FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Seiyuu Awards
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-12-2008, 20:26   Seiyuu Awards

OK Panie i Panowie... Japończycy pytają nas o opinię!

http://www.seiyuawards.jp/eng/

Wypełniać formularz i głosować!

Jeśli idzie o mnie, oddałem głos na

Tomatsu Haruka (戸松 遥)

Której tegoroczne role (Nagi w Kannagi; Lala Satalin Deviluke w ToLoveRu; Chika Midarezaki w Kyouran Kazoku Nikki) wskazują na wielki talent i zdolność adaptowania się do zróżnicowanych ról.

W odróżnieniu od Kugimiyi Rie czy nawet Mamiko Noto, Haruka Tomatsu (jeszcze) nie popada w stereotyp, nie czyni swych ról lustrzanie podobnymi.

Moim zdaniem, zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie.

A co wy sądzicie? Jak zagłosujecie?

Gala finałowa odbędzie się w Tokio, w marcu, jest więc trochę czasu... o wynikach poinformuję w tym wątku.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-12-2008, 20:57   

Jestem pewnie przewidywalny, ale wierność zabraniała mi oddać głos inaczej. Aya Hisakawa, jedna z mistrzyń drugiego planu, seiyuu (Miki z Uteny, Becky z Gunsmith Cats, Kerberos z CSS, Hinoto z X, Skuld z OMG, Marika von Feuerbach z LoGH), która grała niegdyś moja ukochaną Ami. Dziś coraz rzadziej ją słychać, więc za świetną, drugoplanową rolę Akiho Nogizaki w "Nogizaka Haruka no Himitsu" należy jej się wyróżnienie.

Dałbym głos też na Hayashibarę, która wcieliła się ponownie w dwie absolutnie klasyczne postaci sprzed lat (Rei z Evy i Linę z Slayers) i pokazała klasę.
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-12-2008, 10:55   

A ja zapewne nie bede zapewne oryginalna... Zagłosuję na Mamoru Miyano. Przypuszczam, że prawie wszedzie gdzie wystepuje poznałabym jego głos, choć często występuje w zupełnie innych rolach, niż wcześniej - czasem jako mrukliwy i nawiedzony Kiba (Wolf's Rain) czy Setsuna F. Seiei (Gundam 00), czasem w bardzo urocznym trybie ADHD jako Tamaki (Ouran Host Club), czasem zrównoważony, choć z maniacka pasja taki Kiddo (Soul Eater), a czasem totalnego cieniasa, którego nie sposób nie lubić jak Kylie (World Destruction) a czasem... natchnionego uke (muahaha) jak Rikuson (Koutetsu Sangokushi). O, zapomniałabym o totalnym psycholu pod przykrywka jakim był Light (Death Note). Jak widać, wybija sie w nowszych anime generalnie (do 5 lat wstecz), ale główne role przez niego grane są po prostu dobrrrre i mruczne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2008, 19:34   

Keiji Fujiwara - jeden z niewielu aktorów głosowych, których rozpoznaję. Dysponuje dźwięcznym, lecz chrypliwym głosem. Lubię go głównie za role szaleńców i popaprańców takich jak Ladd Russo z Baccano! i Ali al-Saachez z Gundama 00. Gra również bardziej pozytywne kreacje Hollanda z Eureki, czy Raigyo z Xamda (i wiele innych). Osobiście głos oddaję głównie za rolę Ladda. Jak dla mnie był to najlepiej zagrany szaleniec, z jakim się spotkałem. A co za tym idzie musiały mu wyjść jego wahania nastrojów. Trudna rola.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-12-2008, 20:27   

Jun Fukuyama Nie muszę chyba tłumaczyć, że cenię go najbardziej za Leloucha z CG. Facet jest po prostu obłędny, uwielbiam jego głos. Do tego nie wiem jak to robi, ale potrafi go zmienić nie do poznania, co myślę świadczy o jego doskonałych umiejętnościach. Użycza głosu równiez Aidou z VK czy Watanukiemu z xxxholic.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-12-2008, 10:45   

Zapytana o ulubionego seiyuu, swój głos zawsze i niezmiennie od lat już kilku oddaję na pana imieniem Kazuya Nakai. Nie jest zbyt popularny i zdaje się, że nie wielu przepada za jego głosem, ale co by ludzie nie mówili, jego brzmienie jest niesamowite, urzekło mnie, złapało za serce i nie puszcza. Chyba najbardziej lubię go za Mugena z Samurai Champloo i Zoro z One Piece'a. Poza tym są jeszcze Hijikata z Gintamy, Doumeki z xxxHolica czy Karasu z Noeina. A kiedy go usłyszałam w Nodame Cantabile jako Kouzou Etoh, uśmiech automatycznie wpłynął mi na twarz.

