FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
  Kogo lubisz w M&A najbardziej
Wersja do druku
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2010, 15:41   

Shikamaru z Naruto - za inteligencję, zachowanie chłodnego spojrzenia w każdej sytuacji, i lenistwo :P.

Piccolo z Dragon Ball Z - za metamorfozę charakteru jakiej doznał od początku Dragon Balla, ogólnie najciekawsza chyba postać w serii DB.

L. z Death Note

Vash the Stampede z Triguna

Urahara, Grimmjow, Shunsui Kyoraku (kapitan z dwoma katanami) z Bleacha

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Madoko_MJ Płeć:Kobieta
Szczera Merry


Dołączyła: 27 Sty 2010
Skąd: z kosmosu
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2010, 14:45   

Zgadzam się z Ankur w sprawie szatana serduszko-też go uwielbiałam, a tym bardziej ę choć się zmienił na dobrego zawsze zostawał przy swoim ^^ i miał trochę trudny charakter.

_________________
"Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty"
Sokar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voltex Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2010, 18:53   

Boys:

1. Sasuke (Naruto) - mimo, że wielu ludzi go nienawidzi ja go właśnie lubię ;) Od pierwszego odcinka anime, po ostatni chapter mangi. Jak opuścił wioskę to jeszcze bardziej mi się spodobała ta postać.

2. L (Death Note) - no tu chyba nie trzeba się rozpisywać, lubię go za to, co już wielokrotnie już było pisane.

3. Raito/Kira (Death Note) - za charakter, dowód na to, że nie można iść do celu po trupach ;) Świetnie wykreowana postać

4. Vegeta (Dragon Ball) - jako, ze to była moja pierwsza ulubiona postać to mam do niej sentyment ;]

5. Ulquiorra (Bleach) - silny, opanowany, inteligentny, zły. Nie mógł nie znaleźć się na mojej liście ;)

6. Lelouch Lamperouge (Code Geass) - Oczywiście znalazł się na liście z tych samych powodów co Kira ;) Co prawda nie jest taki okrutny i bez sera jak Raito, mimo to bardzo mi przypomina go ;)

Girls

1. Karen (Code Geass) - moja ulubiona postać żeńska ;) Silna, nie boi się walki, ani ubrudzić sobie rąk - takie właśnie kobiety lubię ;)

2. Kagura Tsuchimiya (Ga-rei Zero) - jedyna główna bohaterka, którą najbardziej lubię z anime ;)

3. Yoruichi (Bleach) - silna, inteligentna, były kapitan, ładna ;)

4. Rin (Fate stay Night) - z początku myślałem, że jest dwulicowa i zdradliwa, ale ostatecznie okazała się ciekawą osobą ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 26-02-2010, 01:38   

Kilka anime wpadło, więc przyda się uzupełnić wpisy

Gohan <Dragon Ball Kai> - Sentyment do tej postaci. Stary dobry Gohan pokazany w HD

Trunks <Dragon Ball Z> wyczekuje jego pojawienia się w DB Kai. Pierwsza postać przed Gohanem

Shiroh <Blazer Drive (manga)> - Mimo iż jest trochę irytujący, jednakże osobiście lubię go za tę potęgę, czyli Testarossę

Youichi <Asu no Youichi> myślałem, że takie animacje nie istnieją już. Szkoda tylko zakończenia

Natsu <Fairy Tail>- w tej postaci jest coś, co sprawia, że nie potrafię go nie lubić.

Erza <Fairy Tail> - Twarda, potężna i jeszcze ze zbroją paladyna. Jedynym słowem wypas.

Misora <Blazer Drive (Manga)> - Siostra shiroha. Miłe usposobienie, oraz silna mistyklejka. Też dobra postać żeńska

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Madoko_MJ Płeć:Kobieta
Szczera Merry


Dołączyła: 27 Sty 2010
Skąd: z kosmosu
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2010, 22:12   

Ta... stary dobry Vegeta(dragon ballZ)-najbardziej podobał mi się w odcinkach jak zaczynał mieszkać z Bulmą xD

Athrun Zala-Gundam Seed. Sama w sumie nie wiem za co, może za to że nie był tak niezdecydowany jak główny bohater i że nade wszystko cenił sobie przyjaźń i zaufanie...


Mai (Ghost Hunt) -spodobała mi się od pierwszego odcinka, być może z powodu łączących nas cech charakteru.


Zero Kiryuu (Vampire Knight) Lubie tego typu charaktery- uparty, tajemniczy i pewny siebie.



