FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Jesień 2012
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2012, 22:54   

Shin Sekai Yori 1 - nie przepadam za kreską ala Shoujo... Taka kreska nie wróży nic dobrego. Ale po pierwszym odcinku tak naprawdę nie mogę narzekać, bo niewiele wiem. Zapewne będzie to kolejne anime z serii mistery, które nigdy Japończykom nie wychodzą. Ta seria ma jednak przewagę nad resztą, że tu element fantastyczny jest normą w przedstawionym świecie. Więc może dostaniemy coś pomiędzy Mushshi a Another. Osobiście liczę na przewagę klimatu pierwszej serii.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2012, 00:16   

To Shin Sekai Yori może być niezłe. Poczekam kilka odcinków.

Widzę, że za subbowanie Little Busters! wzięło się Mazui do spółki z UTW. To brzmi jak ultimate combo ;) Ciekawe, jak się nazwą ;) Stawiam na Unlimited Mazui Works lub coś w te klimaty. UTW subbuje też Chuunibyou demo Koi ga Shitai, więc jakie by nie było anime, tłumaczenie będzie porządne ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2012, 18:59   

Ech, ależ mam opóźnienie dopiero co zaczęłam coś tam oglądać z letniego a tu już jesień się rozszalała... Znajdzie się jakaś dobra duszyczka i mi podpowie co jest czym, co już wyszło, na co zwrócić uwagę itd...^-^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2012, 19:04   

Z letniego SAO.

Z tego kilka jest obiecujących, ale to zależy, co lubisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2012, 19:36   

Myślę że raczej większość się zgodzi że dobrym tytułem do polecenia jest Magi. Ixion Saga DT również mnie bardzo zaskoczyło i polecam obejrzeć choć pierwszy odcinek. Warto chciaż sprawdzić Robotic;notesjako iż jest to anime z tego samego źródła co Stains;Gate, ale nie spieszył bym się z oceną. Tak jak Chaos;Head różniło się od S;G tak i to może różnić się od poprzednika.
Psycho-Pass/Tonari no Kaibutsu-kun/Btooom! również wydaja się ciekawe, choć tu już bardziej zależy od twojego gustu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2012, 20:09   

Tonari no Kaibutsu-kun jest naprawdę udane. Czytam od dawna mangę, która jest dość popularna. A ekranizacja jest bardzo wierna i fajnie zmontowana. Plusem są też świetnie dobrani seiyuu.

Jeśli ktoś lubi ekranizacje gier Key'a, to jest robione Little Busters!. Niby robi je J.C. Staff, ale póki co nie jest źle. Na razie jest lekko i komediowo, jak to na początku wszystkich gier Keya, ale liczę na kawał porządnego dramatu gdzieś od połówki.

KyoAni robi też trochę absurdalną komedię Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, ale można się pośmiać, choć głębi to póki co nie ma tam sensu szukać. No i trochę szkoda, że to nie oni robią Little Busters!

Robotics;Notes zaczęło się bez fajerwerków - rzekłbym poprawnie. Niestety robi je inne studio niż Steins;Gate i widać to - moim zdaniem - w jakości animacji.

Oglądam jeszcze Sukitte Ii na yo. Szkolny romans, mniej wariacki niż Tonari, ale manga nie jest zła, więc jest na mojej liście.

Ponadto również kilka innych tytułów wydaje się interesujących, ale poczekam, aż się skończą i obejrzę je sobie na raz.

Ale ogólnie uważam (subiektywnie), że to bardzo mocny sezon.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-10-2012, 23:57   

Hayate no Gotoku s3 ep3
Jest Hina, dlaczego miało by jej nie być :P Więcej nie trza pisać, trza zobaczyć.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2012, 01:33   

Musiałbym zobaczyć najpierw pierwszy sezon, a jak na złość nie mogę znaleźć wersji z japońskim dubbingiem i napisami po angielsku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-10-2012, 14:19   

Ja swój przegląd bieżących wrzuciłem w wątku o aktualnie oglądanych. Na razie wychodzi:

Chuunibyou
Dla mnie top z nowości, w kategorii lekkiej rozrywki.

