FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
  Wiosna 2012
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-03-2012, 22:25   

Jak spieprzą Zetmana.........z obecnych i przeczytanych mang akcji i supernatural najlepsza pozycja. Prawdziwie badassowa i ni przesłodzona. Life is brutal.

Ale udało im się popsuć Dance in the Vampire Bund ,czy Blade Immortal, albo końcówka Aoi no Exorcist...........,a Deadman Wonderland było za krótkie.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2012, 14:03   

Sakamichi no Apollon

PV tylko potwierdziła, to czego się spodziewałem, a mianowicie mam swoją serię sezonu ^_^ A może i roku(?). Pozostaje tylko czekać na pierwszy epek.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-03-2012, 21:19   

Hiiro no Kakera

Czyli przedpremierowy odcinek numer jeden. Czyli seria, której prawdopodobnie nie obejrzę, chyba że reszta sezonu okaże się średnia, ale mam wrażenie, że jednak nie. Mamy kolorowe bizony, nieco ciamajdowatą dziewoję (ale jednak nic nie przebije bohaterki Hakuouki, więc nie jest tak źle), trochę tajemnic, folklor i zapięczętowane ZUO tego świata. Bla, bla. Jeśli nie skopią, to może nawet będzie romans i chyba nawet wiem z kim (podejrzewam prawo pierwszenia, zresztą ci czubiący się zawsze wygrywają). Obowiązkowa maskotka jest całkiem milusia, jeśli nie przesadzą dalej ze słodyczą. Umiarkowanie to mdłe i przewidywalne. Zobaczymy ~~

A, przypomniało mi się: animacja jest paskudna.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2012, 01:22   

@Enevi: Tę animację dało się już "podziwiać" w pv... Co oni, kurka, wydzieranką to animują, że te ruchy takie sztywne? Nie wiedziałem nawet, że już wyszedł pierwszy odcinek... Zobaczymy, co z tego będzie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-03-2012, 21:38   

Hiiro no Kakera

Ktoś powinien zakazać robienia anime na podstawie gier od Otomate (Hakuouki było porażką, Hiiro no Kakera nie zapowiada się lepiej) - nie dość, że totalnie wszystkie są na jedno kopyto, to jeszcze najwyraźniej nikt nie chce na nie dawać kasy. A jeśli już, to niech wybiorą jakąś grę, która ma przynajmniej ciekawy, cieszący oko setting i bohaterów, jak na przykład The Beastmaster and Prince. Chociaż nie, cofam to, jakiekolwiek otomatowe anime i tak nie będzie cieszyło oka, dopóki nie dostanie więcej pieniędzy; kontrast jest tym większy, jeśli kojarzy się oryginalne grafiki Kazuki Yone do gry.

TA ANIMACJA. Nie dość, że poziom kreski jest strasznie nierówny, to jeszcze oni chyba rysowali co 4-5 klatkę. I na dodatek te koszmarne CG, że nie wspomnę o tym małym jajowatym cosiu z pajeczymi rączkami i nóżkami, na którego widok zbaraniałam, bo ów coś wyglądało, jakby się do anime przyturlało z South Parku.

I czy to źle, że już teraz mam ochotę osobnika o nazwisku Mahiro Atori utopić w bagnie?

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-03-2012, 23:00   

Easnadh napisał/a:
A jeśli już, to niech wybiorą jakąś grę, która ma przynajmniej ciekawy, cieszący oko setting i bohaterów,

Heart no Kuni Alice!
Czy to źle, że będąc facetem naprawdę chciałbym w to zagrać XD?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2012, 23:01   

Co prawda, to prawda. Obejrzałem prolog i masakra jednym słowem. Prawdopodobnie będzie jak z Hakuouki, gdzie odpadłem po kilku pierwszych odcinkach. Te momenty, gdzie zamiast ruchu jedna poza "przenikała" w drugą, wyglądały jak tandetna animacja we flashu. Gra ma kawał świetnej muzyki, której zwyczajnie nie wykorzystano, bo często było tak cicho, że gdy coś zaczynało brzdękać, aż oczy szerzej ze zdziwienia otwierałem. Przynajmniej tła mają ładne kolory, ale gdzie im tam do oryginalnych grafik... Cóż, jeszcze się sezon nie zaczął, a już zawód na początek (choć tego akurat można się było spodziewać).

