FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Cytaty z anime
Wersja do druku
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 21:29   

s3shir0 napisał/a:
(Sprawiedliwość jest niczym więcej jak rzezią, ale rzeź w imię wyższych celów to sprawiedliwość)


To tekst Tousena, nie Gin'a. I brzmi to raczej tak... Sprawiedliwość bez wyższych celów to zwykła rzeź. Jednak rzeź w imię wyższych celów, to sprawiedliwość.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 21:35   

Jak najbardziej Tousen-a zapomniałem dopisać, jednak widać na oko, że to nie pasuje do Ichimaru Gin-a.

A dokładniej cytat wygląda tak bo sprawidziłem:

"Without a higher cause behind it, justice is nothing more than slaughter, but slaughter in the name of that higher cause, is justice."

Masz rację, pamięć zawodzi ;p

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 21:55   

Dobrze, ale wracając do cytatów...

Dzień dobry, Espado. Zostaliśmy zaatakowani przez wroga. Ale najpierw... może napijemy się herbaty? - Aizen. | Bleach

Twoje oceny się obniżyły? I co z tego? Cóż znaczą oceny? Oceny są gówna warte! - Isshin Kurosaki | Bleach

Te oczy doprowadzają mnie do szaleństwa. - Grimmjow | Bleach

Iluzje są widziane sercem, nie oczami. - Kariya | Bleach

Teraz zmierzamy na pole bitwy! Wierzymy, że nasze ostrza nie złamią się! Wierzymy, że nasze dusze nie polegną! Nawet, jeśli nasze drogi się rozejdą, serca pozostaną żelazne! Przyrzeknijcie, nawet jeśli grunt się pod nami zapadnie, żywi wrócimy do tego miejsca! - Renji | Bleach

Pamiętasz, kiedy pierwszy raz wstałeś na nogi i chodziłeś? Nie, ponieważ nie byłeś tego świadomy. Więc dlaczego chodziłeś? Wszyscy rodzą się, wiedząc jak chodzić. To się nazywa instynkt. - Yoruichi | Bleach

Zamiast myśleć podczas walki „Boję się zabić” – myśl „Posiekam cię”... gdy kogoś chronisz nie myśl „Boję się że nie ochronię ich” – myśl „Obronię was!”... zamiast gdy unikasz ciosu myśleć „Nie uda mi się, nie umknę” – myśl „Mogę być pocięty” - Urahara | Bleach

Nie, nie ma mowy o tym, żebym ja, inteligentny i seksowny sklepikarz, mógł posiadać bankai. - Urahara | Bleach

Nienawidzę deszczu. W tym świecie on też pada. Gdy twoje serce pogrąża się w chaosie, niebo jest zachmurzone. Gdy pogrąża się w smutku, zaczyna padać deszcz. Czy zrozumiesz... okropność bycia bombardowanym przez deszcz, w tym odludnym świecie? - Zangetsu | Bleach

Wojna nie jest bohaterska. Wojna nie jest radosna. Wojna jest pełna rozpaczy. Jest Mroczna. Jest okropna. Jest przyczyną smutku i przygnębienia. Dlatego ludzie boją się wojny. Dlatego wolą jej unikać. - Kira | Bleach

Marzenia, które się spełniają, nie są prawdziwymi marzeniami. - Edward | FMA

Edziu, zostaw pana, bo ci zdechnie. - Al | FMA

Jak widać jestem wielką fanką cytatów z Bleacha. Czasem wchodzę sobie na wikicytaty i tak przypominam.
Wypisałam tylko te najbardziej ulubione.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2010, 01:30   

Wolne tłumaczenia cytatów.

- Poruczniku, niech pan ucieka, ja ich zajmę!
- Nie, jaka będzie przyszłość jeżeli młoda generacja będzie poświęcać się dla starej?
Zeta Gundam, Kamille i Quatro/Char (GAH! SPHOILEZ)

- Ludzkimi masami powinien kierować geniusz.
- Niech zgadnę, ty.
- Nie, myślę, że światem przewodzić powinna kobieta.
Zeta Gundam, Scirocco i Jerid

- Quatre zawsze za wszystko sie obwinia. Pewnie niedługo zacznie mówić, że w kosmosie nie ma powietrza, bo nie mógł nic z tym zrobić.
Gundam Wing, Duo Maxwell, jedyna postać którą wszyscy lubią.

- Chciałem wyrosnąć na mężczyznę, który tak jak on będzie miał plecy które nigdy się nie zegną!
TT Gurren Lagann, Kamina

- I teraz możemy kontynuować destrukcję wszechświata bez użycia broni masowej destrukcji.
Space Thunder Kids, jakaś tam postać o którą nawet anime nie dba. Jest po stronie dobrych gości, jakby co.

- Nie ma przyszłości dla tych co umarli.
Gundam Seed, Lacus, odcinek 49, zaraz po tym jak
Spoiler: pokaż / ukryj
Kira w Freedomie rozwalił statek i zabił wszystkich na pokładzie. Nie tylko siła i nie tylko wola, taaa...
I jak ktoś nie wierzy że on zabił więcej niż 2 osoby po Freedomie link


- Zrzuć swoje grzechy na mnie.
Code Geass, Lelouch, jeżeli jakiś pojedynczy cytat oddziela go od Kiry z DN, to jest to ten.

