FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Czego fanem jesteś?

Jakim jesteś fanem?
Inego hobby fantastycznego (książki, RPG, Gier Komputerowych itd.) a przy okazji M&A
45%
 45%  [ 36 ]
Przede wszystkim M&A choć interesują mnie inne rzeczy
50%
 50%  [ 40 ]
Tylko M&A, inne dziedzny mnie nie pociągają.
3%
 3%  [ 3 ]
Wszystko, oprócz M&A
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 79
Wszystkich Głosów: 79

Wersja do druku
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2005, 10:55   

Lucyfer (łac. lux: światło oraz ferre: nieść - niosący światło) - w dawnym Rzymie nazwa Jutrzenki-Wenus, gwiazdy zarannej.W chrześcijaństwie imię to pojawiło się najprawdopodobniej po raz pierwszy w łacińskim przekładzie Biblii dokonanym pod koniec IV w. n.e. przez św. Hieronima ze Strydonu, zwanym Wulgatą. Znajduje się ono w Księdze Izajasza 14,12. W oryginalnym tekście hebrajskim występuje ono jako heilel ben-shachar (הילל בן שחר po hebrajsku). Heilel oznacza planetę Wenus, zaś ben-shachar to świetlisty syn poranka, a pierwotnie odnosiło się do Nabuchodonozora II, władcy Babilonu.

by: Wikipedia :P

koty sa smaczne!!! ;>

po dluzszych rozmyslaniach mozna powiedziec ze zaliczam sie .. jako fan Smokow,piwa,muzyki.. ale to wszystko to lekkie stadium fana :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-11-2005, 14:30   

Kocic napisał/a:
Ja natomiast przede wszystkim jestem fanką kotów! Koty są piękne i wspaniałe i niech mi tylko ktoś spróbuje jakiegoś pożreć to ....


Ja powiem tak w Centrum szkolenia wojsk londowych w poznaniu koty upodobaly sobie krzaczory na nasypie ochronnym strzelnicy z raczej tragicznym skutkiem dla nich. :P

BTW hmmm ale wiecie ze wiele kobiet interesujacych sie i dzałajacyh w środowisku mangowo animowym jakos tak ma drastyczne skrzywienia na punkicie kotow.
Ja kotów nie lubie poza jedną :D.
Powrót do góry
porudeq Płeć:Mężczyzna
master_of_monsters


Dołączył: 04 Lis 2005
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2005, 18:27   

M&A dla mnie to tylko jedno z wielu mediow, dzieki ktorym mozna pokazac wizje tworcy. Ogladam filmy, czytam ksiazki, gram na kompie, slucham muzy. Czemu wobec tego nie przeczytac mangi? Nie ma w tym jednak nic magicznego i wybitnie pociagajacego. Troche inne spojrzenie, niekonwencjonalne i oryginalne dla zachodnich kultur tematy. Mozna sie tym fascynowac i ograniczyc sie do tego, ale to nie lezy w mojej naturze.

_________________
..::Like a bullet in your head::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7983859
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-11-2005, 16:59   

Koty NIE SA smaczne. Nie sa. *macha besmirchowi przed oczami napredce zrobionym wahadelkiem*

A Wikipedii nie nalezy wierzyc na slepo.

Redvampire napisał/a:
BTW hmmm ale wiecie ze wiele kobiet interesujacych sie i dzałajacyh w środowisku mangowo animowym jakos tak ma drastyczne skrzywienia na punkicie kotow.

A to ciekawy material do badan dla jakiegos psychologa, nieprawdaz? ;) Wszyscy badaja uzaleznienie od sieci czy komputera ogolnie, ale nikt nie badal skrzywienia na punkcie kotow ;)
Koty sa fascynujace. Mnie osobiscie zawsze ciekawilo, co one sobie mysla, gdy tak spogladaja na czlowieka spod przymruzonych oczu. Nie wiem, gdzies posialam cytat... ale tresc byla mniej wiecej taka: To kot rzadzi, czlowiek zas jest nizsza istota ;)

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-11-2005, 17:08   

Varda napisał/a:
Mnie osobiscie zawsze ciekawilo, co one sobie mysla, gdy tak spogladaja na czlowieka spod przymruzonych oczu.

nie wiem jak inne ale twoje to "Dawaj kurde jesc kobieto i to szybko"
albo "Paczcie idzie naiwniaczka napewno da cos do jedzenia"
"Jak mogła sobie pujsc i nie dac ni do żarcia pewnio znowu poszła te durne animy ogladać a o nas zapomniala juz my jej nie damy spać w nocy"
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-11-2005, 17:14   

Cytat:
A Wikipedii nie nalezy wierzyc na slepo.


Hehe, racja. Na przykład słowiańską mitologią zajmują sie tam głównie neopoganie;>. A jeszcze do niedawna etymologia słowa "szlachcic" to zlechcic", potomek LechaXD.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-11-2005, 17:15   

Stawiam na to pierwsze ;) One sa ostatnio nastawione bardzo roszczeniowo ;)
Ale zadziwie Cie. Trenuje w sobie silna wole i ich nie dokarmiam, ha. Musza im wystarczyc dzienne racje zywnosciowe serwowane przez ojca.
Ostatnio kurcze tato zamknal kotke w pomieszczeniu z pszenica i myszami [bonus jakis czy co? ;)]. Nie zlapala ani jednej. Co za rozwydrzone kociska.
A przeszkadzac to sobie moga... mam okna plastikowe, dobrze tlumia halas z zewnatrz ;)

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-11-2005, 17:44   

Troche gram na komputerze, anime ogladam czasami, z manga raczej kontaktów nie mialem (oprocz serii NGE->kolega mi dal i powiedzial że komkis jest super). Jesli juz mam cos wybrac to chyba najbardziej mnie opisuje pierwsza pozycja w ankiecie.
Ale z fantastyka w stylu RPG nie mam nic wspolnego (kiedys czytalem Wladce Pierscieni i Wiedzmina, a no i jeszcze jak bylem dzieciakiem to byla taka gra planszowa "Magia i Miecz" i w nia bardzo lubilem pogrywac:)

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2005, 00:41   

wiki nie wierze.. ale jakis opis z sensem jest.

