FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Następny
  Naruto - temat ogólny o serii i filmach (pl/eng/jp)
Wersja do druku
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 19:22   

O rany a co tu jest do maskowania ?? Przecież nie opisuje żadnego odcinka, coś przewrażliwieni jesteście.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 20:58   

Grygus napisał/a:


Spoiler: pokaż / ukryj
Aha i mam taki pytanie co do odcinka 173 koniec misji z polowaniem na potwora czy dalszy ciąg tego jest na jakimś movie? Bo odcinek 174 zaczyna się jakby kompletnie nic się nie stało :/ Dziwne to anime gdyby nie motyw przewodni to by się wogóle kupy nie trzymało.



A na co liczyłeś oglądając fillery? Nie lepiej byłoby po 135 odcinku od razu przejść do Naruto: Shippuuden?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 21:29   

ja jestem juz przy 201 odcinku, i moge potwierdzic że filery mogą człowieka w naruto doprowadzic do stanu załamania nerwowego, ale cuż skoro juz jestem prawie przy końcu pierwszej serii więc wytrwam do końca:D A potem 4 OVA, 3 filmiki i dopiero planuje zacząc shippuden, zostawie sobie ten deserek na koniec:P

_________________
All around me are familiar faces
Worn out places
Bright and early for their daily races
Going nowhere
Their tears are filling up their glasses
No expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 22:09   

ghostface napisał/a:
Beryl napisał/a:
Jakie potworki autor szanowny zrobił z tych uroczych postaci...

Beryl, a kto według Ciebie tak bardzo zbrzydł?

We fragmencie, który miałam nieszczęscie oglądać, był Kabuto, Sasuke, Orochimaru, widziałam też późniejszego Naruto. Okropnie wyglądali dokładnie wszyscy. Zwłaszcza Naruto. Co było wdzięczne, sympatyczne i zbudowane z przyzwoitej ilości kresek, zrobił się kańciaste i zbyt uproszczone.

Cytat:
Naruto (ewentualnie inna postać rzuca shurikenem):
Ujęcie na oczy Naruto. (...)

Facet nie kryje, że się inspirował DB...^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-03-2007, 16:19   

A po co się męczyć, ja po 135 odcinku od razu do Shippuudena przeszłam, a zeby sie nie męczyc dalej, to teraz w mandze sobie kontynuuje od tego momentu bo wersja anime i manga sie nie różnią fabularnie zbytnio ;p Swoją drogą, ciekawe co za fragment uzyli w pierwszym odcinku Shippuudena
Spoiler: pokaż / ukryj
jak Sakura i Naruto wreszcie odnajdują Sasuke, a moze na odwrót - to on do nich przyszedł - i co to za dwoje ninja z nimi
bo w mandze go nie było - inwersja czasowa?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2007, 17:25   

A czy ktoś jeszcze ogląda Shippuden? Odcinki 6 i 7 (połączone) już wyszły.

Cytat:

Spoiler: pokaż / ukryj
jak Sakura i Naruto wreszcie odnajdują Sasuke, a moze na odwrót - to on do nich przyszedł - i co to za dwoje ninja z nimi


Spoiler: pokaż / ukryj
Nie znam treści w mandze, ale wtedy znajdowali się w jaskini Orochimaru, zaś tożsamość ninja nie została ujawniona. Weź pod uwagę, że ta scena dzieje się w środku drugiego partu, dopiero po niej zaczyna się właściwy Shippuden.

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-03-2007, 20:19   

Wiem własnie, widac od razu ze to nie po kolei :) W kazdym razie niezły chwyt, bo podsyca ciekawosc i od razu wciąga, złaszcza jesli ktoś ogladał fillery i zanudził sie na smierc ;) A jak na dwa odcinki 6-7 połączone w jeden, to mało co sie dzieje tam własciwie :/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pampuka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2007
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2007, 16:31   

