FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Pandora Hearts
Wersja do druku
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2011, 20:52   

Nanami napisał/a:
Nie została w Polsce wydana i raczej nie zapowiada się na to, a szkoda.

Studio JG stwierdziło, że ma w planach, czy coś w ten deseń. Ale ja już wolę, żeby nie wydawali w ogóle, niż żeby oni to wydali. Po lekturze Hetalii w ich wydaniu zwątpiłam. Imo do Pandory pasuje li i jedynie JPF.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
koper123 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2011, 21:57   

ja osobiście ubóstwiam break`a .... to tak napoczątek

czytając "wylewne" wypowiedzi Nanami :) jestem zdezorientowana:
" A Gil też przyprawia mnie o dreszcze, a raczej właśnie jego druga, sadystyczna natura"
Kiedy skończyłam oglądać anime, zastanawiałam się kim jest ów przeciwnik Jack`a <Glen Baskerville>
no kiedy Jack stoi z mieczem i łamiącym się głosem wypowiada dwie jakże ważnelinijki, "ni chce cię zabjać" czy coś takiego. Miałam dwie teorie i nie mogłam się zdecydować, Czy Gil jest reinkarnacją tego z kim walczył cz Elliot Nightray. Obaj mieli wiele wspólnego z tą postacią <Elliot dziwne sny> a <Gill wygląd i wogóle> jednak wypowiedż Jack`a przyćmiła " pamiętaj aby go tym razem dobrze chronić" < czy jakoś tak > Gilla jako głównego podejżanego.
To że Oz jest reinkarnacją Jack`a to jest oczywiste, Jednak ja uważam że Oz i Jack to jedna i ta sama osoba, tylko że z amnezją.
Co do grzechu Oz`a za co go wtrąili do Otchłani to myśle że Baskerville`ovie też wiedzą że Oz to Jack i mszczął ię za zabbicie Glen`a.
Najstępną nurtującą sprawą jest dlaczego ojciec Oz`a współpracuje z Baskerville`ami. Przeciez powinien chronić syna przed wszystkich chyba że miał róznież coś wspólnego z tragedią w sabrie.
..... Kurde tyle pytań a tak mało odpowiedzi....
więc kończąc moja wylewną wypowiedż, zainteresowała mnie scena kiedy Oz, Break, Gil i Alice`ja są wszyscy w domu u Gila i Break mówi " Oz, gdzie tak naprawdę jesteś... Moje wyblakłe oczy nie mogą cie zobaczyć" < oglądałam jakieś 3 miechy temu więc przepraszam>
to jest kolejny dowód na to że osobowość oz`a nie jest kompletna < brak wspomnień Jack`a>
i ku szczęśliwym minom innych użytkowników ogłaszam że skończyła :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-01-2011, 22:16   

koper123 napisał/a:
to tak napoczątek

koper123 napisał/a:
ogłaszam że skończyła

Dobrze, że o tym wspomniałaś bo inaczej bym się nie zorientował gdzie jest które.

Wniosek - pisz czytelniej, bo naprawdę trudno połapać się w tym Twoim chaosie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2011, 22:30   

koper123, "wylewna" to naprawdę NIE znaczy "długa".

koper123 napisał/a:
To że Oz jest reinkarnacją Jack`a to jest oczywiste, Jednak ja uważam że Oz i Jack to jedna i ta sama osoba, tylko że z amnezją.

No nie na pewno. Przecież w mandze Oz podkreślał, że ma na imię >>>>>OZ<<<<< a nie Jack i nie miał co do tego wątpliwości. A poza tym, bycie czyjąś reinkarnacją nie jest takie wesołe i proste, na jakie wygląda.
koper123 napisał/a:
Kiedy skończyłam oglądać anime, zastanawiałam się kim jest ów przeciwnik Jack`a <Glen Baskerville>

Polecam przeczytać mangę, naprawdę. Szczególnie w ostatnim rozdziale dużo się wyjaśnia.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-01-2011, 00:11   

A ja z kolei "wypadłam" z czytania Pandory na bieżąco, więc niestety nie mam najnowszych wieści zaktualizowanych i trudno mi odpowiedzieć co jest co, gdzie, po co i jak ^^; I racja, postaraj się pisać logiczniej.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aleksa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2011, 14:33   

Zabijcie mnie, ale poprostu jakoś nie moge przełknąć tego anime ^^'
W sumie to sama nie wiem czemu - niby wszystko gra i wszystko fajnie. Nie wiem, widocznie nie moje klimaty xd
I tez Oz , matko , jak on mnie denerwował w tym anime.

