FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-11-2011, 22:19   

Coś temat zamarł...

No to co my aktualnie na tym nico nico mamy ciekawego:
Marasy uploadnął Senboznakurę. Takiej wersji tej piosenki na fortepian jeszcze nie było. No ale to Marasy, wiadomo, że musi wyjść wspaniale.

Senka i RAHWIA znów działają wspólnie. Choć muszę przyznać, że jakoś niespecjalnie mi się podoba to co zrobili. Art bardzo ładny, ale w pvce nie ma nic poza nim. A Senka też mógł postarać się bardziej. Fajnie zamiauczał i tyle

✿ I najważniejsze: Glutamine i Osamuraisan - Lynne, czyli przyszłotygodniowe pierwsze miejsce utaranu ;) A ich wspólne nama było epickie.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-11-2011, 23:04   

Mononoke napisał/a:
✿ Senka i RAHWIA znów działają wspólnie. Choć muszę przyznać, że jakoś niespecjalnie mi się podoba to co zrobili. Art bardzo ładny, ale w pvce nie ma nic poza nim. A Senka też mógł postarać się bardziej. Fajnie zamiauczał i tyle

On coraz bardziej stara się iść w stronę Fukuwy. Momentami zaciąga identycznie jak on. A piosenka całkiem fajna.

Coś ostatnio jest cicho i spokojnie na NND, nie? Mało nowych uploadów popularnych utaite...

A, i @Marasy: O_O
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-12-2011, 10:20   

Crofesima napisał/a:
A, i @Marasy: O_O
Aha. Dokładnie tak.

Crofesima napisał/a:
Coś ostatnio jest cicho i spokojnie na NND, nie? Mało nowych uploadów popularnych utaite...
Ja bym powiedziała, że nudno, bo jak oglądam te utarany, to tak z połowę przewijam ostatnio. No ale to moje zdanie.


EDIT.
Mam ochotę dalej pomarudzić. Wiecie co, z ciekawości włączyłam sobie Utaran #80 z 17. maja 2010 roku i praktycznie przez cały czas kiwałam się z boku na bok z radości. Te emocje... NIC nie przewijałam, bo mi było szkoda. Jakby to był nowy ranking, serio skomentowałabym każdą z wypisanych poniżej piosenek:

NEW UPLOADS
#9 Kimi ga Suki [Inakamono]
#8 mugs [Soraru i jego kumpel autotune] (serio, NIE PRZEWINĘŁAM TEGO!)
#7 Uragiri no Yuuyake [Shirokuro]
#4 ACUTE [ENE x Wataame x amu] (btw. ostatnio doszłam do wniosku, że ENE ma ten sam typ głosu co Jack - totalnie zagłusza wszystkich innych utaite; po intensywnych poszukiwaniach Nanami znalazła jedną jedyną piosenkę, którą zaśpiewał i Jack, i ENE, i w momencie, kiedy puściłam je sobie obydwie, ENE tak jakby lekko zagłuszała Jacka. Kurczę, chciałabym usłyszeć kiedykolwiek jakiś ich duet, ale to niemożliwe ;_;)
#3 Ai Kotoba [Usa]
#1 Yubikiri [Yuu]

WEEKLY RANKING
#30 magnet [NeGero]
#28 Melancholic [Rumdarjun]
#27 Guriguri Megane to Gekkou [Asamaru] (...and I was, like, kyaaaaaa~!! Uwielbiam tę piosenkę Marutana)
#26 magnet [Tourai] (TURLAJ!!!)
#23 JBF -piano ver.- [Gero]
#22 Engeki Terpsichora [Mikuto x Nanou] (a tego wcześniej nie słyszałam nigdy, bardzo mi się spodobało)
#20 Rollin' Girl [Akiakane] (jedyna piosenka Akiakane, jaką lubię)
#19 Renai Circulation [Limone-sensei]
#17 Nisoku Hokou [vipTenchou] (nie podobało mi się...)
#15 Guriguri Megane to Gekkou [Ritsuka]
#13 Yowamushi Montblanc [Anima]
#10 Uta ni Katachi wa nai kedo [Pokota] (ja jednak bardzo lubię "romantycznego" Pokotę...)
#9 Jutenija [che:sakurai]
#8 Kimi no Taion [nero]
#5 Bungaku Shounen no Yuutsu [Dasoku]
#4 Shiroyuki no Princess wa [Anima]
#3 Doukoku no Ame [Jack x Tourai) (ŁAAAAAA~!!)
#2 Eh? Aa, sou. [Michaon]
#1 NIEWAŻNE. -_-'

A w HISTORY na #1 był magnet Marutana i Jacka...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-12-2011, 16:30   

asdfghjkl;'

>>>NOWA PIOSENKA DECO<<< ♥

Woah. Te kolory. Ta animacja. To wyglądało jak anime. To znaczy no tak, Japończycy są genialni i ich skille > skille Hisy, ale i tak, łał, dali do pieca. Swoją drogą uśmiałam się, bo na początku wcale nie zwróciłam uwagi na tę główną bohaterkę (którą, notabene, wolę bardziej niż te księżniczki czy jak im tam) i zaczęłam sie zastanawiać, o co u diabła chodzi, jakieś shoujo-ai czy inne co...? A tu ŁYPS, parallel worlds. Szkoda, że tak mało było panów, ładni byli.

