FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Eureka Seven
Wersja do druku
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2012, 14:01   

Nie zgadzam się na taki rozwój wydarzeń.


Spoiler: pokaż / ukryj
Po pierwsze, Ao powinien pilotować oryginalnego Nirvasha. Po drugie powinni używać Gekko Go, skoro ma ICF (ten anty radar) no i jest 1092384092834 x ładniejszy !!! Po trzecie, wtf ta Naru do tej pory była mi obojętna, ale teraz to może dostać kulkę i nawet nie zamrugam.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-07-2012, 15:50   

Tia, odnoszę wrażenie, że ten udany wyskok właśnie się skończył (tu mowa o odcinkach 12-13), a twórcy próbują na siłę wciskać Naru wszędzie, gdzie się da. Dziewczyna może i byłaby fajną przyjaciółką z dzieciństwa, gdyby nie jej papierowa osobowość i niewyraźna (że niejasna to swoją drogą) rola w fabule. I jakoś nie widzę tej chemii, która wspierałaby to scenariuszowe oddanie Ao względem niej. Dlatego też jeśli to możliwe (OBY) kibicuję tutaj Fleur i Elenie, już nawet pal sześć jakikolwiek związek romantyczny, bardziej na płaszczyźnie przyjaźni. Trufla zrobił się nudny z tą swoją obsesją na punkcie wiadomej pani. Jak mówiłam, poziom trzyma Ao, wielka zaleta tej serii, jego drużynowe koleżanki i Ivica.

Natomiast nowy zestaw muzyczny średnio mi się podoba, acz końcowe obrazki bawiącego się tercetu są ładne. Ale odwórcony Renton a la Takuto z Argento Soma mnie trochę przeraża...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-07-2012, 16:34   

Jak wadzę nasze zdania zaczynają siec coraz bardziej różnić.

Po pierwsze Nirvash to dziewczyna! Zawsze tak było. Odkryła to Gidget a później w obydwu wersjach jerzykowych jakie widziałem głos podłożony archetypowi był kobiecy. Robot nie ma obowiązku być facetem.

Po drugie
Spoiler: pokaż / ukryj
Gekko musiało zostać utopione. Nie było szans na odzyskanie go przez "dobrych" , Eureka stwierdziła, że eksperymentowali z wrakiem Gekko. Natomiast technologia w nim zawarta była by zbyt zaawansowana i niszczycielska by głupie małpy, zwłaszcza tylko z jednej organizacji, położyły łapy na coś takiego. Lasery kierowane i działa fotonowe były by zwyczajnie zbyt potężną pokusa do rozpętania kolejnej wojny.
A ten antyradar działa tylko na interferencje traparów, Gekko nie miało by nawet czym napędzać ARF-ow Zbyt rzadkie trapary. Poza tym , czy te archaiki potrafiły by odtworzyć paliwo rakietowe dopalaczy 10000 lat bardziej zaawansowanych?

Co do
Spoiler: pokaż / ukryj
pilotowania Nirvash, kategorycznie nie. Dzięki temu zabiegowi ogłupiona spec2 może interferować w planach Trutnia, przeciągając Naru na jasną stronę mocy.(już zaczęła z resztą) Poza tym test wynalazku Rentona kontra oryginalny ogłupiony archetyp. Do tej pory mark1 nie miał godnego przeciwnika

Ja już czuję, że doczekamy się mark2 w wersji super hevy armor.
No i najważniejsze

Spoiler: pokaż / ukryj
nadal nie wiemy kim jest Elena, ale po tym odcinku zaczyna się rysować ciekawa perspektywa, że ona lub Naru są z Eureką spokrewnione. Po kolorze skóry Elena może być nawet dzieckiem Gidget, ale prawdopodobnie obydwie są młodsze o 10000 lat niż myśli reszta bohaterów

Trzeba też zaznaczyć,
Spoiler: pokaż / ukryj
że to co zabrało Eurekę w snop, miało wiele zniszczeń, które wyrządził Truteń na spec2, więc Nirvash Naru, może nie być wcale Nirvash (bo jest nienaruszona) oraz ktoś przypadkiem zamontował na niej lasery naprowadzające z The End.

Ja bardzo lubię odcinek 14 i szczerze mówiąc nie zamieniał bym go na inny. Bo mimo, że nie wszystko przewidziałem, wszystko idzie po mojej myśli. Wkroczyło zło, alienacja, maskarady i wszechobecne ogłupienie ludu "prawdą" o dobrych zamiarach sikretów. I chcąc czy nie, Generation Blue będzie musiało odegrać rolę Gekostatów. Spec2 będzie musiało pokazywać sie częściej i znowu zostać białym demonem (niezależnie od prawdziwej tożsamości) A Mark1 będzie miało więcej roboty niż do tej pory (wliczając w to samoobronę przed armiami ludzi)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2012, 19:08   

Tak czytam wasze posty... i zabraknie im czasu antenowego by to wszystko wyjaśnić, obstawiacie, drugą serię?

