FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Jesień 2012
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-09-2012, 23:53   

Neko Magic dało już listę: http://www.nekomagic.com/?cat=9

Więc zgodnie z tym czas na uaktualnienie swojej listy zainteresowań:

Tonari no Kaibutsu-kun - w sumie nie wiem czemu. Zobaczę XD
Haitai Nanafa - mam nadzieję na Minami-ke z wątkiem nadprzyrodzonym.
Little Busters! - czy trzeba tłumaczyć XD?
Ixion Saga DT - bo fantasy. Niestety, wzorowane na MMO, czyli pewnie będzie słabe.
Girls und Panzer - bo FAZA.
Seitokai no Ichizon Second Season - oglądałem pierwszy sezon, seria była całkiem zabawna.
Magi - jak mówiłem, ciekawi mnie co Japończycy zrobią z Opowieści tysiąca i jednej nocy. Mam tylko nadzieje, że będzie więcej promującego filmiku niż promującego plakatu.
Robotics;Notes - po Steins;Gate mam pewne oczekiwania.
Psycho-Pass - bo Gen Urobuchi. Nie żeby każde jego anime było szczególnie dobre jednak.
Code:Breaker - dobry shounen z tego co słyszałem.
JoJo’s Bizarre Adventure - do sprawdzenia, warto zapoznać się z częścią legendy...
Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! - bo opaska na oko! (nie, żartuję). Bo magia.
Shin Sekai Yori - może być ciekawe.
Aoi Sekai no Chuushin de - bo wojny konsol.

Ogólnie, zero pewniaków... zobaczymy co wyjdzie z możliwych.
Z filmów na jakie czekam doszły Tiger & Bunny, Madoka, trzeci film nowej Evy.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2012, 00:28   

Całkiem sporo serii wydaje się obiecujących(biorąc pod uwagi opisy i trailery). Wierzę że to będzie całkiem niezły sezon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2012, 10:40   

W końcu, bo sezon letni był taki sobie - zainteresowalo mnie jedynie Binbougami ga, ale tez nie na tyle by czekac z wypiekami na twarzy co tydzien na nowy odcinek. Probowalam obejrzec SAO, ale po 4tym odcinku nie moglam przebrnąc przez pain and suffering

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 07-09-2012, 11:17   

Noire napisał/a:
W końcu, bo sezon letni był taki sobie - zainteresowalo mnie jedynie Binbougami ga, ale tez nie na tyle by czekac z wypiekami na twarzy co tydzien na nowy odcinek. Probowalam obejrzec SAO, ale po 4tym odcinku nie moglam przebrnąc przez pain and suffering


Pacnij ep. 9 więc. Właściwa fabuła zaczyna się dopiero od tego momentu. Kto, na bogów, wpadł na pomysł ładowania fillerów przed właściwą historię..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-09-2012, 11:24   

Smk napisał/a:
Kto, na bogów, wpadł na pomysł ładowania fillerów przed właściwą historię..

Ktoś kto słusznie zauważył, że warto by wprowadzić postacie poboczne, które później się pokazują i rozwinąć relacje między Kirito i Asuną, bo pierwszy tom był na zasadzie "są zakochani w sobie, koniec kropka". Nie mówię, że te sidestory były dobrze zrealizowane (Murder in the Area było totalnie niepotrzebne i fillerowate), ale niektóre z całą pewnością były potrzebne, chyba że ktoś lubi pojawiające się znikąd postacie i wątki.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2012, 10:49   

Do sprawdzenia:
Code:Breaker
Btooom
Zetsuen no Tempest
Mangi są co najmniej średnie, więc jeśli nie schrzanią anime, to może nawet będę oglądał. Szczególnie Zetsuen no Tempest, bo niewiele rozdziałów mangi wyszło/jest przetłumaczone.

Poza tym:
K - już podobno wychodzi, a ładny preview miało.
Jormungand drugi sezon - przynajmniej tematyka anime interesująca.
Psycho-Pass - z krótkiego opisu zapowiada się w miarę ciekawie.
Robotics;Notes - chyba jedyny (oprócz powrotu Gintamy) pewniak z serii jesiennych. Oby poszło bardziej w kierunku Steins;Gate niż ChaoS;CHEAd.
Poza tym skoro nadal będzie wychodzić SAO i Muv-Luv (o ile nie będzie dropu tego drugiego) to jesień zapowiada się całkiem nieźle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Regis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2012, 11:50   

Mam jakieś dziwne wrażenie, że twórcy Psycho-Pass inspirowali się "mangą w mandze" - Money and Intelligence z Bakumana :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2012, 00:18   

O, kurde, mocny sezon!

Robotics;Notes - na pewno dostanie szansę
Little Busters! - no wreszcie, dawno nic od Keya nie ekranizowano!
Chuunibyou demo Koi ga Shitai - KyoAni, więc chociaż zobaczę
Tonari no Kaibutsu-kun - świetna manga, czytam na bieżąco
Sukitte li na yo. - ta również niezła, chociaż ta wyżej podoba mi się odrobinę bardziej ;)

PS. Bardzo dobrze, że w SOA wprowadzili side story przed główną fabułą. Zresztą, historie to nie fillery - należą do kanonu, są w drugim tomiku nowelek.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2012, 17:51   

Daerian napisał/a:

Little Busters! - czy trzeba tłumaczyć XD?


To ja po proszę o wytłumaczeniu czemu warto czekać na Little Busters!, ponieważ zapowiada się grupka dzieciaków i ich wymuszone dramaty.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-09-2012, 22:45   

+anime tworzy studio słynące ze spartolonych adaptacji gier.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-09-2012, 08:44   

Slova napisał/a:
+anime tworzy studio słynące ze spartolonych adaptacji gier.

