FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Lucky Star
Wersja do druku
Kagami
Gość
PostWysłany: 29-05-2009, 17:20   TAK !

mm...! Ale te momenty o anime mnie nie rozbrajały jak innych ylko przynudzały nic fajnego tylko może grafika i troszkę OP
Przejdź na dół
Taikoubou Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Cze 2008
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2009, 20:49   

oglądnąłem 1 ep. czy to anime jest w ogóle dla kogoś w wieku 20 lat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5113434
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-05-2009, 21:09   

Hmm. W sumie możliwe, że nie, chyba wszyscy znani mi fani LS są starsi.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2009, 00:51   

Hmmm.... jeszcze o tym nie pisałem ;] Ja mam 20 lat i podobało mi się niezmiernie. Takie wspaniałe połączenie słodyczy z świetną parodią. Komedia pełną gębą, a dodanie do tego kotła zwykłego, codziennego życia tworzy mieszankę wybuchową. Te zabawne rozmowy praktycznie o niczym... aż miało by się ochotę przysiąść i stwierdzić że "rożek ma główkę gdzie jest szerszy i tam też należało by go zacząć, a ogólnie to kojarzy mi się z tornadem" ^^ Kreska jest słodka, przesłodka, łaaa! zęby bolą ^^ a przy tym jest niesamowita, nie potrafię sobie wyobrazić całej ekipy narysowanej inaczej.
Miłośnicy wartkiej akcji i atmosfery zagęszczającej się z odcinka na odcinek nie znajdą tu raczej nic dla siebie (no chyba że lubią też bardzo dobry humor, a takiego Ci tu dostatek), a to dlatego że fabuła jest bardzo epizodyczna. W sumie, choroba, nie każdemu to się musi podobać (Thank you Captain Obvious),a spróbuje to poprzeć tym że niektórzy w anime szukają jakiegoś odrealnienia, którego tu raczej nie ma, bo wszystko co się dzieje jest conajmniej prawdopodobne. Bo pomyślmy na przykład ile razy my przeprowadzaliśmy z kimś taką, wydawało by się, bezsensowną rozmowę o niczym. Ja bym nie mógł zliczyć ;] Ale mi to akurat się podoba. Pierwszy raz widziałem taki wpływ życia codziennego na anime i jak dla mnie... bomba ^^

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-05-2009, 00:51   

Nieprawda, zgłasza się o tu jeden młodszy! To nic, że jeszcze tylko przez 2 dni, ale zawsze!

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2009, 12:34   

Kolejny młodszy się zgłasza. Lucky Star to jedna z moich najbardziej lubianych serii. Śmieszna, bez popularnego 'pantsu attack', taniego fanserwisu i głupiego humoru. Można się przy niej doskonale rozluźnić. Kreska niezwykle słodka i prosta, ale ma swój czar. Postaci nie da się nielubić. Samo przypomnienie sobie rozmów Konaty i Kagami wywołuje uśmiech na twarzy. I niech mi ktoś jeszcze powie, że to anime o jedzeniu dla dzieci to poszatkuje.

Odezwał się we mnie głos prawdziwego fanboja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 30-05-2009, 12:46   

L- luzackie
U- urokliwe
C- czarujące
K- kawaii
Y- YATTA!!!

S- super
T- trochę szalone
A- arcyśmieszne
R- rozbrajające

Tak można to krótko opisać!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 12-06-2009, 17:29   

Hmm zastanawiam się dlaczego mnie to anime nie zachwyciło. Po seansie pierwszego odcinka byłam w tak wielkim szoku, że do dziś nie mogę uwierzyć, że można stworzyć kompletnie odcinek o niczym. Normalnie pierwszy odcinek został przegadany o jedzeniu?! To ma być fabuła i to ma być śmieszne?! Jeśli to była parodia to na pewno ilośc antenowego czasu została grubo przekroczona, żart nie śmieszy (no bo chyba powinno to bawić?) jeśli jest rozwlekany ponad 7 minut. Już przymnknijmy oko jak śmiesznie mała jest moja granica tolerancji :) Dalej..generalnie miałam wrażenie, że to wszystko było zlepkiem jakiś różnych sytuacji - zapewnie w domyśle zabawnych, a dla mnie strasznie chaotycznych.