Jak dla mnie byłoby fajnie, nie uśmiecha mi się czekać kolejne 5 lat na trzecią część

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-07-2012, 19:59   

Zima 2012/2013:P
Obstawiam, początek marca :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 21-07-2012, 15:28   

Enevi napisał/a:
Tia, odnoszę wrażenie, że ten udany wyskok właśnie się skończył (tu mowa o odcinkach 12-13), a twórcy próbują na siłę wciskać Naru wszędzie, gdzie się da. Dziewczyna może i byłaby fajną przyjaciółką z dzieciństwa, gdyby nie jej papierowa osobowość i niewyraźna (że niejasna to swoją drogą) rola w fabule.


TvTropes pozwalają się odnaleźć z tym problemem całkiem sprawnie. Also, rogi.


Spoiler: pokaż / ukryj
Muuu.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-07-2012, 15:52   

Smk napisał/a:
TvTropes pozwalają się odnaleźć z tym problemem całkiem sprawnie. Also, rogi.


Że Zagłady Dziew... Krowa?
A niech im będzie, tylko niech to się jakoś sensownie wyjaśni na koniec.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 10:54   

Swoją drogą, ciekawe co u ekipy z Gekko State i Alexa, generalnie zdaję sobie sprawę, że szansa by coś o nich usłyszeć jest mała, ale na pewno połaskotało by to fanów :).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-07-2012, 16:40   

Szczerze? Chciał byś zobaczyć jak stado dzieci Hollanda płacze nad trumną Alexa? Nie wierzę aby Alex dożył setki a w tamtym uniwersum musiało minąć jakieś 15-20 lat. Tyle kurzu na Gekko nie wzięło się znikąd, on osiadał przez lata. Oglądanie Talho pod 50-tkę też jakoś mi się nie wyobraża. Eureka się może nie starzeje, ale reszta postaci bez dwóch zdań. Za to ja bym obstawiał, czy Renton będzie mieć wąsy. :] Chociaż dorosłą Gidget i Doggiego można by zobaczyć, podobnie niegdysiejsze dzieciaki.

Edit,
Spojrzałem im w metryki i oni jednak strasznie staro wyglądali jak na swoje wieki, dziadek może jeszcze żyć :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-07-2012, 18:23   

Chyba zgłupiałem, ale zamierzam kupić kompletna kolekcję dvd eureki.(i drugi napęd do oglądania regionu usa) A co. Na rightstuffie będzie mnie to kosztować 200zł plus 10 dolarów przesyłka. Tylko tam w dziale przeceny mają też pojedyncze płyty dvd z podpisem eureka seven # (hyb) po 3 dolary za jedna z 12 (dwóch pierwszych brakuje) płyt. Wyszło by o połowę taniej, ale nie mam pojęcia czy to są akurat płyty z serialem, czy może raczej tylko z dodatkiem, który opisano na stronie sklepu?

edit**********
Poprawka 250zł za płyty i 80 zł cła z vatem albo coś takiego, oj dużo
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2012, 01:23   

Kolejny odcinek właściwie nic nie wyjaśnia, jakiś wstęp do większej jadki. Ale jest pozytyw, znów zobaczymy Eureke :).

Jak dla mnie akcja ciut za szybko się dzieje w tej serii, nie mam czasu poznać bohaterów. Przeklinam czas antenowy !!!

Sam jeśli będę miał okazje kupie dvd eureki, a niech mają rosnącą sprzedaż :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-07-2012, 08:43   

W Polsce masz możliwość, chyba wyłącznie na Yatta.pl za w sumie wyżej obliczoną kwotę. Więc chyba niema sensu importować osobiście. 330 zł to ciągle 6,60 za odcinek :P (nie licząc bonusów)

Ja ciągle nie widziałem sensu w ostatnim odcinku, znaczy się uwziąłem się na napisy konkretnej grupki a ostatnie są opóźnione. Niemniej jednak po tak chaotycznym odcinku trudno wymagać więcej sensu niż od spinacza. Wydaje mi się również, że Eureka w następnym odcinku może wcale nie przepadać za Ao, przyjęciem ludzi i ogólnie tym co się będzie działo. Możliwe też, że teraz zobaczymy ją dłużej. Jeśli wróciła, to teraz ponowne wskoczenie w snop będzie utrudnione. (bez Nirvash i pod ostrzałem) Cóż , może po napisach odczytam więcej sensu. :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-07-2012, 09:10   

kokodin napisał/a:
(i drugi napęd do oglądania regionu usa)

AnyDVD, i jeśli nie masz Matsushitowego napędu to powinno ruszyć.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2012, 14:32   

Ktoś wie dlaczego Eureki nie ma przez 2 tygodnie ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-08-2012, 16:52   

Olimpiada tyle ze strony pewnej grupy sunerskiej.
koda napisał/a:

Anime airing times changing due to the Olympics
JULY 29, 2012 BY KODA



Due to the Olympics, anime will be broadcasting at different times than normal.

Binbougami ga: Doesn’t change.
Joshiraku 5: Airs 1 day later (this Friday)
Eureka Seven AO 16: Airs 2 weeks later

After the Olympics, Friday and Wednesday will continue being the new first airing day for Joshiraku and E7AO.

Edit 2: Syoboi updated and shows CBC airing Eureka 2 weeks later as well. Post updated.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group