FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
  Full Metal Panic

Która część Full Metal Panic jest najlepsza?
Full Metal Panic
25%
 25%  [ 22 ]
Fummofu?!
51%
 51%  [ 45 ]
The Second Raid
23%
 23%  [ 21 ]
Głosowań: 88
Wszystkich Głosów: 88

Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-07-2007, 15:06   

Żadnego z opowiadań ze świata FMP nie wydano w innym języku niż japoński.

Poza tym, drugi punkt konstytucji forum, oraz ta strona

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Lord Ilpalazzo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Lip 2007
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2007, 18:28   

No więc tak:

Po pierwsze: miałem na myśli tylko LEGALNE źródła (sklepy, wymiana). Chyba rzeczywiście nie najlepiej to ująłem i mogłeś odnieść inne wrażenie. Jeśli tak to sorki, mam nadzieję że następnym razem nie wywołam nieporozumienia :)

Po drugie: googlowałem, i to od groma.Z marnym rezultatem. Jakbym coś znalazł tobym się nie pytał :P

Po trzecie: według wikipedi wydawaniem opowiadań zajmowało sie także Tokyopop, DaiwonCI i Kadokawa Media (Taiwan). Więc może jednak wydano nie tylko po japońsku. Zresztą akurat nawet jeśli byłby to tylko japoński to nie widzę problemu :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2007, 13:09   

heheh Fummofu?!
i tak trzymac ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 16-07-2007, 23:33   

Lord Ilpalazzo napisał/a:
Po trzecie: według wikipedi wydawaniem opowiadań zajmowało sie także Tokyopop, DaiwonCI i Kadokawa Media (Taiwan). Więc może jednak wydano nie tylko po japońsku.
Jeżeli hangul czyta ci się łatwiej od kanji, to proszę bardzo. Ale nie wierz tak wikipedii jak wyroczni. Gdybyś zajrzał na strony tych wydawnictw, to by ci zapał przeszedł.
Tokyopop jedynie "ogłosił zamiar" w Nowym Yorku na Comiconie wiosną 2007, i nie podał żadnych dat. Jak się pojawi w księgarniach, to uwierzę... więc tak naprawdę, tylko Japońska edycja.
Lord Ilpalazzo napisał/a:
Zresztą akurat nawet jeśli byłby to tylko japoński to nie widzę problemu :P
それから、なぜ尋ねているか?
NEOWINGのウェブサイトを訪問しなさい.
必要な商品を買いなさい!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Gustavus Płeć:Mężczyzna
mechalistkoholik


Dołączył: 22 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2007, 20:23   

Cytat:
skręca żeby sobie przeczytać :) Byłbym dozgonnie wdzięczny

Jako że ostanio staram się być istotą dobrą odradzam! Inaczej wspomniany zgon mógłby nadejś stosunkowo szybko aczkolwiek w straszliwych męczarniach.
Jestem jednyn z wielu nieszczęśników którzy przeczytali COMO :( i naprawdę zakończenie jest straszliwym cliffhangerem!
Co do "opowieści wigilijnej" i polaryzacji uczuć Sagary powiem że to tzw. Pikuś w porównaniu z tym co się dzieje w COMO.

_________________
"Ich okręty są jak ich kobiety...
Piękne i szybkie, ale fatalnie się prowadzą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6540254
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2008, 08:55   

Jak dla mnie seria idealna. Bardzo mi się podobał wykreowany świat, Chiny podzielone, istnienie ZSRR mimo ze republiki sie odłączyły, to wszystko było dosyć klimatyczne. Dodatkowo Chidori, która była przewidywalna ale mimo to potrafiła czasem zaskoczyć. Aczkolwiek
Spoiler: pokaż / ukryj
akcja, w ktorej Arbalets rozwala 6 venomow na loozie byla przesada, widac ze nie chcialo im sie rysować dalej
:P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2008, 17:22   

