FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-05-2007, 23:11   

Tsunami napisał/a:
W dodatku z Renjim tworzą prześmieszny duet (NIE jestem yaoistką, proszę na mnie dziwnie nie spoglądać).

Dokładnie! Totalne przeciwieństwa, ale... hm, jakoś tak... nie wyobrażam sobie ich bez siebie nawzajem. Pasują razem do tej szóstej dywizji, OT! (zresztą to moja ulubiona dywizja, zaraz następna to dziesiąta).
[nie jestem yaoistką]

Juri napisał/a:
Tylko momentami zgrywa twardziela, ale i tak go lubię;>

Bo nim jest. Większym od Ichigo.
Tsunami napisał/a:
Przy okazji, jestem zagorzałą przeciwniczką parowania go z Hinamori.

*podaje rękę Tsunami* Witam w klubie. Proszę się rozsiąść i poczuć jak u siebie w domu.
A i bankai Hitsugayi wcale nie jest zły. Lubię jego lodowo-smocze techniki.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 23:15   

Juri napisał/a:
a Aizen jakoś wyjątkowo mi do gustu nie przypadł. I dziwnie traktuje poddanych, taki miły jest XD

To jest akurat w nim fajne, że jest taki łaskawy. Ma prawdziwie królewski gest. Wiem, że chciałeś dobrze... Skoro tak mówisz, ufam ci... Napijmy się herbaty... LOL! Nie przepadam za gościem, ale ma klasę. Albo się bardzo wczuwa :D No i potrafi postraszyć, gdy trzeba. Wystarczy, że odkręci trochę kurek ze swoim reiatsu i wszystkim miękną nogi. Trochę mi imponuje muszę przyznać, i wygląda jakby wiedział, co robi, kiedy daje swoim podwładnym trochę swobody w działaniu. Jest świetnym przywódcą, trzeba mu to oddać.

A tak przy okazji, fajnie wyszła ta scena z Momo w ostatnim odcinku. To już zakrawa o lekki obłęd. Wiem, że dziewczyna może być irytująca, ale żal mi było Hitsugayi. Musiało go to nieźle trzepnąć. To naprawdę przykre widzieć bliską osobę w takim żenującym stanie. Zastanawiałam się przez chwilę, czy jest jakaś szansa, że Momo ma rację i Aizen jednak działa w jakiejś słusznej sprawie. Czy to mogła być zapowiedź jakiegoś zwrotu akcji? Czy po prostu chodziło o pokazanie, jaki z niego drań? Na razie myślę, że raczej to drugie.

Salva napisał/a:
Renji jest taką koszmarną ofiarą losu (i nie tylko losu), że aż żal patrzeć.

Ja nie wiem, ale jakoś do twarzy mu z tym. Nikt tak nie potrafi przegrywać tak jak Renji ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-05-2007, 23:16   

Dla mnie bardzo dobrą parą jest też ten kwiatowy pacyfista z tą Nanao-chan. Świetnie się razem komponują. Chociaż osobno nie wzbudzają we mnie większych emocji. Hitsugaya tylko z Matsumoto. Ich relacja jest kapitalna. On kiedyś zginie przez jej klatkę piersiową ^^'

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-05-2007, 23:24   

Przy okazji Hinamori, ją też należy ubić, jej się nawet bardziej należy, Orihime się przynajmniej postawiła Ulquiorrze, a taka Hinamori pełna uwielbienia dla swojego kapitana - geja, cegłą jej! Jakiekolwiek parowanie jej ze Śnieżynką to herezja!

Co do Ulquiorry, strasznie lubię tego gościa, snuje się po ekranie w taki stylowy sposób, chociaż ostatnio Grimmjow bije go na głowę...

