FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 197, 198, 199  Następny
  Czego w tej chwili słuchacie?
Wersja do druku
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2009, 12:37   

Jak ja nie lubię wokalu The Number Twelve Looks Like You :P Taki scream mnie denerwuje niemiłosiernie :P Partie growlingu są okej ale ten krzyk - ble. Sam grindcore wolę w czystej formie lub w połączeniu z death metalem (Aborted, Misery Index, Cattle Decapitation, Coldworker itepe).

A tak w ogóle to sam zasłuchuje się w klasykach bluesa, Hubercie Sumlinie i Howlinie Wolfie - ech, bez takich postaci dzisiejszy blues nie wyglądałby tak... jak wygląda po prostu :)

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-04-2009, 16:27   

Hmmm...największe przeboje zespołów z agencji Johnny & Associates w latach 1998-2007 to przede wszystkim u mnie leci...
Po za tym dość ciekawa reklama 2X Extremely cool z piosenką która może nie w moim guście ale ale ostatnio chyba mam fazę na taką muzykę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Norbi Płeć:Mężczyzna
Obserwator


Dołączył: 04 Sie 2008
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2009, 18:17   

Amnezjusz napisał/a:
Jak ja nie lubię wokalu The Number Twelve Looks Like You :P Taki scream mnie denerwuje niemiłosiernie :P Partie growlingu są okej ale ten krzyk - ble. Sam grindcore wolę w czystej formie lub w połączeniu z death metalem (Aborted, Misery Index, Cattle Decapitation, Coldworker itepe).


Mam podobne zdanie. Nie mam może specjalnej alergii ogólnie na scream, ale w tego typu core'owych zespołach przeważnie jest on dla mnie minusem danej kapeli. The Number Twelve Looks Like You jest dla mnie całkiem ciekawe bardziej ze względu na miłe wstawki eksperymentalne, zapożyczenia z innych gatunków itp. . Ogólnie po czysty grindcore sięgam bardzo rzadko, wolę jednak łączenie tegoż z death metalem. Zgadzam się zwłaszcza w kontekście Misery Index i Cattle Decapitation (choć oba słyszałem raczej fragmentarycznie, ale z tego co udało mi się zasłyszeć to w obu przypadkach warto byłoby sprawdzić najnowsze płytki), Coldworker póki co jest mi obce, a Aborted słyszałem tylko te najnowsze i było średnio (ale słyszałem, że jest przeciętne w porównaniu do starszych wydawnictw, więc może warto byłoby na coś szczególnego zwrocić uwagę?).

Słucham tymczasem jakże lubianego przeze mnie In Flames. W obecnej chwili leci Moonshield.

_________________
I wish that you could see
How your own choices make your dream
Come out shining true all around you...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5747531
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2009, 19:12   

Soundtrack "A Gundam 1" w wykonaniu Yoko Kanno. Świetne :) . Może by tak w końcu obejrzeć tego gundama... >_>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2009, 17:46   

Ale ja burzę wywołałem co do N12LLY. :P Osobiście ten scream jakoś mi specjalnie nie przeszkadza. Słyszałem już jego dużo gorsze formy.
A tym czasem sułucham sobie OST z Cromartie High School. Pełna wersja piosenki z odcinka trzeciego jest magiczna.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-04-2009, 17:48   

Jakoś mnie naszło na Daft Punk.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2009, 17:57   

Dzisiaj w czasie grabienia trawnika z mojego telefonu poleciały następujące pozycje:
1. Tangerine Dream - Stratosfear
2. Jean-Michel Jarre - Equinoxe part 4
3. Tangerine Dream - Force Majeure
4. Mike Oldfield - Taurus II

A w domu poleciał album "Simple Things" zespołu Zero 7 :) . Fajny chillout, dość podobne do Air :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2009, 21:53   

http://sunny-and-angel.wrzuta.pl/film/5G0fkDr82NA/scooter_-_i_was_made_for_loving_you_baby
Już nie będe pisał, jakiego niesmaku doznałem, kiedy przed chwilą włączyłem z czystej ciekawości ten utwór. Najgorszy cover, jaki w życiu słyszałem.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-04-2009, 22:25   

