FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  myanimelist.net
Wersja do druku
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-01-2011, 13:52   

A ile czasu upłynęło?
Bywa, że taka zmiana zajmuje cały dzień.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
K4tsuperu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2011, 14:01   

Ponad kilka godzin.

Ale do tego nie rozumiem dlaczego stary obrazek powraca.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2011, 14:10   

K4tsuperu napisał/a:
Ale do tego nie rozumiem dlaczego stary obrazek powraca.

Bo baza wciąż nie zdążyła wgrać nowego. Niestety MAL jest wolny jeśli chodzi o takie zmiany. Czasem musi minąć kilka dni nim baza zauważy, że skasowałam zaproszenie od kogoś i przestanie je wyświetlać. >.> Dlatego radzę po prostu poczekać i jak jutro nie będzie zmiany to dopiero spróbować jeszcze raz wgrać obrazek.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tai16 Płeć:Mężczyzna
Impmon - fioletowy wilk


Dołączył: 07 Mar 2011
Skąd: Rawicz
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2011, 21:19   

Odkopie temat.

Moja lista anime:
http://myanimelist.net/animelist/Tai16

Moja lista mang:
http://myanimelist.net/mangalist/Tai16
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2012, 21:10   

Odkopię temat bo mam pewne rozterki moralne. Jakieś 3 lata temu zabłąkałam się na Anime-Planet i nie interesowałam się zbytnio MAL. Ale zauważyłam po rejestracji na tutejszym forum, że MAL jest tu o wiele popularniejsze. Czy jest ku temu jakiś konkretny powód? Np. sensowniejszy niż na AP algorytm polecający anime? Ogólnie chodzi mi o to czy MAL jest o tyle lepszy żeby mi się opłacało poświęcać czas na przeniesienie mojej listy (około 150 a. obejrzanych) na MAL?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 07-03-2012, 02:58   

Też jestem ciekaw jaka jest różnica pomiędzy MAL i AP. Przyznam się, że jestem tu i tu, choć częściej zaglądam do AP. Jeżeli nie ma jakiegoś tytułu w jednym, to jest w drugim. W MALu lubię możliwość określenia ile razy oglądałem daną pozycję, dzięki czemu czas spędzony przy anime jest rzeczywisty. Natomiast AP jakoś lepiej odzwierciedla mój gust - czy to na ocenach anime, czy rekomendacjach.
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-03-2012, 10:25   

Ja z AP nie korzystałam, bo o nim nie słyszałam gdy zakładałam listę, ale strona mnie nie zachwyciła. Może to przez design, bo te gwiazdki na listach wyglądają jak dla mnie wyjątkowo kiczowato. Na brak tytułów do oglądania/czytania nie cierpię, więc algorytmy polecające raczej nie będą mi przesadnie przydatne*. Plus nie potrzebuję czwartej listy....

*Nie wspominając, że wolę jenoci system poleceń.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-03-2012, 18:47   

MAL z tego co widzę ma chyba dużo większą i bardziej aktywną bazę użytkowników. Poza tym tak na pierwszy rzut oka design AP mi się nie podoba, ani to ładne, ani przejrzyste. Wisienką na torcie MALa jest naprawdę duża dowolność customizacji listy. Czy warto się przenosić, to już zależy od tego, do czego wykorzystujesz stronkę - jeżeli jako gloryfikowany notatnik i baza tytułów na AP nie ma dziur, to Twoje oczekiwania są w 100% spełnione i MAL siłą rzeczy nie może Ci nic ponad to czego chcesz zaoferować. Jeżeli dla społeczności, to MAL ma szansę mieć większą (patrząc chociażby na pole z najnowszymi recenzjami - na AP najnowsza recenzja jest z 27 lutego, na MALu pojawia się nowa mniej więcej co godzinę-dwie chyba.)

Ogólnie to przeniesienie listy 150 anime to przy sprzyjających wiatrach może z kwadrans roboty, pół godziny max - polecam obczaić MAL i samemu zdecydować, czy chcesz tam zostawać na dłużej.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-03-2012, 19:49   

Moim zdaniem to tylko i wyłącznie sprawa gustu. Mi osobiście MAL się nie podoba, moja pierwsza lista była napisana w html-u ręcznie a Anime-planet akurat miało gwiazdki :] To już jest wybór typu Świstak vs Ebay vs Allegro, Ceneo vs Nutoka czy Polski Cukier vs Diamand. Każdy serwis ma swoje plusy i minusy. Każdy spełnia swoje założone funkcje. A przeniesienie całej listy jest banalnie proste , kopiuj wklej. Chyba w obydwie strony. Prawdopodobnie istnieją też inne listingi, kto wie może nawet lepsze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2012, 20:50   

No właśnie tak na pierwszy rzut oka ciężko mi było znaleźć jakieś znaczące różnice, oprócz mniej kiczowatego wyglądu. Pewnie jednak się skuszę na testowanie MALa ze względów społecznościowych. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Varmilion Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Mar 2012
Skąd: Skaczę po wymiarach, nigdzie na stałe ;P
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2012, 18:36   

http://myanimelist.net/animelist/Nurarihyon010 - super strona... poznałem ją na nigtwoodzie, nie gubię się w epkach jak mi komputer siądzie ;P

_________________
Otaku nie ma krwi, Otaku ma chakrę!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11046884
szwagier Płeć:Mężczyzna
Kitsune


Dołączył: 21 Maj 2012
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2012, 14:57   

Przyjemny i wygodny serwis, od dawna już z niego korzystam, szkoda tylko, że jest ograniczenie w ulubionych tytułach, postaciach itd.

Moja lista:
http://myanimelist.net/animelist/Gothard

_________________
People die if they are killed.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8141690
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-05-2012, 17:10   

A ja mam do zaznaczenia jedną ciekawą wadę Anime-planet. Mianowicie nie wiem, czy to wina przeglądarki czy listingu, ale kilkukrotnie lista mi się wzbogaciła, zmieniła lub przemieniła status serialu, bez mojej wiedzy. Np kilka razy serial kompletnie stracił ocenę, przestawiła się na "drop", lub dokleił mi się kompletnie znikąd jakiś serial. Czasami wychodzi ciekawie.
Wszystko po przywróceniu sesji z otwartym listingiem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
emilyoo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Paź 2009
Skąd: Kielce
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2012, 23:10   

http://myanimelist.net/animelist/emilyoo
Gdy zsumowało mi łączny czas poświęcony na oglądaniu anime to aż się zdziwiłem.
Nie wiadomo jak i gdzie :)

_________________
http://myanimelist.net/profile/EmilYoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2055179
Yuffi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Cze 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 18:11   

http://myanimelist.net/animelist/Yuffi nie ma tu za wiele, ale jakos ostatnio nie mam czasu siedzieć i oglądać xP a szkoda T.T
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8206999
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group