A, i od razu mówie że nie obejrzałam do końca więc nie mówie ze niefajne, poprostu mi nie weszło :p

_________________
Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
illyasviel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2011, 20:43   

*zabija Aleksę więc*
Pandora Hearts jest święte. To chyba najlepsze, co widziałam. No normalnie, tak bardzo podobało mi się jeszcze tylko Rozen Maiden i przez rok czciłam tylko to aż tak bardzo, aż poznałam PH. :3 Mangę też czytam. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2011, 10:10   

Anime Bardzo dobre, ale ocena leci na łeb na szyje, bo kończy się tuż przed rozpoczęciem najciekawszego wątku fabuły, na który czekało się cały sezon.
Naprawdę byłem wtedy ostro wkurzony, gdy tu mi dają przedsmak dobrej historii, a tu The End ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2011, 13:20   

NecroMac - well, manga wtedy była około czterdziestego rozdziału, więc arc z Sabrie był jeszcze niedokończony, więc musieli jakoś to zakończyć. Inna sprawa, że robienie alucji do pairingu Oz/Alicja było głupie. Taki z nich pairing jak z kozy grzechotka, doh.
Ale ale, mangę przeczytaj (jeśli już tego nie zrobiłeś), bo, jak na pierwowzór przystało, jest jeszcze lepsza od anime. No i kreska. Ta kreska ŻYJE, pięknieje z każdym rozdziałem, MRY.

Aleksa napisał/a:
I tez Oz , matko , jak on mnie denerwował w tym anime.

Wobec tego dobrze dla ciebie, że ci się PH nie spodobało, bo taki Oz fanfikowy jest nie do przełknięcia. Wręcz do zakopania. Żywcem. Brrr.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
jarilitmanen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Lip 2011
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2011, 10:40   

polecicie jakieś forum anime oprócz tego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2011, 17:41   

Use Google? Zresztą, co ma to pytanie do Pandory?

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Mikey Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2011, 19:04   

Jeden z moich ulubionych tytułów.

Zacznę od anime. Na początku byłam zachwycona, fabuła, klimat, postaci... Jednak im bliżej było do końca, tym bardziej byłam pewna, że nic się nie wyjaśni. Po prostu pozostało nie zamknięte, ale nie ma co się dziwić, bo i manga nie skończona, a to, co wyciągnęli z opublikowanego już wtedy materiału, nie prezentuje się źle.
Strona wizulana prezentowała się nieźle, chociaż momentami kulała (nieruchoma tekstura na sukni Sharon do teraz mi się przypomina).
Za to muzyka bardzo przypadła mi do gustu. Może to jednak kwestia tego, że uwielbiam kompozycje Kajiury i jestem gotowa zachwycać się (prawie)wszystkim, co wyjdzie spod jej ręki.

Manga. Uwielbiam stronę wizualną, kreska Mochizuki karmi moje wewnętrzne pragnienie estetyki, zastrzeżeń nie mam żadnych. Chociaż te momentami lecące nie wiadmo skąd piórka/sakura/coś innego zastanawiały mnie ogromnie.
Zgodzę się, że fabuła zakręcona jak świński ogon i chwała jej za to. Nic nie jest do przewidzenia, a przynajmniej bardzo niewiele i nawet teraz, kiedy wiemy, że koniec jest blisko (jak to sformułowanie brzmi), nie mam pojęcia, do czego to zmierza.
Postaci są ciekawie wykreowane, chociaż główne postaci kobiece bywają dla mnie momentami niestrawne.
Szkoda mi tylko, że diuk Barma dostaje tak mało czasu antenowego (chociaż ostatnio trochę Rufusa było :3 ). To samo tyczy się Glena Baskervilla, ale jego i tak było trochę więcej (ku mojej nieskrywanej radości). Mało go było, ale zdążyłam go polubić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Minuke
Gość
PostWysłany: 25-07-2012, 00:53   

Do wszystkich fanów PH.
Czytajcie mangę teraz na bieżąco :) Emocje gwarantowane. Ja czekam na każdy rozdział z niecierpliwością co miesiąc. Ta manga się rozkręciła. Mnóstwo akcji i scen, które naprawdę zachwycają. Jun to straszny troll. Czytając komentarze tutaj powiem tyle: wiele rzeczy, które myślicie że są pewne - jest całkiem na odwrót :)
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-07-2012, 10:58   

Ee ja na ich miejscu bym poczekała, bo manga wyraźnie sunie ku końcowi. Wolałabym naraz mieć od razu całość, bo te cliffhangery są denerwująceeeeee. A co do emocji... gdzieś koło wywrócenia kota ogonem przez Jacka moje emocje z wczuwania się w emocje bohaterów zamienił się w ciągły chichot pod nosem. Ah, Jun, Ty trollu. Ale zaprawdę, wyprała ze mnie wszelkie emocje.

I denerwuje mnie wejście Zaia na końcu w ostatnim rozdziale. Pffff.
A Jacka i tak nadal uwielbiam i kocham i w ogóle i tylko czekam na scenę aż w końcu pojawi się Lacie i mu powie "Coś ty narobił, spadaj na drzewo, bucu!" <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yukei
Gość
PostWysłany: 19-08-2012, 16:04   

Założyłam fanpage mangi i anime Pandora Hearts. Wszystkich fanówttego dzieła serdecznie zapraszam do lajkowania i reklamowania stronki. Z góry dziękuję <3 http://www.facebook.com/pandorkarules
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group