Zapominacie drogie Panie o trzeciej dywizji i jej byłym kapitanie, to dopiero uroczy drań, poza tym tworzy z Matsumoto najciekawszy związek w Bleachu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-05-2007, 23:24   

Aizen w słusznej sprawie?... "zabiłem 30 (czy ilu ich tam było) posłów*, ale tak naprawdę chciałem dobrze! :< Co z tego, że przeze mnie był potem w SS totalny bałagan... co z tego, że ucierpiało na tym wiele osób... ja chciałem dobrze! Momo może potwierdzić!"

* nie wiem jak oni się zwą.

Ale tak poza tym to w sprawie Aizena 100%-owo zgadzam się z ghostface. To nie jest typowy czarny charakter. Nic więcej nie dodam, wszystko już ładnie ujęła ghostface.

Shiro-chan najlepiej prezentowałby się SAM. Matsumoto do Gina! To jeden z moich ulubionych pairingów.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-05-2007, 23:26   

No właśnie ! Ja chcę Ichimaru. Ciagle go nie ma, pokazuje się raz na ruski rok. A jest zdecydowanie moim ulubionym bohaterem Bleacha.

Mam pytanie, czy to on obejmował Matsumoto w openingu ?


Dla mnie Aizen jest przez tą grzecznośc bardzo niepokojący. Źle mi się kojarzy. Chociaż fakt faktem, nie jest typowym czarnym charakterem. Podoba mi się jego stosunek do całego teamu z Hueco Mondo.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 19-05-2007, 23:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-05-2007, 23:30   

A kto inny by mógł? W openingu Hitsuś leżał plackiem (a nie, wybaczcie, boczkiem...) na ziemi. Gin jak nic. Jak miło, że twórcy zrobili taki ukłon w stronę nas, fanów!

A propos tego pairingu: Ichimarowe "Przepraszam." w stronę Rangiku jest jednym z najsmutniejszych momentów w Bleachu.

(hm... Bleach jest niby "SHONENEM", taa?... a w tym temacie od jakiegoś już czasu wypowiadają się same dziewoje... oj Kubo, to zagranie z powstawianiem milionów bishounenów w tą mangę było niezłe...)

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-05-2007, 23:33   

Ja się zaczynam zastanawiać czy nie tylko oni nas trzymaja przy tym tytule . Panowie odpadli bo za mało fanserwicu, a i ten który jest nie wszystkim się podoba (pokazałam bratu jeden odcinek, komentarz na widok Inoue "Też byś się tak zachowywała, jakbyś miała biust większy od głowy...").

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 23:35   

Cytat:
A tak przy okazji, fajnie wyszła ta scena z Momo w ostatnim odcinku.

W sumie zupełnie odebrałam tę scenę w mandze i w anime. W tym pierwszym źródle uznałam to po prostu za totalne zidiocenie i naiwność tej panienki. Natomiast w anime rzeczywiście odebrałam to tak, jakby coś się w tej jej słodkiej główce pomieszało. Ale nie sądzę, że Aizen ma jakieś powody, aby działać w ten sposób. Nie wiem, czy chciałabym zobaczyć coś takiego. Chociaż może...

Swoją drogą, nie mogę nie patrzeć na tego gościa z uśmiechem. Nie to, że go lubię, bo jakoś niespecjalnie, ale gdy patrzę na jego herbatki z Espadami, na jego postawę "wyrozumiałego władcy" to po prostu tak reaguję... Jest w nim coś takiego nietypowego ;)

Aaa, miałam się jeszcze podzielić wrażeniami na temat Ulquiorry. Jestem nim mocno zawiedziona! W sumie jest taki typowy, że przestał mi się podobać. Naprawdę, musiałby zrobić coś "szalonego", żeby odbudować moje zaufanie. A na razie lubię Grimmjowa, chociaż był Francuzem, o!

Cytat:
Shiro-chan najlepiej prezentowałby się SAM. Matsumoto do Gina! To jeden z moich ulubionych pairingów.

