FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Następny
  Siedziba wszechpotężnego AntyWiP-u
Wersja do druku
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 12-11-2008, 12:21   

- Nawet nie masz pojecia z kim zaczynasz... A mozesz skonczyc marnie - Usmiechajac sie lekko ukazuje wystajace kly. - Wydaje mi sie, ze nie jestes tu zbyt dlugo by wiedziec z kim nie zaczynac i na co stac Lisia Federacje! Zeg, mozna ich grzecznie wyprosic z Zamczyska?

Calej sytuacji z okrytego cieniem rogu pokoju przygladal sie usmiechniety czarny kot.

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-11-2008, 13:19   

Lila napisał/a:
- Wydaje mi sie, ze nie jestes tu zbyt dlugo by wiedziec z kim nie zaczynac i na co stac Lisia Federacje! Zeg, mozna ich grzecznie wyprosic z Zamczyska?


Można. W sposób niegrzeczny, a nawet zupełnie chamski też możesz ich wyprosić, ale najlepiej nakarm nimi rybki...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-11-2008, 13:39   

Chodzi Ci o TE rybki, które wpuściliście z Yuby pięc lat temu do fosy. Ladnie wyrosły. W życiu nie widziałem piranii wielkości rekinów. Ale to w końcu siedziba "wszechpotężnego" AntyWiP-u, czyż nieeee...

*rozgląda się wokół co się stało*

Uciekajmy pegazie! Ochrona przeciwlotnicza nas zauważyła. Szlag, pogniotłem sobie kryształową zbroję kupioną od Aravieli.
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-11-2008, 13:47   

kic napisał/a:
U Nas zawsze znajdziecie wsparcie i pomoc, niezależnie od skali problemu i pochodzenia, bo My nie dzielimy ludzi na lepszych i gorszych, bogatych, czy biednych. Wszyscy jesteśmy równi.


Jako niezrzeszony przedstawiciel nieludzkiej większości forumowej odbieram tę wypowiedź jako czysty przejaw rasizmu, co gorsza skrywanego pod płaszczykiem walki o równość. Jak rozumiem, dla nieludzi nie ma miejsca w Waszym nowym świecie? Cóż za hipokryzja.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-11-2008, 15:09   

- O! Rewolucjoniści! - wykrzyknęła radośnie ruda łuczniczka, która, jak zwykle zresztą, zainstalowała się na parapecie. - Będzie angst! Dużo angstu! Rewolucje zawsze są dobrym powodem do angsta! I krrrrrew, śmierć, rozpusta i upadek obyczajów. To jeszcze mi tylko pary głównych bohaterów potrzeba i możemy startować z powieścią na miarę Nobla. A tak bardziej serio. Walka z monarchią? Od kiedy w Multiświecie panuje monarchia? To w Multiświecie w ogóle panuje jakaś jedna, określona władza? Oczywiście poza Tyrańską Moderacją, ale Tyrańska Moderacja jest nie do ruszenia. AntyWIP to organizacja terrorystyczna walcząca ze wszystkim, co się akurat nawinie. Lisia Federacja to taki młodszy brat AntyWIPu, tylko dowódcę mają nieco mniej szalonego. Niemniej jednak żadna z tych organizacji nie rości sobie prawa do władania czymkolwiek. No, chyba że Ponurym Zamczyskiem, ale tego im akurat nikt nie odmówi. A WIP? Czy ktoś naprawdę jest w stanie wyobrazić sobie WIPówki jako tyrańskie dyktatorki? Ergo - z czym wy, dzielni rewolucjoniści, chcecie walczyć, bo z monarchią wam nie wyjdzie.
Ponadto - na litość! Manifest rewolucyjny korzystający z cudzych sloganów? Chrzest ognia? Czas pogardy? Dopóki nie macie szarowłosej małolaty z blizną na twarzy albo siwego osiłka z problemami egzystencjonalnymi nie macie prawa do korzystania z cudzych tekstów!

