FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Następny
  Naruto - temat ogólny o serii i filmach (pl/eng/jp)
Wersja do druku
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 21-02-2007, 19:56   

<buhahaha!> Ja wiedziałam, wiedziałam, że ta walka nie może się tak szybko zakończyć. Przecię Naruto musiał mieć szansę, by udowodnić, że wcale nie jest tchórzem itd., jakże by inaczej^^.
Pomijając fakt, iż w powtórzonej scenie z Sakurą dziewczyna ma lekkiego zeza, odcinek podobał mi się i czekam na następny.
I poza tym... Nie wyczyścili wszystkiego!

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2007, 20:09   

Wreszcie odcinek który mi się naprawdę podobał (nielicząc odcinka z sexiJutsu :P), wreszcie naruto nie zrobił z siebie pajaca :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-02-2007, 21:30   

Jessst krwi ciut. I urwać w takim momencie XD

http://www.anime-editz.net/naruto_editz_index.php - za pamięci, bo nie będzie mi sie chciało szukać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 22-02-2007, 09:33   

Jetix póki co wykupił 26 epizodów pierwszych.

A ja sie ciut spóźniłam z włączeniem TV, patrze, a tu co? Toć to juz było. No ale po 5 minutach powtórki leci dalej odcinek. KREW! KREW~! XD Poza tym zastanawiałam sie czemu wsadzili powtórke + czy tylko mgiełka ocenzorowali młodziencze wybryki Zabuzy = wycieli pewnie ładny krwisty kawałek nie bawiac sie w oczyszczanie.

Ah, i dobija mnie, ze postaci w trakcie walki stoją sobie w miejscu albo ucinają dłuuugie konwersacje. Jak tak mozna =='

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-02-2007, 13:11   

Dragon Balla nie pamiętasz?
A przy okazji, wreszcie przydał się ten nieszczęsny Kyaa ze streszczeniem odcinków. Otóż z tego co tam pisze wynika, że Kakashi w oryginale trzymał ostrze na szyi Zabuzy, tymczasem tu wyglądało, jakby go trzymał za ramię.
A przy okazji - jak Naruto w wersji polskiej może zainspirowac twórczo - http://www.deviantart.com/deviation/49295632/
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-02-2007, 18:13   

Tak oglądam sobie Naruto i jakoś mnie ta seria nie wkręca, może zbytnio porównuje to do Świętego Dragonballa, ale ten drugi sezon wydaje sie ciekawy. Dubing nie jest zły, jedynie mnie denerwuje to kumalski za każdym razem, jaką oni mają cierpliwość do tego głównego bohatera, ja bym go już trzepnął za to od razu. no cóż nie bede dalej weryfikował, zobaczymy przeżyjemy, może czyms mnie to zaskoczy. tylko żebym, nie zapomniał znów obejrzeć odcinka bo sie zgubie w fabule:)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 22-02-2007, 19:54   

Ta nowa postać... której imienia nawet nie pamiętam... ma okrony głos.Fuj, fuj jak dotąd kwalifikuje się na pierwze miejsce w narutowej beznadziejniści dubbingowej. A było całkiem nieźle.
Tak czy owak akcja się rozwija i całość coraz bardziej mi się podoba.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 22-02-2007, 20:42   

Haku sie zwie. Racja, okropny podkład ma głosu, brr. A chyba kazdy wie czemu Kakasz padł pokotem, uzywanie sharingana wymaga duzego nakładu energii, baterie mu padły ;p

Jak oni wygłaszali te formułki, to myslałam ze padne ze smiechu :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-02-2007, 11:15   

Raport z Oblężonego Liścia #6
Robi się coraz bardziej czadowo. Pojawia się uke Zabuzy który mówi głosem Mary Jane ze Spider Mana - w połączeniu z dudniącym basem Sasuke nie ma już wątpliwości, że za taki układ głosów odpowiada Wszechświatowy Spisek Miłośniczek Mang o Miłości Między Chłopcami. Tocząca się przez trzy odcinki walka zrobiona jest wg. najlepszych DB'lowych klimatów -
Przeciwnik1: "No to ja ci przywalę tym"
Publika: "Ooooo, przywalił mu tym"
Dym, kurz opada
Przeciwnik2 "Ha, to na mnie nie działa. No to teraz ja przywalę ci tamtym"
Publika: "Łoooo...nie działa."
I tak w kółko Macieju...
Kaksh się rozładował bez wyjaśnienia, ale może to obajśnią dziś.

