FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2011, 19:41   

Ok, double post, na dodatek będzie krótki, ale co mi tam. Post specjalnie dla Mono xD

Otóż 9.03. urodziny ma Miichan. HARRY BIPTHDAY, oj, sorry, HAPPY BIRTHDAY, Miichan! xDD

A w związku z czym: wysyp świetnych artów na pixivie oraz ten epicki przegląd piosenek zaśpiewanych przez Miichana. Który to przegląd swoją drogą przyprawił mnie o potężny szok, bo w życiu bym się nie spodziewała, że Miichan zaśpiewał chara song Włoch Południowych z "Hetalii". Buono tomato, buono tomato, buono, buono, UH!, tomato... LOL xD

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 08-03-2011, 19:48   

Ololololol. Dzięki Easiu XD

Buono tomato, buono tomato.....

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2011, 20:12   

Nanami napisał/a:
Platynowy blond + odrosty pffffffffffffffff

GRYŹ SIĘ, JEST MILUSI xD

A Mr. Music jest takie uroooocze! Tak samo jak ilustracje, no serio, chciałabym tak rysować. Obecność Lena mnie rower i placki, widocznie on jest bardziej babą niż facetem, co mi tam. Seriyu faktycznie świetna, brzmiała tak cool. Straszna była za to Tsukiha - Gęsty Borze, rozumiem, że wczułą się w rolę loli, ale wyżej i słitaśniej to chyba tylko Hisayo Mochizuki* i wiertło dentystyczne potrafi...

Łotandziobi łomedeto, Miciu-- Miichan~! Pewnie gdybym nie pracowała nad jednym rysunkiem, to bym coś machnęła, a tak... zadowolę się przeglądaniem artów na pixive xD Charasongu Włoch nie przesłucham, nie na trzeźwo, muzyka z Hetalii jest ~PRZERAŻAJĄCA~

______

* okej, Mochizuki nie jest słitaśna, jest straszna, ale tak mi tylko przyszła na myśl. W ogóle jak tak teraz myślę, że to od niej mam ksywę, to... *facepalm*

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2011, 20:18   

HARRY BIRTHDAY Miichan. A ta kompilacja jest świetna, o niektórych piosenkach zielonego pojęcia wcześniej nie miałam.

Swoją drogą z okazji swoich własnych urodzin sprawił nam bardzo smaczny prezent...

Michaon (Miichan x Shamuon) - "Sakura-zensen Ijou Nashi" { youtube | nnd }

Po pierwsze - SHAMUOOOOOON! ;_; tak bardzo tęskniłam. Wiedziałam, że wróci. BA, razem z Miichanem wydadzą wkrótce nawet płytę doujinową, na której znajdzie się ta piosenka, Marionette Syndrome, Petenshi ga Warau Koro ni, Matryoshka, Eh? Aa, sou. i StoicP­arty (nowa piosenka Nema).
Po drugie - jessssst, wreszcie dobry męski cover tego kawałka! Już się zdążyłam uzależnić. To dlatego, że Miichan zrobił takie piękne "SakuWRAUGH" w 1:25.


PS. Na dzień kobiet nawet Faneru się obudził i wrzucił wreszcie Shinpakusuu#0822. Jego gejowy głosik jest tak popularny, już 12k odtworzeń zdobył... WHY.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2011, 20:30   

Crofesima napisał/a:
Na dzień kobiet nawet Faneru się obudził i wrzucił wreszcie Shinpakusuu#0822. Jego gejowy głosik jest tak popularny, już 12k odtworzeń zdobył... WHY.
00:25, Eaś wciska pauzę i zamyka zakładkę. Faneru zdążył zaśpiewać jeden wers. Enough, no more of this. -___-

A "Sakura-zensen Ijou Nashi" jest BOSKIE. I ma taki BOSKI art... *______*

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2011, 20:40   

Faneru, twój avatar mnie zabił, dzięki wielkie.

Shinpakusuu w jego wersji jest takie... rozczulające. Aż się ma ochotę go przytulić, och. Trochu jak Toriumi brzmiał, chyba że mnie już uszy szwankują przez nadmiar jego śpiewu. Takie to milusie. Myź myź.

...okej, olejcie mnie.

Za to Sakura cośtamcośtam jest epickie, rytmiczne, taneczne i w ogóle gdyby nie mały pokój, to ruszyłambym w dzikie pląsy. (Nie chcecie widzieć pląsającego Hisa). Po raz pierwszy słyszałam Shamuona i muszę przyznać, że ma bardzo przyjemny głos, pasuje do Miichana (1:25, 1:25~!!!) I jeszcze raz, łobrazek, mruczne bizony, chociaż Miichan jakiś taki za mało drapieżny jest. Iiii czy ja tam słyszałam "kiraboshi" czy mi się wydawało?

(Temat się rozrasta, łohohoho~)

A co do mnie, eszcze tylko szesnaście postów, łoho ho ho.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!