To rzekłszy, Maya wyciągnęła z torby butelkę soku pomarańczowego i z zadowoloną miną obserwowała szerzący się chaos. Jak na WIPówkę przystało.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-11-2008, 15:21   

Hmmm (spogląda na zniszczony taboret, nie chce wieżyc dalej zerka, potem przenosi swój nieżyczliwy wzrok na Lile) wamp........
Lekko się wycofuje do cienia(lisie federacja, ona chyba cierpi na jakieś rozdwojenie jażni - myśli).

Daerian słuszna i celna uwaga, lecz zważ na to ze człowiek podczas jakiegoś swojego manifestu czy wygłaszania jakiegoś poglądu, zawsze będzie siebie i wszystko wokół postrzegał ludzko, bo taka jest natura człowieka.
Więc post lidera MAC nie jest żadnym przejawem rasizmu, lecz jest tylko pewną formą w której wyraził swoją myśl, bo to jest mu bliskie.
Nie jesteśmy żadną grupą rasistowską, wszystkie stwory, nie stwory, pół elfy, ćwierć elfy będą zawsze u nas mile widziane ;-).
Vanitas
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-11-2008, 18:22   

Cytat:
To w Multiświecie w ogóle panuje jakaś jedna, określona władza?


Owszem. W Multiświecie panują strach, zgroza, terror i horror szerzone przez AntyWiP!

<dobywa z pochwy miecz i lustruje krytycznie ostrze w poszukiwaniu smug i plamek rdzy> dawno nic się nie działo. Biedactwo spragnione jest rozrywki...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-11-2008, 19:27   

Ysengrinn napisał/a:
Cytat:
To w Multiświecie w ogóle panuje jakaś jedna, określona władza?


Owszem. W Multiświecie panują strach, zgroza, terror i horror szerzone przez AntyWiP!

Ha...Pierwsze widzę aby w AntyWiP'ie panował terror i strach, oczywiście bez urazy dla tak udanej organizacji której świeżo naprawione mury znowu się sypią z przed wczesnej starości albo nudy. Ale mimo wszystko pozdrawiam wszech obecnych tu użyszkodników i nie tylko którzy z tak otwartym sercem wlewają w to miejsce cenny płyn życia i podpalają iskierką akcji.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ryuzaki Płeć:Mężczyzna
Smok Samurai


Dołączył: 12 Lis 2008
Skąd: nie wiem
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-11-2008, 20:29   

Nagle trzasnęły drzwi i pojawił się jakiś nieznajomy, lecz zabójczo przystojny młody mężczyzna.
- E! Dobrze słyszałem?
Zegarmiszcz napisał/a:
Z racji pojawienia się na forum (padnij!) nowej organizacji (powstań!)
Oświadczam też, że każdy, kto ogłosi gotowość do działań zbrojnych przeciwko (cel!) wrogowi (pal!) otrzyma nielimitowany dostęp do arsenału środków obronnych zakopanych na mojej działce z marchwią. Dotyczy to także:
- głowic termonuklearnych
- bomb neutronowych
- pocisków klasy alfa-omega i alfa-omega v2
- głowic wirusowych
- burzycieli światów
- projektorów burz WARP-owych i projektorów czarnych dziur
- teleporterów, kontrolerów czasoprzestrzeni i generatorów przyczynowości opartych o technologie plot-holowe
- każdej, dowolnej, innej broni jaka będzie im potrzebna.

Broń oddam w ręce każdego, nawet tych, których normalnie nie lubię!

Ten Kic to natręt. Znam go od jakiegoś czasu i ta wasza wojenka sprawiła, ze wreszcie postanowiłem sie tutaj oficjalnie pojawić. Proszę zatem o:
- 50 Metal Gear REX z pełnym arsenałem glowic jądrowych
- 10 prjektorów osobliwości zdolnych do zamontowania w kazdym statku
- 25 bomb NOVA
- 236 min przeciwpancernych
- generator pola siłowego z osobnym zasilaniem
- 10 generatorów ZPM
- 300 litrów spirytusu 98%
- słoik kiszonych ogórków
- 3 marchewki

Jeżeli coś z Kica zostanie to przyniosę w przeciągu 24h. Teraz chętnie bym pogawędził, ale chce się troche przyjrzeć temu waszemu Szopu Praczu i zobacze czy warto tu się rozgościć.

