FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Arjuna
Wersja do druku
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2003, 23:35   

Cytat:
To jest chyba najgłupsza seria, jaką w życiu widziałam!


Uwierz sa glupsze serie od tej...

Hmmm...co ja sadze o Arjunie...Zapewne jest dla widzow nico bardziej inteligentnych bo nie kazdy moze zrozumiec wywody ktore sa zawarte w serii^^ Jest gleboka i mi sie ona podoba...Choc jest stanowczo za duzo grafiki komputerowej ktora z poczatku straszliwie mnie razila... Jednak da sie przyzwyczaic...
Cytat:
I po co oni dają wstawki live?

Po to aby anime sie roznilo od innych...Poza tym ending jest wspanialy...
Choc traktor czy tam ciagnik ehhh(nie znam sie na tych pojazdach;P) w odcinku 4 tio przesada ^^"
Warto przemyslec niektore watki pojawiajace sie w anime...
Ogolnie niezle...

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2003, 08:05   

Hurrra! A przysięgałam sobie, że się nie odezwę, bo znowu będzie, że tylko ja krytykuję! Muszę powiedzieć, że zaczęłam oglądać to anime z zapartym tchem. Ekologia to moja prawdziwa specjalność, ta szersza niż botanika (ekologia, nie ochrona środowiska, ale i tak trochę muszę o tym umieć). A tutaj z każdego odcinka uczę się czegoś zupełnie nowego! Przykłady?

Lekcja 1: Elektrownie jądrowe są "najbrudniejszym" źródłem energii (o węglowych nie słyszeli najwyraźniej), a poza tym wybuchają, jak tylko się na nie spojrzy (tego akurat wiele filmów uczy).
Lekcja 2: Chwasty pomagają rosnąć roślinkom uprawnym, dlatego nie należy niszczyć chwastów.
Lekcja 3: Owady zjadają tylko te słabe i chore części roślinek uprawnych, zatem również im pomagają i nie należy ich niszczyć.
Lekcja 4: W ogóle, gdyby nie uprawiać pól i pozwolić roślinkom rosnąć, jak chcą, to wszyscy mieliby w bród zdrowego jedzonka.
(jak rozumiem Lekcje 2-4 przestrzegają przed nadmiarem pestycydów, herbicydów i nadmiaru nawozów. Skądinąd słusznie, natomiast argumentacja jest porażająca)
Lekcja 5: Genetycznie modyfikowana żywność powoduje paraliż.
Lekcja 6: Nie znaaaam.... Nie nagrał mi się wczorajszy odcinek... Jak ja to przeżyję?

I jeszcze cytat tygodnia, wygłaszany przez ekologicznie uświadamiającą się bohaterkę: "Czyżby wnętrze mojego żołądka przypominało Ziemię?"

No dobrze, wiem, ja mam zły charakter...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2003, 01:57   

Dzisiejszy odcinek 8 byl siuper ^^
Nie no przyznam ze chyba nomanie podoba mi sie to anime ^^

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2003, 15:28   

Lina_Inverse__ napisał/a:



Hmmm...co ja sadze o Arjunie...Zapewne jest dla widzow nico bardziej inteligentnych bo nie kazdy moze zrozumiec wywody ktore sa zawarte w serii^^ Jest gleboka i mi sie ona podoba...


Dla głębokich serii to ja oglądam sobie cyberpunk. No i nadal nie kapuję gdzie w tej serii ukryta jest głębia^^ Nie kojarzę

_________________
Ku chwale LON!

A la la la la LON, a la la la la LON LON li LON LON LON LOL, oo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2003, 18:18   

Hmmm...nie weisz gdzie jest ukryta ta glebia... Widzisz nie wszyscy to potrafia dostrzec... Przykro mi^^

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2003, 18:59   

Nowe Lekcje:

Lekcja 7: Płód w łonie matki wysyła jej hormony, dając sygnał, kiedy ma się urodzić.
Lekcja 8: Lekarstwa są niepotrzebne, gdyby nie było lekarstw, wszyscy byliby zdrowsi. Lekarstwa są robione z odpadów przemysłowych i ze śmieci.
Lekcja 9: Nawozy sztuczne nie są potrzebne, bo bez nich rośliny rosłyby równie dobrze. Nawozy sztuczne są robione z bomb (nie kłamię! tak tam powiedzieli!)

I na razie wystarczy... Dzisiaj chyba ostatni odcinek tego cudu. A co do głębi - no więc to jest dla mnie szkodliwe. Nie czepiam się głębi Evangeliona czy innego Hellsinga - bo tam to dotyczy świata, jakiego tu nie ma. Natomiast Arjuna udaje, że mówi o naszym świecie - i mówi o nim pseudonaukowym bełkotem, który niestety niewiele się różni od naukowego bełkotu... A naprawdę niedobrze by było, gdyby ktoś spróbował wziąć to, co oni tam gadają, na poważnie.

