FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Skip Beat!
Wersja do druku
Devil_LoL
Gość
PostWysłany: 24-03-2012, 19:34   

anime nawet się nie umywa do mangi ;P polecam
Przejdź na dół
Aino Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Mar 2012
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2012, 20:08   

anulka406 napisał/a:
Skoro twoja znajoma powiedziała ci, że zaczął się drugi sezon, może zdradzi, gdzie go ogląda?

No właśnie nie odpisała, małpa -.-'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
aamatorr
Gość
PostWysłany: 04-10-2012, 17:41   Co ty tam wiesz

Costly napisał/a:
Taki temat założyć by wypadało w Alfabecie.

Skip Beat było typowym anime z cyklu "6/10" - czyli obejrzeć można, ale jak nie obejrzysz to też nic nie stracisz.


Ja to obejrzałam i muszę przyznać, że jest realistyczne/ Miałam dwa małe doświadczenia z aktorstwem, a w trakcie oglądania tego anime poczułam się, że można się tak wcielić w aktorstwo, jak główna bohaterka. Serio, przestałam od pewnego swojego wydarzenia myśleć o aktorstwie, ale "Skip Beat!" dało mi wiele do zrozumienia i zamierzam wytrwale kontynuować marzenie! (:
Powrót do góry
DarkNighty Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Cze 2013
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2013, 09:44   

Jest to jedna z serii, którą mogę polecić niemal każdemu. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to shoujo skierowane głównie do damskiej publiki, jednak ja sama znam kilku facetów, którzy zachwycają się ta serią i wcale im się nie dziwię.
Aktorstwo w Skip Beat! jest pokazane w naprawdę ciekawy, intrygujący sposób, a nie polubienie głównej bohaterki graniczy z niemal cudem. Skip Beat! należy do jednych z moich ulubionych serii i chciałabym, aby więcej osób poznało tę serię!

Ktoś tutaj wspomniał o kiepskim zakończeniu i możliwości stworzenia drugiej serii... Tak, to prawda. Bardzo chciałabym kontynuację Skip Beat!, jednak szczerze mówiąc, coś studio się do tego nie zabiera -.-' W takich okolicznościach serdecznie polecam mangę Skip Beat (jest na bieżąco tłumaczona na język polski). Tak naprawdę anime to dopiero początek i w mandze dzieje się dużo, dużo więcej.

Jest tutaj może ktoś, kto miałby ochotę podyskutować o Skip Beat? ;> Mandze lub anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8698085
RRUDA
Gość
PostWysłany: 09-07-2013, 00:29   

Właśnie jestem przy 201 rozdziale mangi i powiem szczerze - jest naprawdę coraz ciekawiej! Jednym tchem przeczytałam od wczoraj 40 rozdziałów, bo miałam małą przerwę :)
Powrót do góry
Hirako
Gość
PostWysłany: 01-08-2013, 23:15   

ja również przeczytałam już 200 rozdziałów < 201 i 202 też ale w ang. tłumaczeniu>... przyznam, że manga jest po prostu świetna i bardzo wciąga ;D nie mogę się doczekać za następnym rozdziałem...
Powrót do góry
zamek1989
Gość
PostWysłany: 03-03-2014, 23:29   

http://www.thepetitionsite.com/902/102/858/lets-make-season-2-anime-of-skip-beat-happen/

głsujmy aby był drugi sezon Skio bEat
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-03-2014, 23:41   

Już widzę jak Japończycy przejmują się petycją gaijinów, z których większość najprawdopodobniej nie wydała nawet yena na anime. Jeśli chcieliście kontynuacje to trzeba było kupować anime jak wychodziło. Petycja nie sfinansuje nowego anime.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gość1111
Gość
PostWysłany: 13-01-2015, 14:41   nie przyjemne twoje zachowanie sie

Tren, nie musisz zaraz skakać z wielką buzią i wymądrzać się że ktoś chciał spróbować coś zrobić w sprawie Skip Beat(Bo to np.Jego ulubione anime) Nawet jeżeli jest skazane na nie powodzenie to co w tym złego s twoja wypowiedź brzmi tak jakby było bo bardzo lubi to anime.Niektórzy odkryli anime to nie dawno np.ja dwa lata temu.Ciekawa jestem czy ty sama kupujesz anime swoje ulubione skoro tak mówisz:P
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-01-2015, 17:48   

Gość napisał/a:
twoja wypowiedź brzmi tak jakby było bo bardzo lubi to anime.

Nie, nie brzmi. Moja wypowiedź odnosiła do ogólnego podejścia Japończyków do kwestii kontynuacji. W żadnym momencie nie odnosiłam się w niej do samego Skip Beat!. Gdyby moja wypowiedź dotyczyła tego konkretnego anime to zamiast "Japończycy" napisałabym "studio odpowiedzialne za Skip Beat!", a zamiast słowa "anime" użyłabym po prostu "Skip Beat!". Więc nie, w żadnym momencie mojej wypowiedzi nie zamierzałam obrazić fanów tej konkretnej serii i nie zrobiłam tego. Przyznaję, że wyśmiałam pomysł petycji, ale nie dlatego, że dotyczył tej konkretnej serii, ale dlatego że był nierealny z samej swojej definicji i nie przyniósłby rezultatu. Patrząc z perspektywy 10 miesięcy stwierdzam, że owszem mogłam jakoś mniej ironiczniej to napisać, ale nie zmienia to faktu, że twoje zarzuty są bezpodstawne i nadinterpretujesz moją wypowiedź. Tym bardziej, że czytałam Skip Beat! i to nawet niezła manga była nim autorka zaczęła ją niepotrzebnie przeciągać, a shojców normalnie nie lubię i pluję nimi dalej niż widzę.

I nie, nie kupuję moich ulubionych anime, bo rynek polski był fatalny i nie wydawali na nim moich ulubionych serii, zaś nigdy nie miałam dość płynności finansowej, by na poważnie myśleć o sprowadzaniu anime z zza granicy (a potem przestałam odczuwać potrzebę). Acz głównym powodem było tak naprawdę to, że o wiele bardziej lubiłam mangi, niż anime i to je kupowałam (i wciąż kupuję). Tak więc owszem, mogę śmiało stwierdzić, że wspieram moich ulubionych autorów kupując ich dzieła (m.in zbieram obecnie One Piece i zamierzam mieć wszystkie tomy, możesz sobie wykalkulować ile mnie to wyniesie).

I wielkie mecyje. Moje ulubione anime też nie dostało kontynuacji i najprawdopodobniej nigdy jej nie dostanie, bo jest tak niszowe, że praktycznie nikt o nim nie słyszał i jakoś z tym żyję.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group