_________________
10 razy upaść, 11 razy wstać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7793866
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-11-2008, 20:49   

kic napisał/a:
Ekhm(odkaszlnięcie)... W związku z tym, że zostaliśmy (czytaj MAC) tak gorąco:
a) pozdrowieni
b) wyróżnieni
c) docenieni
d) zauważeni
…chciałbym serdecznie podziękować dowódcy, Zegarmistrzowi. Jestem pozytywnie zdumiony tym, że łaskawa władza AntyWiP-u zauważył ledwo co nowo przybyłą siłę. Chciałbym jednocześnie podkreślić dobre oko prezesa, Zegarmistrza, który dostrzegł potencjał nowej władzy.
Z tegoż to miejsca chciałbym również zwrócić się do załogi AntyWiP-u. Witajcie w nowej rzeczywistości i nowym świecie, w którym nie ma miejsca na totalitaryzm, czy monarchię. Świat idzie do przodu, a podział sił będzie dynamicznie ewoluował, dlatego zwracam się do was przyjaciele. Dokonajcie słusznego wyboru, póki czas, bo jak czas przeminie, to zostanie tylko czas pogardy i chrzest ognia.
Zwracam się również do was, ludzie niezrzeszeni. Jaka władza czeka, kto będzie rządził… zależy to tylko od was. Pamiętajcie, że zmiany są nieuniknione i to co stare, zniszczone i brzydkie zostanie zastąpione nowym, świeżym i funkcjonalnym jutrem. U Nas zawsze znajdziecie wsparcie i pomoc, niezależnie od skali problemu i pochodzenia, bo My nie dzielimy ludzi na lepszych i gorszych, bogatych, czy biednych. Wszyscy jesteśmy równi. Dlatego pamiętajcie. Władza nie jedno ma imię.
Na zakończenie chciałbym jeszcze raz podziękować władcy AntyWiP-u, Zegarmistrzowi, i podkreślić, że My, MAC, będziemy trwać mocno w swych przekonaniach i w swej wierzę. Nie poddamy się. Nie zlękniemy się. Będziemy walczy ku naszej wizji przyszłości, ku lepszej przyszłości. Chcę również podziękować wszystkim tym, którzy zechcieli wysłuchać mego przemówienia i zapewnić ich, że nigdy się nie poddamy. Ze względu na was, moi drodzy bracia i siostry oraz ze względu na nowe, lepsze czasy. Dlatego pamiętajcie, że Moja siła jest Waszą siłą, a Naszą siłą jest jedność!
Do wszystkich tu zgromadzonych mówił Patriarcha - MAC'u,


Tłumacząc z języka marketingu na ludzki:

Mimo braku dowodów, środków walki i poparcia społecznego wierzycie, że uda wam się dokonać puczu przeciwko legalnej władzy i zastąpić ją własnym populistycznym reżimem. Zamierzacie uczynić to dzięki masom zwabionym chwytliwymi, łatwymi hasłami i pustymi, ładnie brzmiącymi sloganami. Zdobytą władzą jesteście gotowi podzielić się z innymi ludźmi, a dobra rozparcelować pomiędzy lud.

Jesteście piętnaści w tym tygodniu...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-11-2008, 16:42   

-Proszę pana...Proszę pana...panie Zegarmistrzu...szefie...Skarpetka stwierdziła, że spokojne czekanie na moment, w którym Zegarmistrz zwróci na nią uwagę będzie trwało długo, dlatego zdecydowała się podnieść ton głosu
-Panie Zegarmiiiiistrzuuu!!!-kiedy poczerwieniała z wysiłku, jakim było wydanie z siebie donośnego dźwięku, stwierdziła, że może oczekiwać na reakcję, kontynuowała-Moja szefowa, DeadJoker nie może stawić się osobiście, gdyż oczekuje na pojedynek z niejakim Altruistą i, ponieważ oczekuje wystarczająco długo, jest gotowa uznać go za kompletneggo tchórza. Nie mniej jednak wykazuje absolutną wrogość dla nowopowstałej organizacji, zarówno ze względów rodzinnych, jak i ideologicznych i dlatego prosi o niepomijanie jej przy rozdzielaniu głowic jądrowych, które tak lubi, a którymi chętnie poczęstuje przedstawicieli owej organizacji. Aha! I wspominała coś o paleniu, rabowaniu, grabieniu i mordowaniu.