Krótki przykład dla tych, co oglądają? We wczorajszym odcinku (tym o Nowym Jorku) jedna z bohaterek okazuje się cierpieć na chorobę genetyczną, dlatego, że jej matka brała leki w czasie ciąży. Rzeczywiście niektóre leki mogą powodować uszkodzenia płodu. Są choroby genetyczne i nawet jest taka, o jakiej tam mowa. Tylko po pierwsze, inaczej się objawia. A po drugie, defekty genetyczne decydują się wcześniej, jeszcze przed zapłodnieniem, w gametach, tj. plemnikach i komórkach jajowych. Czyli gdyby matka albo ojciec brali lekarstwa przed poczęciem jej, to to by miało sens. Albo gdyby wymyślono inne schorzenie, spowodowane przez uszkodzenie płodu lekami. A tak to jest niestety bełkot. I tak jest tam ze wszystkim.

No dobrze, wiem, że nikomu nie będzie się chciało tego czytać.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-07-2003, 19:46   

Przestań z tymi lekcjami, bo się po niektórych podnieść ze śmiechu nie mogę... :)

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2003, 19:50   

Ale oni to na śmiertelnie poważnie serwują... Ja i tak wybieram tylko te absolutnie sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i tym, czego mnie na studiach uczono... Filozofii nawet nie tknęłam.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2003, 12:46   

Tiaaaa.... Seria jest co najmniej dziwaczna. Nie mogłąm dotrwać do końca odcinka i wyłączyłam telewizor w... khm. Niewazne. Lepiej dali by jakąś serię typu Trigun (rlz *___________*) albo Saber Marionette właśnie. Hyper nie jest od uswiadamiania dzieciaczkom jak wazne jest srodowisko blah blah blah ==" od tego jest Minimax ==" niedługo zaczną puszczać Bolka i Lolka na Hyperze =="
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2003, 15:59   

Tak Arjuna była niezła... jednak nie przebacze autorom co zrobili z Aszurą (tym robotem), a tak swoją drogą to Kris w ostatnim odcinku (gdy podpierał się laseczką) przypominał mi mistrza Yode (jakoś tak się pisze) z SW. Co do Bolka i Lolka to nie rozumiem co Ci się w nim nie podoba...
<publika zaczyna rzucać pomidorami, różnymi przedmiotami krzycząc: "do przedszkola do przedszkola!!">

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
^Vicious^


Dołączył: 30 Sie 2002
Skąd: himitsu...
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2003, 23:06   

heh, Arjuna... szczerze mowiac to mi sie wydaje, ze to jest przyklad takiego nie nazwanego gatunku, ktory mozna by nazwac... czy ja wiem... glupotkami w ladnym opakowaniu? zawsze mnie dziwily takie seriale... zapowiada sie ciekawie... dobrze zrobiona animacja, jakies oryginalne wstawki, nawet postacie ciekawe poniekad... widac ze sie goscie przylozyli do produkcji... ale do fixa (knorra) co to za tresc... z calym szacunkiem, to tak jakbym ja robil ideologiczny serial o grze w hokeja, a w zyciu nie ogladnalem nawet calej polowy meczu... przykro to stwierdzic, ze takich anime jest strasznie duzo... ja nie wiem co za ludzie to robia i dlaczego...
pozniej taki serial staje sie jednym z bardziej popularnych co wynika tylko z efektownego "opakowania" i idzie gdzies poza granice, na przyklad do takiej Polski i hypera, gdzie goscie stwierdzili "no, skoro to taki dobrze zrobiony i popularny serial to trza puscic", pozniej miliony laików ogladaja to i zrazaja sie do anime... dobra, skoncze sie pluc, bo chyba wystarczy :p
a tak przy okazji: Bin Laden mowi, zebym pozdrowil wszystkich fanow anime i mangi... no to: pozdrowka od Bin Ladena...

_________________
"Angels that are forced from heaven become Demons"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2003, 17:19   

Popularny? Pierwsze słyszę, żeby to było popularne, ale może ja się po prostu nie znam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
^Vicious^


Dołączył: 30 Sie 2002
Skąd: himitsu...
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2003, 15:11   

Tak mi sie wydawalo, ze jest popularny, bo na hyperze raczej wybieraja takie anime, ktore sa dosc popularne w Japonii

[edit=Avellana] Były trzy posty - jest jeden post. Na przyszłość polecamy samoobsługę.

_________________
"Angels that are forced from heaven become Demons"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2003, 18:45   

no to szkoda, że najpierw nie poznane na całym swiecie ^^''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2003, 20:55   

Hm, czy moglby mi ktos powiedziec, jak to ekologiczne anime sie zakonczylo...wyjechalam na wakacje i bylam poza zasiegiem TV...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group