EDIT: Poprawiłem pisownię. Nie ma to jak równocześnie klepać posty i rozmawiać przez telefon :]


Ostatnio zmieniony przez mith dnia 08-03-2012, 00:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2012, 23:21   

Animacja wydzieranką to idealne określenie tego czegoś. Choć nie. Widziałam ładne wydzieranki.
Zapowiada się paskudnie nawet dla kogoś tak mało wybrednego jak ja (Hakuouki strawiłam do końca).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2012, 20:20   

z tego co widzę mogę dołożyć do listy tytułów Jormungand. Takie militarystyczne zabij wszystko, co się rusza. Nie chciało mi się czytać mangi na bieżąco i dropłem tytuł, ale nie było to złe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-03-2012, 20:44   

Daerian napisał/a:
Easnadh napisał/a:
A jeśli już, to niech wybiorą jakąś grę, która ma przynajmniej ciekawy, cieszący oko setting i bohaterów,

Heart no Kuni Alice!
Czy to źle, że będąc facetem naprawdę chciałbym w to zagrać XD?
Nie xD

Ale ta gra nie jest od Otomate, a ja mówiłam o anime na podstawie gier od właśnie Otomate/Idea Factory (swoją drogą z tych nowszych gier przegenialną grafikę [i muzykę] ma Black Wolves Saga, mam nadzieję, że nikt nie pomyśli o zrobieniu z tego kiedykolwiek anime, bo mi to popsuje wrażenia, no ale na szczęście grafik nie rysowała tam Kazuki Yone, a to z tych Yonowych gier robione są jak na razie anime).

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2012, 22:27   

Jeśliby sypnęli szczodrze pieniądzem i wzięłoby się za to jakieś zacne studio, to pewnie z porządnej gry wyszłoby porządne anime. Mnie tam się Kanony i Clannady całkiem podobały ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-03-2012, 19:52   

Ozma 01 - pierwszy odcinek póki co nie zachwyca
+ tym razem zamiast kosmicznych przestworzy dostajemy pustynny świat inspirowany trochę Diuną (tytułowy Ozma to coś w rodzaju czerwia)
+ dość niezłe projekty postaci inspirowane wcześniejszymi Matsumotaliami. Utkwił mi w pamięci zwłaszcza szalik przywódczyni anarchistycznej grupy kartofli
- reżyser nieszczególnie panuje nad materią filmową, przez co odcinek ma wyjątkowo szarpane tempo
- postaci zachowują się w stereotypowy sposób
- tymczasowy antagonista sprawia wrażenie nieślubnego dziecka Harlocka i Chara (Charlock?), a na dodatek co rusz coś go zaskakuje (Niemożliwe!)

Być może to wystarczy, by przyciągnąć przed ekrany widzów obnoszących się z pozą, że wszystko, co wartościowe w anime, nakręcono w ubiegłym wieku, lecz ja mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach Ozmy twórcy bardziej się postarają.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-03-2012, 19:56   

http://www.nekomagic.com/?cat=9 <- Spis z Neko Magic

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2012, 20:17   

fm, dzięki. Cały odcinek miałam wrażenie deja vu i nie mogłam sobie przypomnieć z czym mi się to kojarzy :) No przecież Diuna.

Ogólnie pierwszy ep. Ozmy mogę podsumować krótko: "Jakież to retro..."
Ale zamierzam kontynuować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-03-2012, 20:30   

Możecie mi powiedzieć, czego to jest PVka http://youtu.be/WLuSJBWFTfo?t=16m55s ??

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group