FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
  Ouran High School Host Club

Który bizon?
Tamaki - książę na białym koniu
24%
 24%  [ 82 ]
Kyouya - makiaweliczny manipulant
15%
 15%  [ 51 ]
Hikaru - diaboliczny bliźniak 1
13%
 13%  [ 46 ]
Kaoru - diaboliczny bliźniak 2
10%
 10%  [ 34 ]
Mori - milczący olbrzym
6%
 6%  [ 21 ]
Honey - słodkie maleństwo
6%
 6%  [ 20 ]
Haruhi - genialny naturszczyk
9%
 9%  [ 32 ]
Wszycy! - jak harem, to harem
13%
 13%  [ 44 ]
Głosowań: 141
Wszystkich Głosów: 330

Wersja do druku
Ja!!! :D
Gość
PostWysłany: 23-07-2008, 12:24   

Właśnie ściągnęłam coś, co mnie z nóg powaliło! Co to jest? Piosenka, którą śpiewa Honey!!! Dla ciekawskich: nazywa się "Doki Doki Waku Waku". Jaki on ma śliczny i słodki głosik! Kya! -^o^-
Przejdź na dół
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 04-08-2008, 19:07   

Przypominam uprzejmie Kariji, iż jest temat w którym można pytać o godne polecenia anime.
Mara

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
sichal Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sie 2008
Skąd: Z Marsa
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2008, 15:02   

A dla mnie OHSHC jest jednym z najlepszych anime ostatnich lat a przynajmniej ostatnich kilku dni. Dostałęm płytke z tym anime na ostatnie urodziny. Podchodziłem na początku troche sceptycznie ale jak mnie wciągnęło to na amen. W ostatni czwartek zacząłem oglądać ok 8.30 a skończyłem po 19.30. Rzadko tak świruje na punkcie anime ale to miało w sobie to coś. Nie rozumiem negatywnych opinii na temat 2 ostatnich epizodów. Wiem
Spoiler: pokaż / ukryj
że to nie było w stylu Ouranowym ale właśnie takiej nutki romantyzmu czy też dramatyzmu oczekiwałem po tym anime i tego mi brakowało.
Zwłaszcza po odcinku 16. Szkoda że tak szybko sie skończyło i było tylko 26 epków. Może 2 seria to za dużo ale jakiś pożądny OAV traktujący o uczuciach Haruhi po takim zakończeniu jest NIEZBĘDNY. Przynajmniej dla mnie. A za plus dla Ourana daje to że ostatnio obejrzałem ef- a tale of memories. Bardzo smutne i piękne. A OHSHC wyciągnęło mnie z tej nostalgii po tamtym anime.
A poza tym jeszcze nigdy sie tak nie usmiałem oglądając cokolwiek.
Ale jednak są też minusy. Irytowało mnie to ze Haruhi była tak bardzo wyprana z jakiejkolwiek romantyczności. Przykład? Odcinek 23 kiedy
Spoiler: pokaż / ukryj
młody jakuza szykuje sie do wyznania miłości a haruhi strzela tekst "zostańmy przyjaciółmi" ehhhh kobieto jak można być tak ślepym:PP
.
Daje temu anime note 11/10 naprawde wspaniałe show godne polecenia.
A tak nawiasem mówiąc skąd można mange zdobyć??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 31-08-2008, 15:17   

sichal napisał/a:
A tak nawiasem mówiąc skąd można mange zdobyć??
Zakupić za pomocą http://www.empik.com - opcja "z importu" - wersja angielska lub niemiecka, do wyboru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sichal Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sie 2008
Skąd: Z Marsa
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2008, 19:19   

Cytat:
Zakupić za pomocą http://www.empik.com - opcja "z importu" - wersja angielska lub niemiecka, do wyboru.

Arigatoo gozaimsu --> znaczy dziękuje bardzo XD.