Shinsekai Yori
Nagroda o której pisał fum, zwłaszcza w kontekście towarzystwa Dennou Coil, wiele wyjaśnia. To właściwie zapowiada się autentycznie najlepsza seria sezonu, trzyma w napięciu i świetnie buduje atmosferę.

Code:Breaker
Nie wygląda jakoś ponadprzeciętnie, ale chyba będę kontynuował. Na razie...

Robotics;Notes
A tu właściwie nie sposób nic powiedzieć, poza rzeczoną kjutną MC.

Do Little Busters! podchodzę jak do jeża, bo pewnie będą traumy, a Magi już ciepnąłem... A Gyaru to Panzer postanowiłem nie dotykać nawet długim kijaszkiem, jak obejrzałem screeny z pierwszego odcinka. Nie, dziękuję. Planuję przetestować nowe podejście do Hayate no Gotoku, ale mam mocne obawy po obejrzeniu QUALITY na niektórych screenach. Nie żeby to wiele zmieniało... ale jek zepsują Hinę, nie przebaczę. Może później spróbuję czegoś z pozostałych romansów sezonu, jak Tonari no Kaibutsu-kun czy Sukitte ii na yo, ale poczekam aż inni przetestują głębiej i się wypowiedzą.

A z kontynuacji ostało mi się SAO, które właściwie powinno się teraz nazwać ALO (Alfheim Online).

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-10-2012, 15:09   

wa-totem napisał/a:
A Gyaru to Panzer postanowiłem nie dotykać nawet długim kijaszkiem

Nie wiesz, co tracisz.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Progeusz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2012
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2012, 23:30   

Konieczność:
Chuunibyou - KyoAni
Psycho-Pass - Urobuchi
Little Busters - VN
JJBA - klasyk
SSY - klimat
Tonari - shoujo

Reszta zależnie od preferencji. Ew. jeśli komuś brakuje czasu lub nie pasuje gatunek, to może sobie odpuscic coś z powyższych. Jedyne czego nie jestem pewien to LB, może potrzebować trochę czasu na rozkręcenie się.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2012, 23:33   

Slova napisał/a:
wa-totem napisał/a:
A Gyaru to Panzer postanowiłem nie dotykać nawet długim kijaszkiem

Nie wiesz, co tracisz.

Jakoś mnie koncepcja nie pociąga - jego widać również nie ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 18-10-2012, 23:55   

There's a twist there.
Takoż, napewno oglądam Tempest. Tłuką się efektownie, całość wygląda jak zdecydowanie morderczy indexverse zmutowany z nasuverse. I demoniczne owoce kojarzące się z Evą. Mhy.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2012, 23:20   

Tonari no Kaibutsu-kun - jedyna nowość z tego sezonu, którą oglądam i zdecydowanie warto zwrócić na nią uwagę. Przesympatyczni bohaterowie i przyjemna, ciepła historia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-11-2012, 11:10   

mith napisał/a:
Slova napisał/a:
wa-totem napisał/a:
A Gyaru to Panzer postanowiłem nie dotykać nawet długim kijaszkiem

Nie wiesz, co tracisz.

Jakoś mnie koncepcja nie pociąga - jego widać również nie ;)
Motywowany tym co brytyjczycy tak trafnie określają "morbid sense of curiosity" obejrzałem pierwsze cztery odcinki... komentarz ogólny poniżej w załączniku.

Skrajnie sztampowa seria szkolna której twórca bardzo lubi moe-bloby i czołgi... i niespecjalnie przejmuje się ich rzeczywistą wartością bojową. Pz.Kpfw.IV ewidentnie wybrano za urodę... której odmówić mu się nie da.

Przy reakcji dziadka na Mathildę w witrynie jego sklepu, i przy pojedynkach na strzały "z przyłożenia" (o "wyścigach" z podskokami i "dynamicznym braniem zakrętów") mało się nie popłakałem ze śmiechu.

4chan Pickard facepalm.jpg
facepalm!
Plik ściągnięto 86 raz(y) 13,18 KB


_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group