cintra napisał/a:
A ja oglądam "Dr. House" - serial o wyjątkowo złośliwym, wrednym, cynicznym i szczerym do bólu lekarzu - uwielbiam go. ^^

no baa;x House wymiata!! totalny dziwak, ale to pewnie przez ten lek na bazie opium od którego jest uzależniony...;)

_________________
Za mówienie do mnie
grozi pięć lat w zawieszeniu
Za jedno dotknięcie
Obcięcie rąk
Za patrzenie na mnie
ciemna cela w więzieniu
A myślenie o mnie
To śmiertelny błąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2674935
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2008, 13:11   

cintra napisał/a:
"Dr. House" - serial o wyjątkowo złośliwym, wrednym, cynicznym i szczerym do bólu lekarzu

Brzmi ciekawie :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-01-2008, 13:58   

Konstrukcja odcinków jest podobna do siebie, ale samo przeprowadzenie jest wyśmiennite. Bohater nalezy do moich ulubionych postaci serialowych.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-01-2008, 16:40   

Yay...uwielbiam jego podejście do pacjentów. Serial spoko, konstrukcja odcinków także. Troszeczkę irytuje mnie ta cała przygoda na temat "kogo wywali Dr.House?", za bardzo się nad tym skupili, a zapowiada się na to że nikogo.

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-01-2008, 20:26   

Pomimo że nie znoszę lekarzy, serial uwielbiam. House wredny jest, ale w końcu zawsze postawi właściwą diagnozę, choć sprawia to bardziej wrażenie "na co wypadnie na to bęc", zwłaszcza jak wypisują objawy.

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2008, 20:36   

Ostatnio na "Hallmark" dwa seriale:
1. "Prawo i porządek - zbrodniczy zamiar" - serial o detektywach z wydziału do zadań specjalnych. Ciekawa kryminałka :)
2. "Morderstwa w Mindsomer" - kryminalne historie angielskiej prowincji...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 18-02-2008, 01:19   

Heh nie wiem czy "Simpsonowie" jako tako da się nazwać serialem, ale fakt - ma odcinki, sezony :) Cięzko ująć "piękno" humoru tego serialu, który mi osobiście bardzo odpowiada. Losy aż za normalnej rodziny są momentami naprawdę rewelacyjne, za parę odcinków dałabym twórcom oscara! Niech żyje Homer i spółka :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2008, 20:15   

choćby nie wiem co nowego powstalo, jakich ucieczke z więzienia czy rozbitków na wyspie by nie wymyslili, to ja wolę Friends

240 (!!!!!!) odcinków komedii w najlepszym wydaniu, pamiętam gdy wchodzili do Polski byłem za młody i nie kojarzyłem za bardzo co tam jest takiego śmiesznego, ot czasem (na canal+) oglądałem bo oglądałem. Teraz zupełnie inna bajka - każdy odcinek rozkłada mnie na łopatki, idelanie trafia w moje poczucie humoru. Na relaks nie ma nic lepszego jak pare odicnków przyjaciół.

To samo ze Światem wg Bundych, minłęo pare lat, i jakoś mnie dużo mocniej śmieszą ;]

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2008, 00:31   

Spośród starych (głównie) seriali (zagranicznych) najbardziej w pamięć wbiły mi się:
- Airwolf (szczególnie z Jan-Michael em Vincentem w roli głównej) - heh, pomyśleć, że seria ta ma ponad 20 lat,
- Drużyna A - klasyka po prostu, wstyd nie znać ;)
- Macgyver - jakimi katuszami była dla mnie chęć poznania jego imienia ;D No i niezapomniany opozycjonista naszego bohatera - Murdock...
- MASH - świetny serial, do dzisiaj pozostający w moim topie,
- Alf - ;D
- Sliders - bardzo fajna rzecz o 'pilocie' otwierającym portale między-wymiarowe. Im dalsze serie jednak tym gorzej...
- JAG - jedna z moich ulubionych serii, która zawsze mnie czymś zaskakiwała,
- Święty - genialny opening i ogólnie świetny klimat,
- Randall i Duch Hopkirka - kolejny serial detektywistyczny z bardzo fajnym motywem detektywa ducha :)
- Żar Tropików - taki tam dośc przyjemny (z tego co pamiętam) serial o... detektywie z tropików :P
- Grom w Raju - nie wiem co, ale było coś takiego, że ten serial oglądało mi się... lekko a poza tym dostarczał wiele powodów do uśmiechu :P
- Nash Bridges - bardzo fajna seria ze świetnymi IMO postaciami i całkiem dobrymi pomysłami,
- Kameleon - prześwietny serial o Jarodzie i jego niezwykłym darze,
Oprócz tego dość 'namiętnie' oglądałem Nikitę, Strażnika Teksasu, Tarzana, Herculesa, Statek Miłości :D, Columbo, Kojaka i... jeszcze kilka innych ;)

Kiedy indziej (może) wspomnę coś o polskich serialach...

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group