FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Skip Beat!
Wersja do druku
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 17:21   

EwCzAkIs napisał/a:
Jak dla mnie SB jest jednym z ulubionych anime, mangi jeszcze nie czytalam poniewaz wciaz jest nie skonczona a ja jako czlowiek niecierpliwy zalamalabym sie po doczytaniu ostatniego chaptera kiedy musialabym czekac na kolejny niewiadomo ile - wiec czekam generalnie az skompletuja ;P

Wow, powiedziałabym że jednak jesteś cierpliwa, ja bym tak nie mogła, biorąc pod uwagę że mangi wychodzą znacznie dłużej i na zakończenie trzeba czasami czekać nawet kilkanaście lat. Chęć poznania co jest dalej jest zbyt silna, nie dałabym rady czekać tak długo i poza tym nie wiem, czy po latach jeszcze by mnie to interesowało.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
EwCzAkIs Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 18:26   

Lain napisał/a:
EwCzAkIs napisał/a:
Jak dla mnie SB jest jednym z ulubionych anime, mangi jeszcze nie czytalam poniewaz wciaz jest nie skonczona a ja jako czlowiek niecierpliwy zalamalabym sie po doczytaniu ostatniego chaptera kiedy musialabym czekac na kolejny niewiadomo ile - wiec czekam generalnie az skompletuja ;P

Wow, powiedziałabym że jednak jesteś cierpliwa, ja bym tak nie mogła, biorąc pod uwagę że mangi wychodzą znacznie dłużej i na zakończenie trzeba czasami czekać nawet kilkanaście lat. Chęć poznania co jest dalej jest zbyt silna, nie dałabym rady czekać tak długo i poza tym nie wiem, czy po latach jeszcze by mnie to interesowało.

Hahah dlatego czytam cos innego zeby nie myslec o SB xD ale szczerze to nie wiem jak dlugo jeszcze wytrzymam, wiec kto wie? moze wkrotce sie jednak wezme i za ta serie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hinamori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2010, 16:11   

Skip beat to jedno z moich ulubionych anime. Nie wiem czemu ale bardzo mnie wciągnęło już od pierwszego obejrzanego epizodu. Połknęłam tę serię w ciągu dwóch dni i nie mogę się doczekać kontynuacji. Poczynając od bohaterów a na muzyce kończąc wszystko mi się podoba. Na początku troszkę przeszkadzała mi kreska. Jednak niezmierna ilość zalet szybko zakryła tę jedną i w dodatku niedużą wadę. Nie mogę się doczekać drugiej serii a mangą nie chcę wyprzedzać fabuły. Będę czekać do skutku :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panny-chan.xD
Gość
PostWysłany: 06-08-2010, 11:04   

tak.. mi też się bardzo podobało to anime, ale jak zobaczyłam jak się kończy ta seria.. myślałam, że po prostu rzucę jakimś glanem czy głośnikiem w ekran! Anime świetne, max wciągające, ale w końcu nie wiem jak się zakończyło.. Podobnie jak z Dragon Ball'em.. ale przynajmniej w SB i DB jest nadzieja. W SB - To be continued , a w DB-Jeszcze się spotkamy.. jeszcze tu wrócę.. jakoś tak to było xD Chcę drugiego sezonu Skip Beat!!!
Powrót do góry
Lolka xDD
Gość
PostWysłany: 12-11-2010, 20:53   

Ciekawe ile jeszcze będzie nam dane czekać na drugą serię skip beat ??
Powrót do góry
Nina-Lazur Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2010, 20:46   

Słyszałam, że drugiej serii nie ma być, bo pierwsza wyszła za mało opłacalna...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4309761
MioSenpai Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Gru 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2010, 17:22   

Jestem zwolenniczką komedii romatycznych i obejrzałam to, ponieważ wydawało sie, właśnie komedia romantyczną. Troszkę się pomyliłam, co jednak nie zmienia faktu, że anime bardzo miło się oglądąło. Oglądałam wiele tytułów w których pojedyncze odcinki po prostu omijałam, czy oglądałam na siłę jednak w tym anime nie czułam takiej potrzeby. Bardzo lubię główną bohaterkę, chociaż na początku miałam takie zdanie jak Ren, że z zemsty to jest bez sensu. Jakie są minusy, a jakie plusy? Plusów już kilka dodałam, powiem jeszcze tylko, ze podobała mi się grafika a co do minusów... po pierwsze i najważniejsze : zakończenie. Gdybym oglądała anime, nie wiedzac na którym odcinku sie kończy nie uznałabym tego za koniec. Zdecydowanie. Powiem tylko, że nei byłam pewna wogóle co myśli sho. cały czas miałam wrażenie, że mówi jedno, myśli drugie. A Ren zmulał xd
Ogólnie serię na 10 oceniłabym solidną ósemką :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fanka
Gość
PostWysłany: 06-09-2011, 20:32   

Pozwólcie że odświeżę temat, bowiem czytając wszystkie wypowiedzi coś zwróciło moją uwagę. ^ _ ^
Cytat:
SB! nie dorasta NANIE do pięt, aczkolwiek cieszę się że oglądałam.

Myślę że nie należy porównywać Nany i SB!, ponieważ są to dwie zupełnie inne produkcje i co prawda obydwie należą do gatunku romans, Nana to josei, a SB! shoujo. W Nanie urzekł mnie głównie realizm i klimat, a SB! jako shoujo nie może być realistyczne, ma przedstawiać wyidealizowaną miłość, z wyidealizowanym bishem. W SB! polubiłam bardzo humor i sympatyczne postaci, oryginalną (jak na shoujo) bohaterkę. Uważam że te serie są bardzo różne i poza etykietką "romans" nie mają nic wspólnego.