* Repli..? wiesz gdzie mam szukać Blazer Drive (mangi)- powyżej 7 chaptera, nigdzie nie umiem znaleźć, jak ostatnio znalazłam to były po hiszpańsku... ;/ i coś kreska mi nie pasowała do "normalnych"chapterów ;P

_________________
"Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty"
Sokar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reijia_ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2010, 22:32   

Nana Osaki [Nana] - główna bohaterka z Nany jest żywym dowodem na to, że nie powinno patrzeć się na ludzi przez pryzmat szalonego image’u. Nana Osaki jest punkową z silną osobowością i ostrym językiem. Nie daje sobie w kasze dmuchać, ale nie jest jednocześnie degeneratką. Pod niezniszczalną powłoką silnej kobiety, ukrywa się krucha duszyczka, wiernie oddana swoim przyjaciołom. Chciałabym mieć taką przyjaciółkę, jaką była Nana Osaki i w ogóle poznać tak interesującą na wielu płaszczyznach dziewczynę.
Shin [Nana] - najbardziej przekonywujący mnie do siebie animowany nastolatek, jakiego znam.
L [Death Note]- przekomiczny, innowacyjny, nie tuzinkowy...mogłabym tak wyliczać jego cechy bez końca. W dzisiejszych czasach często szasta się takimi pojęciami jak ’oryginalny’ czy ’specyficzny’ przy ocenie danej postaci z m&a, co nie zawsze jest w 100% adekwatne. Dla mnie nazwanie L’a postacią oryginalną jest zgodne z prawdą. Może o tym nie wiem, ale wcześniej nie spotkałam się z tak dziwną projekcją bohatera. Dosłownie DZIWNĄ. Myślę, że każdy kto oglądał Death Note i jest zwolennikiem La, sam dopowie sobie resztę.
Grell [Black Butler] - wcześniej nazwałam L’a postacią komiczną, jednak z założenia miał być on tylko inteligentnie niepowtarzalnym detektywem. Grell to postać komiczna nie tylko z założenia, sprawdza się on również w praktyce.
Drocell [Black Butler] - za uderzająco śliczny wygląd zewnętrzny i smutny los.
Shiki [Vampire Knight] - z Zero przerzuciłam się ostatnimi czasy na Shiki’ego. Uważam go za najpiękniejszego animowanego chłopca. Jego zniewieściała uroda wręcz powala i idealnie komponuje się ze spokojnym charakterem.
Undertaker [Black Butler] - sympatyczny grabarz ^__^
Reiji [Phantom] - jego uciemiężały charakter nie został na szczęście naciągnięty. Na naszych oczach Reiji przechodzi zupełną metamorfozę i odbiega od potocznego schematu bohaterów, którzy ze złych, stają się dobrymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 17:39   

Rei Ayanami- kocham ją odkąd zobaczyłam w wieku 7 lat zdjęcie jej figurki w Machinie.
Za osobowość, za piękno, za ukryte uczucia, za to, że czasem czuje się zupełnie jak ona.
Shina i Asuke też lubię, podobnie jak Misato, Kensuke, Toujiego, Ritsuko, Hikari i Kajiego, ale Rei kocham najbardziej <3
I jeszcze Aeris Gainborough. Za bycie słodką, ale inteligentną osobą(no szok, jak ktoś może być uroczy, ale nie głupi po moewemu? xD)
I za jej związek z Cloudem, poświęcenie, wygląd...Wszystko, noo <3
I Ayu Tsukimiya z Kanona. Bo jest jeszcze jedną postacią, z którą dość mocno się utożsamiam.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
~~mukuru Płeć:Kobieta
Drama Queen


Dołączyła: 29 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 18:48   

Nie będę tworzyła długiej listy, bo mam jednego niezmiennego faworyta.

Jirou z Black blood brothers- to strasznie płytkie, ale kocham go przede wszystkim za jego przepiękny uśmiech, mrrr...

_________________
Cóż powie- on? Co powie głos sumienia ---
ta zmora zmór, co za mną kroczy w ślad?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
12287571
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 21:05   

Integra z Hellsinga - charyzmatyczna, silna i zdecydowana przywódczyni, robiąca swoje pomimo dość lekceważącego do niej stosunku innych decydentów.
Zaraki Kenpachi z Bleacha - nieprzewidywalny i niepowstrzymywalny maniak walki. Zwyczajnie nie da się go nie lubić, gdy rzuca się z szaleńczym śmiechem w sam środek najgwałtowniejszej rzezi (zazwyczaj spóźniony, bo ciągle gubi drogę).
Rei Ayanami z NGE - małomówna, powściągliwa, tajemnicza. Jedni tej postaci nienawidzą, inni, tak jak ja, uwielbiają.

