FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Lato 2012
Wersja do druku
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 25-05-2012, 02:41   

Obejrzałem uważnie trailer do SAO i z dziką radością stwierdzam iż zostanie nam zaserwowana historia z pierwszych dwóch tomów, chronologicznie. Co oznacza wszystkie side stories i
Spoiler: pokaż / ukryj
cały harem głównego bohatera, ha!
. Co ciekawe, wrzucone też są wątki z opowiadań nie publikowanych w zbiorczych tomikach. Zadziwiające, fabuła może być spójna Oo

Po raz pierwszy w życiu odczuwam ból fanboya. Nie czekałem jeszcze na żadną serię z takim utęsknieniem ==


ps <zobaczył kto robi muzykę> ...kwik.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2012, 11:55   

Trailer Muv-Luv Alternative: Total Eclipse - są ładne pilotki, mechy kretyńskie, ale klasyczne, więc ok, wygląda na zdatne do oglądania. No i bonus w postaci Polaka w obsadzie...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2012, 13:29   

Cytat:
są ładne pilotki

Nah, typowe jednolite współczesne kobitki w anime w obcisłych kostiumach, jedna wielka monotonia ;P

Ale się podoba, który to Polak?

***

Trailer Horizon s2, choć stary.
http://www.youtube.com/watch?v=0laxsGWaWqQ
Kolejne typowe kobitki... Kiepski trailer, nie ma ninji, hindusa i ucieleśnienia męskości z 3 HP, przecież są oni siłą tej serii ;P
Ale za to duża ryba i gość w okularach zapowiadają się całkiem obiecująco ;)

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2012, 13:36   

Cytat:
Nah, typowe jednolite współczesne kobitki w anime w obcisłych kostiumach, jedna wielka monotonia ;P

Wolę jednolite, współczesne kobitki niż chłopców z zielonymi włosami.

Cytat:
Ale się podoba, który to Polak?

Na razie nie wiadomo, ale w obsadzie mamy pana o swojsko brzmiącymi imieniu Jerzy.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2012, 13:50   

Cytat:
Wolę jednolite, współczesne kobitki niż chłopców z zielonymi włosami.

Sorry, ale Flit jest (w większości swej serii) najstarszym i, z racji posiadania zarostu, najbardziej męskim bohaterem Gundama.
Sam mi powiedz, ile możesz wymienić głównych bohaterów anime mających wąsy czy zarost? ;P Osobiście jedynie kojarzę bokobrody Violence Jacka i bródkę Kotetsu. Oraz Toni Starku.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2012, 20:58   

Gamer2002 napisał/a:

Sam mi powiedz, ile możesz wymienić głównych bohaterów anime mających wąsy czy zarost? ;P Osobiście jedynie kojarzę bokobrody Violence Jacka i bródkę Kotetsu. Oraz Toni Starku.

Ha! Kenshirou na początku drugiej serii miał wąsy i brodę! Poza tym Flit zszedł na drugi plan kiedy skończył gimnazjum.

Muv-Luv faktycznie nie wygląda tak źle. Poza tym: Jerzy Sandacz, to brzmi dumnie. Drugi po Andrzeju Sławskim Polak, który ma szansę na szersze zaistnienie w fabule anime (oczywiście w wyimaginowanym świecie, gdzie Polski nie ma a Polacy mówią po japońsku, ale jednak).* Już nie mogę się doczekać aż aktorzy głosowi zaczną sobie łamać język na Jerzym ]:> (Andrzej brzmiał słodko).

* Nie liczę tego mnicha, który opiekował się kalekami po Hiroszimie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 26-05-2012, 21:29   

Gamer2002 napisał/a:


Trailer Horizon s2, choć stary.
http://www.youtube.com/watch?v=0laxsGWaWqQ
Kolejne typowe kobitki... Kiepski trailer, nie ma ninji, hindusa i ucieleśnienia męskości z 3 HP, przecież są oni siłą tej serii ;P
Ale za to duża ryba i gość w okularach zapowiadają się całkiem obiecująco ;)


O bogowie, so much win. Znając pierwszą serię trailer zawiera maksymalnie odcinek numer jeden drugiej*. Potem będzie z górki i zdecydwanie bardziej, hmm, nierozważnie.. Można mieć jeno nadzieję iż ogólna jedwabistość głównego bohatera nie zaginie w boju.
Spoiler: pokaż / ukryj
Inaczej umrze i tyle będzie z ulepszonej animacji cycków.


***

Muv-Luv - mechy ruszają się jak Core's z AC. Olać pilotki, hot mecha action >D

*patrząc po nowelkach, najfajniejsze kawałki pominęli.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-05-2012, 21:49   

Urawa napisał/a:
Trailer Muv-Luv Alternative: Total Eclipse - są ładne pilotki, mechy kretyńskie, ale klasyczne, więc ok, wygląda na zdatne do oglądania. No i bonus w postaci Polaka w obsadzie...

Właśnie z powodu takich "ładnych pilotek" porzuciłem Graviona po maks 2 odcinkach :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-05-2012, 22:41   

Gamer2002 napisał/a:

Sam mi powiedz, ile możesz wymienić głównych bohaterów anime mających wąsy czy zarost? ;P Osobiście jedynie kojarzę bokobrody Violence Jacka i bródkę Kotetsu. Oraz Toni Starku.

