FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 18, 19, 20  Następny
  Muzyka w anime
Wersja do druku
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 31-10-2007, 22:39   

Od przedwczoraj w kolko slucham "One more time" z 5 centymetrow na sekunde. Ostatnio zasluchuje sie tez w openingach i endingach z Bleacha zwlaszcza tych pozniejszych(z wyjatkiem tej piosenki z konca co zeszla juz chyba 2 odcinki temu). Caly czas jestem pod wplywem The pillows (muzyka z furi kuri). Sa bezbledni po prostu;d.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2007, 13:37   

Vodh napisał/a:
Opening z Texhnolyze w wykonaniu Juno Reactor.

To jest "Guardian Angel" z płyty "Beyond the Infinite" ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-11-2007, 15:22   

Już wiem (zresztą tytuł był wymieniony w creditsach na początku) a i Juno Reactor znam już trochę lepiej. Po prostu po "Guardian Angel" nie mogłem sobie odpuścić. Na razie moim najbardziej podobają mi się obie części Conquistador z płyty Labirynth.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2007, 13:07   

Faza na "Lovely Complex" sięgnęła już tego stopnia, że zaczynam słuchać piosenek z tego anime >D
zwłaszcza z drugiej połowy serii, wykonane przez zespół 7. Całkiem przyjemny J-rock ^_^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wiciu Płeć:Mężczyzna
Gryze !

Dołączył: 20 Lis 2007
Skąd: Przemyśl
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2007, 15:51   

Podoba mi się muzyczka z openingu GunxSword
-Logos naki world (ost Hellsing)
-Beat crusaders-Tonight tonight (bleach)
-Orange range Asterisk (bleach)
-Samuraj Champlo opening
-Akeboshi-wind (Naruto)
ogólnie podoba mi się scieżka dzwiekowa z naruto
-Sadnes&sorrow
-Bunta
-Naruto main theme i pare innych
-muzyczka z Aishiteruze Baby
-Pierwszy opening z Death note

_________________
Lord Acton John Emerich Edward Dalberg -"Władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5281622
aiur Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2007, 18:26   

Wrzucilem na wrzute dwa fajne utwory, mozna sobie legalnie posluchac:
http://aiur.wrzuta.pl/audio/sjQvsKBGyY/nahji_no_uta
http://aiur.wrzuta.pl/audio/jEQ1fgnZzX/trigun_opening
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3334401
Melisa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Gru 2007
Skąd: wiatr wie, w którą stronę wiać?
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2007, 18:42   

I opening Death Note i troche z innej półki... I opening z InuYasha ;).

_________________
"Aniele miecza, stworzony z gniewu, przynależny chaosowi - bezczelny, dumny, lecz, przyznaję, odważny - oto mianuję Cię nieszczycielem..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4051588
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2007, 15:02   

Ostatnio słucham sobie muzyki z FLCL autorstwa The Pillows :) Bardzo fajny rock, polecam ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2007, 13:35   

Openingi i endingi z Eyeshielda 21 oraz z Naruto.Są to utwory japońskich zespołów wykorzystane w anime.Niezła jest też muzyka tych zespołów niewykorzystana w żadnym anime.A także świetny utwór z "5 centimeters per second " (niestety nie pamiętam tytułu) Yamazakiego Masayoshiego. Ta muzyka w połączeniu z pięknymi widokami z anime daje niezwykły efekt.

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 24-12-2007, 22:59   

To także i ja napiszę własne zdanie-czyli moją pierwszą wypowiedź na fourm!:) niewątpliwie ważne wydarzenie:)z tego co zdązyłam do tej pory obejrzeć jest kilka melodii,które słucham nawet do dziś! nie wiem czy równiez komuś tak bardzo mocno do gustu przyadł utwór z drugiego openingu fullmetal alchemist czyli Ready Steady Go zespołu L'Arc~En~Ciel,na początku lubiłam tylko popatrzeć z ciekawości na opening bo występował tam magiczny roy mustang no ale do dziś to jeden z fajniejszych utworów jaki znam!:)
Bardzo podobała mi się muzyka z death note-ending z pierwszych odcinków i pozostałe utwory pojawiające się w anime,tworzą tak genialny klimat,świetnie dopełniają anime,po prostu magia tego anime nie istniałaby bez tej cudownej muzyki,niby mroczna ale tak przyciągająca!
aktualnie oglądam Darker Than Black-nie umiem do końca jeszcze napisać swojego zdania o całości ale muzyczka dobrze tam sie komponuje,ciekawe jak będzie dalej:)
nie wiem czy jeśli napisze tu o filmie"5 cm na sekundę" to nie odejde za daleko od tematu-ale melodie z filmu są zachwycające,napisałam o nich na końcu ale one również zajmują ważną pozycje w moim życiu,niby nic-takie cichce pianino,ale czasami tak proste dźwięki potrafią przekazać tak wiele!i piosenka "one more chance,one more time" - czy trzeba coś pisac kiedy obejrzy się ten cały film i usłyszy ten utwór?polecam!

tyle ode mnie,poczytam opinie innych,zawsze tak też można znależć inspirację:)pozdrawiam!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Yuusuke Płeć:Mężczyzna
Kocham Futabe Kutsuki


Dołączył: 25 Gru 2007
Skąd: Kanenone Gauken
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2007, 01:51   

Czy wie ktoś może Jak nazywa się piosenka z Openingu w Green Green ??? i Jak nazywa się Piosenka z Endingu w Green green ?? proszę o szybką odpowiedź !!


EDIT:
A ja podam linka:
http://google.pl

Doprawdy, aż TAK trudno wklepać sobie odpowiednią frazę w wyszukiwarkę?

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10200419
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-12-2007, 02:13   

Słońce, RAZ wystarczy. Zadawanie tego samego pytania w kilku tematach jest uznawane za spam. Czuj się ostrzeżony. Ostatni raz. Dubel usuwam

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2007, 02:14   

Yuusuke

Opening:
Guri Guri - Sato Hiromi

Ending:
Aozora - Yuria
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-12-2007, 16:07   

Ja rozpływam się praktycznie we wszystkim czego tylko dotknie Yoko Kanno. OST z Wolf's Rain chociarz raz na tydzień jest w urzyciu, ostatnio też odkryłam cudowne brzmienie w postaci soundtracku z Ghost in the Shell.
I muzyka z Ergo Proxy! zarówno opening jak i ending wykonany przez RadioHead, których znałam oczywiście wcześniej, ale od jakiegoś roku całkiem zapomniałam o ich muzce. Naprawdę wspaniała piosenka końcowa, która nadaje całemu anime całkiem niezły klimat :)

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Steelrose Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Gru 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2007, 19:36   

Piosenka w opening'u Ergo Proxy to "Kiri" wykonywana przez Monoral, a nie Radiohead. Nie zmienia to faktu, że idealnie pasuje do tego serialu, zarówno melodią jak i tekstem, przynajmniej moim zdaniem.

Ogólnie nie przepadam za muzyką z anime, szczególnie jesli jest to j-rock/j-pop (bardzo często tandetny), jednym z nielicznych wyjątków jest genialny soundtrack z Akiry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group