Tak brutalnie zapytam na koniec: czy w tym szaleństwie jest jakaś metoda? Czy to anime ma w ogóle jakiś sens i jakąś fabułę? Bardzo mi się nie spodobało, że bez żadnego wprowadzenia bohaterki rozprawiają o jedzeniu. Baaardzo ciekawe..A bohaterki są dość typowe, ta główna pewnie miała pewnie za cel rozbrajać celnymi dowcipami, ale ze mną jej kompletnie nie wyszło.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-06-2009, 17:49   

krew_na_scianie napisał/a:
Czy to anime ma w ogóle jakiś sens i jakąś fabułę?

Nie.
krew_na_scianie napisał/a:
Normalnie pierwszy odcinek został przegadany o jedzeniu?!

Tak.
krew_na_scianie napisał/a:
To ma być fabuła i to ma być śmieszne?!

Nie.
krew_na_scianie napisał/a:
Tak brutalnie zapytam na koniec: czy w tym szaleństwie jest jakaś metoda?

Tak :) Niektórzy lubią ten klimat, tak po prostu. Mimo braku fabuły, mimo tego, że humor nie jest jakoś specjalnie inteligentny, mimo niespecjalnie odkrywczych pomysłów na postaci. Ponoć wiele zmienia się po zmianie reżysera, bodaj w czwartym czy piątym odcinku - ale ja tego szczerze mówiąc nie odczułem. Fajna seria, może o niczym, ale przyjemna.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-06-2009, 22:09   

Ta seria jest o czymś: dobrze parodiuje i uwypukla dzisiejszą ludzką mentalność, zachowania i internetowych maniaków.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-06-2009, 23:38   

Jestem po 6 odcinkach i jak narazie mam mieszane uczucia. Miescami trochę się nudzę, choć nie żebym przeżywała katusze czekając na koniec odcinka. Zachwyciła mnie Konata i polubiłam Kagami i Akirę z końcówki. Anime jest o niczym, właściwie nie śmieszy, ale jednak trzeba przyznać, że bardzo życiowe jest. No bo nie wiem jak wy, ja czasami gadam na takie głupie tematy, szukam numeru telefonu i nie wiem do której kolejki stanąć. Fajnie zobaczyć, że te wszystkie twoje fobie i dziwne sytuacje zdarzają się też w anime. Takie zestawienie rzeczywistości z kompletnie nie rzeczywistymi moe dziewczynkami;P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
artemis00 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2009, 18:59   

Timotei, Timotei, Timotei...
Anime po prostu miecie swoją bezmyślnością.Tylko nie rozumiem dlaczego twórcy zrobili tak odpychający pierwszy odcinek.Gadanie która strona rogala czekoladowego to głowa...
No ale reszta odcinków jest już ciekawa :)

_________________
Moja lista anime http://myanimelist.net/animelist/artemis00
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-07-2009, 19:56   

artemis00 napisał/a:
Tylko nie rozumiem dlaczego twórcy zrobili tak odpychający pierwszy odcinek.

2 razy zmieniano reżysera, nie zrobili tego specjalnie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
jurek Płeć:Mężczyzna
Respect my authority!


Dołączył: 24 Cze 2009
Skąd: Soul Kitchen
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2009, 20:21   

Shizuku napisał/a:
Miescami trochę się nudzę, choć nie żebym przeżywała katusze czekając na koniec odcinka.

W moim odczuciu odcinki też nie są specjalnie porywające. W sumie ta seria nie jest taka zła albo nie byłaby gdyby była krótsza. Niestety z takim humorem i brakiem fabuły nie byłem w stanie tego obejrzeć w czasie w jakim zwykle oglądam 24 odcinki (zatrzymałem się na 16 i ani rusz). Dopiero dzisiaj skończyłem to oglądać. W całej serii mogę powiedzieć, że podobały mi się postacie (zwłaszcza Konata) i seiyuu.

_________________
Amazing Horse
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2009, 23:42   

jurek napisał/a:
W sumie ta seria nie jest taka zła albo nie byłaby gdyby była krótsza.

Jak to nie byłaby taka zła? Jest zła? Nieee no, to woła o pomstę do nieba ;). Seria ma specyficzny humor, który nie każdemu podchodzi z takich lub innych względów - nie wnikam jakich. Nie oznacza to jednak, że seria jest zła. Przykładowo ja z otwartymi ramionami powitałbym nową serie, gdyby taka miała kiedyś powstać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group