FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-01-2007, 21:13   

Dobra. Właśnie oglądnęłam 110 odcinek Bleach'a (że też się na to zdobyłam... a zawsze byłam ciekawa jak to jest oglądnąć anime po TAKIEJ przerwie... ale w sumie to TYLKO 50 odcinków. Na Naruto to z 70 czekam. Ale już za miesiąc on też się odfilleruje... ale co mogę powiedzieć - STRASZNIE dziwne uczucie. W czasie tej mojej przerwy od Bleach'a oglądnełam masę nowych animek i dlatego moja poniższa ocena będzie trochę ostra. No nic xD ale wspomnienia powróciły, oj tak... ale o tym zaraz).

A więc... opening z tego co wiem to był już w czasie fillersów i sama nie wiem, czy to dobrze czy nie. Z jednej strony dobrze - bo mi się strasznie spodobał jeśli chodzi o grafikę. Muzyka trochę... mało dynamiczna (a zresztą jakoś wolę jak op do shonenów śpiewają faceci. Tak już mam), ale ogólnie jest satysfakcjonujący. Z drugiej strony źle - mogliby zrobić jakąś zmianę skoro już wracają do 'normalności'. Przynajmniej ending bodajże zmienili... ale o nim na końcu.

Co do odcinka... czy Bleach naprawdę ZAWSZE miał taką okropną kreskę? Aż trudno mi uwierzyć. No i oczywiście musieli wprowadzić te 'rozmyte kolory' kiedy Ichigo walczy z Hollowami... stęskniłam się za tym >.> aaa, i jeszcze ta muzyka w tle. A raczej nie muzyka a wrzask jakiejś szalonej kobiety (kiedyś on mi się po nocach śnił... "aaaaa YEEEEAAAAAH... ooo..~" jeju.) Co tam jeszcze... Hiroki czy jak mu tam (znaczy się Pan O Bardzo Szerokim Uśmiechu z Rzędem Zadbanych i Prostych Zębów Mówiący Charakterystycznym Slangiem) ma dziwny głos. A raczej dziwnie zwykły. Nie taki sobie wyobrażałam... ale to już ja się czepiam.
U Urahary siedzieli jacyś dziwni goście - z tego co pamiętam to oni byli bohaterami bodajże pierwszej z Fascynujących Przygód Ichigo w fillersach (facet o dwukolorowych włosach, drugi różowowłosy nibyNinja?). A więc oto zapowiedź fillersów części drugiej *fanfary* które nadejdą całkiem niedługo (trzeba się z tym pogodzić... wszystko co piękne kiedyś się kończy). Uznałam Bleach'a i Naruto mangi za Mistrzów przeciągania fabuły... w tych chapterach przecież się NIC nie dzieję. Mam wrażenie, że od 3 miesięcy stoimy w miejscu. KIEDY. ONE. SIĘ. W. KOŃCU. SKOŃCZĄ?!. *khm*)
Co by tam jeszcze... Ishida pokazał nam swoją klatę....pojawił się Grand Fisher (to było w mandze czy nie? Bo ja już nie kojarzę...)... no i ojciec Ishidy. Powiedziałabym o nim wszystko... dosłownie WSZYSTKO... Ale nie to, że ma BIAŁE włosy. Toż to przegięcie o_o' byłam wręcz pewna, że ma brązowe... chyba nawet w anime kiedyś we wspominkach miał takie. W każdym razie... zdrowo lolnęłam. Nie żebym narzekała (mam słabość do białogło.. białowłosych), ale... zdziwiłam się.
No i EMOending. Spoilerujący na dodatek (a jakżeby!), z Rukią wyglądającą jak żeńska forma Byakuyi (nie wiem czemu mi się tak skojarzyło [może przez tą sfochowaną minę?]... chyba jestem na Byakuyowym głodzie xd)

Poza tym - Matsumoto świecąca swoim biustem jest... zacna. Nie mogłam znaleźć innego określenia. Ale jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza... ja ją po prostu LUBIĘ. I jej relationship z Hitsugayą też uwielbiam (oczywiście NIE w sensie jakowych pairingów, a relacja Kapitan - Zastępca Kapitana, a jeszcze bardziej Mamusia - Syncio).
Swoją drogą dziwne, że tego nie ocenzurowali... wręcz przeciwnie - wyeksponowali, chociaż wcale nie było potrzeby! Ciekawe.
Ale ending też może być. EWENTUALNIE ;d

Rozpisałam się na temat jednego odcinka, ale jakoś... odczułam taką potrzebę. W końcu do Bleacha mam dość duży sentyment.

Zobaczymy co zrobią dalej.
(Daisuke Namikawa podkładający głos pod Ulquiorrę... L.O.L.)

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2007, 14:09   

Acha. A więc wrócili do magi, to dobrze. Cóż, teraz pójdzie z górki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-01-2007, 15:04   


YEEES! NARESZCIE!

109 zgodnie z przewidywaniami zawierał wspominki typu "bohaterowie są zmęczeni" i pierwsze pojawienie się Vaisarda. 110 leci regularnie za mangą, jedynym spadkiem po fillerze są 3 wypchane konpaku które zamieszkają u Uruhary... Kon będzie miał konkurencję.
Crofesima napisał/a:
(Daisuke Namikawa podkładający głos pod Ulquiorrę... L.O.L.)

