FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Star Wars -[Achtung Spoiler!]

Preferowany przeze mnie ustrój panujący dawno temu w odległej galaktyce to
Republika
12%
 12%  [ 1 ]
Imperium
50%
 50%  [ 4 ]
Nie lubię Star Treka
37%
 37%  [ 3 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Wersja do druku
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-02-2016, 21:52   

Konwencja, nie logika, ale tak masz rację.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 10-02-2016, 13:38   

http://naekranie.pl/aktualnosci/jak-powinny-skonczyc-sie-gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-zobacz-wideo-773645
Powrót do góry
Yamato
Gość
PostWysłany: 15-02-2016, 15:50   

https://www.youtube.com/watch?v=Uvm8y-pjBoI

Nostalgia Critic recenzuje Przebudzenie Mocy.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-02-2016, 20:03   

Przepraszam, ledwo zaczęłam oglądać, ale DROGI TŁUMACZU NA LITOŚĆ BOSKĄ, "scavenger" to nie do końca to samo co "padlinożerna kobieta"

*odturliwam się śmiejąc obłąkańczo*

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Gość
Gość
PostWysłany: 13-10-2016, 20:24   

https://www.youtube.com/watch?v=JUWtr5Nm9cE

Kolejny trailer Łotra Jeden! ^^
Powrót do góry
Gość
Gość
PostWysłany: 22-12-2016, 19:27   

Widział ktoś z Was Łotra Jeden?
Powrót do góry
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2016, 09:18   

Tja. Szczerze mówiąc, niespecjalnie porywający. Wszystko niby poprawnie, tona efektów, akcji, ale jak przyszło co do czego, to jedyną naprawdę interesującą postacią był robot. Z pozostałych (z wyjątkiem może pilota) wszyscy to były chodzące archetypy, bez osobowości. Ciężko było wykrzesać jakiekolwiek emocje do nich.
To, że film był przewidywalny do bólu specjalnie nie pomogło.

Ogólnie, film nie był zły, obejrzeć można, ale zdecydowanie oczekiwałem czegoś lepszego.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-12-2016, 11:14   

Nie wiem czemu nikt nie wspomina o najważniejszej rzeczy, a mianowicie o tym, że Vader przejął Mordor! :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-12-2016, 13:39   

A mi przeciwnie, Łotr Jeden się podobał i to bardziej niż Force Awakens. Widać, że uniwersum ma potencjał i jeśli reżyser nie jest uwiązany smyczą fanowskich i producenckich oczekiwań i zastrzeżeń może stworzyć ciekawą historię. Na pewno pomógł brak jakichkolwiek Jedi. Postaci owszem, archetypiczne, jak to w SW, ale mają swój urok. Bardzo ładny są też design i batalistyka.

Z wad wypada wymienić niewielkie urozmaicenie - po dwóch godzinach napierdzielania z blasterów człowiek ma trochę dość - i dziwne przedstawienie do Mocy. Zamiast tajemniczej siły, którą tylko niewielu rozumie i potrafi okiełznać dostajemy... chrześcijańskiego Boga? Serio, jakby w tych wszystkich aktach strzelistych wypowiadanych przez postacie wstawić "Bóg" zamiast "Moc" i dać głównej bohaterce zamiast kryształka krzyżyk to fabularnie nic by się nie zmieniło, a miałoby o wiele więcej sensu.

No i technologia komunikacyjna w tym uniwersum działa w sposób tak naciągany, że pęka na szwach. Ale póki się o tym za bardzo nie myśli nie ma z tym problemu.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 24-12-2016, 11:50   

Ysengrinn napisał/a:
A mi przeciwnie, Łotr Jeden się podobał i to bardziej niż Force Awakens. Widać, że uniwersum ma potencjał i jeśli reżyser nie jest uwiązany smyczą fanowskich i producenckich oczekiwań i zastrzeżeń może stworzyć ciekawą historię. Na pewno pomógł brak jakichkolwiek Jedi. Postaci owszem, archetypiczne, jak to w SW, ale mają swój urok. Bardzo ładny są też design i batalistyka.

Z wad wypada wymienić niewielkie urozmaicenie - po dwóch godzinach napierdzielania z blasterów człowiek ma trochę dość - i dziwne przedstawienie do Mocy. Zamiast tajemniczej siły, którą tylko niewielu rozumie i potrafi okiełznać dostajemy... chrześcijańskiego Boga? Serio, jakby w tych wszystkich aktach strzelistych wypowiadanych przez postacie wstawić "Bóg" zamiast "Moc" i dać głównej bohaterce zamiast kryształka krzyżyk to fabularnie nic by się nie zmieniło, a miałoby o wiele więcej sensu.

No i technologia komunikacyjna w tym uniwersum działa w sposób tak naciągany, że pęka na szwach. Ale póki się o tym za bardzo nie myśli nie ma z tym problemu.


Hypernet imperialny. Wcześniej republikański, mieliśmy tego okazję oglądać jeszcze w oryginalnej trylogii, a chronologicznie, Ep. I. Gry, cóż, kanon jak kanon..


Fajne to było. Takie lower deck story dla odmiany, których pełno jest w Legends/starym kanonie, a które średnio pasują do głównej serii. Jeśli w podobnym tonie młody Solo zostanie przedstawiony, to ja to popieram i piniondz rzucać będę na ołtarz kinowy. Wielokrotnie.

ps Wieża na Scarif wzbudziła moje nadzieje iż bohaterowie zakończą akcję zdobywania planów tak jak Han Solo w swojej własnej trylogii książkowej w podobnej sytuacji*. Alas, no.


pps Moc jako bóg <jakiś bóg, może być chrześcijański> nie jest naprawdę niczym nowym. Stary kanon był dosłownie zapchany interpretacjami na wszelkie sposoby, pomysły i miszmasze. W sumie, jak w życiu, co komu do głowy przyjdzie.

*1. przełącz generatory pól ochronnych by oświetlały budynek nieco powyżej bardzo dużego reaktora.
2. przeciąż reaktor tak by eksplodował
3. ???
4. Profit, ale mniej pod ręką statek by mógł ciebie ewakuować z teraz majestatycznie orbitującego budynku.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 14-04-2017, 18:32   

https://www.youtube.com/watch?v=zB4I68XVPzQ

Pierwszy Teaser Epizodu 8 - The last Jedi!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group