FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 197, 198, 199  Następny
  Czego w tej chwili słuchacie?
Wersja do druku
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 22:29   

Kira, Sono kokoro no mama ni - Chyba mój ulubiony kawałek z obu SEEDów bez wokalu
(ja wiem że jest ten kobiecy głos ale tego nie liczę). Jeśli chodzi PEŁNĄ piosenkę z obu serii to mam trójstronny remis między Invoke, Ignited i Zips....wszystkie by T.M.Revolution.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 15:31   

Iron Maiden "Sabbath Bloody Sabbath" - cover przeboju Black Sabbath :) nawet nieźle im to wyszło...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KaYumi Płeć:Kobieta
Sukeban


Dołączyła: 10 Lis 2009
Skąd: Kuro no Kyoudan
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 19:09   

Junko Tekeuchi- Salamander, jak dla mnie świetna babka^^

_________________
Serce z lodu, Dusza z ognia...to cała ja
cały podpis znajduje się w temacie "Teksty pod postami"
Najważniejsze to wiedzieć czego się chce! być wolnym i nie zależnym! żyć tak aby niczego nie żałować;>
www.tsugoiii.hostit.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2009, 13:15   

Ja nadal słucham z uwielbieniem debiutanckiej płyty Stereo Pony: Hydrangea ga Saiteiru. Naprawdę, warto było czekać ponad rok na tą płytkę absolutnie klasycznego j-rocka. Dziewczyny śpiewają super, grają bardzo dobrze, a kawałki, owszem, są proste, ale bardzo rytmiczne, przemyślane i od razu wpadają w ucho. Do tego jest to jedna z niewielu płyt, gdzie podobały mi absolutnie wszystkie kawałki, od A do Z. Jeżeli jesteś fanem/ką klasycznego j-rocka w wykonaniu grupki ślicznych dziewczyn to polecam serdecznie. Good stuff :)

Po za tym, przyszły dzisiaj do mnie płytki YUI- From Me To You i Can't Buy My Love. Waaaaa....ale będzie nocne słuchowisko :D :D.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-11-2009, 15:20   

Mitsurugi napisał/a:
Ja nadal słucham z uwielbieniem debiutanckiej płyty Stereo Pony: Hydrangea ga Saiteiru. Naprawdę, warto było czekać ponad rok na tą płytkę absolutnie klasycznego j-rocka. Dziewczyny śpiewają super, grają bardzo dobrze, a kawałki, owszem, są proste, ale bardzo rytmiczne, przemyślane i od razu wpadają w ucho. Do tego jest to jedna z niewielu płyt, gdzie podobały mi absolutnie wszystkie kawałki, od A do Z. Jeżeli jesteś fanem/ką klasycznego j-rocka w wykonaniu grupki ślicznych dziewczyn to polecam serdecznie. Good stuff :)

Posłuchałem. Faktycznie, sympatyczny, prosty, melodyjny dziewczyński rock, bez pretensji do rewolucji gatunkowej tudzież stworzenia czegoś absolutnie oryginalnego, ale nawet przyjemnie się tego słucha. Niedługo będę grał w "Kira Kira", więc nawet niezłe wprowadzenie w klimat gry.

A oprócz tego słucham sobie openingu i endingu do Cyc Blade 2. Nie wiem, czy to nawet nie za dobre piosenki jak na takie anime.
Powrót do góry
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 24-11-2009, 20:42   

Mitsurugi napisał/a:
Ja nadal słucham z uwielbieniem debiutanckiej płyty Stereo Pony: Hydrangea ga Saiteiru

Swego czasu byłam uzależniona od "Hitohira no Hanabira" (czy jakoś tak ;])... nie powiedziałabym że mi przeszło.