Pytanie: Do czego służy Sakura? Bo chyba nie do walki? To ichnia, ninjowa Markietanka?
Powrót do góry
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2007, 11:22   

Grisznak napisał/a:

Pytanie: Do czego służy Sakura? Bo chyba nie do walki? To ichnia, ninjowa Markietanka?

O ile się nie mylę - wyjaśnienie powinno być w najbliższych odcinkach.^^ Trochę dla tej bidy krzywdzące, ale w końcu to jest serial dla chłopców.

Poza tym dawno doszliśmy do wniosku, że mniejszości w Konosze i wioskach ościennych są dobrze zorganizowane i wymogły na swoich szefach, że w każdej trójce ninjów musi być przynajmniej jedna kobieta i jeden blondyn.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-02-2007, 17:22   

"Chyba" spoiler, na podstawie mangi a propos pytania Grisznaka (animca nadal nie oglądam, nie mam jetixa)


Spoiler: pokaż / ukryj
Generalnie w grupie Naruciaka mamy trzy istotki pod jakimiś względami wybitne. Naruto to zapaleniec "z potencjałem", Sasuke jest po prostu genialny "z urodzenia", a Sakura to kujonka, typ "najlepszej w klasie"... I zaiste, Beryl ma rację, że krzywdzące =='

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-02-2007, 17:45   

Grisznak napisał/a:
Pytanie: Do czego służy Sakura? Bo chyba nie do walki? To ichnia, ninjowa Markietanka?


Beryl napisał/a:
O ile się nie mylę - wyjaśnienie powinno być w najbliższych odcinkach.^^ Trochę dla tej bidy krzywdzące, ale w końcu to jest serial dla chłopców.


Khem, tak, jasssne... Mówimy o serii, w której odcinek bez mrugnięcia okiem w stronę yaoistek to odcinek stracony, bizonów, wszelkiego typu, maści i wagomiaru, przetaczają się całe tabuny i której 80% fanartów skupia się na problematyce "PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISK!!!! JAKI ON SŁODKI I KAŁAJI!!!!". Dodajmy, że niewiasty wyglądają jak owych bizonów brzydsi braciszkowie. Doprawdy, "Naruto" to najbardziej "dziewczyńska" mordolejka, jaką widziałem.

Sakura zaś służy chyba do tego samego co Miaka z Fushigi Yuugi. Taki BTJT w spódnicy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-02-2007, 18:15   

O ile dobrze pamiętam to na początku serii Sakura stanowi rodzaj dekoracji, dopiero w okolicach trzydziestego lub czterdziestego odcinka (głowy nie dam, za bardzo rozwleczone jest to anime), będzie starała się udowodnić że coś potrafi - a właściwie będzie do tego zmuszona. Chociaż tak na prawdę jej umiejętności zaczną się "ujawniać" dopiero pod koniec tej serii, w Naruto Shippuuden widać że ona coś jednak w sobie ma.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-02-2007, 18:53   

W czwartowymodcinku, w trakcie walki Sasuke nagle powiedział: "Sakura, wiesz co masz robić?". To że w tym momencie nie zaczęła się rozbierać, tłumaczę młodym wiekiem (oni tam chyba po 14-15 lat mają), chyba że znowu coś ocenzurowali. Niemniej jak dotąd robi za przyczepkę.

Seria dla facetów, która ma tylko jedną bohaterkę i to o urodzie rozjechanej żaby? Czegóż to się człowiek nie dowie...
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-02-2007, 19:21   

Grisznak napisał/a:
Seria dla facetów, która ma tylko jedną bohaterkę i to o urodzie rozjechanej żaby? Czegóż to się człowiek nie dowie...


Życie jest przecież jak RPG, a w RPG chodzi tylko o wygrzew...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group