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-11-2008, 20:51   

Ależ oczywiście, że dostaniesz głowice atomową. O! Masz tu ruską bombę nuklearną (podaje DeadJocker wielką rakietę przewiązaną kokardką) i dwie wodorowe! Na wszelki wypadek weź jeszcze kilka bomb kasetowych i 1000 litrów napalmu...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2008, 22:50   

Altruista z białą flagą w dłoni podjeżdża na białym rumaku pod zamek ANTYWIPU, a przed nim siedzi nieprzytomna dziewczyna którą lekko obejmuje.
Zatrzymuje się przed bramą i zsiada z konia, zdejmuje nieprzytomną DeathJoker i układa dziewczynę przed bramą zamku, po czym robi parę kroków do tyłu i głośno krzyczy.

Antywipowcy, przybywam do was jako herold naszego Patriarchy kica i chce rzec, że wasz koniec jest bliski. Nie da się uciec przed przeznaczeniem, bo wasz los już jest przesądzony.
Przez dziesiątki lat dumnie panowaliście, a tam gdzie się pojawialiście powstawały anarchia, niepokój i niesprawiedliwość. Czas temu położyć kres.
Radzę wam po dobroci. Poddajcie się i opuście ten zamek, a po rozbrojeniu puścimy was wolno i każdy będzie mógł iść w swoją stronę, za wyjątkiem zegarmistrza, któremu nakażemy przebrać się w jakieś stare szmaty i na bosaka udać się do naszej siedziby w celu odbycia pokuty.
Macie moje słowo, że nic mu się nie stanie, a mówi wam to osoba, która się poświęca dla ogółu bez korzyści dla siebie.
Zegarmistrzu, przemyśl to co rzekłem, i jeszcze na dowód tego że to co mówię jest prawdą, oddajemy wam naszego jeńca, a waszego kompana.
Po czym wskakuje na konia i galopem oddala się od zamczyska.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-11-2008, 08:54   

Zegarmistrz wysłuchał do końca słów Altruisty, po czym nacisnął spokojnie spust. Pocisk z pepeszy odbił się rykoszetując od strzał, drzew, kamieni i przechodzącej niedaleko sarenki, a następnie szczęśliwym trafem ominął wszelkie zabezpieczenia, iluzje i pola ochronne trafił Altruiste w odsłoniętą część głowy, która eksplodowała.

- To głupie - powiedział Zegarmistrz i splunął. - Każdy z nas urodził się równy: z wolną wolą, dwoma rękoma, dwoma nogami i głową. Niektórzy w prawdzie nie dostali pełnego zestawu, inni dostali więcej, ale od czego są świadczenia socjalne, bionika i magia transformująca. Każdy z nas ma również tyle swobody, ile jest zdolny wziąć i bronić z bronią w ręku! Jak ludzie mogą być na tyle głupi, by oddać ją za garść idei bez uzasadnienia?
My (baczność!) AntyWiP (spocznij!) będziemy zawsze bronić istot mających na tyle wiary, odwagi i zdecydowania, by samodzielnie kuć swój los i brać to, co im się słusznie należy, lub na co mają właśnie ochotę!
Niech ci, którzy okazali się zbyt słabi, nieodpowiedzialni i głupi, by udźwignąć ciężar własnej wolnej woli zginą w imię Wolności!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2008, 09:40   

Z tej odległości mogło się wydawać zegarmistrzowi że eksplodowała głowa altruisty, lecz tak naprawdę eksplodowała głowa rumaka altruisty.
Bo pocisk co prawda minął wszystkie pola ochronne, za wyjątkiem wielkiego egoizmu który otaczał i chronił altruistę.
Umierający rumak wyrzucił altruistę ze strzemion, tylko znanym sobie akrobatycznym sposobem, altruista wygiął śmiało ciało i wylądował na dwóch nogach zaznaczając telemark.
Odwrócił się chcą coś krzyknąć w stronę zamku, lecz dostrzegłszy na blankach gest kozakiewicza, postanowił salwować się ucieczką, mamrocząc pod nosem modlitwę do kica
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 27 z 28 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group