Piszesz o Tsukihime w liczbie mnogiej (przy dwóch pozostałych adaptacjach, czyli Kimikiss i niedawnym La storia della Arcana Famiglia nikt chyba nie miał dużych oczekiwań, więc studio raczej nie jest słynne z ich spartolenia)?

Z jesiennych serii
Kontynuacje, które będę starał się oglądać - Jormungand 2: Perfect Order, Hidamari Sketch x Honeycomb, Seitokai no Ichizon – Hekiyoh Gakuen Seitokai Gijiroku Top

Wysokie oczekiwania:
Shin Sekai Yori - z zapowiedzi seria sprawia wrażenie czegoś pomiędzy Bokurano i Ghost Hound. Książka, na której podstawie jest to anime, została nagrodzona w 2008 roku Nihon SF Taisho Award ex-aequo z Dennou Coil.

Średnie oczekiwania:
Tonari no Kaibutsu-kun - romans młodzieżowy, ale przynajmniej z zapowiedzi widać, że twórców stać na przymróżenie oka.

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! - bo KyoAni. Skoro przy Hyouka przełknąłem bezboleśnie dość miałkie zagadki pseudokryminalne, to i kolejnej serii dam szansę (nawet jeśli wygląda póki co na skok na kasę).

BTOOOM! - Battle Royale z materiałami wybuchowymi? Czemu nie?

Zetsuen no Tempest - BONES gwarantuje oprawę na wysokim poziomie, ale z fabułą różnie bywa (patrzę na ciebie, Eureka 7: AO). Może tym razem zaprezentują dobrą formę.

Little Busters! - dwie wcześniejsze adaptacje gier od Key przypadły mi do gustu, ale tym razem J.C. Staff zapewnia co najwyżej poprawną oprawę wizualną (sądząc po materiała promocyjnych), a reżyser oprócz Hatsukoi Limited ma na swym koncie również takiego potworka jak Kill me baby.

Magi - Baśnie z 1001 nocy w japońskim wydaniu.

Niskie oczekiwania:
CODE:BREAKER - założenia fabularne są całkiem intrygujące, ale przy 19 tomach mangi anime pewnie będzie tylko wierzchołkiem góry lodowej.

PSYCHO-PASS - póki co twórcy ujawnili za mało informacji, bym mógł się czuć podekscytowany (a nazwisko Gena Urobochiego odpowiadającego za scenariusz i projekty postaci w stylu Reborna nie robią na mnie aż tak dużego wrażenie).

K - kolejne anime, co do którego niezbyt dużo wiadomo (oprócz tego, że się biją).

Hayate the Combat Butler! Can’t Take My Eyes Off You - lubię franczyzę, lecz tym razem zniechęcają mnie nowe projekty postaci i niedobór Hinagiku w materiałach promocyjnych.

JoJo’s Bizzare Adventure the Animation - wcześniejsza seria OAV-ek (właściwie dwie serie, ale tworzące jedną całość) były całkiem niezłe i mały jednego z bardziej inteligentnych antagonistów w nadnaturalnych bijatykach, ale tym razem styl wygląda na trochę zbyt kiczowaty jak na mój gust.

Sukitte Ii na yo albo Kamisama Hajimemashita - jeśli będę miał ochotę na dodatkowy romans.

Girls und Panzer - moeczołgi. Jeśli będzie zbyt nudne, to sam urok dziewcząt raczej nie sprzeda dla mnie serii.

ROBOTICS;NOTES - za Steins;Gate jeszcze się nie wziąłem, ale pamiętam swoje cierpienia przy Chaos;Head. ROBOTICS;NOTES w wersji growej cieszyło się znacznie mniejszym uznaniem od Steins;Gate, więc nie nastawiam się na nic szczególnego.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
spychu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Kwi 2008
Skąd: Radomsko
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2012, 15:54   

Jakiś czas temu przygotowałem videozapowiedź sezonu jesień 2012.
Jeżeli jeszcze ktoś nie widział, zapraszam do zapoznania się z prawie wszystkimi premierami sezonu.
https://vimeo.com/49047911

Co do tematu, moje największe oczekiwania ślę w stronę takich tytułów jak:
Btooom! - z tego co słyszałem manga wymiata, więc oczekuję tylko porządnego przekładu na anime.
Psycho-Pass - dawno już nie wyszedł kawałek dobrej akcji, może wreszcie się doczekamy!
K - po zwiastunach widać, że graficznie będzie to najlepszy tytuł ostatnich miesięcy a więc szykuje się raj dla naszych oczu ;)
Magi - arabskie baśnie w postaci anime? Jestem kupiony!
Robotics;Notes - po pierwsze to kolejna adaptacja gry twórców Steins;Gate ! po drugie, uwielbiam mechy! po trzecie ścieżka dźwiękowa jest świetna!
Shin Sekai Yori - zdecydowanie urzekł mnie klimat i świat przedstawiony. Zdecydowany faworyt mojego przewidywania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3599138
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-09-2012, 20:56   

Shin Sekai Yori 1

To ma klimat. Mmmmmm. Atmosfera grozy jest fajna. Sporo jeszcze niewiadomych, ale nieco paranoiczne zawiązanie akcji wygląda fajnie. I to zakończony książkowy pierwowzór! Tajemnice? Tak! Inny świat? Tak! Ładne stroje? Też. Zdecydowanie będę oglądać.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-09-2012, 14:44   

Pojawiła się PVka Psycho-Pass. Nie powiem, wygląda całkiem nieźle.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2012, 17:19   

I tak najbardziej emocjonująca jest PV-ka Gintamy...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group