Tak! Tak! Tak! Jestem fanką tej pary i niech Kubo pokaże, co drzemie w Ichimaru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2007, 12:40   

Ulquiorra teraz schował się w cieniu Grimmiego, na początku wolałam tego pierwszego, ale teraz coraz bardziej Grimmjow wychodzi na prowadzenie. Oni oboje nad Inoue się znęcają jeden chce ją wykorzystać do jakiś niewiadomych, niecnych celów, drugi samą rozmową doprowadza ją do tego, że dziewczyna wysiada psychicznie.

Crofesima napisał/a:
Ichimarowe "Przepraszam." w stronę Rangiku jest jednym z najsmutniejszych momentów w Bleachu.

Świetna to była scena*^^* Nie spodziewałam się tego zupełnie po Ichimaru, miłe zaskoczenie.
Jeszcze moment gdy Orihime, przed pójściem do Hueco Mundo, żegna się z Ichigo, to też ładnie wyglądało. Nie przepadam za tą parką, ale pożegnanie było ładne.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2007, 13:22   

*robi szybki przegląd*... O, tak! Gin i Matsumoto to najlepszy pairing w tej serii.

Rozdział 275

Spoiler: pokaż / ukryj
Hell yeah! Renji! To było zabawne, sprytne i zaskakujące. Facet wykorzystał swoją słabość i niesprzyjające warunki, żeby dokopać przeciwnikowi, w pięknym stylu. Cieszę się, że znów ktoś stosuje Kidou! Wcześniej Rukia dała popis, teraz Renji ruszył głową. Do tego wymyślił ciekawe zastosowanie Zabimaru. Jestem zachwycona. Nie wspominając już o tym, że Apollo wreszcie dostał po pysku!

Pesshe też dawał czadu. Rozbrajają mnie jego przemyślenia :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 23-05-2007, 22:12   

mozna moze wiedziec tytul takiej piosenki z Bleacha ktora zawsze leci jak sie zaczyna jakas Akcja!? Plosie XD

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2007, 15:28   

Chapter 276.

Spoiler: pokaż / ukryj
Liczyłem na to, że Tite nie będzie przeciągał walki i zakończy ją w pięknym stylu (czyli tak jak się skończył 275 chapter), ale nie, musiał wszystko zepsuć i przeciągnąć jak wszystkie nieciekawe walki.
Bleach wiele stracił w moich oczach, zwłaszcza teraz gdy na horyzoncie pojawiła się całkiem nowa, rewelacyjna manga Claymore, która przyćmiewa Bleacha w każdym aspekcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2007, 16:15   

Tutaj również 276


Spoiler: pokaż / ukryj
Nic specjalnego ten rozdział nie przyniósł, Kubo nie zaskoczył mnie absolutnie niczym. Uryuu i Renji pokomplementowali się wzajemnie, a i tak ich wysiłek okazał się nic nie warty, bo Szayel (matko kochana, co za imię) stosuje rozwiązania godne szalonego naukowca, którym przecież jest. Panowie pewnie oberwą prędzej, niż sami coś wykombinują. Jak zwykle.
Grimmjow i Nell, cóż za ciekawe spotkanie. Coraz bardziej się boję, że 'Hime rzeczywiście uzdrowi Ichigo tylko po to, żeby Jeagerjaques mógł go sklepać po raz kolejny. A to przecież taki kretyński pomysł =.="

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2007, 17:34   

Haha, 276: wygląda na to, że sprawdziły się najgłupsze teorie, tylko czemu mi się to podoba?

Spoiler: pokaż / ukryj
Ta scenka z wyjącą, potłuczoną Nell + nagłe pojawienie się Grimmjowa: śliczne <3 Grimmi oficjalnie dołączył do grona bohaterów, na których widok milkną kwilące niemowlęta :3

Natomiast Apollo rozwalił mnie tekstem o zmianie ubrania. Gratuluję wszystkim, którzy sklasyfikowali go jako typ metroseksualny :D


Czy epizod 127 wyszedł w tym tygodniu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 36 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group