A tak ogólnie jakie Wy byście dali zakończenie wiedząc że manga leci dalej ale trzeba coś zrobić?? Bo czytam tu tylko o niezadowoleniu z powodu takiego zakończenia. Wiec jak Wy sobie to wyobrażacie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2008, 21:28   

sichal napisał/a:
A tak ogólnie jakie Wy byście dali zakończenie wiedząc że manga leci dalej ale trzeba coś zrobić?? Bo czytam tu tylko o niezadowoleniu z powodu takiego zakończenia. Wiec jak Wy sobie to wyobrażacie??
Biorąc pod uwagę to, że rozdział mangi który się w tym miejscu znajduje na zakończenie się nadaje bardzo dobrze (o wiele lepiej niż to co w anime nam zaprezentowano), nie muszę sobie niczego wyobrażać. Scenarzyści też nie musieli - dany tomik mangi został wydany sporo przed emisją anime, więc mieli co trzeba podane na talerzu. Trudno zrozumieć, dlaczego z tego nie skorzystali.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sichal Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sie 2008
Skąd: Z Marsa
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2008, 17:34   

A gdyby mangi nie było a Wy musielibyście kończyć tą historię w sposób taki żeby sie widzowi podobał to jakbyście to zrobili??

Ja widziałbym to tak --> Nie wdając sie w szczegóły: pojawiłby sie były chłopak Haruhi. Tamaki by wariował. Wprowadzony zostałby wątek przeszłości tego chłopaka. Tamaki uświadomiłby sobie z pomocą pozostałych członków klubu (głównie dzieki Hikaru) że kocha Haruhi. Pokazane byłoby jak Haruhi musi wybierać. Sytuacje ratuje ojciec mową typu "Córko wiesz najlepiej co zrobić i w ciebie ja wierze" Wtedy Haruhi decyduje sie na Tamakiego A ten tajemniczy chłopak ponieważ to gentelman uznaje decyzje Fujioki.

huuu żem streścił:PP

Wiem że trąci to oklepaniem ale jak dla mnie mogłoby to być coś takiego
oczywiście z dawką humoru na Ouranowym poziomie.

A jak Wy byście to widzieli??
W alternatywnym świecie bez mangi:PP??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2008, 18:00   

Cóż, ogółem anime jest po prostu boskie.

Od strony technicznej prezentuje się bardzo dobrze(muzyka świetna, opening po prostu masakryczny, ending też niczego sobie), zarówno sama kreska jak i animacja stoją na bardzo wysokim poziomie. Jedynie te ciągłe efekty "super-deformed" na początku trochę mnie irytowały, ale potem przyzwyczaiłem się do tego.

Wszechobecny humor sytuacyjny, szczególnie trafiło do mnie to "odkrywanie świata" zwykłych ludzi przez nasz wspaniały klub.

Postacie... jest to jedno z niewielu anime(obok Clannada i Kanona), w których polubiłem praktycznie wszystkie, oczywiście oprócz tych wyjątkowo negatywnych(pozdrowienia babciu Tamakiego).

Oczywiście Tamaki, po prostu świetna postać. Niezbyt inteligentny, ale uczuciowy. Po prostu uwielbiałem momenty w których Haruhi albo inni sprowadzali go na ziemię. Nawet wszech obecne skórki po bananach nie psuły mojej opinii. Ba, wynikały z tego całkiem zabawne sytuacje. No i niektóre teksty: Tamaki z helikoptera: "Tatuś po ciebie przyleciał!" albo " Buduję domek dla chomika" jeśli dobrze pamiętam.

Bliźniaki - tak oni są równie świetni jak nasz pan. Po prostu ich braterska miłość była momentami wspaniała("Och skaleczyłeś się! Nie strasz mnie tak więcej!"). Do tego ich podstępy, jak na przykład ta ich kłótnia.

Honey-senpai & Mori-senpai równie dobre postacie. Honey po prostu przesłodki, a drugi mimo że nie poświęcono mu za dużo czasu(a i sam za wiele nie mówi) to i tak zyskał moją sympatię.

No i oczywiście główna bohaterka. Sama nie była jakaś mega-zabawna, ale jako postać prezentuje się naprawdę świetnie. Całkiem odmienna od wszystkich dziewczyn, które tutaj obserwujemy. Może trochę za mało romantyczna i dziewczęca, chociaż jeśli dali by nam to, musieli by odebrać kilka gagów.

Oprócz tego Kyouya, tatuś Haruhi ( :D ), Ranga ze swoim wszechobecnym silnikiem wysokiej mocy oraz wiele, wiele innych postaci, których teraz już nie mogę sobie przypomnieć.

Ostatnie odcinki wcale nie zepsuły mi wrażenia po tym anime. Co prawda momentami były trochę jak wyrwane z innej bajki, ale nadal całośc była wspaniała.

Ogółem anime, które jest naprawdę warte polecenia!