Ostatnio zmieniony przez Hisayo dnia 08-03-2011, 20:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 08-03-2011, 20:41   

Co do tego przeglądu piosenek Miichana, jak ktoś mi znajdzie art z piosenki "Phalaenopsis" (22:00) to będę bardzo wdzięczna. Znalazłam autora na pixivie, ale artu tam nie ma.

No i lol, Miichan przykuty do grzejnika w łazience... Crofe? kfik xD

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2011, 20:45   

W sumie właśnie, ciekawa jestem co z tego zajmie pierwsze (czy tam "wyższe", jeszcze w końcu wiele dni przed nami, kto wie czy ktoś nas nie zDasokuje - czyt. wrzuci cover dzień przed rankingiem, a i tak znajdzie się na podium) miejsce w Utaranie.

Z jednej strony mamy jednego z dinozaurów NND, którego ja osobiście nie lubię jako wokalisty, za to uwielbiam jako komika. Dochodzi jeszcze fakt, że to jego dopiero drugi upload od czasu Wielkiego Powrotu. Z drugiej mamy również Wielki Powrót, ale dużo mniej popularnego utaite Shamuona. Za to jego cover jest znacznie lepszy i do pomocy ma jeszcze Miichana...


Hisayo napisał/a:
Po raz pierwszy słyszałam Shamuona i muszę przyznać, że ma bardzo przyjemny głos, pasuje do Miichana

Taaaak, Shamuon ma przemiły głos, niczym balsam dla uszu. To mój ulubiony wokalista z tej grupy młodych i pięknych.

Cytat:
No i lol, Miichan przykuty do grzejnika w łazience... Crofe? kfik xD

CZUJĘ SIĘ SAMOTNA W DZIEŃ KOBIET NO
Nah, ja po prostu zawsze jestem zboczona i mam bujną wyobraźnię.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-03-2011, 22:02   

A Dasok jak skończył te 34 lata, tak ani nama ani nic, chyba się tak uchlał na tym party urodzinowym, że do dzisiaj dojść nie może do siebie. Ale RACJA, gdzie te romantyczne 1122! Już nigdy nie będzie tak samo (spoko, za niedługo będzie 1369...).

Oo, a teraz Michan ma urodziny! Które to? Starzeje się i on, o rany.

I taaak, Faneru nie nadaje się jako śpiewak. Najlepiej mu wychodzą parodie, dlatego jego pierwszy upload po przerwie, czyli Nisoku Hokou z przerobieniem na Family Mart był o wiele lepszy, niż Shinpakusuu zaśpiewane na serio (już pomijając fakt, że mi się będzie po wszech wieki kojarzyć z chlipiącym Marutanem).

Z ciekawostek: ASK też się uaktywnia. 2 dni temu urządził 30 minutowe zatsudan nama na swoim nowym community. Zaprosił Faneru i tak sobie gadali, wspominali o Gero i Koge. W sumie nic ciekawego, ale miło go usłyszeć. No i jego community z 6 lvl wskoczyło na 55 nagle, wow.

To ja się teraz pytam, Turlaj, gdzie się zapodziałeś?!

_________________


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 08-03-2011, 23:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2011, 22:20   

Nanami napisał/a:
(spoko, za niedługo będzie 1369...).

hrnk.

Nanami napisał/a:
To ja się teraz pytam, Turlaj, gdzie się zapodziałeś?!

Turlaj to taki... duch wśród utaite. Pojawia się i znika. Dość ciekawy z niego osobnik. Ale tym razem pracuje najprawdopodobniej nad singlem Valshe? I pewnie nad innymi piosenkami.

Btw, ta hetaliowa przyśpiewka o pomidorach przypomniała mi pewną serię tweetów hachiego (przypominam - Matryoshka, Panda Hero, clock lock works, Mrs. Pumpkin, Lynne etc.). Na dole są najstarsze:

hachi napisał/a:
Quoted from 1 Corinthians 13, "Tomato."

A very fine tomato and a tomato.

Tomatoes never fail. Therefore, there will forever remain these three: faith, hope, and tomatoes, the greatest among these being tomatoes.

There's over three thousand tomatoes in tototal.

Being like tomatoes, now we see poor reflections in the mirror. But when the time comes, we will see face to face. I may not know the slightest bit now, but at that time, all shall be known, completely and with perfect clarity. Tomato.

Tomatoes never fail. Where there are prophecies, they will cease; where there are tongues, they will be stilled; where there is knowledge, it will pass away. For our wisdom is only partial, and our prophecies are only partial. But when perfection comes, the imperfect disappears. When I was a child, I spoke like a child, I thought like a child, I reasoned like a child. But now that I am a man, I've discarded my childish ways. Tomato.

Tomatoes are patient. Tomatoes are compassionate. They don't get jealous, boastful, or haughty. They are not rude, are not self-seeking, are not easily-angered, will never hold a grudge. Tomato.

