FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
  Soul Eater
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-07-2008, 23:10   

Easnadh napisał/a:
- żyrafa w 3D;

Mi zabrakło w anime omawiania wyników testu. Oczywiście te 2 pkt Patty dostała za artyystystyczna twórczość :D Spirit-kun z "kame hame haa!" najlepszy!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2008, 09:09   

Odcinek może nie był już taki śmieszny, jak wiadomo, co się wydarzy, ale i tak powala.

Najlepsza atrakcja odcinka:

- Spirit-kun, wysyłający pozytywną aurę.
- Black Star, próbujący wykraść testy oraz jego kara - wiszący, zakrwawiony Star... Widok bezcenny.

No i żyrafka (swoją drogą to Patty zdolna jest, skoro z kilku arkuszy papieru potrafiła stworzyć takie dzieło - ja bym jej dała więcej niż 2 pkt ;P ). Miny i reakcje Soula podczas egzaminu też były niezłe - biedaczek, koledzy niewiele mu pomogli.

Jeśli chodzi o nowy ending - piosenka od razu przypadła mi do gustu, zdecydowanie lepiej pasuje niż poprzednia. Co do animacji, to na początku wędrująca Maka nie bardzo mi się spodobała, ale pod koniec, jak zobaczyłam Soula i Makę razem, to się do niego przekonałam ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2008, 21:52   

Hmmm seria idzie chyba w złym kierunku, ostatnio odcinki robią się naprawde poważne, mimo tej komediowej kreski, a przecież to anime miało być parodią. Jak będą robić z tego drugiego bleach, to nie wiem czy oglądalność nie spadnie. Skoro już zaczeli robić komedie, to niech już ją robią do końca ;).

Mam nadzieje, że to tylko chwilowe spoważnienie w eaterze ;]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2008, 22:31   

A moim zdaniem seria zyskuje na tym powżnym i poniekąd mrocznym klimacie. Im bardziej zbliżamy się do głównej akcji, tym bardziej robi się coraz poważniej, co nie oznacza, że Soul Eater przestanie być komedią.

A drugiego Bleacha raczej mieć nie będziemy ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2008, 23:22   

Przy całej mojej sympatii dla Soul Eatera, akurat od strony fabularnej nie należy od tego tytułu oczekiwać zbyt wiele. To w gruncie rzeczy dosyć zwyczajny shounen, i rozwija się jak shounen - od czystej komedii, po (zapewne) dosyć dramatyczną końcówkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-07-2008, 17:36   

Wszyscy dyskutują o Code geass, a Soul Eatera nikt nie ogląda?

Wyszedł 15 ep, a w nim początek walki Kida z Chroną. Z tego co widziałem jest tez rozszerzona w porównaniu do mangi retrospekcja sióstr Thompson. A już za 2 tygodnie - początek Asura Arc, czyli Christmas Eve - Fighting to Death!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2008, 17:55   

Asthariel napisał/a:
Soul Eatera nikt nie ogląda?

Ogląda, ale ciężko teraz mi się ekscytować każdym odcinkiem, tak jak wtedy, zanim jeszcze zaczęłam czytać mangę - teraz to nie to samo, jak wiem, na co się szykować.

Asthariel napisał/a:
Wyszedł 15 ep, a w nim początek walki Kida z Chroną. Z tego co widziałem jest tez rozszerzona w porównaniu do mangi retrospekcja sióstr Thompson.

Poczekam na suby, czyli obejrzę jutro po południu (być może rzucę też jakimś komentarzem na temat odcinka ;) ).

Cytat:
A już za 2 tygodnie - początek Asura Arc, czyli Christmas Eve - Fighting to Death!

Wreszcie zacznie się prawdziwa akcja 8) Ciekawe, na ile epów rozłożą tę walkę, bo w mandze ciągnęła się przez 8 chapów, a to dość sporo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-07-2008, 18:15   

Cytat:
A już za 2 tygodnie - początek Asura Arc, czyli Christmas Eve - Fighting to Death!

Wreszcie zacznie się prawdziwa akcja 8) Ciekawe, na ile epów rozłożą tę walkę, bo w mandze ciągnęła się przez 8 chapów, a to dość sporo.[/quote]
Mam nadzieję, że z 6 epków będzie.
Co do następnych - już się nie mogę doczekać zobaczenia Justina i Giriko na żywo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2008, 16:49   

Wreszcie doczekałam się subów do 15 odcinka (a to dziwne, bo zawsze późnym popołudniem w środę już były).

Odcinek anime bardziej mi się podobał niż chapter w mandze, głównie z powodu:

Cytat:
rozszerzona w porównaniu do mangi retrospekcja sióstr Thompson

W mandze była tylko jedna krótka wzmianka na temat ich przeszłości.

I bodajże sceny w bibliotece też w mandze nie było - czasami Patty jest jak takie małe dziecko :) Za to Liz to tchórz, jakich mało.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2008, 10:06   

Obejrzałem previev do 17 epa - Christmas Eve się odwlecze, będzie filler z Excaliburem i Oxem. Ciekawe, czy będą lepsze od tych z Bleacha...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-07-2008, 23:39   

Po odcinku 15 i 16. Nadrabiam zaległości. Wszystkie akcje z udziałem Kida mi się podobają. Rozwaliła, mnie jego pogoń za idealnie symetrycznym niebem^_^ No i wątek z Medusą nabiera rumieńców. Nie spodziewałam się tak szybkiego zdemaskowania. Oboje wiedzą o czym myślą (profesorek i wiedźma), ale nie powiedzą głośno. Acha i od kiedy ta rechocząca wiedźma, jest taka wierna Medusie? Ja wiem, w jej ciele są węże i przez to można nią kątrolować, ale jakoś sprawiała wrażenie, że podoba jej się ta służba u Medusy...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2008, 17:50   

Rozumiem, że właśnie nastał moment [jestem po 18 odcinku] "teraz dopiero się zacznie"? Bo po raz pierwszy w tej serii mam uczucie "gdzie $^#@&# jest następny odcinek?!". :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-08-2008, 11:38   

Właśnie tak. Choć nieodmiennie mnie dręczy jedno pytanie - skąd oni wzięli te ubrania w końcówce- pod spodem nosili?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 18:48   

Asthariel napisał/a:
Choć nieodmiennie mnie dręczy jedno pytanie - skąd oni wzięli te ubrania w końcówce- pod spodem nosili?

Też mnie to zainteresowało ^^' Małe niedociągnięcie.

Tak, wreszcie zacznie się akcja, tylko proszę - żadnych fillerów! =='
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-08-2008, 19:29   

Nie no, teraz chyba fillerów nie będzie, bo specjalnie teraz wsadzili akcje z Excaliburem, żeby potem móc w miarę dobrym tempem ciągnąć dalej historie. W każdym razie będzie ciekawie :) Fajnie łataja ubytki w budżecie - pokazuja czarne sylwetki postaci ze świecącymi oczkami, kwik!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group