FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
  Najbardziej odpychający typ Kawaii Panienki

Jaki typ bohaterki jest najbardziej odpychający?
Kawaii Panienka cierpiąca na Kawaii Choroby:
10%
 10%  [ 10 ]
Typowa Bohaterka
13%
 13%  [ 12 ]
Bardzo Kawaii Dziecinna Dziewczyna:
24%
 24%  [ 22 ]
UberSprzątaczka
10%
 10%  [ 10 ]
Typ Autystyczny
4%
 4%  [ 4 ]
Typowa japonka
3%
 3%  [ 3 ]
Dziewczyna - Szczeniak
16%
 16%  [ 15 ]
Jak śmiesz obrażać moje wymażone kobiety ty fanie Dragonballa i Pokemonów
16%
 16%  [ 15 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 91

Wersja do druku
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2009, 23:58   

Czemu w ankiecie nie ma nr. 8, czyli Idealna Kawaii Panienka? Bo takie to mnie najbardziej irytują.

Jedna z najładniej narysowanych postaci w serii, nie uczy się (lub uczy się bardzo mało), ale oceny zgarnia najlepsze, silna fizycznie, jak anime zalicza się do Shōnen, to ma pewnie jakieś Uber moce, do tego taka paskuda jest miła, czuła, kochająca, ewentualne negatywne cechy charakteru okazują się pozą, dodają owej postaci uroku albo są spowodowane traumą z przeszłości (co sprawia że pannie trzeba też współczuć).

Przykłady: Kallen (Code Geass), Tsubaki (Soul Eater), Miu (DearS), Belldandy (Aa Megamisama)

Co jak co, ale nic mnie nie irytuje jak ideały.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hokusai Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2009, 21:38   

Zgadzam się z przedmówcą co do "idealów". Widząc jak irytującą osóbką jest np. taka Belldandy naprawdę cieszę się, że w życiu nikt nie jest doskonaly, a ludzie jednak mają jakies wady. Grrrr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naraku_no_Hana Płeć:Kobieta
Chyba normalna. Chyba.


Dołączyła: 18 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2009, 16:45   

Typowa Bohaterka - koszmar z ulicy Wiązów. Nie znoszę ciapowatych bohaterek, o których jedyne dobre, co można powiedzieć to to, że są słodkie (a i tego czasami brakuje). Takie panny najczęściej są całkowicie pozbawione charakteru, a ich jedynym marzeniem jest żeby "on wreszcie zwrócił na mnie uwagę!".

Kawaii Panienka cierpiąca na Kawaii Choroby - zabić to mało. Takie cosi wzbudza współczucie przez pierwsze 5 minut, a potem robi się wkurzające. Jak jeszcze takie dziewczę jest epizodyczne, to idzie przecierpieć, ale jak cała seria opowiada o Śmiertelnie Chorej Dziewczynce I Jej Słodkim Marzeniu Które Nigdy Się Nie Spełni, Naraku_no_Hana toczy pianę z ust przez cały czas oglądania czegoś takiego. Takie bohaterki zdawają się aż krzyczeć: JA MAM GORZEJ!

Bardzo Kawaii Dziecinna Dziewczyna - jak patrzę na taką bohaterkę, mam ochotę spytać: Czy ona ma jakiś uraz??? Dziewczyna, która w wieku, powiedzmy 13 lat zachowuje się jak pięciolatka, pilnie potrzebuje konsultacji psychologa.

UberSprzątaczka - tu w zasadzie nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak lubi sprzątać, to proszę bardzo, różne ludzie mają zboczenia :p

Typ Autystyczny - tu też nie mam zastrzeżeń. No bo jak może irytować coś, co w ogóle się nie odzywa i śpi 20 godzin na dobę?

Typowa japonka - brak zastrzeżeń. Choć trudno mi wyobrazić sobie w anime typową Polkę czy, powiedzmy, Rosjankę xD

Dziewczyna - Szczeniak - masakra, masakra i jeszcze raz MASAKRA. Jak można w ogóle kochać COŚ (tak, tutaj jestem poważna: COŚ), z czym nie można w żaden sposób się porozumieć i w ogóle lepiej kupić sobie psa (bo może wykaże się większą inicjatywą w znajomości)? Wyobraźmy sobie taką scenę.
- Kocham cię, Y. Zawsze kochałem.
- Nyu?

_________________
Nukedashitette Nukedashitette
Kanashisugiru unmei kara
Anata wa NARAKU NO HANA ja nai
Sonna basho de
Sakanaide sakanaide
Karametorarete ikanaide
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Meido Płeć:Kobieta
Hauuu...!


Dołączyła: 15 Lip 2009
Skąd: z piątego piętra
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2009, 19:48   

R2D2 napisał/a:
Jedna z najładniej narysowanych postaci w serii, nie uczy się (lub uczy się bardzo mało), ale oceny zgarnia najlepsze, silna fizycznie, jak anime zalicza się do Shōnen, to ma pewnie jakieś Uber moce, do tego taka paskuda jest miła, czuła, kochająca, ewentualne negatywne cechy charakteru okazują się pozą, dodają owej postaci uroku albo są spowodowane traumą z przeszłości (co sprawia że pannie trzeba też współczuć).


Tak zwana Mary Sue. Zgadzam się, cholernie denerwujące, bo jak taką widzę, to od razu zazdroszczę.