Główny bohater School Rumble?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-05-2012, 23:06   

Gamer2002 napisał/a:
Sam mi powiedz, ile możesz wymienić głównych bohaterów anime mających wąsy czy zarost? ;P Osobiście jedynie kojarzę bokobrody Violence Jacka i bródkę Kotetsu. Oraz Toni Starku.

Hei w nieistniejącym drugim sezonie Darker than Black. Poza tym Lawrence ze Spice and Wolf ma nieduży, bo nieduży, ale niewątpliwie zarost. Jeśli chodzi o wąsy to Mouri Kogoro zdecydowanie nie jest głównym bohaterem Detective Conan, ale za to dość istotną postacią pierwszoplanową.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2012, 23:35   

Cytat:
Poza tym Flit zszedł na drugi plan kiedy skończył gimnazjum.

Nie jest on już punktem widzenia serii, ale mówienie że zszedł na drugi plan to wygadywanie bzdur >P.
Ze strony bohaterów to on pociąga fabułę i wszystkimi kieruje oraz motywuje. Dla mnie jego status jest pomiędzy Heero z Winga i Setsuny z 00 (główny bohater wśród kilku pilotów Gundamów) a Quatro z Zety (drugi protagonista i mentor MC a to co pilotuje nie jest nazywane Gundamem) a seria jest o nim, jego walce, jego nienawiści i jego potomstwie i różnicach pomiędzy nimi.

Ale dobra, dość offtopu, pociągnij mnie za język w temacie serii jeżeli chcesz podyskutować.
A za offtop zwalam winę na Urawa, on zaczął :p

@DOWN: Antagoniści się nie liczą, jedynie główni bohaterowie. Nawet jeżeli w wypadku C bohater i antagonista w pewnym sensie byli tą samą osobą, tylko w innej sytuacji i wieku.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki



Ostatnio zmieniony przez Gamer2002 dnia 27-05-2012, 12:14, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-05-2012, 07:53   

Tren napisał/a:
Gamer2002 napisał/a:
Sam mi powiedz, ile możesz wymienić głównych bohaterów anime mających wąsy czy zarost? ;P Osobiście jedynie kojarzę bokobrody Violence Jacka i bródkę Kotetsu. Oraz Toni Starku.

Hei w nieistniejącym drugim sezonie Darker than Black. Poza tym Lawrence ze Spice and Wolf ma nieduży, bo nieduży, ale niewątpliwie zarost. Jeśli chodzi o wąsy to Mouri Kogoro zdecydowanie nie jest głównym bohaterem Detective Conan, ale za to dość istotną postacią pierwszoplanową.


C, chociaż tu to raczej zarósł antagonista*




*kinda. Ekonomia jest skomplikowana >]

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-06-2012, 14:10   

Yaaaaay, jest zupełnie oficjalna PeVałka do Tari Tari, całkiem legalnie na Tubie:


OH HAI THAR MINKOOOO~

Zaczynają tak prosto z mostu od klona Minko?!
Jeśli wyjdzie, że ta inkarnacja też jest bardzo tsun-tsun, to to będzie zupełny hijack. Haha, nawet zareagowali na trending fanartów na których Minko przerabiano na skrywaną meganekko... o_O"
Ktoś postanowił ewidentnie powielić sukces Hanasaku Iroha, mam niesamowite deja vu. To dopiero reklama, ale tła zapowiadają się spektrakularnie ładne, a postaci są normalnie toczka w toczkę...
Ale nie szkodzi, Ohana vibes są fajnie, jeśli nie skrewią to seria zapowiada się dobrze... i ma też konie oraz hippikę, ewidentnie!
Inna rzecz, że to ma być anime o muzyce, czy raczej o śpiewaniu (合唱部 - gasshou-bu ahoy! anime dla/o koranonie?) - a temat muzyczny w tym materiale jest może trochę generyczny, ale mi się podoba.
Prosty duet fortepian i skrzypce ftw.

...opowieść o odwadze i marzeniach?
..."nie mam pojęcia o odwadze i marzeniach, ale śpiewać Minamoto Konatsu chce z całego serca"?
...i, o kfik, ze wszystkich opcji, Sakai... tak, Sakai Wakana to właśnie nasz klon Minko, a Minamoto Konatsu to klon Ohanci.

To mam pierwszą murowaną pozycję na liście, przynajmniej na lipiec.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2012, 17:24   

Jeśli dostaniemy serię równie ciepłą i sympatyczną, co Hanasaku Iroha, to myślę, że nie powinienem się zawieść.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2012, 14:04   

wa-totem napisał/a:
(合唱部 - gasshou-bu ahoy! anime dla/o koranonie?)


<łyps>
(tak, tutaj Nona, bardzo nie chciało mi się przelogowywać z konta siostry)
Ja jestem wyczulona na muzyczne anime. Kocham Nodame Cantabile, choć zaczęło mnie denerwować już w drugfim sezonie gdzie aspekt muzyczny został zepchnięty na drugi plan. Natomiast przez La Corde wojgle się nie przebiłam, fuj. Ale jak o śpiewaniu śpiewaniu to może się nawet pokuszę >]

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group