- W przeciwieństwie do ciebie jestem cierpliwy i wierzę w ludzkość!
Gundam: Char’s Counterattack, Amuro

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Satoshi Płeć:Mężczyzna
Yaoi Fanboy :3


Dołączył: 12 Sty 2010
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2010, 19:37   

Mój ulubiony cytat z Shin-chan'a :p (leciało kiedyś na Fox Kids z polskim dubbingiem)

-Jak chcesz to możesz mnie adoptować.
-Wolałabym zjeść szklankę!
-Stara panna, a taka wybredna...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
16257273
oneeyedfish Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2010, 01:20   

"Czasami po prostu chcę sobie zrobić przerwę. Wtedy wymyślam cel taki jak ten. Tak właśnie zapewniam sobie odrobinę spokoju. W końcu nie znajdują nigdy spokoju ci, co żyją, tylko po to by żyć."

Ginko, Mushishi.

ogólnie siema, jestem świeżakiem ;>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2010, 20:10   

"Kyou-kun ty zboczeńcu."
Shigure z Fruits Basket, zawołał w taki sposób, że prawie leżałam na podłodze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarmac1
Gość
PostWysłany: 23-01-2010, 21:41   

"When you're up high, all the stuff that looks confusing and messed up… suddenly becomes crystal clear" - Senna Bleach Memories of Nobody

"Takie prawo natury, że alkohol się kończy." - Ikkaku Bleach (ale mogę się mylić)

"Ludzkie ciała składają się z niezliczonych elementów, a każdy z nich inaczej wpływa na kształt całości. Twarz, odróżniająca ludzi od siebie. Głos, który samemu trudno rozpoznać. Dłonie, które widzisz po przebudzeniu. Wspomnienia z dzieciństwa i obawy o przyszłość. I nie tylko to. Są jeszcze dane sieci, do których dostęp ma mój cybermózg. Wszystko to tworzy mnie taką, jaką jestem. Daje początek temu, co nazywam „mną” – mojej świadomości. Ale jednocześnie ogranicza „mnie” to do ustalonych granic."

"Możemy doskonale znać wszelkie zasady walki, ale jeśli wszystkie części systemu reagują tak samo, to system ma poważną wadę. To prawda i dla grupy, i dla jednostki. Nadmierna specjalizacja prowadzi do śmierci. " -Mokoto Kusanagi Ghost in Shell
Powrót do góry
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2010, 21:49   

Jarmac1 napisał/a:
"Takie prawo natury, że alkohol się kończy." - Ikkaku Bleach (ale mogę się mylić)


Iba, a nie Ikkaku.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 08:54   

Mirror napisał/a:
Iba, a nie Ikkaku.


Faktycznie, takie filozoficzne gadki nie pasują do Ikkaku. Dzięki za poprawienie.

Ostatnio obejrzałem w końcu Ghost in the shell2 i jest w nim kilka zdań które zapadły mi w pamięć.

Życie i śmierć przybywają i odchodzą. Tak jest z marionetką na scenie. Kiedy nić zostanie zerwana, marionetka upada.

Osioł może wyruszyć w daleką drogę, ale to nie zamieni go w konia.- Batō

Strach, że człowiek nie jest niczym więcej niż sumą prostych mechanicznych sztuczek i substancji chemicznych…. Mówiąc inaczej, strach, że zjawisko zwane człowiekiem, tak naprawdę jest tylko formą nicości.- Kim

Jest smutek nad zabitym ptakiem, ale nie ma żadnego nad zabitą rybą. Szczęśliwi są ci z głosami.- Mokoto Kusanagi
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
Kiichigo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2010, 19:38   

Nikt nie pisze, więc teraz ja zarzucę moim ulubionym cytatem ( który zresztą nie odnosi się tylko do świata shinobi ) :
" .. W świecie shinobi ten, kto nie przestrzega przepisów, zasad jest śmieciem. Ale wiecie co ?! Ten, kto nie dba o swoich towarzyszy jest jeszcze większym śmieciem ! " Kakashi ( Naruto, Rozdział 8 )
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2010, 17:29   

- Człowiek popełnia błędy, ale aby naprawdę coś spartolić, potrzebujesz komputera.

Mądrość z Cyber City Oedo 808 autorstwa Son Goku bodajże. Wyraz spartolić jest eufemizmem względem tego, którego użyto w anime :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kouteiheika
Gość
PostWysłany: 05-05-2010, 20:00   

Nie wierzę, jak można było ominąć ten cytat:

L、知っているか?死神はりんごしか食べない。("L, shitteiru ka? Shinigami wa ringo shika tabenai.", "L, czy wiesz? Bogowie śmierci jedzą tylko jabłka.")
Powrót do góry
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-05-2010, 20:38   

W anime "Koikoi 7" są pytania, na które nie warto odpowiadać. Jednym cytatem z nich może być: (Przetłumaczone na angielski)

"What is it lolicon? Is It yummy?"

Gdy to usłyszałem, od razu padłem na kolana...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Kiichigo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 21:27   

Ostatnio oglądałam Darker than Black i moją uwagę przykuł taki tekst :
" Jeśli udajesz, że coś odczuwasz, to uczucie powoli zaczyna cię ogarniać. Jeśli uśmiechniesz się pomimo smutku, poczujesz się trochę weselej. " ( odcinek 13 lub 14, dokładnie nie pamiętam ).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group