FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Jaki jest wasz ulubiony czar ?
Wersja do druku
sea of chaos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 13:18   

Anna-ku rahzu lamku so. Izu-pe ku naomu. Flame Breath

Za to ze tak mistycznie i tajemniczo brzmi a w ustach Filii to w ogole cos wspanialego :]
A tak poza tym to :
-Dill Brando
-Dynast Brass
-Elmekia Lance
-Goz Vu Rou
-Recovery (wtedy jak Sylphiel go rzuca na Flagoon)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darxstar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Wrz 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2006, 14:39   

Po prostu Fireball;D

_________________
Estuans interius ire vehementi Sephiroth!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7491057
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-10-2006, 16:22   

Cytat:
Darkness from twilight, crimson from blood that flows...
Buried in the flow of time... in thy great name, I pledge myself to darkness!
Those who oppose us shall be destroyed by the power you and I possess!
DRAGON SLAVE!!


No i jeszcze jeden

Cytat:
Lord of Darkness of the Four Worlds!
I call upon you! Grant me all the power that you possess!
Sword of the cold, dark void... free yourself from the heavens' bonds!
Become one with my power, one with my body...
And let us walk the path of destruction together!
Power that can smash even the souls of the gods!
RAGNA BLADE!


Oba zaklęcia strasznie mi się podobają, nie mogłem się powstrzymać by się na nich nie wzprować. Do Dragon Slave'a podobny jest w RW Tyrano Slave/Dragon Power (tylko inkantacją) oraz Dragon Blow. Zaś do Ragna Blade są podobne dwa czary, Dark Spear oraz jej rozwinięcie -Nightmare Daikatana. Oczywiście nie są to kalki, są znacznie zmienione. Ale swój początek mają właśnie w czarach Dragon Slave i Ragna Blade.^^

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
piecha Płeć:Kobieta
thunder master


Dołączyła: 23 Paź 2006
Skąd: Gniezno- gdzieś w Europie ;P
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2006, 19:44   

Czar Liny "Dragon Slave" czy jakoś tak

_________________
Unleash your real power
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4478295
Airyx Płeć:Mężczyzna
Wredny Kapłan


Dołączył: 05 Wrz 2008
Skąd: Z Vys
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2008, 16:20   

Cztery zaklęcia:
Dragon Slave - lubię go po prostu za skuteczność i duży zasięg rażenia ^^
Laguna Blade - świetnie wygląda, tak ogólnie to lubię miecze, zwłaszcza magiczne ;)
Giga Slave - to co zakazane i niebezpieczne zawsze kusi, dlatego ten czar znalazł się na mojej liście. :>
Ra Tilt - lubię go za 2 rzeczy: moc i dlatego, że używa go Zelgadis. :D No i żeby nie było, że ciągle szafuję tylko ciemną stroną mocy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martii666 Płeć:Kobieta
Slayers Fan


Dołączyła: 25 Wrz 2008
Skąd: ][=][ell
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2008, 20:17   

Laguna Blade wymiata xD

I lubię jeszcze Ra Tilt xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9161428
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2008, 22:52   

Może to nie był do końca czar, ale jakiś rodzaj inkantacji, mam na myśli słowa valgaava w jego drugim wcieleniu(fuzja z darkstarem), rzekł coś takiego przed decydującym atakiem - Niech cały świat spłonie w czyśćcu moich skrzydeł.
Dokładnie nie pamiętam jak to było, jeśli ktoś pamięta niech napisze.
Zawsze mi imponował valgaav jako taki buntownik, który był przeciwnikiem niesprawiedliwości tego świata.
Powrót do góry
annie2021 Płeć:Kobieta
annie2021

Dołączyła: 08 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2009, 17:21   

Ja najbardziej lubie Ra Tilt, ale genialne jest też Laguna Blade

_________________
Bez miecza w dłoni nie mogę cię ochronić, a z mieczem w dłoni nie mogę cię objąć
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10200813
Pawonashi Płeć:Mężczyzna
Głodny pseudo czarodziej


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Podchwytliwe pytanie... xD
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2009, 23:57   

Szybkie, proste i bomowe -
Subete no chikara no minamoto yo
Kagayaki moeru akaki honoo yo
Waga te ni tsudoite chikara to nare! Fireball! (może i jestem inny... ale lubię wypowiadać nazwy i inkantacje po japońsku, kiedy mówię/piszę publicznie :D)

_________________
Wolność daje ci prawo do robienia wszystkiego, co chcesz, ale nakłada na ciebie nakaz nie naruszania wolności innym (takie rozmyślania... ^^)

A poza tym, to zjem słoik łoju i PĘDZĘ DO BOJU! - Zel rządzi :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11013180
Goromakimuro Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 01:24   

Lord Nightmares napisał/a:
I jeszcze Ghozu Vro, wygląda ciekawie i z tego co się można zoriętowac jest całkiem silny... Ale nigdy nie zranił żadnego przeciwnika (przynajmniej ja nie widziałem) ktoś wie może jak to powinno zadziałac? XD

Ja wiem. Z tego co wyczytałem robi dokładnie to samo co Blam Blazer, to jest wyniszcza ciało astralne celu i rani ciało fizyczne. Różni się siłą rażenia i formą (Blam Blazer to błękitny pocisk, natomiast Goz vu row sunie po ziemi w postaci cienia). Co ciekawe Goz vu row (bo tak się to nazywa) jest czarem cienia, czyli takim samym jak Shadow snap i Shadow wave, ale mimo to, w przeciwieństwie do tych dwóch NIE da się go zdezaktywować światłem.

A teraz przedstawię państwu swoją własną listę ulubionych czarów. Kolejność nie ma znaczenia.