Co do mojej opinii na temat Skip Beata, cóż, uważam że anime bardzo... zepsuto (żeby uniknąć brzydszego określenia). O ile manga należy do moich ulubionych, o tyle ekranizację ciężko mi było oglądać. Już nie przeszkadzał mi tak bardzo brak zakończenia (bo i tak na bieżąco jestem z pierwowzorem), lecz bardzo rozwleczona fabuła. To co można było bez problemu upchnąć w jednym odcinku zostało zazwyczaj przedstawiane w trzech. Pomijam już grafikę do której da się przyzwyczaić gdy fabuła jest ciekawa. W sumie przebrnęłam przez anime tylko dlatego że zaczynałam od mangi (z którą też na początku miałam problem z powodu kreski).
Powrót do góry
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-09-2011, 12:33   

Mnie się podobało zekranizowanie niektórych sytuacji. Jednak cieszę się, ze zekranizowali tylko tyle. Z czasem Kyouko niestety traci na wspaniałym charakterze, a oglądanie rozlazłej mazepy do przyjemności nie należy. Btw czy mogłabyś mi powiedzieć co aktualnie się dzieje w mandze, porzuciłam ją jakiś czas temu i mam poważne wątpliwości czy chce mi się do tego wracać.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2011, 21:04   

Salva napisał/a:
Btw czy mogłabyś mi powiedzieć co aktualnie się dzieje w mandze, porzuciłam ją jakiś czas temu i mam poważne wątpliwości czy chce mi się do tego wracać.

Salva, nie chcesz. Akcja dalej się wlecze. Kyoko się zorientowała, że czuje coś do Rena, ale, oczywiście, przekonała sama siebie, że on na nią patrzy jak na dziecko.

Ren uważa, że nie zasługuje na miłość.

W tym tempie Ren i Kyoko będą parą z jakieś 10 lat -__-.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2011, 16:03   

W grudniu wyjdzie tajwańska wersja Live Action z koreańskimi gwiazdkami popu w rolach głównych (Ren, Shou). W sumie nie przepadam za tajwańskimi dramami, ale trailer nie wygląda źle. Ciekaw tylko jestem, jak się zakończy ta historia.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-09-2011, 19:42   

O rany boskie, no to ja to będę musiała zobaczyć o__O

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fanka
Gość
PostWysłany: 18-09-2011, 19:53   

Lain napisał/a:
Salva, nie chcesz. Akcja dalej się wlecze. Kyoko się zorientowała, że czuje coś do Rena, ale, oczywiście, przekonała sama siebie, że on na nią patrzy jak na dziecko.

Jest to nieco irytujące, ale szczerze mówiąc zdziwiłabym się gdyby Kyoko zachowała się inaczej. Ciężko by było gdyby nagle zmieniła cały swój charakter i sposób odbierania świata.
Spoiler: pokaż / ukryj

Teraz wyjaśnia się do końca wątek przeszłości Rena i mam nadzieję że w końcu zupełnie o tym zapomni/powie o wszystkim Kyoko/Kyoko sama się wszystkiego dowie i pomoże Renowi sobie wybaczyć... -,-'
Ta cała sprawa z Tsurugą już mi się przejadła (chociaż nie powiem, podobała mi się jego walki jako Cain i BJ), za to fajnie by było gdyby powiedzieli coś o rodzicach Kyoko (byleby tego nie rozwlekli). Na szybkie rozwinięcie wątku romantycznego bądź co bądź nie ma co liczyć.
Powrót do góry
Aino Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Mar 2012
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2012, 21:25   

Odgrzeję trochę temat, jeśli pozwolicie ;)
Wczoraj skończyłam oglądać anime i wprost nie mogłam uwierzyć, że tak się skończyło. Przez cały ostatni epizod czekałam na choćby rozmowę pomiędzy Kyoko a Renem o tym, co czują i nic. Byłam bardzo zawiedziona, że nie ma drugiej serii, ale... spytałam znajomą i powiedziała mi, że druga seria zaczęła się w lutym - wie ktoś może coś na ten temat czy to tylko plotki? Nigdzie nie mogę znaleźć rzetelnej informacji :(
Bardzo chcę wiedzieć, co dzieje się potem, a mangi nie chcę czytać bo po pierwsze - nie jest jeszcze skończona, a po drugie ktoś wyżej napisał, że fabuła się wlecze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2012, 00:35   

Aino napisał/a:
Odgrzeję trochę temat, jeśli pozwolicie ;)
Wczoraj skończyłam oglądać anime i wprost nie mogłam uwierzyć, że tak się skończyło. Przez cały ostatni epizod czekałam na choćby rozmowę pomiędzy Kyoko a Renem o tym, co czują i nic. Byłam bardzo zawiedziona, że nie ma drugiej serii, ale... spytałam znajomą i powiedziała mi, że druga seria zaczęła się w lutym - wie ktoś może coś na ten temat czy to tylko plotki? Nigdzie nie mogę znaleźć rzetelnej informacji :(
Bardzo chcę wiedzieć, co dzieje się potem, a mangi nie chcę czytać bo po pierwsze - nie jest jeszcze skończona, a po drugie ktoś wyżej napisał, że fabuła się wlecze...


Skoro twoja znajoma powiedziała ci, że zaczął się drugi sezon, może zdradzi, gdzie go ogląda? :D Z tego co mi wiadomo, nie ma drugiego sezonu i nie spodziewałabym się go, bo anime nie jest dość popularne. Natomiast jakiś czas temu zaczęto emitować tajwańską dramę będącą adaptacją "Skip Beat".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group