ja pisze teraz moją opinie: Własnie co obejżałam pierwsze dwa odcinki - nie moge wyjść z podziwu! myślałam że to będzie jakieś takie typowe głupie anime, albo akcja jakaś pomieszana, a tu nie!!! Ciągle sie ryłam ze śmiechu poprostu [a jak były te śmieszne scenki w Sailormoon to to to było takie jakby na siłe śmieszne , a tu? ] ludzie, poprostu komediowa perfekcja, wszystko mi sie podobało, wszystko:postacie, fabuła,krecha, muzyka(!) no iiiii..... kurcze, nie wiem no, jestem taka szczęśliwa że mam kablówke i wogle że mnie wprowadzono do swiata anime! :]
Ahhhh, Sazuke, Mizuki i Iruka to to poprostu .... ahhh, poprostu xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-04-2007, 17:04   

pampuka napisał/a:
ja pisze teraz moją opinie: Własnie co obejżałam pierwsze dwa odcinki - nie moge wyjść z podziwu! myślałam że to będzie jakieś takie typowe głupie anime, albo akcja jakaś pomieszana, a tu nie!!! Ciągle sie ryłam ze śmiechu poprostu [a jak były te śmieszne scenki w Sailormoon to to to było takie jakby na siłe śmieszne , a tu? ] ludzie, poprostu komediowa perfekcja, wszystko mi sie podobało, wszystko:postacie, fabuła,krecha, muzyka(!) no iiiii..... kurcze, nie wiem no, jestem taka szczęśliwa że mam kablówke i wogle że mnie wprowadzono do swiata anime! :]
Ahhhh, Sazuke, Mizuki i Iruka to to poprostu .... ahhh, poprostu xD

I tak się rodzą narutardzi...
Powrót do góry
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-04-2007, 17:14   

Grisznak napisał/a:
I tak się rodzą narutardzi...


A tak się rodzą niepotrzebne (żeby nie powiedzieć inaczej) komentarze. Które równie dobrze można by było zatrzymać dla siebie, hmmm?...

Nie żebym jakoś broniła "narutardów", broń Boże. Jednak... żal mi patrzeć na taką stronę fandomu m&a. Naprawdę. Tak trudno jest tolerować gusta innych ludzi?

Przepraszam za OT, ale czasami się powstrzymać po prostu nie mogę.

Croff ma rację. Grisznak, pohamuj swoje komentarze. Mai

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pampuka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2007
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2007, 19:11   

Ogladałam ostatnio odcinek na jetixie... no nic nie zrozumiałam! dopiero zaczaiłam jak obejżałam oryginalną jaspońską wersje.
Ehh, polski dubbing jest tragiczny w anime, moze nawet kiedyś to lepiej jakoś wygladało, ale teraz ma sie wrażenie że to jest robione na byle jak. Poza tym, nasi polscy podkładacze głosów nie czują tego klimatu dialogów w anime. No ale cóż, skoro na Jetix jest możliwość ogladania to trzeba korzystać, nawet jeśli to "zepsuta" polska wersja\:[
Yh! Jak mi nie pasuje głos Naruto! On jest nieodpowiedni! A Kakashi jest zbyt cugoi! żeby mieć taki suchy głos!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 18-04-2007, 15:33   

Kakasz ma własnie najlepszy głos ;p A tak nawiasem, to który raz Jetix po raz kolejny odtwarza od początku do 24 epa Naruto juz?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 12:14   

Zabuza, głos znany graczom (Gothic) ogólnie żal kolesia i żal cenzury polskiej, obejrzałem 2 odcinki (17,18) i koniec, mam dośc aktualnie jestem na 211 odcinku orginalnym z angielskim subem =p

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 13:27   

Widziałam dwa odcinki z polskim dubbem. Mi się nawet śmiać z tego nie chciało, beznadziejnie to zrobili, te głosy są całkowicie bez emocji. Ale od ekipy Jetixa dużo wymagać nie można.
Oglądam japońską wersję i staram się być w miarę na bieżąco. Jedyne co sobie odpuściłam to fillery, producenci mają beznadziejne pomysły...

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pampuka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2007
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 15:39   

Nanami napisał/a:
który raz Jetix po raz kolejny odtwarza od początku do 24 epa Naruto juz?

do 25 ep powtarzają- po raz trzeci -_-'' moze za ósmym razem puszczą drugą serie ... ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group