Koty podobno ;> sa smaczne :P tutaj wachadelko nie pomoze ;p

Varda napisał/a:

Mnie osobiscie zawsze ciekawilo, co one sobie mysla, gdy tak spogladaja na czlowieka spod przymruzonych oczu.

Jak to co? :P Obmyslaja plan jak przejac kontrole nad swiatem :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2005, 18:32   

besmirch napisał/a:
Varda napisał/a:

Mnie osobiscie zawsze ciekawilo, co one sobie mysla, gdy tak spogladaja na czlowieka spod przymruzonych oczu.

Jak to co? :P Obmyslaja plan jak przejac kontrole nad swiatem :P

Po co? Przecież już ją mają ;)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-11-2005, 19:32   

besmirch napisał/a:
wiki nie wierze.. ale jakis opis z sensem jest.

Koty podobno ;> sa smaczne :P tutaj wachadelko nie pomoze ;p


Ta ale pocisk PG15W z dział 2A28 kal 73mm juz tak bo obiecałem bronić kota przed zjadaczami :P
Powrót do góry
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2005, 16:06   

Bezimienny napisał/a:
besmirch napisał/a:
Varda napisał/a:

Mnie osobiscie zawsze ciekawilo, co one sobie mysla, gdy tak spogladaja na czlowieka spod przymruzonych oczu.

Jak to co? :P Obmyslaja plan jak przejac kontrole nad swiatem :P

Po co? Przecież już ją mają ;)


hehe :P wlasnie mi sie przypomnial Pinki i Mozg :))) poprostu r00x :)

Redvampire napisał/a:

Ta ale pocisk PG15W z dział 2A28 kal 73mm juz tak bo obiecałem bronić kota przed zjadaczami :P


1 musisz mie zlokalizowacw tygodniu przewijam sie przez Wrocław/Brzeg/Opole + 3 inne pomniejsze miejscowosci i zeby mnie zastac w domu tez musisz sie nie lada na starac .. no i pozostaja zawsze 2 sprawa .. ja tez mogem sie bronic, 2 siostry mam, wiec uwazaj bo moge je wyslac jako odwet w odpowiednie miejsce .. uwierz mi nie chcialbym byc w Twojej skorze ;> Ahh i wkoncu od czegos ma sie kumpla w zandarmeri wojskowej :) 1 telefon i odpowiednie jednostki zrobia swoje ;]

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-11-2005, 17:11   

Fani kotów i fani zjadaczy kotów, bardzo proszę wrócić do tematu :P (albo założyć sobie temat o kotach i tam rozpracowywać, czy mają władzę nad światem, czy już całym wszechświatem :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2005, 22:31   

W związku z tym, że całą moja dotychczasowa przygoda z fantasy zaczęła się od m&a ("The Slayers"... od Pottera też się zaczęła, ale tego tu nie uwzględnimy, bo nie było w spisie :)), stawiam je na pierwszym miejscu. Od mangi poszło do RPGów i książek (nie wiem, co to jestcza jazda, ale jeszcze nie spotkałam kogoś, kto grając w rpegi (te normalne, z kostkami, kartami postaci itd.), nie wiedział, czym jest manga).
Takie to dziwne :P

_________________
From where has that darkness come...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-11-2005, 16:20   

besmirch napisał/a:
1 musisz mie zlokalizowacw tygodniu przewijam sie przez Wrocław/Brzeg/Opole + 3 inne pomniejsze miejscowosci i zeby mnie zastac w domu tez musisz sie nie lada na starac .. no i pozostaja zawsze 2 sprawa .. ja tez mogem sie bronic, 2 siostry mam, wiec uwazaj bo moge je wyslac jako odwet w odpowiednie miejsce .. uwierz mi nie chcialbym byc w Twojej skorze ;> Ahh i wkoncu od czegos ma sie kumpla w zandarmeri wojskowej :) 1 telefon i odpowiednie jednostki zrobia swoje ;]


Po pierwsze lokalizacja juz znana ( kto wie ten wie :D) Po drugie nawet nie wiesz jak w zeszłym tygodniu byłem blisko.

Po trzecie ludzie wybaczczie bo tu by trzeba było podziejaszkowac bo besmirch bezmyslnie naruszył własnie pewną starą niepisaną MONowska zasade.


Chłopcze nie strasz trepa żetonami nawet w żartach, bo za to sie zbiera i jak juz lepiej by ten twoj kumpel miał na pagonie zawansowany gwiazdozbiór bo ostanio paru peciarzy-żetonów z pociągu wyskakiwało na bacznosc jak gdy mieli waty do moich zołnierzy wieć. takie ostrzeżenie na przyszlosc nie poruszaj takich spraw bo moga cię przerosnąć
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group