Mononoke napisał/a:
✿ Marasy uploadnął Senboznakurę

*_________________________* Już widzę ten wysyp komentarzy na YT - "czy ty jesteś bogiem?!". Tak, też się czasem zastanawiam. Toż ja nawet minuty nie umiem tak szybko palcami przebierać O.o

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-12-2011, 18:59   

Hisayo napisał/a:
>>>NOWA PIOSENKA DECO<<< ♥
Och łał. GENIALNE.

Świetna piosenka (88888 DECO-san), świetne wykonanie (Marina ma idealny głos do jego utworów), no i jeszcze ta PVka (uwielbiam styl akki). Mój ulubiony moment to chyba ten z kartami "I" i "U" i potem, pod koniec, kiedy księżniczki w końcu się spostrzegają.

No to nici z duetu Gluten x Osamurai na pierwszym miejscu xD

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 01-12-2011, 19:40   

Easnadh napisał/a:
No to nici z duetu Gluten x Osamurai na pierwszym miejscu xD

Przy takiej konkurencji mogą być nawet na drugim. Nie będę się gniewać (bo tego co zrobiła Hayashibara nigdy jej nie wybaczę -.-)

Pvka DECO bardzo ładna. Piosenka również. Podoba mi się ten niekończący się korytarz, wygląda jak lokacja z jakiejś gry. I te rozsypujące się żetony do ruletki.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-12-2011, 21:40   

Ależ oni śpiewają! Tylko że w postaci singlów i albumów i tour na żywo... Ponoć Nano również obwieściła (...nie dam sobie głowy uciąć, że to rodzaj żeński. Zawsze zapominam.), że idzie w pro.

I tak wsiąkło Valshe, Gero w sumie też, Cleara, Nero wraz z nim. Dasoku jest zbyt leniwy. W sumie REN często relatywnie wrzuca covery z tych bardziej znanych. Z jednej strony smutaśnie, ale z drugiej powinno dać szansę nowym się wybić!

A Osamuraisan z kolei chyba dopiero wkracza w fazę bycia naprawde znanym i popularnym na NND. Zakumplował się z całą masą utaite, wymieniają sobie tweety. Zaczęli go na NND eventy zapraszać - ostatnio był w końcu na Nicoradio! I oglądało go 10k ludzi - co w porównaniu do tego góra tysiąca na jego nama to sporo. I mimo że jest zaganiany po koncertach i salach nagrywaniowych (...3 płyta już...), tworzeniu PV i teasowaniu fanów o pokazanie twarzy, nadal ma czas na nama i utrzymanie ciepłego kontaktu z fanami. Wow. W sumie to coraz częściej robi nama, mam wrażenie. I nadal czyta nicki, śpiewa 100 lat i w ogóle. Ale jeśli bedzie coraz bardziej popularny (a będzie) to w sumie zacznie pojawiać się tachimi A - ciekawe czy będzie tam zaglądał tak samo jak śledzi wszystko na arenie... Coś za coś no.

MARASY. Wow. No, wiemy że jest geniuszem (i ciężko na pewno na to pracuje), ale mimo tego - WOW. Zgrabnie, cholernie szybko, rytmicznie. No nie można się do niczego przyczepić. I tak przez ponad 3 minuty. CZY TO W OGÓLE JEST FIZYCZNIE MOŻLIWE?! Zagranie tego tak szybko i spamiętanie całej ścieżki muzycznej. Swoją drogą z chęcią bym usłyszała ten utwór w duecie z G-sanem.

I nowa piosenka Deco~ Śliczny cukierek graficzny. No po prostu miodzio. I ścieżka muzyczna może nie specjalnie wpadająca w ucho, ale miła. I historia jest intrygująca i aranżacjaaaa aaaaaaaa---------

A moim numerem 1 narazie i tak pozostaje Jack. Chciał puścić w swoim community na swoim nama pełna wersje swojej piosenki z ich singla Ghost Radio. Ale żeby sobie ludzie nie nagrywali czystej wersji, to trzeba gadać. A mu sie gadać nie chce. Więc zaśpiewa swoją część. I ZAŚPIEWAŁ. I jestem pod jeszcze wiekszym wrażeniem, bo sama piosenka jest epicka - i zarazem epicko trudna. Partie serifu ze świetnym mixem, szybkie tak że trzeba zaśpiewać jednym tchem z nieregularnymi przystankami. Ciche kawałki, mocne kawałki. Jack oczywiście często śpiewał jako back-up voice więc tutaj również. I tylko partie Marutana opuszczał, oczywiście.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 04-12-2011, 17:51   

No wiecie co, zmusiliście mnie do pisania posta pod postem?!