Ahaha~
That's 3v!L you know... ;D

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-01-2007, 01:18   

*patrzy na screena* Shinji! Yay! Oraz: wiii! w końcu będziemy mieć podkolorowanych Ulquiorrę i Grimmjowa! Czysty, niczym niezmącony fanserwis... mrrrrr....

a ja NADAL nie nadrobiłam mangi! *poszła po zaginione chaptery*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
VampirLord
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-01-2007, 12:49   

ja magne widzialem tylko 1 tomik 1 chapter czyli jak by 1 odc anime :P

a co do nowych odcinkow wczoraj sciaglem i obejzalem i nie skomentuje poprostu takie fillery(zapychacze)
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-01-2007, 09:08   

Yatta! Doczytana manga, obejrzane 110 i 111. Wiii!

Animowany Shinji jest słodki i uroczy >.< i w ogóle... śmierć zapychaczom, wiwat jedyna i właściwa linia fabularna!
Wczoraj z Kropkiem o Bounto rozmawiałyśmy i jęczała, że je wszystkie odstrzelili. Ale one tylko do tego się nadawały, nawet nie było żadnego do lubienia. Bo i radosny tłumek z Soul Society, i Vaizardy, i Arrancary się lubi. A te cudaki - błeh.

Co do mangi - i znowu jakieś 20 rozdziałów walk, jak nie więcej. Neru jest absolutnie scary, tak jak jej dwa małe Hollowy XD A pogadanka Ulqiorry z Inoue tylko do wielkiego ZUA doprowadzi, o!
Nie zabijcie, ale Arrancarka, z którą walczy Ishida, na pierwszy rzut oka z Miyakiem się skojarzyła...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2007, 14:59   

Zaczęłam oglądać od ep. 110 i 111. Trochę wkurzają mnie te fillerskie wstawki i animacja w 111 - koszmarna, ale poza tym jestem zadowolona. Zgadzam się z GoNik, Shinji jest uroczy i fajny ma styl, do tego uśmieszek, trzeba przyznać, przerażający.

Większość dobrze zna już ten OP, ale dla mnie jest nowy i nadal nie mogę się nacieszyć z tej krótkiej sceny, gdy Gin obejmuje Matsumoto [fangirl alert!].
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Spike_CB Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sty 2007
Skąd: Krosno Odrz
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2007, 21:08   Kiedyś...

Bleach był fajny ale przez pierwsze 50 odcinków. Teraz to jakoś odpycha mnie fabuła, do tego nie wiem czy tylko ja to odczuwam, ale strasznie zepsuła się kreska w porownianiu z pierwszymi odcinkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-01-2007, 21:43   

Kreska chyba faktycznie sie zepsuła - albo ja miałam za długą przerwę w ogladaniu. Co do fabuły - fajna byla do sześćdziesiatego któregoś odcinka, potem weszły wypełniacze i ja odpadłam. Teraz oglądam dalej, bo podobno wróciło do mangi i może być lepiej - zobaczymy, dam mu szansę :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-01-2007, 22:48   

GoNik napisał/a:
Nie zabijcie, ale Arrancarka, z którą walczy Ishida, na pierwszy rzut oka z Miyakiem się skojarzyła...

ROFL, Tobie TEŻ!?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Flesh Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 29 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2007, 22:52   

Cytat:
ale strasznie zepsuła się kreska w porownianiu z pierwszymi odcinkami.

dokładnie a największym tego przykładem jest 104 odcinek w którym hitsugaia walczy z tym grubym baunto ;/ tego sie oglądać nie dało....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2007, 23:58   

wa-totem napisał/a:
ROFL, Tobie TEŻ!?

Bo jedyne i właściwe skojarzenie jest ^^ I zmusiło Miyaka do doczytania mangi ^^v

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2007, 10:18   

112 - Hiyori jest świetna! Fajnie dobrany seiyuu, od razu czuje się, że ta postać żyje i ma charakterek. Hiyori i Shinji tworzą naprawdę zabójczy duet. Czekam na kolejne nowe postacie z mangi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2007, 17:34   Recenzja Bleach

Nie wiem czy to tylko ja, ale mój entuzjazm do oglądania Bleacha został zabity z chwilą pojawienia się fillerów i co gorsza jeszcze się nie odrodził pomimo powrotu do świetnej fabuły mangi. Gdybym miał oceniać to anime zanim pojawiły się fillery to spokojnie dostałoby ode mnie 8, ale że są to dałem mu 6.
Mój zapał został przygaszony choćby przez ciapowatość Ichigo,
Spoiler: pokaż / ukryj
który radząc sobie z najpotężniejszymi kapitanami miał problemy z rozgromieniem jakichś szmacianek
. Co gorsza manga ostatnio też zeszła na psy (może odrobinę przesadzam bo dalej chętnie ja czytam :)).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-02-2007, 16:25   

Doczytałem do 262, i mnie zatkało.
Niby wciąż bije powtórką z ratowania Rukii, ale jednak... TEJ twarzy się nie spodziewałem.
Wow.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 29 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group