FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 61, 62, 63  Następny
  Wieści z kraju i ze świata
Wersja do druku
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2011, 18:14   

10 listopada nastąpi wznowienie serii Shaman King poprzez wydanie nowego, 44-stronicowego oneshota w nowym magazynie Jump Kai. Jest to pierwszy z serii oneshotów nazywanych "Shaman King Zero", zapowiadających wielki projekt z udziałem Shaman King, który ma mieć miejsce w marcu 2012. Nie wiadomo jeszcze, co to będzie... Można spodziewać się zarówno dalszych rozdziałów mangi, jak i również dramy CD, gry, noweli, a także anime. Tak czy inaczej seria zostanie wznowiona w 2012 i jest to bardzo fajna informacja.

Nie widziałam też, aby pojawiła się tu informacja o nowym przedruku Shaman King, który ma miejsce już od pewnego czasu, a który znowu zawiera zupełnie nowe, kilkustronicowe specjalne rozdziały.

Po więcej informacji odsyłam do artykułów na Shaman King Nation:
"Shaman King" to return in March 2012
New Shaman King oneshot leads of Rebirth of the Series
"Shaman King Zero" Preview Website Opens with New Info

[Edit]

Pierwszy rozdział "Shaman King Zero" został już wydany.

Zapowiedziano także, że ten "wielki projekt" w Marcu 2012 to kontynuacja "Shaman King Flowers", którego pierwszy rozdział został wydany w fanbooku "Mentalite" (w roku 2009).


Ostatnio zmieniony przez anulka406 dnia 13-11-2011, 19:18, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-10-2011, 23:23   

Hiroyuki Imaishi żegna się z Gainaxem i zakłada własne studio. Ciekawe, co z tego wyjdzie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2011, 23:47   

Sam jestem ciekaw... Hiroyuki Imaishi robił te lepsze rzeczy, które sie ostatnio Gainaxowi przydarzyły.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-10-05/apocalypse-zero/kakugo-no-susume-manga-gets-spinoff
Apocalypse Zero dostanie spinoffa. Całkiem niedawno pochwaliłem anime. Widać jeszcze Japończycy nie zapomnieli o tytule. Chociaż trudno powiedzieć... art skłania mnie do sceptycyzmu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-10-2011, 13:58   

JJ napisał/a:
Hiroyuki Imaishi żegna się z Gainaxem i zakłada własne studio. Ciekawe, co z tego wyjdzie.

Pojawiło się trochę nowych informacji o studiu, w tym jego nazwa.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2011, 17:27   

Nowe wieści co do nowego projektu Tomino (twórcy Gundama) G-Reko
http://imageshack.us/photo/my-images/844/greco.jpg/

Z tłumaczenia artykułu z Newtype (niezbyt dokładne, więc traktować to tak samo poważnie jak trzeba było cześć wczesnych informacje o AGE)
- G-reko dzieje się w tym samym świecie co Gundam (!), minęło tysiąc lat od ery UC (!!)
- Tytuł wciąż niezdecydowany
- Ze współpracy z Sunrise
- Ilustracje by Kenichi Yoshida ale nie wiadomo czy będzie w zespole twórczym
- terget to młodzież późno szkolna i licealna
- Tomino chce pokazać tu swój feminizm (;P)
- che też zakopać archetyp małej siostry i bohaterowie to młodszy brat i starsza siostra
- ponoć to historia o narodzinach królowej
- Tomino chce zrobić historię którą ludzie będą wciąż zainteresowani po stu latach (oh, ty stary wariacie ;D), od trzech lat takie coś chciał zrobić. Żeby to osiągnąć zaprojektował unikatowy setting ale nic nie mówi na razie.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki



Ostatnio zmieniony przez Gamer2002 dnia 21-10-2011, 18:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2011, 17:47   

http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-10-18/zetman-tv-anime-staff-at-tms-entertainment-confirmed
Zetman dostanie anime. Interesujące. Ciekawe jak rozegrają scenę, gdzie setka fanek Kougi zostaje (do wyboru) zamordowana w brutalny sposób lub zgwałcona i zamordowana w brutalny sposób. Oczywiście trauma gwarantowana. Inna sprawa, że manga nie jest skończona i do końca się raczej nie zbliża, więc pewnie dorobią skopane zakończenie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-10-2011, 18:59   

Gamer2002 napisał/a:

- G-reko dzieje się w tym samym świecie co Gundam (!), minęło tysiąc lat od ery UC (!!)
...
- Tomino chce pokazać tu swój feminizm (;P)

Turn A Gundam 2? (dla niezorientowanych - w Turn A Gundam Tomino też chciał pokazać swój feminizm, ale w ramach kompromisu skończyło się na zrobieniu z głównego bohatera transwestyty).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2011, 19:31   

Cytat:
Turn A Gundam 2

Co najwyżej Turn A Prequel ;P, ono się działo 100 tysięcy lat po UC (choć w sumie kto powiedział że czas idzie naprzód)

Cytat:
dla niezorientowanych - w Turn A Gundam Tomino też chciał pokazać swój feminizm, ale w ramach kompromisu skończyło się na zrobieniu z głównego bohatera transwestyty)

To plotka raczej, wczesne designy Lorana były męskie. I on nie był transwestytą, tylko przebierali go za dziewczynę (nie żeby zbyt wiele wysiłku na to potrzebowali ;p)

