FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  "Ten, co walczy z potworami" - premiera:
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-12-2017, 00:38   "Ten, co walczy z potworami" - premiera:



W kilku słowach cywila:

* książka obecnie jest wydrukowana i jest rozsyłana do hurtowników i księgarni

* jej oficjalna data premiery to 11 grudnia 2017

* mimo to niektóre księgarnie internetowe już ją mają i wprowadziły ją do sprzedaży (między innymi Aros / Bonito i chyba Empik)

* nie wiem, kiedy pojawi się w księgarniach stacjonarnych. To już zależy od partnerów zewnętrznych.

* książka liczy 554 strony i kosztuje 45 złotych (ale bywają różne przeceny)

* osoby, którym obiecałem egzemplarze autorskie otrzymają je, gdy tylko będę miał je fizycznie (może jeszcze przed świętami)

* jeśli ktoś chce otrzymać egzemplarz recenzencki, to niech pisze na muszonik(at)interia.pl lub wyśle mi wiadomość na Facebooku.

Dla przypomnienia: „Ten, co walczy z potworami” jest powieścią military fiction i satyrą. Akcja książki rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której współczesna Polska toczy wojnę z hitlerowskimi Niemcami. Major Janusz Zielonogórski, główny bohater powieści oraz dowódca specjalnej jednostki, której zadaniem jest zwalczanie niesamowitych zagrożeń nękających Polskę przypadkiem trafia na trop grubej afery, która nie tylko może zagrozić istnieniu naszego kraju, ale też bezpieczeństwu świata.

Na drodze Zielonogórskiego do Prawdy staną liczne niebezpieczeństwa, jak: politycy, potwory i żołnierze Wehrmachtu. W starciu z nimi major może liczyć na tylko trzy atuty: jest uzbrojony, potrafi zabijać gołymi rękami i ma pod dowództwem batalion wojska z czołgami i wszystkim...

PS. Kiedy wreszcie zbanujecie tego żałosnego trolla, który spamuje Wam forum linkami do mojego bloga? To blokad na IP już nie ma?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group