Z seiyuu, których jeszcze lubię i mniej więcej rozpoznaję są Jouji Nakata (za niezrównanego Hrabiego Monte Christo i Smoka Chaosu Garva) oraz Romi Paku (za Kuchihę z Amatsuki czy Harakena z Dennou Coila).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2008, 20:42   

Zazwyczaj na seiyuu większej uwagi nie zwracam, jednak po prostu zachwycili mnie w anime Haruhi Suzumiya no Yuutsu. Tomokazu Sugita (Kyon) był po prostu niesamowity i to jego "yay!"... Reszta też była dobra, a Hirano Aya również mnie oczarowała (Haruhi).

I teraz zadaję sobie pytanie, na kogo mam zagłosować? Tomokazu Sugita podkładał też głos pod Yuichiego z Kanona, a Hirano Aya to w końcu Konata z Lucky Star. Jednak po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że Hirano Aya przegrywa o Misę z Death Note. Wybacz mi, uwielbiam twoje piosenki, ale tej idiotki nienawidzę :<

A może by tak wybrać Machiko Kawana, czyli Botan z Clannada? ^^

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 01:41   

Podpisuję się pod postem Nanami. Miyano Mamoru - jest utalentowany, ma dość wysoki i charakterystyczny głos. I rozbrajający śmiech. Poza tym, co ja na to poradzę, że podkłada głos większości moich ulubionych bohaterów.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2008, 20:23   

Zagłosowałam na Konishi Katsuyuki (hagi z blood+, touya z ayashi no ceres, hisagi z bleach'a, soubi z loveless). Ma świetny głos okraszony przyjemną chrypką. Wszędzie go rozpoznam. Świetnie umie dopasować ton zależnie od sytuacji.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2008, 22:00   

Na Tomatsu Haruka, bardzo mi się podobała jej gra w Kannagi i zgadzam się w tej kwestii z Wa-Totem'em, pod każdym względem.:)

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2008, 11:33   

Amarth napisał/a:
Zapytana o ulubionego seiyuu, swój głos zawsze i niezmiennie od lat już kilku oddaję na pana imieniem Kazuya Nakai. Nie jest zbyt popularny i zdaje się, że nie wielu przepada za jego głosem, ale co by ludzie nie mówili, jego brzmienie jest niesamowite, urzekło mnie, złapało za serce i nie puszcza. Chyba najbardziej lubię go za Mugena z Samurai Champloo i Zoro z One Piece'a. Poza tym są jeszcze Hijikata z Gintamy, Doumeki z xxxHolica czy Karasu z Noeina. A kiedy go usłyszałam w Nodame Cantabile jako Kouzou Etoh, uśmiech automatycznie wpłynął mi na twarz.

Z seiyuu, których jeszcze lubię i mniej więcej rozpoznaję są Jouji Nakata (za niezrównanego Hrabiego Monte Christo i Smoka Chaosu Garva) oraz Romi Paku (za Kuchihę z Amatsuki czy Harakena z Dennou Coila).


Popieram wypowiedź :)
Bo nie sposób się oprzeć głosowi który podkłada pod Zoro, bądź podkładał Mugenowi.
W/g mnie ma on naprawdę genialny głos, a co ważniejsza czuć w nim emocje.

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 22-05-2009, 14:36   

vries napisał/a:
Keiji Fujiwara - jeden z niewielu aktorów głosowych, których rozpoznaję. Dysponuje dźwięcznym, lecz chrypliwym głosem. Lubię go głównie za role szaleńców i popaprańców takich jak Ladd Russo z Baccano! i Ali al-Saachez z Gundama 00. Gra również bardziej pozytywne kreacje Hollanda z Eureki, czy Raigyo z Xamda (i wiele innych). Osobiście głos oddaję głównie za rolę Ladda. Jak dla mnie był to najlepiej zagrany szaleniec, z jakim się spotkałem. A co za tym idzie musiały mu wyjść jego wahania nastrojów. Trudna rola.

Popieram!!! Facet ma niezwykły talent do dziwaków popadających ze skrajności w skrajność...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Aosthi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Kwi 2009
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-06-2009, 18:41   

Głosowałem na moim zdaniem genialnego Sugite Tomokazu, za chociażby Gintokiego czy Kyona.

Kiedy będą jakieś wyniki? A może już były tylko przeoczyłem?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fall Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2009, 11:14   

http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-03-07/3rd-annual-seiyu-award-winners-officially-announced
Za role główne Rie Kugumiya i Hiroshi Kamiya, drugoplanowe - Kazuhiko Inoue i Tomokazu Sugita.

http://www.akibanana.com/?q=node/1546 - a tu fotorelacja :)

_________________
Fall = Blay
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mareczek65
Gość
PostWysłany: 22-07-2009, 19:45   

Szkoda,że się nie załapałem,ale gdybym mógł kiedyś głosować to na pewno na Norio Wakamot.Jego głoś jest wciągający jak nie wiem.Występuje w różnych anime np:Tayutama -Kiss on my Deity-,Sengoku BasaraYawaraka Sangokushi Tsukisase!! Ryofuko-chan.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group