FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Co myślicie o anime w 3D?
Wersja do druku
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 18:12   

Tak jak kilka osób powiedziało, coś w stylu Macross Frontiera mogę spokojnie przełknąć, jednakże co za dużo to niezdrowo. A jak znam japońskich twórców, jeżeli 3D wejdzie do szerszego użycia, w dziesiątkach tytułów ze słabszym zapleczem technicznym i budżetem zasypią nas tandetnymi animacjami wplatanymi w anime, które mogłyby bez nich się obejść. Oby tak się jednak nie stało.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gosunkugi Płeć:Mężczyzna
Voodoo Spike


Dołączył: 18 Mar 2009
Skąd: Furinkan
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2010, 18:06   

Jakoś nie widzę anime w 3d. Mimo że wiele jest wspaniałych zachodnich produkcji zrobionych w całości komputerowo, nic nie zastąpi dla mnie klasycznej animacji. Kiedy myślę o anime w 3d, staje mi przed oczami coś w rodzaju animowanego w 3d "Garfielda" (tutaj także kreska jest charakterystyczna, i - co za odkrycie! - postaci mają duże oczy. Nie mogłem patrzeć na wyłupiaste gały Jona) lub niektórych Vocaloidowych animacji, które wyglądają dość... dziwacznie.

_________________
That fool Saotome! That fool Saotome! That fool Saoto--
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nao Płeć:Kobieta
to dziwne takie


Dołączyła: 07 Kwi 2010
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2010, 19:30   

Gosunkugi napisał/a:
Mimo że wiele jest wspaniałych zachodnich produkcji zrobionych w całości komputerowo, nic nie zastąpi dla mnie klasycznej animacji

Dokładnie. To, co tak bardzo kocham w anime, to ta klasyczna animacja, której jest coraz mniej na rzecz produkcji komputerowych (niestety). Dobrym przykładem są produkcje Disney'a. Te komputerowe animacje to już nie to, co kiedyś.
Klasyczna animacja nadaje swoisty klimat i jest to jednak coś charakterystycznego. Osobiście mam nadzieję, że 3D nie wejdzie do szerszego użycia.

_________________
don't give up
you've got a reason to live
can't forget you only get what you give


Co ta Nao ogląda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8440377
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2010, 22:48   

Na razie nikt nie wykorzystuje potencjału technologii 3D, ciekawsze byłoby anime, gdybyś to ty decydował o fabule. Chodzi mi o pewną nowość, o której czytałem niedawno w internecie. Mianowicie chcą stworzyć horror, w którym widz podczas oglądania seansu w kinie odbiera telefon i bohater się pyta gdzie ma iść czy komuś pomóc. Myślę, że dobra produkcja anime z taką technologią wyszyłaby bardzo ciekawie. Poza tym jakoś nie widzę anime w 3D.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 20:42   

A nie mówiłam! Nadchodzi era CGi, nawet anime kiedyś ulegnie grafice komputerowej, co zwiastunem tego jest film o kapitanie Harlocku zrobiony w full CGI:

http://www.dailymotion.pl/video/xdxylc_space-pirate-captain-harlock-movie_people

Jak dla mnie wygląda nieźle. :)

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group