Jedno z moich ulubionych anime, pozwoliłem sobie po 3 razy obejrzeć wszystkie 3 części. I choć mówie, że jedno z moich ulubionych to jednocześnie seria, która mnie trochę zawiodła... Chodzi mi głównie o wątek miłosny (cóż, ostatnio romanse mnie wciągają :p). Kiedy przeczytałem w recenzji, że w TSR coś w tym romansie ruszy do przodu, byłem pełen nadziei na jakiś ciekawy rozwój sytuacji. I faktycznie,
Spoiler: pokaż / ukryj
po rozstaniu było widać, że mocno coś do siebie czują, ale do cholery, dlaczego chociaż pocałunku, albo zwykłego "kocham cię" nie było?!
:p

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2008, 18:21   

słowa "kocham Cię" nie było hmmm, ponieważ Sagara to maszynka do zabijania, a Chidori nieprzewidywalna seksowna feministka :D ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jolec
Gość
PostWysłany: 17-07-2008, 01:43   

viesiu napisał/a:
Jedno z moich ulubionych anime, pozwoliłem sobie po 3 razy obejrzeć wszystkie 3 części. I choć mówie, że jedno z moich ulubionych to jednocześnie seria, która mnie trochę zawiodła... Chodzi mi głównie o wątek miłosny (cóż, ostatnio romanse mnie wciągają :p). Kiedy przeczytałem w recenzji, że w TSR coś w tym romansie ruszy do przodu, byłem pełen nadziei na jakiś ciekawy rozwój sytuacji. I faktycznie,
Spoiler: pokaż / ukryj
po rozstaniu było widać, że mocno coś do siebie czują, ale do cholery, dlaczego chociaż pocałunku, albo zwykłego "kocham cię" nie było?!
:p


FMP! to moje ulubione anime pomimo ze obejrzalam juz calkiem sporo, wciaz nie moge znalezc, teg ktore jest lepsze lub, choc takie same, pomiedzy FMP a kolejnym anime, jest dłuuuuga, długa przepasc, choc nie moge powiedzec, ze to animemi sie nie podobało, ale mniejsza z tym...

Jakoz nie moge doczekac sie kontynuacji, przeczytalam wszystko co sie dało, kazda koljena powiesc do NOT, i uwierzmi viesiu ;), gdyby w TSR jeszcze cos tkneli miedzy uczuciamy Sosuke a Kaname, to kolejne powiesci nie miały by sensu,
Spoiler: pokaż / ukryj
a sa naprawde swietne, sposob jakim przedstawili ich uczucie, jst naprawde zadziwiajace i przeszło wszelkie moje oczekiwania... choc pod koniec musze powiedzec ze bardzo zawiodlam sie na Sosuke, juz sama nie wiem, co czuje i do kogo... :P
Powrót do góry
Silvan78
Gość
PostWysłany: 29-07-2008, 19:51   

Jakie sa perspektywy na cos po TSR i OAV ?
Powrót do góry
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2008, 20:00   

Z tego co mi wiadomo zerowe ; / ale skoro po tylu latach wzieli się za slayersów to może kiedyś...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2008, 13:31   

No nie wiem, skoro są opowiadanka z dalszą historią, to dlaczego nie mieliby dalej anime tworzyć. Fakt, że nikt nic na ten temat nie mówi, ale można mieć nadzieję ^^

Choć z drugiej strony, na MAL niedawno czytałem, że w porównaniu ze wszystkimi Clannadami itp. FMP przyniósł KyoAni dość marne zyski :/

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-07-2008, 20:11   

Gość napisał/a:
OAV

WUT?

jaka OVA? a ja nie słyszałem? Sauce or didn`t happened.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2008, 21:29   

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6256

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Zero
Gość
PostWysłany: 04-08-2008, 20:35   

Jak dla mnie nawet gdy ta seria przyniosła małe zyski to powinni ją do kończyć. Według mnie jest to najlepsze anime jakie w życiu widziałem gdyby wyszła w Polsce na pewno bym kupił ją a tym bardziej mangę bo jest jej więcej :P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group