Najgorszy? No co ty...
Ostatnio słyszałem, jak facet (tak, facet) śpiewał "Time after Time" Cyndi Lauper. Brzmiało to wyjątkowo gejowsko. A jak tak lubię tę piosenkę.
Pomijam już setki polskich kapel masakrujących klasyczne kawałki. Ostatnimi czasy zespół Bracia nagrał całą płytę z coverami Queen, zespołu, któego zwyczajnie nie powinno się ruszać, jeśli sie faktycznie nie jest wielkim artystą (dowodem koncert ku pamięci F. Mercuryego, podczas którego kilku naprawdę klasowych artystów nieźle się zbłaźniło). O "The Wall" Watera w Berlinie nie wspomnę przez grzeczności, bo wspomnienie jak The Band, Scorpions, Ute Lemper, Cyndi Lauper i kilku innych niszczyło z zapamiętaniem kawałki Pink Floyd, wciąż, po latach boli
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2009, 22:46   

Cytat:
(dowodem koncert ku pamięci F. Mercuryego, podczas którego kilku naprawdę klasowych artystów nieźle się zbłaźniło).

Na przykład taki Pan Roślinka, który zaprzyjaźnił się z hrabiną von Zeppelin.
Cytat:
O "The Wall" Watera w Berlinie nie wspomnę przez grzeczności, bo wspomnienie jak The Band, Scorpions, Ute Lemper, Cyndi Lauper i kilku innych niszczyło z zapamiętaniem kawałki Pink Floyd, wciąż, po latach boli

Moim skromnym zdaniem najlepsze wykonania na żywo kawałków z The Wall (oprócz "The Wall Tour", oczywiście tzw.) Waters zapodał podczas trasy promującej "Pons and Cons...", kiedy to na gitarze zaiwaniał Clapton.
Cytat:
Najgorszy? No co ty...

Przypływ emocji. ;] Po prostu tak "dziadowsko" podeszli do przeróbki, że rączki opadają. Naszczęście lepiej to brzmi, aniżeli "niszczenie" dorobku Pearl Jam nędznym kawałkiem jakże cudownie zatytytułowanym, "Always Hardcore". I pomysleć, że będąc dzieciakiem za nimi szalałem.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-04-2009, 18:26   

Tasmin Archer - Sleeping Satellite - http://www.youtube.com/watch?v=UuhDDx49TTw
Lubię tą starą piosenkę.
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-04-2009, 19:36   

Apollo 440 - Ain't Talkin' 'bout Dub

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2009, 20:56   

http://www.youtube.com/watch?v=SIRUzqHTNh8&NR=1
Takiego łomotu to ja z wielką przyjemnością posłucham.
A'propos Napalmów, słyszeliście nową płytę? Rewolucji się nie spodziewałem, ale na pewno nie oczekiwałem tragicznie złych kompozycji.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2009, 21:21   

Loko napisał/a:
Apollo 440 - Ain't Talkin' 'bout Dub

O, świetny kawałek :) . Polecam jeszcze "Tears of the Gods", ten sam zespół i album :). W ogóle album "Electro Glide in Blue" jest świetny ^_^.

A ja tymczasem dla urozmaicenia słucham sobie albumu "Ghost of a Rose" zespołu Blackmore's Night ^^.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
sickNess Płeć:Mężczyzna
Metal Militia


Dołączył: 15 Lut 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2009, 13:03   

Wkrętka na polskie zespoły:
- Open Fire (trash metal)
- Non Iron (hard rock)
- Dżem (blues)
- Illuminadi. (catholic metal :D)
A swoją drogą:
- Stratovarius (power/speed metal)
- Corrosion of Conformity (southern/trash metal)
- Down (southern/heavy metal)
- OST z Diablo.
- OST z Akagi i Kaiji.
- Hammerfall (power metal)
- Pink Floyd (progressive rock)
- Buckethead (guitar virtuoso)

_________________
Oh Lord, I must be crazy,
I'm settled down and I find nothing new...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 106 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group