Jest okazja. A mianowicie... Gero niemalże na 100000% zdasokuje ranking.
http://www.nicovideo.jp/watch/sm16347777

TAK. POPOPOOO~N w wykonaniu Gero.

A tak poza tym: Asamacki mieli randkę... Znaczy Marutan wybrał się do Osaki dzisiaj. I poszli sobie na karaoke. Wraz z Jackiem (który zabrał swojego iPhona nowego), Keisen (która miała parę dni temu urodziny) i B-kunem (który w sumie chyba pierwszy raz w życiu widział się na żywo z Marutanem, z Keisen oczywiście też). I Jack uruchomił kamerkę. Oczywiście bez twarzy (tylko jedno przypadkowe kaodashi B-kuna ale tylko piksele widać), ale i tak. B-kun przytulał się do Marutana. A Keisen próbowała podsunać sie bliżej do Marutana, a ten się odsuwał... i tak w kółko. Awwww~

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 04-12-2011, 18:57   

Nanami napisał/a:
Jest okazja. A mianowicie... Gero niemalże na 100000% zdasokuje ranking.
http://www.nicovideo.jp/watch/sm16347777

Om.... (° u °) raju, to jest epickie.

A ja myślałam, że ta piosenka nie może być mniej poważna.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-12-2011, 19:23   

Och, Gero... Zrobienie z tej piosenki sexy wersji, tak jak to zrobił mój husbando Kanzen, było dobrym pomysłem, ale to... Gero, Gero, tak bardzo mi brakowało tej twojej gerowatości. Zwłaszcza, że ostatnio oglądam sobie stare Utarany, w których są te wszystkie NeGerowe parodie.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-12-2011, 14:50   

Nanami napisał/a:
Jest okazja. A mianowicie... Gero niemalże na 100000% zdasokuje ranking.

Buhahahahahahahahahahahaha

❤ℒฺℴฺνℯฺ❤═❤ℒฺℴฺνℯฺ❤ GLUTAMINE ❤ℒฺℴฺνℯฺ❤═❤ℒฺℴฺνℯฺ❤

Ponpon Gero bardzo mi się podoba. Uwielbiam te jego fazy. Ale Glutan zasłużył w tym tygodniu na pierwsze miejsce. Osamurai też. I dlatego tylko żałuję, że 1. z 2. nie może się zamienić

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-12-2011, 18:44   

Mono...

(sorry, jednolinijkowiec, ale musiałam)

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 05-12-2011, 19:34   

Spoko, Gero w 1 dzień (słownie: jakieś 24 godziny) zdobył 100k odtworzeń. Nawet jakiś-tam Glutamine tego nie zdoła pobić. XD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-12-2011, 19:55   

Jak już napisałam. Uwielbiam Gero (no jak można go nie uwielbiać?) i jego PonPon jest ekstra, ale dla mnie nie na tyle ekstra, żebym uznała go za lepszego od świetnie zaśpiewanej i zagranej Lynne Glutamine'a i Osamuraia. Dobrze, że utaran wyszedł dzisiaj ^^

Nanami napisał/a:
Nawet jakiś-tam Glutamine tego nie zdoła pobić. XD
jakiś-tam?

Easnadh napisał/a:
Mono...
?

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-12-2011, 09:01   

Mononoke napisał/a:
Easnadh napisał/a:
Mono...
?
Niiiic, po prostu w pracy podczas przerwy wlazłam na forum, patrzę, a tam taki twój post. Więc lolnęłam xD

I o mrrrruuu, ogólnie utaran taki sobie, ale miejsca 1-3 warte były czekania. Dobrze, że Gero nie był na pierwszym miejscu, bo jednak... hm... no, lubię go, ale te jego PONPONPON to był taki radosny random w stylu "nudzi mi się... a, włączę sobie program i nagram, a potem wrzucę na nico". A Glutamine, Hashiyan, no i Osamurai oczywiście, włożyli w to wszystko jednak sporo pracy, zwłaszcza biorąc pod uwagę typowe dla Glutena problemy z zapamiętaniem tekstu i kiedy co śpiewać (z tego co zauważyłam na jego nama, on najpierw strasznie katuje piosenkę, zanim się jej nauczy).

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group