Cytat:
Takie bohaterki zdawają się aż krzyczeć: JA MAM GORZEJ!


No bo o to chodzi. Takim postaciom należy współczuć i szlochać nad ich losem. Czysto teoretycznie, bo większość ludzi takie bohaterki doprowadzają do szewskiej pasji.

_________________
Honestly what will become of me
Don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming

Nakarm stwora!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Syunikiss Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2009, 15:09   

"Typowa japonka" - dla mnie to chyba jest najgorsze

_________________
http://www.lastfm.pl/user/Syunikiss1
http://myanimelist.net/profile/Omi1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 08-08-2009, 18:16   

Na chwilę obecną: Typowa bohaterka. Na siedemsetsiedemdziesiątosiem fioletowych sześcianów z galaretki! Za każdym razem gdy toto przechodzi ulicą ktoś powinien krzyknąć: Hej ludzie cyrk idzie!!! Publiczne upokorzenie nie jest zabawne, a co dopiero gdy powtarza się w każdym odcinku. Dobry porze, to poniżej ludzkiej godności...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Kikimora Płeć:Kobieta
..lubię bakerollsy.


Dołączyła: 05 Lip 2009
Skąd: Świnoujście
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2009, 05:55   

Typowa Bohaterka - Rozszarpać. Nadpobudliwość, ciapowatość, idiotyzm, zaćma umysłowa, kotwica w mózgu, ograniczone horyzonty umysłowe, silniejsza od większosci facetów, gada jak katarynka, tak głupia, że się nie boi.. Brrrr. Choć Excel polubiłam.. xd
Kawaii Panienka cierpiąca na Kawaii Choroby - Da się przeżyć. Zawsze, powtarzam, zawsze może być gorzej. Na przykład, kiedy jest stado takich bohaterek i wszystkie kaszlą w tym samym czasie..
Bardzo Kawaii Dziecinna Dziewczyna - Po prostu udaję że jej nie widzę, nie słyszę. Moje oczy dostosowały się, więc w miejscu słodkiej dziewuszki widzę białą, niemą plamę.
UberSprzątaczka - Ja jestem uberSprzątaczką. Nic do takiej nie mam, chyba, ze łączy osobowość z jeszcze jednym z przykładów z listy.
Typ Autystyczny - Oosakaaaa! - Zwykle najbardziej lubię postaci, przez które mam skurcze brzucha od śmiechu. Zazwyczaj te bierne bohaterki są tego przykąłdem i za prawdę nie przeszkadzają mi.
Typowa japonka - Ja je dzielę jeszcze na dwie podgrupy - te silne i te słabe. Te silniejsze, choć nie za silne, mogą się jeszcze w moich oczach obronić jakimś heroicznym czynem, na przykłąd zaciukać oprawcę bądź chociaż stanąć w czyjejś obronie tudzież swojej. Te cichsze, słabsze, 'lane po twarzy'.. Sama bym taką zlała i to nieźle.
Dziewczyna - Szczeniak - Słodkieeee! Mi to nie przeszkadza. Zwykle do czasu. Pralka-Chii zagosciła w mym sercu i nadal tam przesiaduje. Sikająca po domu Nyu też taka straszna nie była. Gorsi zwykle są faceci przygarniajacy taki sprzęt domowy/pieska. Na prawdę, i Hideki i Kouta.. SPALIĆ. ZGNIEŚĆ. ZNISZCZYĆ. ZMIAŻDŻYĆ. no..

_________________
Niedożywieni i gruźliczy
Studenci walczą z błazenadą
Sztanbał szlachetne weksle liczy
Patrioci do Paryża jadą
W powietrze wylatuje zamek
Stając się marzeń rozpadliną
Rzecki umiera weteranem
Wokulski znika pod ruiną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8871681
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2009, 21:03   

Kawai panienka cierpiąca na kawai choroby, hmm prawdę mówiąc za bardzo się z takimi nie zetknęłam dotychczas, ale sama nazwa brzmi odstraszajco, jak dla mnie, poza tym nie lubię mdłych wyciskaczy łez. Hmm "wzruszające życie" heh dzięki bardzo...
Typowa bohaterka, no cóż, przecież bez niej nie byłoby żadnej historii, fakt faktem, zastanawiam się dlaczego dla Japończyków główna bohaterka tak często bywa niedouczonym, głupiutkim i płaczliwym bachorem, no ale cóż może niekiedy "chwyta" za serce, powiedzmy, że chwyta...
Bardzo Kawai Dziecinna Dziewczynka, ze względu na Nodame i jej: Mukya!!!! Gyabo!!!! nie mam nic przeciwko, heh po prostu Noda jest świetna, nawet jeśli coś z nią nie tak;D
Uber Sprzątaczka mam awersję, zazwyczaj dlatego, iż główny bohater znęca się nad nią w dwojaki sposób i wykorzystuje to, że jest jej pracodawcą, ona jest na tyle głupia, że u niego pracuje, nie znacznie gorzej, ona po krótkim czasie jest w nim zakochana...
Typ autystyczny ja nie chcę nic mówić, ale często go widzę na ulicy...co za dużo to nie zdrowo...
Typowa japonka, no nic, tego co się zakorzeniło wyplenić trudno
Dziewczyna szczeniak hmm ja się tylko zastanawiam skąd one się biorą??

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group