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
reiji777 Płeć:Mężczyzna
Trollface


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Biłgoraj
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2010, 01:25   

Onizuka Eikichi z GTO-za podejście do życia i fajny motor

Sephiroth z FF7-za jego mroczność i bezwzględność

Zack Fair z FF7-za styl i buster sworda

Hayate Ayasaki z Hayate no Gotoku-nie wiem czemu, po prostu go lubię

A jeśli chodzi o przedstawicielki płci pięknej to:

Sylvie z Princess Lover-za umiejętność władania mieczem i wygląd

Minatsu Shiina z Seitokai no Ichizon-za charakter, wygląd, i maltretowanie głównego bohatera

Kanu Unchou z Ikkitousen-za wygląd i jej uczucie do Gentoku :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4171270
Lolika Płeć:Kobieta
Wariatka .


Dołączyła: 04 Kwi 2010
Skąd: Dublin , Irlandia .
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 14:33   

Męskie :
- L ( Death Note ). Szczerze to nie mam pojęcia czemu go lubię. Może dlatego, że co chwilę je jakieś słodkie ciastka przez które ślinka do ust mi napływała.
- Raito ( również Death Note ). Lubię go bo ma kupę pomysłów i zawsze próbował zrobić wszystko do końca, co skończyło się jego śmiercią, ale doobra. Chociaż mroczny charakter po prostu go uwielbiam.
- Zero Kiryuu ( Vampire Knight ). Za uczucie do Yuuki. Od razu widać, że jest w niej zakochanym. Po prostu mnie tym powalił na kolana, choć do końca nie wiem czemu.

Żeńskie :

- Yuuki ( Vampire Knight ). Dziewczyna do złudzenia mnie przypomina. W czym? To już zachowam dla siebie.
- Saber/Szermierz ( Fate Stay Night ). Zawsze taka twarda i nieznająca uczuć, a jednak zakochana. Walczyła jak mogła.

Widziałam mnóstwo anime, jednak żadna z postaci mnie nie zachwyciła, w przeciwieństwie do tych powyżej.

_________________
I'll also show you a sweet dream
next night .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
627758
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2010, 15:07   

Hitsugaya (Bleach) za całokształt. Taki zimny i dziecięcy i tak fajnie się denerwuje, z fryzurką jak biały terier.

http://img13.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img13/3918/west20highland20white20.jpg&via=mupload

http://img689.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img689/3236/sonis.jpg&via=mupload

Chociaż po wyzwaniu Hiyori od krewetek, straciłam do niego szacunek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2010, 22:24   

Przypominają mi się tylko cztery, które bardzo polubiłem:

Vash Stampede z Triguna - fajnie zbudowana postać, zgrabnie łącząca moim skromnym zdaniem elementy humorystyczne z tymi, które cechują każdego prawdziwego bohatera animca.

Hitsugaya Toshiro z Bleacha - bardziej za klimat, jakim otoczona jest ta postać w serii, chociaż także za to, że jest niedocenianym, młodym geniuszem, który bardzo przywiązany jest do zdobytych dzięki umiejętnościom tytułów ("Dla ciebie KAPITAN Toshiro...") Jest w tej postaci trochę naturalności, chociaż może niektórzy się z tym nie zgodzą. Po prostu znam kolesia, który jest do niego bardzo podobny.

Edward Erlic z FMA - genialnie skonstruowana postać pierwszoplanowa z genialnej serii. Cenię w nim to samo co w Vashu (zresztą obaj są trochę podobni). Najbardziej polubiłem chyba tą jego postać, którą ukazano w pierwszym anime FMA. Ma jedną wadę. Jego osobowość przyćmiewa niejednokrotnie postać brata.

Kurogane z Tsubasa Chronicle - archetyp wojownika bez żadnych ozdobników, ale mimo to wciąż intrygujący, nie tak jak pierwszy lepszy łebek z pierwszej lepszej shonenówki. Bardzo umiejętnie wplątana w fabułę postać, w sumie tylko dzięki niemu nie porzuciłem tej serii zbyt szybko.

Z kobiecych akcentów niestety nic sobie nie przypominam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amuto Płeć:Kobieta
Pani Scutcliffe


Dołączyła: 06 Lip 2010
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2010, 10:30   

Moje typy męskie:
1.Ryuuji Takasu(Toradora!)
2.Grell Scutcliffe(Kuroshitsuji)
3.Undertarker(Kuroshitsuji)
4.Break(Pandora Hearts)
5.Ciel Phantomhive(Kuroshitsuji)
6.Soul Eater(Soul Eater)
7.Ikuto(Shugo Chara)


Moje typy zeńskie:
1. Taiga Aisaka ( Toradora!)
2.Louise Zero( Zero no Tsukaima)
3.Maka( Soul Eater)
4. Rima ( Shugo Chara)
5. Moka( Rosario to Vampire)
6. Yuuki ( Vampire Knight)
7. Beatrice(Umineko no naku koro ni)

_________________
"Dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości i dopiero wtedy mów o wolności."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13928656
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group