FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Vampire Knight +Guilty
Wersja do druku
Yooki
Gość
PostWysłany: 26-12-2009, 15:40   

Hej nie wiecie może czy bedzie nastepna seria odcinków (po ostatnim odcinku vampire knight)
Przejdź na dół
Neko
Gość
PostWysłany: 28-02-2010, 01:41   

czy bedzie 3 czesc ??????????
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 10:01   

Na MAL'u nie ma żadnej wzmianki o ewentualnym wypuszczeniu trzeciej części w tym roku.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Monia
Gość
PostWysłany: 11-03-2010, 00:40   

Hej....troche odbiegne od tematu..a wlasciwie nie wiem czy odbiegne bo inteesuje mnie tylko czy te anime skonczylo sie mniej wiecej tak jak manga czy moze manga toczy sie dalej....a moje pytanie wzielo sie stad ze bardzo podoba mi sie to anime i nie chcialabym 'popsuc' tego wrazenia czytajac mange jezeli oczywiscie jest podobnebo zawsz jest tak zecos rozczrowuje a w tym wypadku nie chcialabym zeby tak sie stalo...a jezeli nie jest to zaraz zabire sie za czytanie :) nie mniej jednaj ogolnie chcialam sie zapytac tylko czy konczy sie to mniej wiecej tak samo :)
Powrót do góry
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-03-2010, 11:34   

Koniec anime odbiega trochę od mangi, bo chyba wtedy skończył im się materiał a manga toczy się dalej. Oprócz końcówki raczej nie ma wielkich różnic. Ogólnie uważam, że manga jest nieco lepsza ale to już kwestia gustu ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 23:41   

boytoy - zdziwię Cię, ale mimo wszystko Yuuki nie jest najgłupszą bohaterką anime na świecie .. niestety, zdarzają się głupsze, np. Kotoko z Itazura no Kiss.


Vampire knight .. Ah .. Anime po którym miałam takiego doła, że trudno to nawet opisać. Bardzo dobra kreska, świetna mroczna muzyka Kanon Wakeshimy "Sill Doll". Najgorsze zakończenie 2 serii .. Nienawidzę tego anime za to. Tym bardziej że prawdopodobnie nie będzie 3 serii.. Ubolewam nad tym ; (




ZŁĄCZMY SIĘ WSZYSCY W BÓLU I ŻALU ..




amen
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
zansatsu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Gru 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2010, 13:56   

Jedno z tych anime, o których wstyd mówić,że się widziało ^.^' Uwielbiam tematykę wampiryzmu i to zachęciło mnie w ogóle do obejrzenia tej serii. Ale się przejachałaaaaaaam? Już na początku uznałam Yuuki za postać głupiutką, a co gorsza drażniącą. Po drugie Zero. Z wyglądu piękny chłopak, z charakteru tylko takiego rwać. Ale hm... Zachowanie?
Spoiler: pokaż / ukryj
Dziwi mnie, że taką postać osadzono tylko do rangi sługusa.
Kaname. Na początku go nie lubiłam. Później zaczął mnie intrygować. Oczywiście całą tajemnicę zwęszyłam nim przyszło co do czego. Reszta wampirów to zwykłe pionki i właściwie mogłoby ich nie być, aż dochodzimy do Marii. Od początku ją polubiłam
Spoiler: pokaż / ukryj
i bardzo mnie bolało kiedy Kaname zabił Shizukę, bo to przekreśliło szansę na zabicie Yuuki :(. Ach... No i Ichiru, jego wręcz pokochałam.
Druga seria zmęczyła mnie bardzo i obejrzałam ją tylko dla świętego spokoju. Zakończenie lipne.
Spoiler: pokaż / ukryj
Jeszcze ten motyw wchodzenia w ciało syna. O nie... Błagam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikaga
Gość
PostWysłany: 07-02-2011, 22:13   

Usłyszałam o VK i pomyślałam: drugi Zmierzch, nie warto oglądać. Ale akurat miałam wolne więc obejrzałam. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba spadłam z krzesła. Nie będę się tu rozpisywać, ale: fabuła, bohaterowie, kreska no i ta muzyka... Do dziś mam dzwonek On/Off. Wszystko prawie idealne. Piszę prawie bo nic idealne nie jest. Z początku interesowałam się głównie tylko postaciami Yuuki i Zero, potem przeniosłam się na innych bohaterów. A manga? Niemałe zaskoczenie. W pozytywnym sensie, oczywiście.
Powrót do góry
Valerain Płeć:Kobieta
Arbiter Elegantiarum


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2011, 23:15   

Mam małe pytanie, do kiedy którego chapteru w mandze doprowadzona jest akcja anime?

_________________
"Hey, Gilbert, can you hear the poem of wind and trees"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7148222
shokugana Płeć:Kobieta
The Dragon Girl


Dołączyła: 14 Lis 2011
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2011, 19:50   

Co do Vampire Knight mam zamiar się powtórzyć, jak na wielu stronach internetowych o tematyce m&a. Jakby to zebrać wszystko razem, to wyjdzie, że ten tytuł to normalny groch z kapustą: kopa niewyjaśnionych rzeczy z przesadzonym dramatyzmem na tle wampirów. Całość nie ma rąk i nóg, a główne postacie są takie irytujące....jak ja w ogóle 1 serię strawiłam?! To zostanie w tajemnicy....
Zgadzam się z @boytoy- Yuki to najgłupsza postać z całej historii anime!

_________________
Moje motto: "Jakby nie Die, Der, Das byli by Niemcy z nas"....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
28910096
Valerain Płeć:Kobieta
Arbiter Elegantiarum


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2011, 20:20   

w ogóle na palcach jednej ręki policzę ile postaci o imieniu Yuki, ni wywoływało u mnie gwałtownej chęci mordu.

_________________
"Hey, Gilbert, can you hear the poem of wind and trees"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7148222
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group