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2011, 10:23   

http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-11-02/mamoru-nagano-gothicmade-anime-tv-ad-streamed
Każdy komu podobał się Five Star Stories jest masochistą! Inna sprawa, że design mechów jest fajny/przyzwoity i plakat reklamowy jest świetny. Przez to masy fanów tracą czas na tą ova, czy mangę. Dla fanów mechów mam więc dobrą wiadomość, wiosną będzie film w rezyserii Mamoru Nagano - Gothicmade (w trailerze nie widać babochłopów, więc może być ok).
pierwszy tailer: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=878-7-qJcF8
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cal
Gość
PostWysłany: 05-11-2011, 16:09   

vries napisał/a:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-10-18/zetman-tv-anime-staff-at-tms-entertainment-confirmed
Zetman dostanie anime. Interesujące. Ciekawe jak rozegrają scenę, gdzie setka fanek Kougi zostaje (do wyboru) zamordowana w brutalny sposób lub zgwałcona i zamordowana w brutalny sposób. Oczywiście trauma gwarantowana. Inna sprawa, że manga nie jest skończona i do końca się raczej nie zbliża, więc pewnie dorobią skopane zakończenie.


Z tego jestem potwornie zadowolony. Wreszcie coś dla mnie. Manga jest wyśmienita. Teraz norma z tymi głupimi zakończeniami.
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-11-2011, 22:23   

Potwierdziło się - powstanie druga seria Shaman Kinga.

Osobiście zaczęłam już podejrzewać, że ona nigdy nie powstanie biorąc pod uwagę ile czasu minęło od wydania pierwszego rozdziału.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2011, 18:49   

Powstaną 2 filmy Tiger & Bunny

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2011, 19:14   

Tren napisał/a:
Potwierdziło się - powstanie druga seria Shaman Kinga.

Osobiście zaczęłam już podejrzewać, że ona nigdy nie powstanie biorąc pod uwagę ile czasu minęło od wydania pierwszego rozdziału.


Druga seria Shaman Kinga? Kiedy się to czyta można wywnioskować, że mówisz o anime. Powinnaś to zatytułować "Powstanie kontynuacja mangi Shaman King" czy coś takiego.
Zwłaszcza, że z twojej dalszej wypowiedzi ("drugi rozdział") można wywnioskować, że mówisz o Shaman King Flowers.

Poza tym już o tym mówiłam :).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-11-2011, 23:23   

anulka406 napisał/a:
Druga seria Shaman Kinga? Kiedy się to czyta można wywnioskować, że mówisz o anime. Powinnaś to zatytułować "Powstanie kontynuacja mangi Shaman King" czy coś takiego.
Zwłaszcza, że z twojej dalszej wypowiedzi ("drugi rozdział") można wywnioskować, że mówisz o Shaman King Flowers.

Stwierdziłam, że użytkownicy tego forum są na tyle rozgarnięci, że wiedzą iż rozdziały są w mangach. I specjalnie dlatego wspomniałam o pierwszym rozdziale Flowers. Zresztą wystarczy najechać na link by się przekonać, że o mandze mowa. I co ja poradzę, że komiksy też mogą mieć "drugą serię"? To nie jest bezpośrednia kontynuacja, dlatego nie chciałam używać tego terminu.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2011, 01:40   

Tren napisał/a:
anulka406 napisał/a:
Druga seria Shaman Kinga? Kiedy się to czyta można wywnioskować, że mówisz o anime. Powinnaś to zatytułować "Powstanie kontynuacja mangi Shaman King" czy coś takiego.
Zwłaszcza, że z twojej dalszej wypowiedzi ("drugi rozdział") można wywnioskować, że mówisz o Shaman King Flowers.

Stwierdziłam, że użytkownicy tego forum są na tyle rozgarnięci, że wiedzą iż rozdziały są w mangach. I specjalnie dlatego wspomniałam o pierwszym rozdziale Flowers. Zresztą wystarczy najechać na link by się przekonać, że o mandze mowa. I co ja poradzę, że komiksy też mogą mieć "drugą serię"? To nie jest bezpośrednia kontynuacja, dlatego nie chciałam używać tego terminu.


Masz rację, jest to sequel, ale akcja dzieje się po akcji z mangi, więc można powiedzieć "kontynuacja". A "druga seria" jakoś od razu moim zdaniem kojarzy się z anime. Ale to pewnie przez to, że po zakończeniu emisji anime w Polsce wszędzie można w sieci było napotkać na te plotki i jęczenia o "drugiej serii" Shaman King jako o anime. Ale ponieważ były to jęczenia dość powszechne (a w pewnym momencie wielu fanów faktycznie sądziło, że owa "druga seria" jest w produkcji, bo jakaś mądra osoba pokazała na swoim blogu ujęcia ze speciala i nazwała to "screenami z drugiej serii") wydaje mi się, że w tym konkretnym przypadku Shaman King kiedy usłyszy się "druga seria" to tylko przychodzi na myśl, tak jak mnie.

Natomiast jeśli chodzi o "najechaniu na link"... Cóż, chyba nie wiesz, jaki jest poziom angielskiego wśród większości dzisiejszej młodzieży. Słowo "manga" w artykule rzuca się oczywiście w oczy, ale myślę, że niejedna osoba zrezygnuje z wejścia w ten link w ogóle. Niestety młodzież w siebie nie wierzy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 22 z 63 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 61, 62, 63  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group