Polecam wszystkim :)

Pozdrawiam
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Valw
Gość
PostWysłany: 11-03-2009, 16:40   

Hejo trza by było rozruszać tu skoro JPF zapowiedział wydanie Ourana już we wrześniu tego roku.(znaczy zaczęcie wydawania)
Żeby się nie naciąć to serio przechodzi w zwykłego szojca?
Powrót do góry
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-03-2009, 18:11   

Valw napisał/a:
Żeby się nie naciąć to serio przechodzi w zwykłego szojca?
Serio. I to na dodatek takiego rozlazłego, rozciągniętego i niezbyt interesującego, prawie cały absurdalny humor charakteryzujący pierwsze tomy mangi schował się do szafy.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Unknown Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2009, 11:54   

Ouran jest jedną z moich ulubionych serii komediowych, głównie za sprawą fabuły i postaci. Zacznijmy może od tego pierwszego - zwyczajna przedstawicielka plebsu zostaje wkręcona w świat prawdziwych burżujów. Mało tego jest zmuszona do udawania chłopaka, żeby odpłacić dług za tą nieszczęsną zbitą wazę. Pomysł fajny, jeszcze nie miałam styczności z podobnym. Nie mogło zabraknąć i wątku romantycznego, a raczej zalotów Tamakiego do Haruhi (bo ten znany i (nie)lubiany epitet raczej mało tu pasuje ;p).

Jak już wspominałam bardzo spodobały mi się przedstawione w anime postacie. Głównej bohaterki nie da się nie polubić - twardo stąpająca po ziemii dziewczyna. Nie gorzej prezentuje nam się grupka chłopaków. Oczywiście na pierwszy plan wysuwa nam się Tamaki - beztroski, głupiutki blondasek. Mnie osobiście rozbrajają jego ekscesy i to nieśmiertelne "Mon ami!". Wraz z udającymi homoseksualistów bliźniakami, młodym intelektualistą, opanowanym twardzielem, dzieciakiem uwielbiającym słodkości i pluszaki oraz wspomnianą wcześniej Haruhi tworzą zgraną grupę.

Humor przedni, wspominam wymienioną przez Achmeda scenkę, gdzie Tamaki "buduje domek dla chomika" ;D Oraz Tamaki próbujący zdobyć przjaźń Kyouyi (?) - jego entuzjazm oraz wymienione wcześniej "Mon ami!". I jedna z najbardziej komicznych postaci - ojciec Haruhi (tłumaczyć się chyba nie muszę ;>).

Seria bardzo mi się spodobała, polecam ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smeryl Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2009, 18:39   

a ja mam małe pytanie. w którym mniej więcej chapterze mangi jest to, co zostało zawarte w ostatnim odcinku anime? za cholerę nie umiem się doszukać, a na całe czytanie mangi z powodu matury czasu niestety nie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-04-2009, 19:36   

Dwa ostatnie odcinki "Ourana" to dzika wyobraźnia twórców anime. Tego nie ma w mandze.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Maniak Anime Płeć:Kobieta
Kukai, Lavi. <33


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Skąd: Nie wiem. ; p
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2009, 19:59   

Ach... Ouran, Ouran. Jedno z moich ulubionych anime! Oglądałam je 2 razy i mogę nawet 3. Oczywiście bliźniacy są moimi ulubieńcami, jak na razie mam harem z pięcioma rudzielcami. Czemu ja ciągle na rudych lecę w anime, co!?

Nie ważne... ekhem. <kaszle>
Powalił mnie cały 1 odcinek, to jak Haruchi przybyła do nowej szkoły i wpadła do sali od muzyki, a tam nasi kochani chłopacy. Jej paniczna reakcja była cudowna, a moment z klamką i tym wazonem pikny, pikny. <śmieje się> Ach... oglądnę to chyba jeszcze raz.

A przechodzący do openingu... teledysk Sakura Kiss może i jest... słodki, wypełniony jakimiś skaczącymi króliczkami, to bardzo mi się podoba. KISS, KISS FALL IN LOVE~!


BLIŹNIACY GITES! <3333.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
3772175
smeryl Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2009, 06:13   

no ja wiem, że ostatnich dwócj w ogóle nie ma w mandze. chodziło mi o to, którym z kolei chapterem jest an przykład 23 odcinek. no chodzi mi o to, żeby mniej więcej zacząc czytać mangę tam, gdzie anime się skończyło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group