@kurodamu00 Tomatoya.
kurodamu00: "Seems you finally decided on a band name. Tomato."

@luschka_nico Tomato.
luschka_nico: "Tomatomato."

A tomato from a land of only tomatoes.
Tomato and tomato.

Tomato, tomato tomato.

Hurling tomatoes at passerby. What a delight.


Ten człowiek mnie momentami rozwala :'D

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-03-2011, 22:50   

/me patrzy na cytat o pomidorach.

hachi napisał/a:
Tomatoes never fail. Therefore, there will forever remain these three: faith, hope, and tomatoes, the greatest among these being tomatoes.


/me czuje, że znalazła bratnią duszę.

EDIT. Czuję, że działają tu jakieś siły Uniwersum, bo całkiem przypadkiem wpadłam akurat na wspomnianą piosenkę o pomidorach w wykonaniu Miichana (szukając tłumaczenia do Petenshi... nie pytajcie jak mi się to udało).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-03-2011, 11:34   

HA!
<kopnięcie z rozmachem>
ŚPIEWAJ...!

Ekhem.

Nowy Vocaran.
Miejsce pierwsze właściwie takie samo jak w Utaranie, tyle że w oryginale, lol. Nie żeby mnie to specjalnie dziwiło, ale to takie ładne combo xD
A w ogóle to bardzo dużo GUMI jest tym razem. Właściwie to ona jest jak Gero albo Lon (z tą tam piosenką, której tytułu nigdy nie mogę zapamiętać) - trzyma się w rankingu piosenkami nie tyle nowymi, co starszymi, ale tak absolutnie fajnymi, że chyba nigdy z niego nie wypadną.
I Symphony na miejscu 8, jak ja lubię tę piosenkę i PVkę ^^
A w ogóle to... Yyy... O ile Rin jeszcze rozumiem (no, powiedzmy...), o tyle fenomenu Lena zwyczajnie nie ogarniam. No sorry. Na ilustracji do tej piosenki super-ultra-szota Len trzyma rękę w TAKIM miejscu... <zgon>


Btw. zerknięcie na daily ranking utattemita - Miichan x Shamuon na pierwszym. Faneru na drugim. I TAK MA BYĆ.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-03-2011, 11:43   

Easnadh napisał/a:
ilustracji do tej piosenki

Przecież wiadomo, że Len jest po prostu Rin z penisem, zeby fani futanari nie czuli się ignorowani.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-03-2011, 20:26   

Co do Lena - jak bardzo shot nie lubię, tak on mi nie przeszkadza. Jest po prostu... ot chłopaczkiem. A piosenki takie jak ta, do której zalinkowała Eaś są zazwyczaj żartem, czy też wręcz naśmiewaniem się z niego. Zresztą to widać po tych wszystkich "wwwww" które się w tym momencie pojawiają na utaranie.
Sam Len wielkim fenomenem raczej nie jest, ile tak naprawdę wielkich hitów z użyciem tego vocaloida powstało? Góra 3? Osobiście różnorodność lubię, a poza tym każdy ma inny gust~


btw, wczoraj pisałam o hachim, a dzisiaj ma urodziny, lol. Z tego co wiem, to są to jego bodajże 20te. Że tak pozwolę sobie przytoczyć jeden z komentarzy z jego bloga - "Thank you for being born, Hachi-san!"


Utaran #179
#1 (Mr.Music) - to... było do przewidzenia. I jak najbardziej się należy.
#2 (Kiritorisen) - utwory 40mP mnie często ni ziębią ni grzeją, ale czasami zdarza się perełka taka jak ta. ENE wrzuciła dzisiaj cover, znów bezbłędny.
#8 (Symphony) - to jest za krótkie...
#16 (Hachimitsu Honey) - nadal nie mogę uwierzyć w to, jak bardzo... żywo GUMI brzmi w tej piosence.
#19 (nie chce mi się odkandziowywać) - KAITO w takich folkowych klimatach wypada genialnie, kropka.

Ogólnie spodobał mi się ranking, jest też wiele innych przyjemnych kawałków (np. #25). Trochę żal, że godwaka wypadł zupełnie... ani Rollin' Girl, ani Uraomote, ani WEDH... sniff.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2011, 15:58   

Crofesima napisał/a:
zDasokuje

Ktoś coś mówił?

━━━━━━(゚∀゚)━━━━━━ !!!!!

w wolnym tłumaczeniu: O, Dasoku się obudził.

Zacznę od tego, że piosenka, a szczególnie muzyka jest absolutnie asdfghjkl, szczególnie gitary. Błyskawicznie wpada w ucho. Wersja dasokowa jest, jakby to powiedzieć, mało energiczna w refrenie. Nie wiem, może tak miało być, ale dla mnie to dsk spokojnie mógłby się trochę powydierać. No, ale po paru przesłuchaniach (.........no co) można się przyzwyczaić. A głos Dasoku akurat pasuje do takich rockowych piosenek.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group