Aktualnie "Snow" Red Hot Chilli Peppers :D Mrry... Chwała ci osobo, która zapoznała mnie z tymi panami!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2009, 00:30   

właściwie słucham muzolki z Nany, ale nadal nic nie jest w stanie przebić tego :)
http://www.youtube.com/watch?v=VKA2tgBueX8&feature=related
a jeśli ktoś woli chłopców, to proszę bardzo :))
http://www.youtube.com/watch?v=I813drN6nI0&feature=related

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Frou-Frou Płeć:Kobieta
Herbatomaniaczka


Dołączyła: 26 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2009, 10:17   

Na miły poranek "Riders on the storm" panów z The Doors. Mhm. Pysznie :)

_________________
And in the sea there is a fish,
A fish that has a secret wish,
A wish to be a big cactus
With a pink flower on it.
Tiruriru ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3033429
Lam-chan Płeć:Mężczyzna
Perverted Pervert


Dołączył: 23 Lis 2009
Skąd: Wawa
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2009, 10:27   

Onegai Sweetheart - ED z Juuden-chan!! jest epicki.

_________________
Hail Oppai \(^o^)/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-11-2009, 16:25   

L.U.C. "39/89 Zrozumieć Polskę"
Od samego początku nie mogę się oprzeć wrażeniu, że już to gdzieś słyszałem. Pomijam dziesiątki kapel military ambient, ale chodzi o tematykę. I faktycznie, dejavu z kazikowego "45-89" jest silne. Co prawda nieco inna muzyka i poszerzona tematyka, ale mimo wszystko... Zawartość? Przemowy i fragmenty rozmów z wzmiankowanych w tytule lat, całość zaczyna się słynną mową Becka o honorze, a kończy przemówieniem Bolesława I Elektrycznego w Kongresie Amerykańskim. Chociaż idea słuszna (przypomnienie, że to, co zaczęło się w 1939 skończyło się dopiero w 1989), to jednak muzyczna bieda. Trochę skreczy, czasem śpiew, ale generalnie mało tu przestrzeni lub dramatyzmu. Taka asceza do niektórych może przemawiać, nie przeczę, do mnie - nie bardzo. Płyta na pewno jakoś tam ważna, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że można było to zrobić lepiej, ciekawiej - po prostu inaczej. Może ktoś kiedyś się podejmie? Jak dla mnie - zmarnowana szansa.
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2009, 13:21   

Genesis, "Foxtrot" :) czyli trochę starego, dobrego rocka progresywnego...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2009, 20:23   

Helloween - Falling Higher (ogólnie całe Better Then Raw). Cudowne lekarstwo po siedzeniu niemalże nieruchomo przez 11 godzin w szkole. Damn, oni chyba nie nagrali złych albumów. :) No, może Master of the Rings kulało....

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2009, 21:30   

Ja gruntowanie i uważnie przesłuchałem płytki Yui-From Me To You i Can't Buy My Love. No sugoi po prostu, dla mnie przynajmniej. Uwielbiam wokal Yui, jej czysty, wyraźny głos i, tu wielki pozytyw, bardzo ładny angielski (jak na japonkę) i w ogóle ten model piosenek, który tak lubię, z mocnymi, rytmicznymi refrenami, przetykanymi spokojnymi zwrotkami. Utwory nie są szczególnie zróżnicowane, większość to zdecydowanie klasyczny j-rock, z paroma balladami. Niemniej słucha się tego znakomicie. Teksty piosenek są w większości po japońsku, mieszane często z angielskim, ale wychodzi to bardzo ładnie. W sumie, dla mnie, Japończycy mają największe prawo mieszać swój język w muzyce z angielskim, od kiedy mają tyle zapożyczeń ^^. Ale wszyscy wiemy jak to z akcentem japońskim jest ;). Polecam fanom j-rocka.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2009, 22:12   

Piracki Metal. Jedyny prawdziwy metal.
Alestrong i Running wild. Szczególnie ten pierwszy zespół mi się podoba.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 26-11-2009, 23:23   

To -Yukkuri Shiteitte ne w wykonaniu Miku. Ech, ta gitara...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 132 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group