FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Zakończenia serii - dobre czy złe???

Jakie Twoim zdaniem są najczęściej zakończenia serii anime???
Świetne, wbijające w fotel!
9%
 9%  [ 3 ]
Pół na pół - mogło być gorzej, mogło być lepiej.
78%
 78%  [ 26 ]
Fatalne - płakać się chce nad zmarnowanym potencjałem
12%
 12%  [ 4 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Wersja do druku
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-02-2006, 20:05   

Makabryczna, przerażająca i ogulna wiekszosc zakończeń jakie widzialam byla niezadawalajaca. I to nie w sesie pół na pół. Albo zrobią jakieś coś, albo zawalą tak totalnie że nie wiadomo za co się wziąć.
Cytat:
Zakończenie SDK na przykład. Toż to nie wiadomo co to było! Albo Last Exile... siedzi cżlowiek i płacze nad marnotrastwem. Albo Trigun... Albo, o zgrozo, Gungrave... Albo ten Chiobits nieszczesny...

Własciwie nie moge znaleźć zakończenia ktore by mi się chociaż trochę podobało! Żadne anime nie pozostawiło mnie zadowolonej, szcześliwej i pełnej wiary w leprze jutro...
Właściwie to ja nie wiem czemu to jeszcze oglądam...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2006, 02:54   

Jak to w życiu, są zakończenia lepsze i są gorsze. W moim przypadku jak narazie tylko dwie serie pozostawiły mnie mnie z niesmakiem. Pierwsza to GTO - no ale cóż, tak to jest jak anime kończy się w połowie mangi, więc jakoś to przełknąłem. Druga seria to FMP TSR - no tak pieknie się zapowiadało w przedostatnim odcinku, a tu mosz, ostatni epek i klops - takiego rozczarowania dawno nie czułem. No ale cóż, w planach pewnie będą kolejne serie więc inaczej skończyc się nie mogło.
Reszta serii konczy się tak jak powinna ( dajmy na to takiego Shuffle! - jakby to się inaczej skończyło to chyba bym udusił twórców:P), lub nawet przechodzi me najśmielsze oczekwania pozostawiając mnie w stanie nirvany ( np.Cowboy Bebop - brawa dla tórców za takie zakończenie - naprawdę w sposób wyśmienity zamknęli całą serie , czy choćby End of Evangelion - może i zakręcone, ale wyśmienicie pasuje jako klamra zamykająca cały tytuł ).

Tak więc w moim przypadki całkowicie skopane zakończenia są raczej w bardzo małej mniejszosci, reszta jest od dobrego w górę:D

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
nemezis Płeć:Kobieta
Drawning in the dark...


Dołączyła: 12 Paź 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2006, 12:31   

Cytat:
Pierwsza to GTO - no ale cóż, tak to jest jak anime kończy się w połowie mangi, więc jakoś to przełknąłem

Tak, dokładnie tak to jest, Ale ostatnio mnie po prostu osłabia ilość niedokńczonych anime. To znaczy dokończonych - twórcy wyprzedzili mange, pomyśleli te cztery minuty i oto mamy dziadowskie zakończenie w stylu TO BE CONTINUED. Są jeszcze zakończenia beznadziejne, ale nie z powodu przegonienia mangi, tylko z powodu braku pomysłu autora. Naprawdę nie wiadomo co gorsze...

_________________
Śmierć spojrzał na nich z ukosa, co było chytrą sztuczką, jakoże siedzieli wprost przed nim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nkoder Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2006
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2006, 20:52   

Zakończenie NGE... mnie podobało się, ale _tylko_ alternatywna rzeczywistość w pierwotnym zakończeniu. Natomiast End of Evangelion nie przypadło mi do gustu.
Końcówka, za którą jestem wdzięczny twórcom, to ta z Shingetsutan Tsukihime - świetnie zagrali na moich emocjach, chodziłem potem lekko 'rozbity' :)
A Fate/Stay Night niczym mnie już zaskoczyć nie mógł, bo niestety wpadł mi przedtem w oko jakiś spoiler :(.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4276643
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group