Ragna Blade - Niezwykle przydatny czar. Pociąć nim można wszystko, wliczając w to drewno, metalowe blachy, papier, skały, Mazoku, świeży chleb, miecze światła, betonowe ściany, szyny kolejowe, Shinzoku, płyty dvd, bariery astralne, asfalt, Chucka Norrisa, szyby pancerne i wiele innych. Zaklęcie sponsorowane przez władcę koszmarów a.k.a. Pannę L.

Fire Ball - Kolejne przydatne zaklęcie. Proste w użyciu, popularne. Zastosowania są różne, od broni burząco-zapalnej, szybkiego sposobu na podgrzanie wody, przekonywującego argumentu w dyskusji, prezentu świątecznego dla sąsiada/teściowej, na przekonaniu się jak bardzo bezużyteczne są zaklęcia ognistego szamanizmu przeciwko mazoku kończąc. Obiad upieczony na ogniu rozpalonym fireballem jest o wiele zdrowszy niż z mikrofalówki! Lina Inverse jest znana z rzucania jednoręcznych (a nawet jednopalcych) fireballi, a także z używania nowatorskiego modelu z wbudowanym zapalnikiem głosowym reagującym na słowo "Break!". Taki model po detonacji działa podobnie do granatu odłamkowego, wybuchając w setki malutkich ognistych pocisków - idealne do oczyszczania pomieszczeń z jegomościów, chcących uczynić co bliźniemu niemiłe!

Freeze Arrow - Czujesz jak grunt pali ci się pod nogami? Myślisz jak fajnie byłoby gdyby goniący cię troll nagle dostał kilka odmrożeń, a jest środek lata? Jest na to rada! Lodowa strzała może być używana nie tylko jako środek zaczepno-obronny, ale także na kempingu, gdy na śmierć zapomnieliśmy zamrażarki turystycznej (należy jednak zachować ostrożność - pole zamrażania jest dość duże, a autor zaklęcia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane niewłaściwym użyciem). Nie należy rzucać zaklęcia nosząc naramienniki z ostrymi szpikulcami.

Bogyo Kekkai (Tarcza) - To rewelacyjne zaklęcie z kręgu białej magii wytwarza wokół rzucającego silne pole ochronne, zdolne odbić nawet ataki półmazoku-półsmoków, jęzory ognia, ataki astralne, pociski przeciwpancerne, itp.

Flow Break - Zaklęcie zdolne dezaktywować większość popularnych zaklęć. Ktoś drwi sobie z ciebie zza magicznej bariery? Ciąży na tobie jakaś nieprzyjemna klątwa? W twoją stronę frunie magiczny pocisk mający na celu obrócić cię w popiół i parę? Nie ma problemu.

Chaotic Disintegrate - Zaklęcie zaprojektowane z myślą o rozrywaniu Mazoku na malutkie kawałeczki. Na liście ulubionych ze względu na kewl nazwę, kewl wygląd i groźne (w założeniach) efekty. Nie należy rzucać na Mazoku mającego zamiar wywołać fuzję swojej energii z energią zaklęcia, by złamać barierę skrywającą kozacko przepotężną broń strzelającą pociskami o mocy średniej wagi pocisków nuklearnych...

Dragon Slave - Zaklęcie bardzo popularne, gdy walczy się z przekozackim Mazoku, lub gdy czarodziej odczuwa nagłą potrzebę wysadzenia w powietrze całego miasta i wszystkiego wokół, a jakoś nie ma pod ręką rakiet nuklearnych. Pierwotnie nosiło nazwę Dragon Slayer, nazwa jednak przez 1000 lat uległa zmianie, zapewne z powodu błędnego zapisu przez jakiegoś pijanego skrybę. Zaklęcie ufundowane przez Shabranigdo, pseudonim "Shabby - Rubinowe Oko".

Bram Gush - Zaklęcie tworzy pocisk wiatrowy, który po odpowiedniej komendzie głosowej wybucha w śmiercionośne pociski skompresowanego powietrza, przebijające betonowe ściany niczym gorący nóż masło. Dobre do demolowania otoczenia i bliźnich. Mimo dużego rozrzutu nie nadaje się natomiast do zabijania komarów w mieszkaniu, ze względu na duże zniszczenia środowiska.

Mega Brand - Z pomocą tego zaklęcia można podrzucić przeciwnika wysoko w powietrze, aby wiatr wywiał mu z głowy durne pomysły. Zaklęcie-marzenie dla maniaków lubujących się w atakowaniu poprzez wysadzanie gruntu w powietrze. Wbrew pozorom nie jest to przyczyna dziur w polskich drogach.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandarynka
Gość
PostWysłany: 11-08-2010, 23:45   

Hm... czary Phila! Konkretnie:
- Pacyfistyczny Miażdżący Królewski Specjalny Grzmot
- Wszyscy Bracia Ramię w Ramię
- Radosne Spotkanie Niedźwiedziego Uścisku
- Życzliwa Huśtawka Olbrzyma
- Miłosne Podwójne Uderzenie

No, jak ładnie Zelgadis to skomentował: ,,Te prostacko-kretyńskie ataki!"

A tak na serio to:
- Levitation (Lewitacja)
- Recovery (Uzdrowienie)
- Fireball (Kula Ognia)
- Elmekia Lance (Świetlna lanca)
- Ra Tilt (Blok Jasności)
- Freeze Arrow (Lodowa Strzała)
- Dragu Slave (Pogromca Smoka)
- Ragna Blade (Ostrze Nicości)

To chyba na tyle tych zaklęć.

Pozdrawiam wszystkich fanów Slayers!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group